-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='SZPiLKA23']Chyba trzeba bedzie czekac na nowa edycje ;) 2009 :multi:[/quote] A nie możnaby częściej? Posiadam dwa cudeńka, a dopiero zostałam użytkownikiem dogo ;)) Tak może raz na pół roku konkursik? Albo na raz na kwartał?? :evil_lol:
-
[quote name='Ela i Luna']Wiem, ta druga Pani to hodowczyni z Sonaty. Poznałam bo wcześniej oglądałam strony www o samoyedach. A skąd Państwo są?[/quote] Jesteśmy z południa, Śląsk Cieszyński (lub Beskid Śląski, jak kto woli ;))
-
I na drugim balkonie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/234/e39f67a761bf1017.jpg[/IMG][/URL] Bo kołderka jest mięciutka i na niej lepiej się leży :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/235/10ac4620557f93b0.jpg[/IMG][/URL] Coś interesującego pojawiło się w zasięgu wzroku :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/297/51a5dcaaca2c4c41.jpg[/IMG][/URL] Co to może być?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/234/bd8eaaa21532ef77.jpg[/IMG][/URL]
-
Odpoczynek na balkonie :) Fialka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/234/f3c50747100cef64.jpg[/IMG][/URL] Vadir: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/296/790e1519c1f38a77.jpg[/IMG][/URL] Duecik: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/296/509ec0219cfd4c6c.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak tam, aparat już kupiony? To teraz sesyjka! Świeżutka ;) Zdecydowałaś się na podgląd na żywo jednak w końcu ?? ;) Szarik jest słodki, będę Was odwiedzać :loveu:
-
jak to dobrze, jak piesków jest więcej, niż jeden ;))
-
A skąd wzięłaś imię? Czyżby jakieś sentymenty muzyczne? Jest słodki ;)) Buźka :hand:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
jbk replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będę wpadać do Gizma ;)) Ucałuj go w nosek, tylko nie zapomnij mu przekazać, że to ode mnie :)) Do zobaczenia w niedzielę :loveu: -
[quote name='basia bonnie'] [B]jbk[/B], witamy serdecznie u nas!!! :multi: :loveu:[/quote] Już widzę, że zamiast pracować, będę się bawić na dogo ;) Ucałuj ode mnie Bonnie i Warkę ;))
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A na pokazanie mojej twarzy również się zgadzam, choć nie wiem, czy to dobra decyzja - najwyżej zasiejemy pustki w Twojej galerii... :diabloti:[/quote] [B]Pinczerka[/B], a czy to dotyczy wszystkich blogów? Bo ja właśnie zaczęłam żywieckie pieski wrzucać i starałam się bardzo wszystkich ludzi omijać ;) Tak w razie czego ;)) [B]Basiu[/B], super zdjątka ;)
-
[quote name='lolka75']no to teraz dzisiejsze foteczki z lasku;)....zobaczymy co z nich wyjszlo:roll: oczywiscie nuda jak cholera....bo ilez mozna ogladac bialego psa na zielonym tle:shake:[/quote] Osobiście uważam, że białym naszym wspaniałym Samoyedom najbardziej do twarzy w zielonym ;))) Maxina jest piękna :)) Będę Was odwiedzać :loveu:
-
[quote name='Ela i Luna']Ja widziałam samoyedy z hodowli Sonata Arctica na wystawie krajowej w Kaliszu. Piękne były i takie milusie w dotyku. Nie mogłam się oprzec aby nie pogłaskac :D[/quote] Byliśmy tam też :) Ale jak już było po wystawianiu :))
-
[quote name='Ela i Luna'] [IMG]http://i134.photobucket.com/albums/q89/ela1986/new%20album%20namekrajowa%20wystawa%20w%20Kaliszu/P6153719.jpg[/IMG] [/quote] Tu biegną nasi, czyli Sonata Arctica ;) Też tam byliśmy na wystawie, odbieraliśmy Fialkę :))
-
[quote name='Ela i Luna'] Po takim intensywnym spacerku w jaki sposów czyścisz takie białe futerko?[/quote] Wycieramy i wyczesujemy ;) Wszystko złazi ;)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/72d02043204bca94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/234/624f2ae53f287276.jpg[/IMG][/URL] Na razie to by było na tyle ;) W niedzielę znowu będziemy, znowu dziabniem sesyjkę ;)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/297/1cfdc5ffd1985a14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/b3fb875c5c328383.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/f8e7681c8c2b632f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/236/3962fc93c5a8cf42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/235/f3162dc3e0c147cc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/a2ac6461a6eea80b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/3010474c9562d966.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/7d39618894ca6e61.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/236/80c7daead1bfb397.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/297/2d7bfeb39b79cb02.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/9c9b036e2a83e41b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/235/a5d5c741a46ab5e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/235/7a7ebf320cb66ec0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/82d34c11f3432e57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/236/0f7336172e53b682.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/1426c64771a92d30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/298/50e642ab11708978.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/419b23702604cce3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/298/c64e46107ea7b2a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/236/bd0b74924fea285a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/235/9409cc1fcd3efcb5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/297/14f8d06ec2544f3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/236/2b6f04507aca2d4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/235/37d9895da28e5106.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/297/b6b6d563b8e9ce71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/298/6dce657be60ad9ca.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/fa17c640a60b4cb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/297/ee15bf4881540949.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/7d8eb2bb918d207c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/1583de0bccf127ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/18ba4b35b0512b36.jpg[/IMG][/URL]