-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[URL]http://images27.fotosik.pl/252/3b74850c32b51181med.jpg[/URL] - zabawa w lustro :)
-
[URL]http://i33.tinypic.com/2dumrz5.jpg[/URL] - i moje łódki ulubione ;) Aniu, świetne bannerki!
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dogomaniacy ze Skoczowa! Już druga niedziela bez Was! [/quote] Praca nas nie puściła, cały weekend byliśmy zakopani w papierach :(
-
Szarik - cudo :) Jaki grzeczny przez cały czas, i na co takiemu kochanemu grzecznemu kolczatka? A skąd można wziąć taką http://images31.fotosik.pl/328/dd41bf7865566864.jpg koszulkę?
-
Dzień dobry Lirusi :)
-
I co tam u Jasia?
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
jbk replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale jęzorek cudny :) -
[URL]http://i36.tinypic.com/1604jkg.jpg[/URL] - pasuje mu :) Vadir ma czerwoną taką, a Fialka niebieską ;)
-
[URL]http://i35.tinypic.com/vebpr4.jpg[/URL] -a jak patrzy, czy jej czasem nie chcesz patyczka zabrać ;)
-
[SIZE=7]Wszystkiego najlepszego! [/SIZE][SIZE=5]Czy takie duże literki wystarczą?[/SIZE] [SIZE=1]Spóźniłam się, bo wczoraj byłam na mężowych urodzinach :eviltong: [/SIZE][SIZE=4]Ale spóźnione to nie znaczy, że gorsze, prawda?? [/SIZE] [SIZE=7]Spełnienia marzeń![/SIZE]
-
[URL]http://images24.fotosik.pl/248/b2bed3cf7855684f.jpg[/URL] - to się nazywa żaba ;)) cudo :P
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/307/35b1c4da644caa77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/307/6502ca20e5ea792b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/594b9c31b8b70fcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/241/b54b283b30d06040.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/1d06a8baa04f0b1f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/307/4826d005df9d9b27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/239/e87d384e9495bb11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/307/37ac29e5d6ec71a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/9896aa16f29b20ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/240/a10b5501a82ab758.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/259bce057f88ec3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/240/a46426a1dea8a094.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/307/ccec230646212b7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/307/d54064a42440e9fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/241/4c18fcac09347e4a.jpg[/IMG][/URL]
-
Następna porcyjka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/306/b9354d4c8706b217.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/240/a7209e7eca34b382.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/b8518fd8b17fc20a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/307/213abfbacd16a407.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/ed7508eee89a7453.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='lolka75']forum dotyczace Wybrzeza rewalskiego kiedys tam bylo fajnie ale moze moje spojrzenie na swiat zmienilo sie na patrzenie przez pryzmat mojego bialego paskudztwa:diabloti: jeden sfrustrowany pan zaznaczy mi na wstepie ze jak sprobuje wejsc na plaze z psem to pies dostanie z buta:roll:...wiec zajelam sie tym panem dosc mocno..... ale ze nie da sie rozmwaic ani dyskutowac z lysym o grzebieniu to chyba juz dam sobie spokoj....[/quote] To może skrzyknijmy się wszyscy razem na tą plażę (z wszystkimi Samoyedkami), glany założę specjalnie, i pana z butem zapoznamy... Strasznie mi szkoda Pumci, dziś same smutne wieści :-(
-
o matko, takie wieści z rana...... :-( biedny Maksiu :-(
-
[URL]http://images31.fotosik.pl/313/1d06ea132fa1e08c.jpg[/URL] - a że kot nie ucieka?
-
[URL]http://images24.fotosik.pl/252/6a1384fa0b6650d3med.jpg[/URL] - kto wyżej podskoczy?
-
[quote name='M&T']wiecie co? Jak na razie podczas obozu zrobilam prawie 1500 zdjec :razz: kocham moj nowy aparacik :loveu: :diabloti:[/quote] Ile trwał obóz?
-
Już jest jutro!