Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL]http://i27.tinypic.com/m9wu9c.jpg[/URL] - a ja myślałam, że tylko moje mają akcje z butelkami ;)
  2. [URL]http://images32.fotosik.pl/312/b40e1d52619a100c.jpg[/URL] - moje psy najczęściej w tej pozycji się ustawiają, jak chcę im cyknąć zdjęcie ;)
  3. "Co tam się ukryło w tych krzakach?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/300/ce7e37c32b321eef.jpg[/IMG][/URL] "To ja też rzucę okiem" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/ba3b3cd80bfe1f25.jpg[/IMG][/URL] "Nie wiem, co to było, ale oblazło mnie! Swędzi!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/300/727dff353d5d7958.jpg[/IMG][/URL]
  4. Rzut z góry :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/237/97918c6bcc4d9c28.jpg[/IMG][/URL] "Wszyscy na miejscach?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/237/50581f1816f8607f.jpg[/IMG][/URL] Łeb w łeb :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/236/49d79868132efb2f.jpg[/IMG][/URL] "Przycupnę tu na chwilkę..." [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/300/1a7dfccb2b223145.jpg[/IMG][/URL] Zmęczone psisko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/00191cf101220573.jpg[/IMG][/URL]
  5. "Wykąpałbym się w Wiśle" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/237/ebc10c0f535a345b.jpg[/IMG][/URL] Kto pierwszy, ten lepszy :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/1f96201fa1db1afc.jpg[/IMG][/URL] Pora na zmianę miejsca zabawy :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/236/2f2737b72c0b4392.jpg[/IMG][/URL] Lady Fialka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/236/d6f77333edc2d229.jpg[/IMG][/URL] Zakochani przytuleni :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/25d4f2befd9f6be9.jpg[/IMG][/URL]
  6. Moje słoneczko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/236/314254fd7cd14997.jpg[/IMG][/URL] Ciekawski :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/237/9ea71017e4235114.jpg[/IMG][/URL] "A może by tam zeskoczyć? Nie, pan nam nie pozwoli, za wysoko :(" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/237/4cd1ffa0d9ff085c.jpg[/IMG][/URL] "Skoro nie możemy do wody wskoczyć, to się przynajmniej napijemy" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/4cd666aa4aedff85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/300/3278791230c401be.jpg[/IMG][/URL]
  7. Zdrowiej, Olu. Wszystkimi psiakami się zajmujesz, a Tobą ma się kto zająć?
  8. W tą niedzielę byliśmy tylko we czworo, więc dużo piesków nie daliśmy rady wyprowadzić, ze zdjęciami też było krucho, ale Ania coś popstrykała, więc na pewno wrzuci :)
  9. Byliśmy z Lirką, Apsikiem i Liskiem również, dużo nie daliśmy rady sami wyprowadzić, ale ten boks obowiązkowo, Apsik tak patrzy.... A Lirka natychmiast kładzie się na plecy, jak się wchodzi do środka, i zaraz ją trzeba miziać :)
  10. A ta pani, która się buduje, to tak na pewniaka go chce?
  11. Trzymamy kciuki, Maksiu :)
  12. [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]O jak spacerkowo:multi:[/COLOR] [COLOR=blue]No tak na tych łapach jest pies i to bardzo kudłaty:D[/COLOR] [COLOR=blue]Woda do ochłody a najlepiej żeby była mokra:D[/COLOR] [COLOR=blue]śliczne fotki:loveu:[/COLOR] [/quote] Do zdjęć z wodą dopiero dojdę ;) [quote name='furciaczek']Super spacerkowe foteczki:loveu:[/quote] Spacerki z nimi są superowe ;) [quote name='Tofik1'][URL]http://images32.fotosik.pl/300/eb637d2ca1ba12de.jpg[/URL] To zdjecie jest chyba najlepsze:loveu: a tak na marginesie jakiej wielkości są Samojedy??Zawsze myślałam że są przynajmniej wielkości owcz.niemieckiego lub trochę mniejsze a tutaj widze że mają wielkośc Chow Chow;)[/quote] Fialka ma 50 cm i 20 kg, Vadir będzie miał do 30 kg ;) [quote name='Ela i Luna']Super galeria! Z wielką przyjemnością do niej zaglądam :loveu:[/quote] Zapraszamy zatem stale :)
  13. [quote name='BUDRYSEK']Widocznie tak jest to nagłośnione!!! I chociaz tu mieszkam nie słyszałam o tym!!! Tu gdzie mieszkam nie ma ani jednego plakatu na ten temat![/quote] [quote name='Agnieszka Co.']Ja również dowiedziałam się dopiero dziś w pracy od koleżanek, bo jest koncert Wydry. Na "pocieszenie" dodam, że u nas tak leje bez przerwy od samego rana, że nie wiem co bedzie z koncertem.[/quote] To pierwszy raz macie taką imprezkę?? U nas jest co roku o tej samej porze.....
  14. My się też piszemy :) Chyba, że Mężu coś wymyśli, ale mam nadzieję, że nie :) No i oby nam pogoda dopisała, bo dziś jest okropnie..... BRRR.
  15. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='Cordia']mi sie zdaje ze Maxinka ma tez inne oczy takie wieksze szersze na poczatku[/quote] I dobrze, że się nam psiaki różnią :) A czy Cordia ma fotobloga?
  16. Co do ras i ich wyglądu, to można się czasem ubawić. Moje Samoyedki już były Chow-Chow, Husky, ON, a ostatnio, ale sądzę, że się dzieciak pomylił w nazwie, zapytał Młodego, czy to Chihuahua :) Chyba mu chodziło o Chow-Chow ;)
  17. [URL]http://i28.tinypic.com/kz144.jpg[/URL] Musisz kupić większy basenik ;)
  18. [URL]http://img86.imageshack.us/img86/9508/pict0308fp7.jpg[/URL] CUDO!! Psy w ruchu są niesamowite :) A złap je aparatem, hehe :evil_lol:
  19. Powiedz tacie, że jak się będzie ociągał i sprzeciwiał, to poszczujemy go Samoyedkami ;)
  20. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    Jak to fajnie psiakom, jak się mogą wybiegać :) Miłego odpoczynku :)
  21. Chłodzenie jajek na asfalcie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/300/eb637d2ca1ba12de.jpg[/IMG][/URL] Koniec chłodzenia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/300/83b72bf21edd245b.jpg[/IMG][/URL] "Idziecie, czy nie?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/305c59fba74f2fd0.jpg[/IMG][/URL] I znów polegiwanko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/660bea372e56cf66.jpg[/IMG][/URL] Królewna Fialka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/1e4e23f962079ef0.jpg[/IMG][/URL]
  22. Łapy, łapy, cztery łapy.... a na łapach pies kudłaty :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/237/68095272c328ab0a.jpg[/IMG][/URL] I na traweczkę :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/237/aaa7295f5967cb9b.jpg[/IMG][/URL] I z wyskoku :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/e98886fef349ccfa.jpg[/IMG][/URL] "Wody, dajcie, wody!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/72ee91ec7665a112.jpg[/IMG][/URL] "Pyszna woda, a jaka mokra..." :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/c3ee8559f06561dc.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Ale Bonuś bawił się z Saszką:loveu:[/COLOR] [COLOR=blue]Spacer był bardzo fajny tylko na końcu...[/COLOR] [COLOR=blue]Patrzymy jakieś 2 małe dziewczynki latają po polu:/[/COLOR] [COLOR=blue]ale potem patrzymy jest kobieta i mówimy "Aa to Pani z tymi dziećmi my się już wystraszyliśmy że one same" a ta na nas z pyskiem!! "Z takimi potworami po polu chodzić,dzieci nimi straszycie!!!"my patrzymy a ta młodsza po prostu histeria!!jak zobaczyła ich 3 o bożę jak ona sie darła!!Dobra jakby jeszcze były bez smyczy i coś zrobiły ok mogła się wystraszyć ale psy na smyczy nawet na nią nie patrzały.A ta znów się drze "Potem dzieci mi w nocy nie będą spały!!!"[/COLOR] [COLOR=blue]A potem była haja na całego każdy na każdego:D[/COLOR] [COLOR=blue]To gdzie głupia baba z dziećmi chodzi!!na plac zabaw a nie na pole.Tu ryczą pies nie na osiedlu nie na polu to kurde gdzie!!??Wkurzają mnie tacy ludzie...[/COLOR] [COLOR=blue]Zaraz wklejam spacerkowe fotki:)!![/COLOR] [/quote] My mamy inny problem, wszystkie mamusie z dziećmi walą nas głaskać, a nie patrzą na to, że psy mogą nie mieć ochoty, rwą się z łapami, a przecież takie dwuletnie dzieci to jeszcze mogą psu zrobić krzywdę, pociągnąć za włosy czy ucho i pies wtedy może dziabnąć. Ludzie nie mają wyobraźni. Strasznie znielubiłam ludzi ostatnio.
×
×
  • Create New...