-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/aa226bcb82b22ac3.jpg[/IMG][/URL] I to koniec spacerku ;) A teraz, jak suka wypoczywa ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/fb1b5a378791efa1.jpg[/IMG][/URL] Oraz, jak wygodnicka lubi zjeść jabłuszko ;) Spożycia całej ćwiartki odmówiła, za to z ręki, na łóżku, plasterki - było baaaardzo smaczne ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/ec42178d7fd21f63.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/349f0c407e343e39.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/1d6e3e1ab2d531f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/1b9a8520ba181029.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/b3c456abe14566d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/fb98e955d13dfc7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/8e28b4e622712699.jpg[/IMG][/URL]
-
Jako, że przez weekend może mnie nie być, uraczę Was jeszcze fotkami ;)
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images50.fotosik.pl/71/70d6c77f06598f31.jpg[/URL] [I][B]matkoooooooooo boskooooooooo zeby zobaczyc TE fotaski plus calusne fotaski musialam sie cofnąć w wieczność .... nie gadajcie tyleeeeeeee:mad:[/B][/I] [I][B]doberek :loveu:[/B][/I] [I][B]wysylam Ci pewu :eviltong:[/B][/I][/quote] Gaduły nieziemskie, no ;)
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[URL]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/DSC01407.jpg[/URL] - ale ma piękne długie nogi, jak modelka :) -
Zostawiłaś chłopa biednego chorego samego??
-
[quote name='Dozia_13']Świetne foteczki... Ahh ten bialy puch na nich :loveu::loveu: z chęcia bym się do nich wtuliła i zasnęła:shake: [URL]http://images39.fotosik.pl/67/208fbc3813a07004.jpg[/URL]:loveu::loveu::loveu:[/quote] Długo byś tak nie pospała, bo one grzeją za bardzo ;)
-
Pewnie, że piękny :) I przyjaźni się z białasami ;)
-
[quote name='zerduszko']Ino raz?? Moje to są sraluchy przebrzydłe. Ostatnio chciałam kupić worki biodegr., jeden za 1,2 zł * 3 qpy/d * 30 dni w miesiącu * 2 psy i na samo s***ie wychodzi ponad 200 zł, toż na karmę mniej idzie :evil_lol:[/quote] Moje też na każdym spacerze zostawiają ;)
-
[quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images40.fotosik.pl/67/300efaf1a0d7d3de.jpg[/URL][/U] lalalala motylem jestem :evil_lol::multi: śliczne zdjecia[/quote] Tylko skrzydełek brakuje :) [quote name='Yana']moja praca jest pasjonująca, nieszablonowa :evil_lol: i dostarcza mi mnóstwo pozytywnych emocji :diabloti:[/quote] Chciałabym mieć takie podejście :diabloti: [quote name='evaxon']nooo nie ma sniegu i odrazu widac gdzie jepki biegają :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Tam gdzie zwykle ;) [quote name='bonsai_88']A ja przyszłam się pożalić, że nie dostałam żadnego smsa :placz:[/quote] O, to ja idę sprawdzić, czy dobrze odpisałam numer.... [quote name='SZPiLKA23']Ledwo południe a tu juz 4 strony napykane :D czeeeee ;][/quote] Gaduły pierońskie :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:śnieg wam stopniał :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witanko piątkowo :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Tylko chwilowo ;)
-
Zapraszam wszystkich do nowopowstałej galerii Frodzia, pieska mojej bratowej, Sandry :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f626/moj-ukochany-132989/[/URL]
-
Jestem :) :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Świetna fota...i nareszcie troche zieleni:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images40.fotosik.pl/67/300efaf1a0d7d3de.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Troszeczkę ;)) Dzień dobry Idolko kochana ma :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to ja !! :) :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ten dzień będzie udany bo od rana widzę pluszaki :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzięki Ci :) :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A mój będzie udany, bo dostałam tościki ;) I to z pleśniowym serkiem, który uwielbiam ;)) [quote name='Yana']o widzę koleżanka po fachu :lol: to jest słodkie :loveu: na zielonym tle też się pięknie komponują :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL][/quote] Też jesteś księgową? No proszę ;) Najnudniejsza praca na świecie, czyż nie? [quote name='halgre58'][URL="http://apps.facebook.com/petpupz?ref=1401829304"][COLOR=#3b5998]http://apps.facebook.com/petpupz?ref=1401829304[/COLOR][/URL] [B][COLOR=darkred]A tu się trzeba rejestrować ...[/COLOR][/B] [URL]http://images40.fotosik.pl/67/300efaf1a0d7d3de.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]bardzo fajne zdjęcie :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] Trzeba się zarejestrować, ale można się fajnie z psiakiem pobawić ;) I nie tylko to ;) [quote name='Asiaczek']Miły przerywnik w "białych" fotkach. Tutaj mamy nawet sporo zieleni...:evil_lol: Pzdr.[/quote] Jutro idziemy robić następne niebiałe zdjęcia ;)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No jak to czym..... no zębami:evil_lol:przecież nie uszami:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Znowu jestem za Tobą ;)
-
[quote name='apple']:mdleje::mdleje::mdleje:[/quote] Ale pociesz się, teraz już znowu dziecko Rosemary leci ;)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jeeeeeeezzzzddddem!:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A ja zaraz za Tobą ;)
-
Wcale nie to co ostatnio, tylko "nad pięknym modrym Dunajem" :) Ha!!
-
Jak samopoczucie Arminka? Lepiej? Pobawimy się jutro?
-
[quote name='bonsai_88']Lepiej mylić kierunki niż psy :evil_lol:... A u nas nie najlepiej dzisiaj - któraś dziewczynka mi się pochorowała :shake:. Biegunka bardzo rzadka, aż miałam "rozety" w całym pokoju :mad:. Niestety podejrzewam Birmę :roll:. Dzisiaj na kolacyjkę [dla obu dziewczynek] był ryż z węglem, a jak jutro rano nie będzie ładnych, twardych kupek, to zamiast biegania z Birmą będę miała rodzinną wizytę u weta :shake:...[/quote] Mam nadzieję, że wszystko dobrze, rzadsze kupki się przecież zdarzają czasem.....
-
[URL]http://images41.fotosik.pl/73/72f47f31068f4c92.jpg[/URL] - piękne :) A nie bałaś się, jak po zamarzniętym jeziorze chodziła, że się lód załamie?
-
[quote name='Yana']nie wiedziałam, że z Ciebie taki taki detektyw :evil_lol::evil_lol: witamy, witamy :loveu:[/quote] Nie detektyw, tylko fanka, wszędzie łażę za swoją idolką :)
-
Hejka w piąteczek :)
-
Witanko Asiu w piąteczek :) :multi: