-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Taki młody, taki piękny, a taki chory :( Zdrowiej MAKSIU!
-
Sunia dostała imię Roxy :) Niestety, nadal jest w schronisku :(
-
"Zaraz Cię dziabnę!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/4209b70c62e38e33.jpg[/IMG][/URL] "Ha! Jestem górą!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/4126233f9d08f688.jpg[/IMG][/URL]
-
Vadir uśmiechnięty ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/7456f4631e2dcd51.jpg[/IMG][/URL] Vadir rozkraczony ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/241/0dcb3a38448cee59.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Oo no to Vadim ma swojego króliczka:D[/COLOR][/quote] Powiem szczerze, że Vadira królik zupełnie nie interesuje, za to Fialkę i owszem ;) Spędza sporo czasu obserwując gryzonia ;) [quote name='Szarik']Cześć! :) [URL]http://images32.fotosik.pl/305/5c54a42d9c3a489d.jpg[/URL] Ale się kochaja :loveu: (Wole nie patrzec na dalsze :evil_lol:) [URL]http://images30.fotosik.pl/240/a70a99b0d623d577.jpg[/URL] Oj, jaki biedny, zmęczony pies :evil_lol: Morderstwo, to pracochłone zajęcie :) Pozdrawiam i całusy dla Białasków! ;)[/quote] Próbowałaś kiedyś kogoś rozszarpać własnymi zębami? Bardzo męczące zajęcie ;)
-
[quote name='Szarik']Nasz malamut ;) Najbardziej wyje w zamknięciu :( Napewno niebawem będzie w domku, już jest rzadek chętnych ;)[/quote] A jak strasznie płakał, jak nas zobaczył..... Zaraz zburzyliśmy ustanowioną kolejkę i Grześ z nim poleciał ;) Bez kolejki ;) Ale za to ubrać się dał Gosi, jakoś wolał kobietę ;)
-
[quote name='goldenka245'][URL]http://images23.fotosik.pl/239/638c9dbcae80f906.jpg[/URL] a cóż to za piesek? ;)[/quote] W schronisku mówią na niego Pączek, bo pączki zjada chętnie ;)
-
[quote name='pusia2405']Roześmiana Fialka i Vadir morderca:loveu:! Cięzko komentować takie pięknoty;)[/quote] Ale za to jak miło się ogląda :) [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Bosze zabił szopa:D[/COLOR] [COLOR=blue]I jaki z tego dumny:P[/COLOR] [/quote] Szop jest wszechstronny, królik wykorzystuje go w celach erotycznych :diabloti: [quote name='furciaczek']Nawet morderstwo w wykonaniu takiego cuda wydaje sie rozkoszne:evil_lol::loveu:[/quote] Ciekawe, czy byłoby rozkoszne, jakby się krew polała :evil_lol: [quote name='lolka75'][URL]http://images31.fotosik.pl/306/19486203d8a43065.jpg[/URL] to Fialka tez gadatliwa?... moja sucz musi dyskutowac o wszystkim:roll:... gorzej jak sie jej na dyskusje zbierze w srodku nocy:diabloti:... Ale za to rano to tak slicznie spiewa i grucha ze sama rozkosz:loveu:. Samojedy pieknie rozmawiaja:multi:[/quote] Gada i gada, ciągle. A dziś obudziła mnie kopaniem dziury w dywanie tuż przy łóżku :lol: [quote name='Tofik1']Jak zawsze nowe fotki:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/305/5c54a42d9c3a489d.jpg[/URL] Co ty od nich chcesz:diabloti:.Tak ładnie sie bawia:loveu::lol:.Ja też mam takiego szopa ale mój Tofik nie zabardzo lubi maskotki:eviltong:.Zresztą nie pozwalam mu na zabawę z nimi:evil_lol:.Woli kapcie:diabloti: [URL]http://images23.fotosik.pl/239/5834c21253d662e8.jpg[/URL] Jaka słodka minka:diabloti:[/quote] Vadir również używa kapci, dostał specjalną parę do przegryzienia :eviltong:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Bo nie ma żadnej nowej:D[/COLOR][/quote] To zrób nową :)
-
Ktoś mnie tu ostatnio popędzał w kwestii fotek..... a tu co? Gdzie Maxinka?
-
[URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/a80f0ccc.jpg[/URL] - "cały świat do mnie należy" :)
-
A po morderstwie odpoczywa na balkonie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/33bbe9a93a7273ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/a70a99b0d623d577.jpg[/IMG][/URL]
-
Vadir morduje szopa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/305/5c54a42d9c3a489d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/c4b367bb2b982016.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/306/13bbd333cbf6767c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/5834c21253d662e8.jpg[/IMG][/URL]
-
Sesyjka domowa :) Roześmiana Fialka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/240/4a3b3576e34b84be.jpg[/IMG][/URL] Rozgadana Fialka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/19486203d8a43065.jpg[/IMG][/URL] Rozespana Fialka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/6b958c5d361641a8.jpg[/IMG][/URL] Czujna Fialka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/2caa4674eb2406bf.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Hund']Dzięki , bardzo się cieszę, miaŁam nadzieję że zostaniecie :) ja przespaŁam caŁą niedzielę z przerwami na dogo ,mam nadzieję że za tydzień będę w stanie pojechać.[/quote] Mieliśmy nieco obaw, czy sami damy radę, ale spoko :)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]A czemuż to psiaki nie mogły się wykąpać?:D[/COLOR] [COLOR=blue][URL]http://images31.fotosik.pl/300/25d4f2befd9f6be9.jpg[/URL][/COLOR] [COLOR=blue]2 śliczne dupelki:loveu:[/COLOR] [/quote] Mogłyby, ale tam było za wysoko dla nich do skakania. [quote name='Izabela124.']Witanko Całą galerię przeczytałam, ale masz fajne peiski Będę częstym gosciem Pozdrawiam i zapraszam do siebie[/quote] Bardzo mi miło i dziękuję za zaproszenie :) [quote name='Isia & Chester'][URL]http://images31.fotosik.pl/300/25d4f2befd9f6be9.jpg[/URL] jakie śliczne, białe, puchate.. dupki :D cale są śliczne :loveu::loveu:a Vadir fajnie wygląda z tym zwisającym ogonkiem :evil_lol:[/quote] Niestety, to najczęstsza pozycja zdjęciowa ;)
-
Z tego, co widziałam, to przy Oli wszystkie psy rozkwitają :) Ma dziewczyna serce wielkie i zwierzaki to widzą :)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Protestuje!!:D[/COLOR] [COLOR=blue]Wczoraj były fotki:P[/COLOR] [COLOR=blue]Potem się przyzwyczaicie o codziennie a potem rok[/COLOR] [COLOR=blue]szkolny i wonty czemu nie ma fot:D[/COLOR] [COLOR=blue]Oo nie ma tak dobrze:D[/COLOR] [/quote] A ja myślałam, że to tak trzeba, codziennie :diabloti:
-
[URL]http://img228.imageshack.us/img228/1336/p6221747td6.jpg[/URL] - jak się uważnie przygląda :)
-
[quote name='Isia & Chester']Szariczkowa pojechałaś gdzieś, czy coś cię zjadło ? :cool1::mad::evil_lol:[/quote] Mam nadzieję, że nie Szarik ;)