Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL]http://img142.imageshack.us/img142/3935/p7081792fb5.jpg[/URL] - pasują do siebie idealnie :)
  2. Były - i nie ma ;) Jeszcze napisy w chmurkach i możesz zrobić komiks z dziewczynkami ;)
  3. Gizmo - śliczny Zachodzące nad jeziorkiem słońce - śliczne Parka nad jeziorkiem - śliczna Tebel - śliczna Jedynie garbusy nie ten teges ;) ale wolno mi lubić inne rodzaje samochodów, czyż nie? :diabloti: Buziaki poranne :buzi:
  4. Trzeba mieć naprawdę silne nerwy, żeby w schronisku pracować, więc trzymaj się, Klocusiowa, jesteśmy z Tobą! I nie przejmuj się ludziskami wrednymi, psy są fajniejsze niż ludzie.
  5. [URL]http://images26.fotosik.pl/248/84779c755e4b1471.jpg[/URL] - to się nazywa uśmiech OD UCHA DO UCHA :evil_lol:
  6. Badanie terenu :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/307/de7b2b6ddbf7a9f0.jpg[/IMG][/URL] "No, chodźże!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/479de0d39ec0f372.jpg[/IMG][/URL] Buszująca w trawie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/19532580d9d5dee9.jpg[/IMG][/URL] Zwiedzanko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/307/8c6c840250b3c50a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/89d25550b61413ea.jpg[/IMG][/URL]
  7. Poszukiwacze skarbów :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/62505086dfe3f3a3.jpg[/IMG][/URL] Co tam się schowało?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/2f13bb7ee1b60fc3.jpg[/IMG][/URL] Tup, tup, tup.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/307/8f574e32e3445eb1.jpg[/IMG][/URL] Przyczajka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/fa5ce6a6c8981101.jpg[/IMG][/URL] Ciekawska :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/239/432bba9e0af6c852.jpg[/IMG][/URL]
  8. Trochę nie miałam czasu ostatnio, ze względu na pracę i wyjazdy, ale już jestem :) Zaraz aktualizuję galerie :)
  9. Dobrze, że zajrzałam, bo głupio by było, jakbyśmy jutro zawitali na lotnisku sami....
  10. [quote name='BUDRYSEK']Z nowości schroniskowych!!!! Malamut wrócił! Jest piękny!!! Do 3 szczeniaczków dołączyła 7 maluszków,podrzuconych w kartonie pod schron!!! Masakra z tymi "ludzmi"!!! 10 malutkich grubasków mieszka z mamuśką w kojcu. Do próbnej adopcji poszła dziewczynka,a króciutkim ogonkiem-nie wiem jak się nazywała,ale mam fotki-postaram się pózniej wkleic. Złoty bokserek wrócił do domuku!!! Jego właścicielka az płakała jak Go zobaczyła!!!:lol:[/quote] Pooglądamy w niedzielę :)
  11. Dobra woda zdrowia doda ;) Fajna piłka, ja Vadirowi kupiłam też podobną, tylko większą, ale nie chce za nią latać :( Za to za dzieciakami grającymi i owszem :evil_lol:
  12. Acctiually, masz talent, przyjadę się do Ciebie obcinać ;) Tzn. nie ja, tylko psiaki moje ;P
  13. [URL]http://images23.fotosik.pl/244/2a10ecb142a545e2.jpg[/URL] - CUDO! Coś ma w mordce podobnego do Kilusia mojej mamy ;) Jak to zrobiłaś, że Cię nie przerzucili z fotoblogów do galerii? Nas przerzucili :roll:
  14. Jakaś nowa tendencja to spotykanie z klasą przed rozpoczęciem roku szkolnego ;) Za moich czasów tego nie było ;) Wszystko przez NK :P
  15. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No i tu lux - kolorowy miękki welwet:evil_lol: nie jakiś tam zwykły szaruch:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Regina lepsza ;) Mrówki ratuje ;)
  16. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pracuje w schronisku :cool1::eviltong: pilotuje NA RAZIE adopcje boxia, asta i szczeniaków, oraz bazarki..... zanim obskocze po pracy te wątki jest już rano :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/quote] Jak sobie radzisz w takiej pracy?? Psychicznie wykończona?
  17. Dla Oli będzie specjalny raj zmontowany na pewno :) Tylko dla Niej :) Jak dzisiaj Maksiu?
  18. Wodołaz :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/bc5fd1d7ea6a9aff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/241/5c6216df4d9f04a5.jpg[/IMG][/URL] Szczęście w oczach :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/231d4acf67137447.jpg[/IMG][/URL] Zaaferowany :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/239/c87d6fbd2938f642.jpg[/IMG][/URL] W górę ogony! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/240/63fe7eb5a09c769a.jpg[/IMG][/URL]
  19. Dlaczego nikt nie chce tego wspaniałego, pogodnego pieseczka??
  20. I na dodatek wychciewa pieszczoty ;)
  21. Jaki tu miły chłodek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/240/2d07f5924142c972.jpg[/IMG][/URL] Aż oczka zmrużyła z rozkoszy :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/239/aaf6831fefa5644d.jpg[/IMG][/URL] "WODA! Hurra! Biegamy!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/becf067e09ddbf7a.jpg[/IMG][/URL] I trochę szaleństwa na trawce :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/c64ebef8312561cf.jpg[/IMG][/URL]
  22. Na trawce zaraz jest lepiej :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/4e8e0aeb7f346d02.jpg[/IMG][/URL] A w cieniu będzie jeszcze fajniej :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/239/29cc26420174b6e4.jpg[/IMG][/URL] Fialka - myśliwy - znowu coś zwietrzyła :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/591f414db876794f.jpg[/IMG][/URL] Vadir w międzyczasie siusiu robi :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/9da578992f217ce9.jpg[/IMG][/URL]
  23. Idziemy w świat ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/eef2d551f93cb4d6.jpg[/IMG][/URL] Co za pustynia.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/c6bc1b91166439f0.jpg[/IMG][/URL] "Fialka, gdzie jesteś?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/241/766ad770f0bb2d54.jpg[/IMG][/URL] "Ale gorąco"... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/4b67e5daf05067d3.jpg[/IMG][/URL] "A mi to zupełnie nie przeszkadza" :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/249373e5f2f2e218.jpg[/IMG][/URL]
  24. Przegrzebię szafy, mama też prześcieradło obiecała, przywieziemy w niedzielę.
×
×
  • Create New...