-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='Klaudysiaczek']Ale pięknie szaleją :loveu:[/quote] Dziękujemy ;) [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:multi:cza to uwiecznić na foto ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale cudnie ...aż się cieplej zrobiło :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images50.fotosik.pl/8/523981fbf4206455.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Będzie fotka, jak mi młody wyzdrowieje, nie da rady pstrykać, jak się dwa prowadzi :) Zdjęcia jeszcze letnie :) [quote name='AngelsDream']Gdyby podnoszenie nogi było istotne zdecydoałabym się na flaminga ;) Jej... jak one we dwoje szaleją :D[/quote] Vadir młodzieniaszek, a Fialka ma z domu ksywkę "wygłupialka", więc jest na co popatrzeć ;) [quote name='Ela i Luna']Ja nie wiem, czy mam się czym chwalic, ale Luna też podnosi nogę... :cool3: Można sobie boki zerwac ze śmiechu, ale ona naprawdę to robi. :evil_lol: Szczególnie na spacerach, nie ominie ani jednego drzewa, lub krzaczka. Najpierw sikają nasze małe kundelki, a tuż za nimi Luna. Najczęściej osika sobie całą nogę. To chyba przez to, że wychowała się z dwoma psami, które tak właśnie sikają. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie: kto z kim przystaje, takim się staje.;)[/quote] To dobrze, że się nie wychowywała na przykład z wronami, bo zaczęłaby krakać :evil_lol: Widziałam już suczki podnoszące nogę ;) Może im tak wygodnie ;) [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hmm....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to brawo dla piesa za podnoszenie nogi do siusiania :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Ala ma racje, uwiecznić trzeba to na zdjęciu :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam z rana :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Z rana? Toż to było popołudniu! :diabloti:
-
Kurde, wszędzie jakieś chorobździele..... To przez tą pogodę!! I co z tego, że w Tatrach śnieg, my nie jesteśmy w Tatrach! Ja chcę SŁOŃCA!!!! [SIZE=1]Dziecko mi się rozchorowało :([/SIZE]
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
A powiedz mi, ta plaża to taka dla ludzi tylko, czy jakieś miejsce wyznaczone, że można z psami wejść? Zdjęcia super ;) Ten niebieski sznur to ile ma metrów? -
[quote name='Saite']Martens w swym ostatnim poście przytoczyła kolejny przypadek bicia psa publicznie. Już któryś raz czytam tu na forum o tym, że ktoś widział czyjeś "nietakie" zachowanie względem psa i chciał zareagować, ale coś tam mu to uniemożliwiło. Nie wiem jak można odpuszczać takie sytuacje... No, ale każdy postępuje wg. własnego sumienia.[/quote] Moja mama ostatnio zwróciła uwagę sąsiadowi, który regularnie wrzeszczy na psa i ciągnie go uniemożliwiając mu załatwienie się w spokoju. Szarpie go tak, że można się obawiać, że mu kark złamie.
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/8/cc987ee720c9fda3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/358/d9239b0cec3c668e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/523981fbf4206455.jpg[/IMG][/URL]
-
I następne harce na Kaplicówce ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/8/4adfc8d35251a809.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/358/9aa9ad5ef4283667.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/272/09950847d4c6cb60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/8/86f0f7225cad3c9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/8/8f47c31fb452c4c8.jpg[/IMG][/URL]
-
Jedziemy na spacer :) Fialka, jako starsza, prowadzi ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/358/d61ae4d08e002dd4.jpg[/IMG][/URL] I bardzo jej się to podoba :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/357/a0b3cde2b5c48197.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/273/c668a6dde56a7150.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/0ee4662257934990.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/8/3a032356eafc22d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/96e014e769f27b95.jpg[/IMG][/URL]
-
Fialka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/357/1307dae976899af2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/272/52c615ee0ef02734.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/0598448dbd2cf87b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/e787f97d07df97ee.jpg[/IMG][/URL] I dalej patykowo ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/8/d950967e3c43a81a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='AngelsDream']A nasze dziecię nadal kuca ;)[/quote] Może tak mu wygodniej ;) [quote name='INU']Fushi już podnosi łapkę (jest całe 4 dni starszy od Twojego :evil_lol:). :multi:[/quote] Czasem 4 dni to duża różnica ;) [quote name='lolka75']Vadir jest juz mezczyzna:multi::multi::loveu::multi::multi:[/quote] Dumna chodzę z tego powodu :) [quote name='pusia2405']gratulacje:multi:! Hehe, bej też długo nie podnosił. Martwiliśmy się strasznie o niego, ale on już tak ma. Teraz podnosi tylko jak mu się opłaca, normalnie stoi jak szczeniak:lol:...[/quote] Tak jak niektórzy faceci wolą na siedząco ;) [quote name='AngelsDream']My się Baajem nie przejmujemy. Nie zacznie, trudno. ;)[/quote] I tak jest cudny :) [quote name='M&T']gratulacje dla Vadirka :multi: :)[/quote] Dziękujemy :) [quote name='jonQuilla'][COLOR=darkolivegreen][FONT=Georgia][B][COLOR=olive]dobry wieczór :multi:[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=darkolivegreen]przebrnęłam przez całą galerię i pewnie nie będę oryginalna pisząc że Twoje piesaki są śliczne więc napiszę że oglądanie ich jest koszmarem....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=darkolivegreen]koszmar ten polega na tym że mogę jedynie popatrzeć na te puchowe kulki a ja chcę dotykać, pougniatać i pomiziać:placz:[/COLOR][/FONT][/B] [/COLOR][/quote] To trochę daleko mieszkasz, ale kto wie, czy się nie wybierzemy nad morze ;) [quote name='Klaudysiaczek']Ja też takie lubię :evil_lol:.[/quote] Z każdej strony można znaleźć coś ciekawego ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Asaurus']Tak to się kończy jak się gada w języku, którego się nie zna. Nawrzucałaś Baajowi i chłopak się wystraszył, że coś źle zrobił. Przyznam się, że dzisiaj tak ładnie wył, że dopiero jak skończył to mnie olśniło, żeby złapać aparat i nagrać naszego wyjca. Dlatego uwiecznione jest to gorsze, trochę wymuszone wycie. Czasami chciałoby się mieć wbudowaną kamerę aby móc nagrywać to co się aktualnie widzi i słyszy.[/quote] Kamerę wbudowaną mamy i rejestrujemy, tylko nie możemy nikomu zademonstrować ;) -
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
No właśnie amstaff nie był na smyczy? Taki pies?? Będziemy czekać na Cię ;) -
Bonek ma niesamowicie sympatyczny pyszczolek ;)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
To Salsa ma 20 kg jak moja Fiala :) Ciekawe, która by potężniej wyglądała, jakby stały obok siebie ;) -
Te makarony w oknach to teraz moda nowa?
-
Klocusiowa, chora jesteś, a po nocy filmiki ściągasz? Kuruj się!
-
Powiedzmy, że te dziesięć minut jeszcze poczekamy ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']A kto w tym duecie jest gwiazdą ?;)[/quote] Duet to komplet ;) -
Włosów ma dużo, więc nic nie widać ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
W "jak oni śpiewają" macie gwarantowane pierwsze miejsce ;) -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Szwagier najbardziej zniecierpliwiony bo siostra leży w szpitalu gdzie goście nie mają bezpośredniego kontaktu z dzieckiem, mogą popatrzeć jedynie zza szybki[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jak ja leżałam z młodym, to też nie wolno było gościom wchodzić do dzieci, tylko ja wychodziłam na korytarz do gości. Salsa - ślicznota :) Zaczynam oglądanie od początku ;) -
Pogoda poszła się czesać, ale mówią, że jeszcze będzie trochę złotej jesieni na koniec września ;)
-
PSA NIE POZNAĆ?? Swojego? Psa??? O ja...... To świadczy nie bardzo o człowieku.....