-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Przytulanki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/259666828910121d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/350/eb635fec18bb94d2.jpg[/IMG][/URL]
-
Kilka scen łóżkowych ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/270/d537c7ffd0c796ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/270/d914d05dff00378c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/5/2409f3b1964cb9c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/5/7bd00a37b9836598.jpg[/IMG][/URL]
-
Lubią jeździć samochodem ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/4706a655cb94c073.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/5/87d459f68e82d7c9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/5/eb1358e762706b7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/351/ac047c75f1a2e2cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/351/1e6591896647649d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/5/e075cbb53f83cc16.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:jakie niewiniątko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images34.fotosik.pl/320/0178f5c1b3ff320a.jpg"]http://images34.fotosik.pl/320/0178f5c1b3ff320a.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] On tak zawsze ;) [quote name='Kamila']Ehh,Kaplicowka jest piekna...Jak ja wam zazdroszcze tych terenow :oops:[/quote] Zawsze możesz wrócić ;) [quote name='pusia2405']Wszystie zdjęcia z Kaplicówki są cudowne;). I jak skaczą na siebie, i jak nurkują w trawie i jak piją wodę... Ładnie tam u was rzeczywiście![/quote] Dziękujemy w imieniu miasta ;) [quote name='Ela i Luna'][URL]http://images28.fotosik.pl/269/e7f7cdd152487dce.jpg[/URL] extra zdjęcie :roflt:[/quote] Dzięki :) [quote name='M&T'][URL]http://images46.fotosik.pl/5/92fe62be2087040a.jpg[/URL] ale przepiękne foto! :loveu::loveu:[/quote] Zrobione koło szóstej rano komórką :)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Pooglądałam, poczytałam, Kropeczek jest cudny :) Ruda jest śliczna :) Bej przystojny :) Miśka ma niesamowite oczyska :) Pozdrowienia dla wszystkich zwierzaków :) -
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
jbk replied to Katarama's topic in Foto Blogi
Witam :)) Ale pięknego masz Shadowa :)) I na dodatek mieszkasz w Szczecinie, który lubię ;) -
[quote name='Katarama']Dlaczego Ci szkoda? Jeżeli pies jest przyzwyczajony, a przede wszystkim ma dobrze dobrany kaganiec to nawet o nim zapomina, że go ma, bynajmniej mój. Noszenie kagańca nie jest niczym bolesnym, męczącym ani złym pod warunkiem, że ten kaganiec jest dobrze dobrany i przyzwyczajaliśmy psiaka do niego.[/quote] Ja wiem, że to nic nieprzyjemnego, ale jakoś tak to odnoszę do siebie, mi by było niewygodnie, więc wydaje się, że psu też jest :)
-
Skąd się takie dziury biorą?? :shock:
-
I jeszcze trochę szczeniaczka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/d67791a5e0b547a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/7/f861b77019eb4e22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/271/0fff830e04ac47a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/e9f5d319401b3541.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/64637894c96bbe7f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Ela i Luna']SAMOYED ;) [B]jbk [/B]już pisała - te białe cuda to samoyedy - szpice Piękne bestie... moja druga ukochana rasa (po malamutach, a tak naprawdę po Lunie) :)[/quote] My (cała moja rodzinka, prawdę mówiąc) najbardziej lubimy psy z piątej grupy, jakbyśmy mieli więcej czasu, to pewnie zdecydowalibyśmy się na malamucika albo huskiego, ale z bieganiem u nas kiepsko, więc stanęło na samoyedkach :) A Twoja Luna -przepiękna :) Może się kiedyś spotkamy na jakiejś wystawie? Kasia (z Sonaty) mówiła, że Cię widziała na wystawie jakiejś? Hmmmm..... Nie pamiętam dokładnie, nie chciałabym przekłamać ;) A tu jeszcze moje drugie maleństwo z kosteczką :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/daadc5b6136f56b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/7/0085983a4ddd9f27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/d592eae4d0aec0c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/27eaf9e851f32816.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/7/c72897ce889b9b8c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/5/bfd729c5522ee3b4.jpg[/IMG][/URL] I hooop! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/269/e7f7cdd152487dce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/268/32e22668542b63fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/355/a94ed05e890cbb7e.jpg[/IMG][/URL] A tu tylko ogon widać ;) Kretowiska tam są, więc oba psy nurkują ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/355/64eff5e483488bdd.jpg[/IMG][/URL]
-
Czasem trzeba Fiali wskoczyć na plecy :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/6ad1dc6014d7c8fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/5/20f90847052ecbe2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/355/fc763dd3f1f51228.jpg[/IMG][/URL] A po wygłupkach - WODY! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/268/e7985059370ec026.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/351/71a146385415d1f7.jpg[/IMG][/URL]
-
Vadirek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/29cbe4a452a32d11.jpg[/IMG][/URL] Fialka sobie biega :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/79e9703ec71eb02d.jpg[/IMG][/URL] I obydwa razem ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/268/4cace7dcbaa9c2de.jpg[/IMG][/URL] I znowu Fialunia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/5/b5a24365ac31ab25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/269/e019f7a92c7e0039.jpg[/IMG][/URL]
-
Kolejne porcje, z tym, że teraz przestałam panować nad chronologią, robiłam zdjęcia dwom aparatami swoimi, aparatem teściowej, moja kuzynka robiła, telefonem nawet mi się zdarzało, więc nie jestem w stanie po numeracji zdjęć dojść do tego, w jakiej powinny być kolejności. Ale w sumie, co to przeszkadza ;) Wschód słońca na moim osiedlu :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/5/92fe62be2087040a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/5/dbccf5b9b373f4dc.jpg[/IMG][/URL] I kolejne spacerki, tym razem w najwyższym miejscu mojego miasta, na tzw. Kaplicówce :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/269/86fabf8d4b28133b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/269/860d48b2520f140d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/3a1b0d957e324543.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Ela i Luna']Polecam wkleic te fotki tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111167&page=10[/URL] Teraz samoyedki wyglądają jak dzikie bestie :lol:[/quote] Wklejone ;) [quote name='Bursztynka13']Zgadzam się z poprzedniczką:) Dobrze że jakaś postronna ich nie widziała, bo by się wystraszyła że to jakieś wilkołaki-albinosy pożerające ludzi:evil_lol:[/quote] Dlatego chowamy się na balkonie, żeby nikogo nie przestraszyć ;) [quote name='Ela i Luna']I w dodatku rozmiar tych kości jakiś taki ludzki :evil_lol:[/quote] To kości udowe są ;) Jakiś młodszy człowieczek.... :diabloti: [quote name='lolka75']KRWAWA UCZTA:diabloti: to WY karmicie "dzieciaki" barfem?[/quote] Nie karmimy barfem, o istnieniu czegoś takiego dowiedziałam się wczoraj ;) Kości dostają od czasu do czasu jako coś dodatkowego, Fialce pięknie po nich schodzi kamień nazębny ;) [quote name='pusia2405']Widać psie szczęście przy konsumpcji tych kosteczek;).[/quote] Oczywiście, bo to żarłoki są :)
-
[quote name='Isia & Chester']Hi :diabloti: oświadczam oficjalnie, wszem i wobec, iż ja ... wróciłam :D tzn mój internet do mnie powrócił i mogę z niego korzystać :loveu: Fotki może wrzucę jak wrócę, tzn koło 20, albo później, ale nie obiecuje ;) a teraz mykam na przystanek i do szkoły ^^ :buzi:[/quote] Koło 20 to znaczy koło dwudziestej godziny dziś, czy koło dwudziestego września?? :diabloti:
-
[quote name='furciaczek']Podziwiam...mnie trafia przy czarnym psie jak widze jaka ma brode poklejona po jedzeniu...a przy bialaym to bym chyba zwariowala do reszty:evil_lol:[/quote] Takie sobie białe wybraliśmy, więc teraz ponosimy konsekwencje ;) Zresztą przedtem mieliśmy białego szpica niemieckiego przez 15 lat, więc to już kwestia przyzwyczajenia ;P
-
[quote name='lolka75']o dziwo mlody mnie nie gryzie mocno..... bardzo delikatnie:loveu:. Ale jak zawisl wczoraj Maxinie pod pacha to mloda wyla z bolu:shake:. Ale sama jest sobie winna bo go prowokuje. Zawsze zabiera mu to co on sobie znajdzie do zabawy i czeka zeby on za nia ganial. A Borysowa cierpliwosc ma swoje granice:diabloti:[/quote] U nas Vadir Fialkę ciągle podgryza i jej się to nie zawsze podoba, więc się odgryza, raz mu (w samoobronie) wyrwała włosa z wąsa, aż mu krew poszła ;) Oczywiście młody się wcale nie przejął ;)
-
[quote name='Charly'].....teraz jestem trochę,że tak powiem....eeeee confused:evil_lol: odnioslam wrazenie, ze jbk wyczuła bluesa[/quote] No chciałam jeszcze trochę podkręcić :diabloti: Nie ma problemu z krwią na łapach, zaraz umyliśmy w zimnej wodzie i jest git ;)
-
[quote name='Charly']oj jakie miodzio. co to za cudny siersciuch? a jaki drapieżny--łapki całe w krwi;) ps. uważaj na okres....te barfowane psy jak czują krew...to koniec.....[/quote] Mam dwa sierściuchy, ten to szczeniak (5,5 miesiąca teraz) i sukę trzyletnią, obydwa Samoyedki ;) Co to znaczy, że jak czują krew to koniec? Rzucają się z zębami?