Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Szarik']Taak! Dlaczego wcześniej nic nie pisałaś? Świetnie, Nasze kochane maleństwa (i wielgachy ;))[/quote] Mam linka w podpisie ;)
  2. [quote name='furciaczek']Piwosz:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/856a63e9933d7269.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Jak nauczyć psa pić piwo? I czy warto? Dużo potrafi za jednym razem?? :evil_lol:
  3. [quote name='furciaczek']Ty nie dziekuj tylko ratuj:evil_lol: obudzony TZ po nocnej zmianie to nic przyjemnego:lol:[/quote] Mój mężu toleruje tylko jeden sposób pobudki - Fialka lub Vadir lub oboje równocześnie na przytulankach w łóżku ;) Na moje budzenie już nie reaguje tak dobrze :eviltong:
  4. [quote name='Szarik'][URL]http://images31.fotosik.pl/296/662b3ed75d2c2537.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: Kiedy wpadacie z ferajną do Bielska? Trzeba pokazac psiakom kawał świata, nie? :razz: ;)[/quote] Trzeba będzie termin ustalić :) Pogadamy w niedzielę :)
  5. [quote name='Szarik'] W ten sposób to uczcie już od teraz! A nawet od wczoraj! ;) Oczywiście nie na zasadzie 'jak nasikasz na Ci wsadzę łeb w kałużę, a potem dostaniesz z gazety' tylko 'jak nie nasikasz to dostaniesz kotleta' :cool3:[/quote] W tych metodach wychowawczych jest jeden mały szkopuł, a mianowicie, Samoyedki mają tendencje do tycia, i jakbym chciała go ciągle szkolić przy użyciu "kotletów", to albo bym miała za chwilę stukilogramowego psa, albo musiałabym mu normalnych porcji nie dawać, tylko nosić w kieszeni i dawać jedynie w nagrodę :eviltong:
  6. [quote name='furciaczek']Jakies komunikaty z ostrzezeniem by sie przydaly, tak glosno sie zachwycalam ze az TZta obudzilam:oops:[/quote] Bardzo mi miło :) W imieniu Vadira i Fialki dziękuję bardzo :))
  7. [quote name='Basia i Barni']oczywiscie ze kumple- :multi: beda cały tydzień razem - bo my wyjezdzamy do Turcji a Barnuś idzie na tydzień do Bona :cool3:[/quote] My nie mamy takich zaprzyjaźnionych psiaków na razie, ale liczę na to, że to się zmieni ;) Z tym, że to Samoyedki nie będą, bo nasze są jedyne dwa w mieście ;P
  8. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='furciaczek']W pierwszym momencie myslalam ze Lolka nik zmienila:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Matko jaka ja goopia:lol:[/quote] A tu następny Samoyedek się pojawił po prostu :))
  9. [quote name='lolka75']ale dobrze sie trafilo ze maly ma Fialke. Sunia pokaze mu swiat, a maly na pewno nie odczuwa zdnej tesknoty za mama. A czy Fialka jest cierpliwa i dobrze znosi wariactwa malucha?[/quote] Fialka jest bardzo cierpliwa, poza tym mądra ;) Dziś rano odmówiła wyjścia razem z Vadirem, bo ją podgryza na spacerze, więc szłam z każdym osobno :)
  10. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']czesc Babeczki:loveu: a tu dyskusja czeresniowa trwa:shake:....[/quote] Zamiast dyskusji o psach ;) Świnki z nas, świnki :diabloti:
  11. [quote name='KaHaa']Dzis rano, spojrzałam w jej strone, patrze sucho... Więc szybko wstaje, by sie ubrac i z nią wyjść i nawet nie zdązyłam wstac a ta juz narobiła... Jakby te 3 minuty nie mogła jeszcze wytrzymać. A najgorsze jest to,że ona nigdy nie pokazuje, że chche wyjśc, nie piszczy, nie kręci sie, poprostu nic nie robi... I często tez robiu siku, jak juz jest na smyczy a ja otwieram zamek w drzwiach, juz mamy wychodzić i patrze a ta sika na przedpokoju.[/quote] Też mamy tak czasem, wkładam drugiego buta a młody w tym czasie kuca....
  12. Oczywiście, wklejajcie, wszyscy przecież pstrykamy naszym milusińskim :)) A łatwiej nam będzie wklejać, niż po każdym spacerze rozsyłać sobie w mailach ;))
  13. [quote name='muminka']a ludźmi bym się nie martwiła- ja nadal wzbudzam sensację bo gadam na spacerach z psem - "dobrrrry pies" to nasze min konwersacji. jakaś baba na mnie ostatnio nawrzeszczała bo traktuję psa jak dziecko - powiedziałam jej że mój pies to jest moje dziecko i poszłam z frodem dalej.[/quote] Ja cały czas rozmawiam z psami :) I nie tylko na "psie" tematy ;) A tej babie to się dziwię, co ją to obchodzi, z kim rozmawiasz?
  14. [quote name='Alicja'] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"]http://images33.fotosik.pl/256/4506e2ce502353bf.jpg [/URL][/CENTER] [/quote] Sądząc po minie, Ozzy uwielbia swoją piłeczkę :))
  15. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ta chodzi ....chłopy to takie pokrętne stworzenia są :razz::razz:......[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] W sumie..... może temu najbardziej mu smakują, że ich nie ma w pobliżu :evil_lol:
  16. [quote name='clockwork'] I OCZYWIŚCIE PODSTAWOWA POZYCJA PSA-MORDERCY:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ddbe9df3a1265b51.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/299/ddbe9df3a1265b51med.jpg[/IMG][/URL][/quote] O, to ja też mam morderców w domu! Zobacz, a nie wiedziałam ;)
  17. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nie żartuj tak okrutnie ja jeździłam na czerechy do Lipowca czyli zaraz koło ciebie ;)......a teraz mialam ze Świerklan , czerechy jak malowanie , duże , czarne , twarde ....miodzio .....potem cykne foto słoika z zaprawionymi może da sie dojrzeć te cudeńka[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Najwyraźniej to kwestia gustu, mężowi najbardziej z centralnej Polski smakują, ja się nie powinnam w sumie wypowiadać, bo dla mnie z owoców to najlepsze golonko ;)
  18. Poproszę świeże fotki mamucika ;)
  19. Sesja z pudełkiem po lodach, pustym, rzecz jasna ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/296/48fcc738aa007e6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/236/e3eb2e754fc7d21a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/296/507bde130214cf3f.jpg[/IMG][/URL]
  20. Białym psom najbardziej do twarzy w zielonym :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/234/1031da33fe12dd6b.jpg[/IMG][/URL] "A może by się tu położyć?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/235/4d2794e34b0658e3.jpg[/IMG][/URL] "Nie kłóć się ze mną, to moja smycz!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/296/662b3ed75d2c2537.jpg[/IMG][/URL] "A teraz sprawdzimy, czy Fialka ma czyste stopy" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/235/b3d5c978775bed29.jpg[/IMG][/URL] Oglądanie Bładnicy, rzeczki, która płynie przez nasze osiedle :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/234/f448a615ec22aa10.jpg[/IMG][/URL]
  21. Wyruszamy na następną wyprawę :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/234/7d2fbbac5dc0b82c.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście bez przystanków się nie obejdzie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/234/466ba3aefbb44a17.jpg[/IMG][/URL] A pod krzaczkiem jeszcze lepiej :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/297/f4be506b2a62fa31.jpg[/IMG][/URL] I sprawdzimy, czy pancio ma tyle siły, żeby psa nosić ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/235/21ba183542be6871.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='kadziumia']Na podstawie obserwacji mogę napisać, że generalnie jest on zachowany bardzo dobrze. Mam "wyczyszczoną" posesję z nornic a i gołębie sąsiada od jakiegoś czasu omijają nas szerokim łukiem ;). Jeśli natomiast chodzi o koty, to zasadniczo traktują je jak inne zwierzęta, z którymi można się potencjalnie pobawić ... tylko jedna suka - SISSY (matka Vadira) gania odwiedzające nasz teren koty sąsiadki. Ale ona przyjechała do mnie roczna z Rumunii i podejrzewam, że tam się tego poprostu nauczyła ... . [/quote] Ależ Fialka biega za kotami ;) I za ptakami i nawet za jeżem wczoraj młodego przegoniła ;)) Poszedł z nią wieczorem na spacer, od razu spod klatki ruszyła biegiem i zatrzymała się dopiero przy jeżu, kilka bloków dalej ;) A potem za kotem następna gonitwa ;) Oczywiście gonienie dla gonienia tylko :) Młody spływał potem, jak wrócili ;) A kiedyś złapała ptaszka pod balkonem i próbowała się nim bawić, jak kot ;))
  23. jbk

    Anioły i Demony

    U nas nie ma dobrych czereśni, w centralnej Polsce są, Wielkopolska, Mazowsze ;)
  24. [quote name='Szarik']Świetne zdjęcia! Będzie więcej? ^^ A ja wypalę z takim pomysłem: może założyc temat spacerowy schroniska? Mamy tylu fotografów, którzy nie mają gdzie dać ujścia swoim dziełom ;) A co dzieje się z tym Bernardynem Olu? I czy on jest w schronisku? :([/quote] Ja mam fotobloga ze spacerów :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113147/[/URL]
  25. Warka dobranoc, a gdzie Bonnie i Perełka? Nie śpią?
×
×
  • Create New...