[quote name='bianka0']Wizyta wypadła bardzo pomyślnie. Cały dom, bez wyjątku czeka na Fridę i tylko na nią, nie na jakiegokolwiek pieska.:lol:
Dom usytuowany w oddaleniu od głównej jezdni, na uboczu, obok lasu. Ogrodzenie zabezpieczone gęstą siatką. Suczka będzie w domu. Ludzie bardzo mili, z szacunkiem dla zwierząt.
Pan zadeklarował możliwość kontroli w każdej chwili, nawet będąc przejazdem, bez uprzedniego telefonu. Wcześniej mieli pieska, który zmarł ze starości, był leczony i ratowany przez całą rodzinę dopóki była nadzieja na jego życie. Na razie nie ma dzieci, ale na pewno będą i potencjał wychowawczy Fridy będzie wykorzystany.
Są gotowi do przyjechania po Fridę nawet dzisiaj :p
Mała czarna pakuje manatki i do domku :cool3:[/QUOTE]
jak ja lubię takie wiadomości :):)