-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mała szczęściara :razz: Pewnie nowa pani nie mogła się doczekać na Fridę, bo w czasie wizyty adopcyjnej pytała brata, czy mogą zaraz siadać w samochód i ją odebrać.:lol: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Blaky764 bardzo dziękuję:p Czy dałoby się go zmniejszyć, mam kłopot z wklejeniem nawet czwartego. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Od ciebie nikt niczego nie woła i nie kwestuje, jak cię to męczy zejdź z wątków psów zabranych ze schronów do hotelików. Jeżeli chcesz się upewnić że słusznie myślisz odwiedź np. schron zamojski. Decyzja zabrania Fabiana należała do mnie. Pieniądze na ten cel nie były wyżebrane tylko zarobione i to nie lekko. Nie mam zwyczaju żebrać i pisać głupot na wątkach. -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jaki on teraz grubiutki, ładnie kuperkiem kręci jak biega :lol: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']gleba to zbyt pospolite, funia nieprzyzwoite, więc wypada na Elizkę;)[/QUOTE] Dobre i trafne tripti :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Aż nie chce się wierzyć, że Mania taka malutka, adopcyjna suczka, pomimo długo trwających ogłoszeń nie ma zainteresowania. I tu zadanie i prośba do funi. Trzeba zrobić nowe fotki, super książeczkę modelki i wyeksponować wielką urodę małej Mańki.:razz: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Wyobraźnia co do gleby, Elizki czy funi ?:cool3: -
Danusiu, cała moja rodzina składa wyrazy głębokiego współczucia. Nie ma takich słów, które mogłyby oddać smutek jaki przeżywamy razem z Tobą. Piszę w imieniu Bianeczki, która prosiła żeby Ci przekazać, że na zawsze zapamięta nasz spacer w Warszawie razem z Toficzkem, Lilith i Pankracym. Wczoraj płakała razem z Tobą. [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4620/bild1084cl6.jpg[/IMG]
-
Widzę, że przygotowując adopcję Zyty muszę dowiedzieć się jaką bieliznę noszą przyszli domownicy i przygotować wyprawkę składającą się z zapasu dessous potencjalnych właścicieli. Lepiej to przewidzieć niż otrzymać zwrotkę Zytki z pogryzionymi majtalachami.:razz: Dzisiaj miałam bardzo dobry telefon :p Miła pani z okolic Zamościa potrzebuje suczki na podwórko, wesołej, [B]szczekliwej[/B], pilnującej obejścia, łagodnej do ludzi i dzieci. Spodobała jej się Zyta. Ma duży, ogrodzony teren, dwa domowe pekińczyki, dwójkę dzieci. Dom oddalony od innych zabudowań. Na podwórku jest też piesek wzięty z azylu, który uciekł i wyprowadził za sobą poprzednią suczkę. Szukali psiaków i czekali na nich 3 tygodnie, piesek wrócił, sunia zaginęła. Kontakt z ogłoszeń[B] ali123[/B], za co bardzo jej dziękuję :loveu: Ala przesłała pani na maila zdjęcia z DT Zyty i czekamy na odpowiedź. Pani chce zobaczyć Zytę, my chcemy zobaczyć nowe miejsce do życia dla Zytki. Pani zgodziła się na to. Trzymajcie kciuki,czekamy na telefon.
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
No tak, udało mi się zobaczyć tylko glebę, doopkę Elizki i podwatowane cycuchy funi.:cool3: To było rzeczywiście o-lśnienie :diabloti: -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wizyta wypadła bardzo pomyślnie. Cały dom, bez wyjątku czeka na Fridę i tylko na nią, nie na jakiegokolwiek pieska.:lol: Dom usytuowany w oddaleniu od głównej jezdni, na uboczu, obok lasu. Ogrodzenie zabezpieczone gęstą siatką. Suczka będzie w domu. Ludzie bardzo mili, z szacunkiem dla zwierząt. Pan zadeklarował możliwość kontroli w każdej chwili, nawet będąc przejazdem, bez uprzedniego telefonu. Wcześniej mieli pieska, który zmarł ze starości, był leczony i ratowany przez całą rodzinę dopóki była nadzieja na jego życie. Na razie nie ma dzieci, ale na pewno będą i potencjał wychowawczy Fridy będzie wykorzystany. Są gotowi do przyjechania po Fridę nawet dzisiaj :p Mała czarna pakuje manatki i do domku :cool3: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dżentelmen Fabian w oczekiwaniu na swoją kolejkę do szczepienia u weta :crazyeye: [IMG]http://images39.fotosik.pl/266/1a24efcedabf9ccb.jpg[/IMG] -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']zaznaczam wątek Elizki,pomoge w ogłoszeniach.[/QUOTE] Danusiu bardzo Ci dziękuję, że pomimo tak trudnych chwil, znalazłaś czas żeby pomóc jeszcze innym pieskom. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Elizka , czyli jak nazwałyście ją ( spróbuję to wszystko zebrać do kupki ) - leśna ,miodowa lisiczka bardzo Wam dziękuje za wsparcie na jej wątku :loveu: Myślę, że dzięki tej ilości słodyczy, którą musiałyście pochłonąć żeby ją wyciągnąć ze schronu, jej życie na pewno nie będzie gorzkie, zresztą ona sama jest jak cukiereczek :evil_lol: Wasze zakupy na bazarkach w tym roku uratowały już trzeciego psa, najpierw piekielna Zyta, potem prawie zagryziony Fabianek, a teraz Elizka :p Rudy cukiereczek , żeby tradycji stało się zadość po wyciągnięciu z zamojskiego schronu natychmiast zacieczkował i dzisiaj pokazał ząbki drugiej suczce. Miejmy nadzieję, że to nie ujawnił się charakterek, tylko wybuchła bomba hormonów :cool3: A TZet popatrzył na Elizkę i w dniu kobiet skomentował jej niezwykłą urodę :,, paskudny babsztyl ":diabloti: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Będą dzisiaj zdjęcia i nowe wiadomości o Elizce od funi. Mała jest w tym hoteliku gdzie jest Fabian od poprzedniego bazarku:lol: Kiedy funia wyciągała Elizkę ze schronu byłyśmy w ciągłym kontakcie pod komórkami, więc byłam tam jakby obecna. Potem natychmiast miałam wrzucone na komórkę te zdjęcia Elizki. Wczoraj półgodzinne sprawozdanie z jej zachowania.:p -
[SIZE=4][B]ELIZA[/B][/SIZE] to mała , grzeczna, niskopodwoziowa suczka zabrana wczoraj z zamojskiego schroniska. Przebywała w boksie, gdzie nie było dużych agresywnych suk, więc udało jej się przetrwać bez większych uszkodzeń ciała i futerka. [B]Elizka[/B] jest bardzo łagodna, zabrana z boksu przez funię natychmiast przylgnęła do niej i domagała się głaskania. Bez oporów dała się wziąć na ręce i zanieść do samochodu. Rozsiadła się na siedzeniu i jakby to było normą w jej życiu spokojnie dojechała do hoteliku. [B]Elizka [/B]ma jedną bardzo wyraźną fobię, bardzo boi się obroży i smyczy. Dostaje panicznego lęku, kiedy czuje cokolwiek wokół szyi, smycz samozaciskowa założona jej dla bezpieczeństwa w czasie wyprowadzania na teren hoteliku doprowadziła ją do takiej furii, że mało sama nie spowodowała jej zadzierzgnięcia. Założone szeleczki również nie są akceptowane, cały swój wysiłek i spryt wkłada w uwolnienie się z nich. [B]Elizka[/B] bardzo chętnie bawi się z innymi psami przebywającymi w hoteliku, nie wykazuje agresji do psów, jak również do suczek. Jak wszystkie psiaki z zamojskiego schroniska jest bardzo żarłoczna, nie ma problemu z apetytem, chociaż nie jest również bardzo wyniszczona niedożywieniem. [B]ELIZA[/B][B] przebywa w hoteliku u funi pod Zamościem dzięki wielu dogomaniaczkom, które zrobiły zakupy na bazarku przeznaczonym dla niej.[/B] Cioteczki zafundowały Elizce komplet opieki weterynaryjnej wraz ze sterylizacją, oraz kilkumiesięczny pobyt w hoteliku.:loveu: Cioteczka funia przywiozła ją wczoraj ze schronu do hoteliku, za co serdecznie dziękuję :loveu: [SIZE=4][B]Telefon kontaktowy do hoteliku w którym suczka przebywa : [/B][/SIZE][SIZE=4][B] 601 071 963[/B][/SIZE] To są zdjęcia jeszcze ze schroniska, ale na razie tylko takie posiadam. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1782/p1050388.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/69/p1020921.jpg[/IMG] W oczekiwaniu na wypis - pożegnanie ze schronem :placz: [IMG]http://images50.fotosik.pl/269/ca41e926e5d2502a.jpg[/IMG] Elizka już w hoteliku: [IMG]http://images40.fotosik.pl/270/04c6ffc33cfbdc64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/271/32a5eadf53050efemed.jpg[/IMG] [B]Banerek dla Elizki : [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181407-ELIZKA-maA-a-ruda-jamnikowata-suczka-oczekuje-na-swA-j-wymarzony-dom?p=14274137#post14274137"][IMG]http://i42.tinypic.com/14btja.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/181407-ELIZKA-maA-a-ruda-jamnikowata-suczka-oczekuje-na-swA-j-wymarzony-dom"][IMG]http://images8.fotosik.pl/267/0bcb4cab70ed4601.jpg[/IMG][/URL] [B] OGŁOSZENIA ELIZKI[/B]: Allegro:[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=976836463[/URL] 1. [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczna-jamnik-owata-sympatyczna-sunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ194472867"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ194472867[/URL] 2. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4475395_sliczna_jamnik_owata_sympatyczna_sunia.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4475...zna_sunia.html[/URL] 3. [URL="http://www.ojej.pl/753468/%C5%9Aliczna-jamnik-owata-sympatyczna-sunia-szuka-domu.html"]http://www.ojej.pl/753468/%C5%9Alicz...zuka-domu.html[/URL] 4. [URL="http://www.eoferty.com.pl/sliczna_jamnik_owata_sympatyczna_sunia_szuka_domu_177759.html"]http://www.eoferty.com.pl/sliczna_ja...mu_177759.html[/URL] 5. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert4050656.html"]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/...rt4050656.html[/URL] 6. [URL]http://zamosc.olx.pl/item_page.php?Id=83335014&g=6[/URL] 7. [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Elizka,37576[/URL] 8. [URL]http://www.adopcje.org/adopcja45662.html[/URL] 9. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=56089[/URL] 10. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/17719/podglad/[/URL] 11. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,13595,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...3595,Lw==.html[/URL] 12. [URL="http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=2168&title=sliczna-jamnik-owata-sympatyczna-sunia-"]http://www.psiamania.pl/advertisemen...atyczna-sunia-[/URL]! 13. [URL]http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=109905[/URL] 14. [URL="http://kielce.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/420074-liczna_jamnik_owata.html"]http://kielce.pajeczyna.pl/Spoleczno...nik_owata.html[/URL] 15. [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Sliczna_jamnik_owata_sympatyczna_sunia_szuka_domu_,135630"]http://owi.pl/ogloszenie/Sliczna_jam...a_domu_,135630[/URL] 16. [URL="http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/sprzedam-psa/ogloszenie/nliczna_jamnik_owata_sympatyczna_sunia_szuka_domu,13220/"]http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/...ka_domu,13220/[/URL] 18. [URL="http://www.top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Sliczna_jamnik_owata_sympatyczna_sunia_szuka_domu_-18-119-163965"]http://www.top-ogloszenia.net/Zwierz...-18-119-163965[/URL] 19. [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=58575&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 20. [URL="http://nasza-lista.com/index.php/ads/95669/0/sliczna-jamnik-owata-sympatyczna-sunia.html"]http://nasza-lista.com/index.php/ads...zna-sunia.html[/URL] 21. [URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp-11059/sliczna-jamnik-owata-sympatyczna-sunia-szuka-domu-.html"]http://www.tusprzedaj.pl/temp-11059/...uka-domu-.html[/URL] 22. [URL="http://iogloszenia.net/1490,mloda-ladna-i-zgrabna-szuka-przyjaciela-na-dobre-i-na-zle%21czesc.html"]http://iogloszenia.net/1490,mloda-ladna-i-zgrabna-szuka-przyjaciela-na-dobre-i-na-zle!czesc.html[/URL] 23. [URL="http://ogloszenia-info.pl/index.php?id=wyswietl&k0=10&n=43437"]http://ogloszenia-info.pl/index.php?...&k0=10&n=43437[/URL] 24. [URL="http://www.krakusik.pl/39493_sliczna_jamnik_owata_sympatyczna_su.html"]http://www.krakusik.pl/39493_sliczna...tyczna_su.html[/URL] 25. [URL="http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=19839&src=aktywacja"]http://www.ogloszenia.krakow.pl/inde...&src=aktywacja[/URL] [SIZE=4][B]DOCHÓD Z BAZARKU DLA ELIZKI: [/B][B]1408 zł[/B][/SIZE] Link do bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179576-DO-USUNIAE-CIA-DLA-ELIZY-symfonia-smaku-ze-spiA-arni[/URL] [B][SIZE=4]Cała suma została przelana na konto hoteliku w Zamościu. [/SIZE][/B]Pobyt Elizy w hoteliku od dnia [B]06.03.2010. -[/B] cena 1 doby pobytu [B]- 8 zł[SIZE=4] [/SIZE][/B][B][SIZE=4] [/SIZE][SIZE=3]WYDATKI:[/SIZE][/B][B][SIZE=4][SIZE=3] [/SIZE][/SIZE][/B]Wykupienie ze schroniska [B][SIZE=4][SIZE=3]- [/SIZE][/SIZE]10 zł[/B] Wizyta u weterynarza (aniprazol 10 zł + fripex 16 zł +transport 5 zł) [B]31 zł[/B] Szeleczki - [B] 15 zł[/B] _______ [B]56 zł [/B] Pobyt w hotelu od 06.03.2010 do 05.04.2010 ( 31 dni x 8 zł ) - [B]248 zł[/B] Pobyt w hotelu od 06,04.2010 do 05.05.2010 ( 30 dni ) - [B]240 zł[/B] Pobyt w hotelu od 06.05.2010 do 04.06.2010 ( 30 dni ) - [B]240 zł[/B] Sterylizacja - [B]120 zł[/B] Ubranko - [B]21 zł[/B] Transport do lecznicy - [B]20 zł[/B] POZOSTAŁO : [B]463 zł[/B]
-
Dzisiaj prosiłam Reksia21 żeby zobaczyła wątek Zytki, czy nadaje się do adopcji do domku do Niemiec. Domek chciał Fridę z banerka w moim podpisie, czyli suczkę wesołą, bezproblemową, łagodną do ludzi i zwierząt. Niestety szczekliwość i tendencja do ucieczek Zyty zdyskwalifikowała ją.:shake:
-
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wizytę przedadopcyjną przeprowadzi we wtorek mój brat, jest to stosunkowo blisko od jego miejsca zamieszkania. Dzisiaj rozmawiałam z p. Kasią i myślę, że to będzie dobry dom dla Fridy.:p Ale poczekajmy jeszcze na wizję lokalną :cool3: -
W tym tygodniu były dwa telefony w sprawie Zytki. Pierwszy - miła pani zapytała czy Zyta jest powyżej, czy poniżej kolana. Na moją odpowiedź, że piesek jest poniżej kolana, a łepek powyżej stwierdziła że nie pasuje. Całe szczęście, bo nie wiem do czego miałaby pasować :mad: Drugi telefon, totalny niewypał :shake: Rozbudził tylko moją nadzieję. Inwigilacja ludzi ujawniła, kobietę niezrównoważoną psychicznie i menela, który po alkoholu traktuje psy ,,z buta ''. Zytka poczekaj jeszcze to nie były twoje domki:-(
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jeszcze troszkę Fabiana - zdjęcie z komórki od funi :lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/269/54dc3259d8fe42e0.jpg[/IMG] -
Elizkę dzisiaj ok 13-tej udało się zabrać do hoteliku u funi :p [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1782/p1050388.jpg[/IMG]
-
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak się cieszę, wiedziałam że o Fridę jeszcze będą się domki biły :evil_lol: Reksiu21, a może poogłaszasz też moją Zytkę z mojego banerka, dziewczyna jest już całkowicie gotowa do adopcji, ale ta jej uroda typowego wiejskiego buraska i żywiołowy charakter nie zachęca ludzi w tej okolicy. -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Niesamowity przyjaciel małego dziecka, można to zaznaczyć w odnowionych ogłoszeniach. Ja tez pierwszy raz widzę pieska z takim entuzjazmem lgnącego do małego dziecka. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Słomka [URL]http://ostrow.schronisko.net/adopcja-id-43979.html[/URL] [URL="http://ostrow.schronisko.net/adopcja-id-43979.html"][IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/150/43979.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://ostrow.schronisko.net/adopcja-id-43979.html"] [/URL]