-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
A może to kwestia perspektywy ;)
-
Tak patrzę sobie na Cordię, Maxina ma chyba węższy pyszczek, podobnie jak Fialka, mam rację?
-
[URL]http://i25.tinypic.com/8yb96t.jpg[/URL] Okazuje się, że czarnym też dobrze w zielonym ;))
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
jbk replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gizmo i Szarik mają identyczne kolory ;) A my mówimy "Gizmo" na Fialkę, jak uszy położy w taki specjalny sposób, bardzo wtedy przypomina Gizma, oczywiście nie Twojego, tylko tego pierwszego, filmowego ;) -
[quote name='Fenris']Na moje też lepiej brzmi kiślu :evil_lol:[/quote] Żeby się odmieniało "w kiślu", to wyraz musiałby brzmieć "kiślo", a nie "kisiel" :diabloti:
- 78403 replies
-
Trzymałam trzymałam i się dowiedziałam ;) GRATULACJE! Prawdę mówiąc, jak sie dowiedzieliśmy, że Vadir ma jeść surowe kości kurczaka, to też się trochę martwiłam, bo przecież jest to wiadome wszystkim, że kości kurczaka są ostre ;) A tutaj proszę, wszystko się wyjaśniło ;) Warto czytać innych posiadaczy ;)
-
[quote name='clockwork'][B][SIZE=3][COLOR=green]glut wisi :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=green][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/29cb8d434d793c06.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][/quote] A skąd wiadomo, że to jego glut??[/CENTER]
-
Maksiu, trzymaj się psiaku kochany!
-
To czekamy na ostateczny termin ;)
-
Czekamy na info, jak wrócisz :) Oby pozytywne :)
-
I zastanawia się, czy by się czasem nie położyć, bo ciepło... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/236/85a39fbd317ed37b.jpg[/IMG][/URL] Ale trzeba poszukać odpowiedniej miejscówki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/237/1c69790eb649adef.jpg[/IMG][/URL] Może jeszcze dalej? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/300/4bfa1a791edd602a.jpg[/IMG][/URL] Nie, nic z tego nie będzie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/237/5115b5fcd5dce625.jpg[/IMG][/URL] "Fialka, pomóż szukać!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/16ea32341e8688e2.jpg[/IMG][/URL]
-
Następna porcja :) (i tak nie nadążę z dodawaniem zdjęć w takim tempie, jak pstrykam :diabloti:) Nadal jesteśmy na pikniku nad Wisłą, jak widać, pod wieczór, słonko się zniża..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/300/99789ec1eaa60faa.jpg[/IMG][/URL] Piękny różowy języczek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/1ede1c9ce71a36ff.jpg[/IMG][/URL] Sprawdzanko, czy idziemy za nimi ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/236/d47fd932ff5ea13f.jpg[/IMG][/URL] Fialka idzie do pana :) Na mizianko, rzecz jasna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/a51aeb22b1c6d318.jpg[/IMG][/URL] W tym czasie Vadir zwiedza :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/5846b8f3cb1b0959.jpg[/IMG][/URL]
-
A który to Zefir? Jakoś mi to umknęło....
-
[quote name='akzs']Tak jakby słuszna uwaga. A jakby tak bardziej po południu? Światło będzie lepsze :)[/quote] Nie tylko ze względu na światło, moje padną z wyczerpania w samo południe ;)
-
[quote name='Karmel']Przesliczne psy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Twoje też są piękne :)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]No tak nie ma to jak spanie w wyrku Pańci:D[/COLOR] [COLOR=blue]I nie ma to jak mieć osobistego stojaczka na miski:D[/COLOR] [/quote] Wie dziewczyna, co dobre, to najwygodniejsze miejsce w całym mieszkaniu ;) [quote name='furciaczek']Powalajace zdiecia:loveu:[/quote] Dzięki :) [quote name='Tofik1'][URL]http://images31.fotosik.pl/300/9a5224f898f59936.jpg[/URL] Smaczny obiadek;)i jeszcze pańcia specjalnie trzyma miske wyzej zeby mi było wygodniej...podoba mi sie ten piknik:evil_lol:[/quote] Nie tylko na pikniku trzymam jej miskę :) [quote name='pusia2405']Po prostu dech zatyka w piersiach! Zdjęcia super! Zdradź mi proszę tajemnicę, jak sobie dajesz radę z ich sierścią:razz:. Czy one linieją tylko dwa razy do roku, czy cały rok macie z tym problem?[/quote] Czeszemy psiaki i odkurzamy, odkurzamy, odkurzamy ;) [quote name='M&T'][URL]http://images33.fotosik.pl/300/8f049b2bccfe74e0.jpg[/URL] łóżko najlepsze miejsce! :evil_lol: [URL]http://images26.fotosik.pl/237/f99b2a489790a233.jpg[/URL] Śliczniasty :loveu:[/quote] Dzięki :) [quote name='katik']cudowne futrzaki :loveu:[/quote] Dziękujemy :) [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) [URL]http://images31.fotosik.pl/300/9a5224f898f59936.jpg[/URL] Aleee pycha! :) Świetne zdjęcia :loveu: Tak się zastanawiam... jak się puchacze rozłożą na łóżku i to na dodatek w poprzek... to wy gdzie? :shake: :evil_lol:[/quote] Fialka jest bezkonfliktowa, układa się pomiędzy nami :) A Vadir do spania jednak preferuje zimne kafelki :) [quote name='Okamia']Śliczne zdjęcia... coraz bardziej podobają mi się wasze miśki :D[/quote] Zapraszamy znowu :)
-
Trzymam kciuki....
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']BBeta, mi zdjęcia bardzo się podobają - kolejne zdjęcia pinczera do mojej kolekcji :) Czy zatem termin spaceru możemy ustalić na [B]20 lipca(niedziela), godzina 11:00 [/B]?[/quote] Ale w niedzielę wyprowadzamy schroniskowe, to jak to??
-
[quote name='Dobcia']jbk nie poznałyśmy się jeszcze, ale to jest do nadrobienia:)[/quote] Spotkamy się na spacerku :)
-
[quote name='lolka75']foteczki z wycieczki:roll: lejenie:roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/304/fb90295f8ed3ce30.jpg[/IMG][/URL] [/quote] A jak Maxina na te zwierzątka reagowała?