Ewo :) Mika bez oczka z Częstochowy została adoptowana ze schroniska , wiem że masz ją na Swojej stronie , możesz napisać że ma już dom :)
wiem że Bugiemu potrzeba przestrzeni , mam wyżełkę , wiem co to znaczy niewybiegany myśliwski pies ..... potrzebna wielka cierpliwość do znoszenia ich wymysłów pt " co by tu nabroić żeby się nie nudzić " my swoją męczymy bikejoringiem , z jamnikiem , nawet na dłuższych nogach to niewykonalne :):)