Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Wrzuciłam nowe zdjęcia do galerii spacerkowej :)
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/4b1a7f2f6128bf33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/e933fd1e5930341d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/c0ab78395e90587e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/240/b43862d9341659de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/41de871022130a56.jpg[/IMG][/URL] Następna porcja po następnym spacerze ;) Jak widać, mamy nie tylko psy, ale i koty, a poza tym mnóstwo maleństw :)
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/7ad05c70af6bbe3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/e9957d7b3b57bbad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/8650b8659938eb0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/306/45b99c30e2c09a42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/249b7963b2657b2d.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/240/0dc01e5deae5b114.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/536ca56c1f20013c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/2b50c509c28c87bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/306/49bf444f5bd5c7f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/306/fd80e39cf579cdf5.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/640d0ef2a2658b7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/306/154bc579eaff374d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/306/949fcf282f342e3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/306/116d7ba4992bb2cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/305/89ed424e58a7c9c8.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/0f5d496669b42fd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/240/df8e0b258be62f21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/e68dcf218bc828c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/240/c7f80ad30b1b0d33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/72be6fa84f35c0df.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/315d463ab4b02018.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/305/a52a0f66cce5cd9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/305/734612c9b03be415.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/f87d900f372f193e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/7e340b988865019d.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/5af5a0fe73bdd12b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/ab69e63689f344db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/638c9dbcae80f906.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/305/a47758f5a536a44f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/306/3e00899c20466142.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/306/bad1640368e7a706.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/306/3ea74f2ffa3f049f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/306/b442e6ca57fda05c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/c4aca7289c4833a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/240/d53cf08858fc610c.jpg[/IMG][/URL]
  10. No to teraz trochę zdjęć ode mnie ;) Nie mam niestety takich ładnych, jak Ania, ale psy widać ;)) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/e704c16e2c253094.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/306/a582a4427b1add06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/e40ff71dec07b841.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/f0485c587bd76b49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/305/6d93c53b21e71f9e.jpg[/IMG][/URL]
  11. Młody poszedł w jedną stronę, więc Fialka myśli o drugim kierunku :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/cabe417f8d35c8cb.jpg[/IMG][/URL] "Fialka, do mnie!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/236/bb371fd85fa8c333.jpg[/IMG][/URL] Pląsający wśród traw :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/cc726a9bf716c5d6.jpg[/IMG][/URL] Moje cudo :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/ffbaa7a0855f3b77.jpg[/IMG][/URL] I cudo w całej okazałości :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/237/f99b2a489790a233.jpg[/IMG][/URL]
  12. Zrobiliśmy sobie piknik z pieskami. Nad Wisłą :) Vadir pucuje miskę :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/300/db40440385eaad71.jpg[/IMG][/URL] Fialka woli, jak jej miskę trzymam wyżej :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/237/19fcc212accc355c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/9a5224f898f59936.jpg[/IMG][/URL] Po jedzeniu należy poleżeć ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/300/5ac3414298f2f509.jpg[/IMG][/URL] I wyruszamy na rekonesans :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/236/3ff127438de2eb02.jpg[/IMG][/URL]
  13. Szczęśliwy pies = pies w łóżku ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/236/bb59794cee215421.jpg[/IMG][/URL] A już najlepiej w poprzek :) Tak właśnie Fialka sypia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/8f049b2bccfe74e0.jpg[/IMG][/URL]
  14. jbk

    Poprostu Lala : )

    Lala jest super :))
  15. [quote name='kamila-dog']Hey!Cudne psiaki!I cudne foty! Ale powod dla ktorego to wpadlam to miejsce waszego zamieszkania-do 15 roku zycia mieszkalam w Skoczowie i mam do niego sentyment :oops: Mieszkacie na Gornym Borze?[/quote] Tak :) Pozdrawiam byłą Skoczowiankę ;) A może się znamy?
  16. [quote name='anetta']Vadir jest niesamowity :lol::loveu:[/quote] Dziękujemy :oops:
  17. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    [URL]http://images27.fotosik.pl/238/f051c08bfb295152med.jpg[/URL] Pięknie biegną :)
  18. Bez pracy nie ma kołaczy ;) Ale pomyśl sobie, kto na Ciebie czeka, jak wracasz :)
  19. Słodkie maleństwo :) I jeszcze storczyki lubisz, jak moja mama ;)) Tyle wspólnych zainteresowań :)
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]noooooo....cudeńka ....będę się rozglądać jadąc w góry za 2 białymi pluszakami ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Rzucamy się w oczy ;)
  21. [quote name='Isia & Chester'] będziecie może w niedzielę na wystawie ? :eviltong:[/quote] W niedziele wyprowadzamy psiaki z żywieckiego schroniska :)
  22. Dobrze, że pilnuje jedzenia :)) Piękna jest :)
  23. [quote name='Tofik1']Nikomu nie podoba sie mój psiutek?:roll:[/quote] Mi się podoba! A jakie ma świetne imię :))
  24. Wszystko sobie można ustawić :)
×
×
  • Create New...