Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Bezpośrednio na konto hoteliku u funi przelałam moją miesięczną deklarację dla Mańka i Mani - 40 zł. Oraz 200 zł z jamniczej skarpety - wsparcie po 100 zł dla każdego z nich.
  2. W sobotę byłaś z Zytą u weta, dalej bierze antybiotyk?
  3. Czy jest jeszcze w schronie ta suczka DON-ka ? , czy już poszła do adopcji ? [IMG]http://henrykowka.wolfdog.org/galeria/albums/album54/NOWODWOR_014.sized.jpg[/IMG] [IMG]http://henrykowka.wolfdog.org/galeria/albums/album54/NOWODWOR_005.sized.jpg[/IMG]
  4. [quote name='ala123']masz racje tzreba spróbować i jutro poszukam w swoim zeszyciku z namiarami telefonu do tego człowieka;tylko jak rozmawiać i proponowac psa,którego się nie zna, a w dodatku takiego wielkiego[/QUOTE] Tu jest jego strona z mailem i nr. tel. ( to ten starszy pan) Można przesłać mu zdjęcia na maila z zapytaniem, czy już ma psa i może ten mu się podoba do pilnowania posesji. Mam wrażenie po tel. rozmowie, że Zyta to nie był jego typ, a tan psiak może mu się spodobać. [URL]http://www.roman-gurtat.pl/index.html[/URL]
  5. [quote name='ala123']facet chciał suczkę ztego co pamiętam, bo chyba wcześniej miał suczkę. Można psa ogłaszać, ale trzeba być pewnym ,że jak ktos się zgłosi ,to pies bedzie;czyli trzeba znaleźć mu jakieś lokum i dopiero wtedy. jestem gotowa zadeklarować 200 zł miesiecznie aby tylko znalexć mu coś tymczasowego[/QUOTE] Facet miał wcześniej psa, ale w typie rasy ON. Był bardzo ładny, więc mu go ukradli. Suczki szukał tylko dlatego, że mu się wydawało że bardziej domu się będzie trzymała.
  6. Masz rację alu, sytuacja jest prawie bez wyjścia. Tak duży pies zacznie w końcu jakiejś ,,dobrej duszyczce'' przeszkadzać, bo przecież może być agresywny. A w schronisku z takim dołem szybko stanie się ofiarą innych psów, tam też nie lubią dużych. Nie wiem, może ktoś z anonsów będzie szukał psa stróżującego, sam jego wygląd budzi respekt. Może zadzwonić do tego pana któremu się Zyta nie spodobała, on szukał jakiegoś do pilnowania stolarni. Z czasem będzie pewnie szczekał, a poza tym on nie musi szczekać, swoim wyglądem będzie pilnował.
  7. [quote name='funia']Ja nie pójdę do Pani Bogusi bo jej zostawiłam Polę na wieczny tymczas ,wygoniłaby mnie .......[/QUOTE] Funiu, chyba Ci się wątki psiaków popultały:evil_lol:
  8. [quote name='E-S']A wiesz, że to całkiem prawdopodobne. Tylko teraz tak - jest oddzielony od Fabiana, niewyżytego seksualnie, a dla dobra Heńka, który naśladuje psy - dobrze byłoby, gdyby jednak był z odważnym, ufnym ludziom pieskiem, ale nie z typem markiza de Sade (oj Fabian, Fabian). Przyśpieszy to jego socjalizację. Ewa[/QUOTE] No to ładnie Ewa określiłaś naszego Fabianka i na dodatek niezasłużenie :evil_lol: Ale klejnoty i tak trzeba będzie mu ciachnąć, bo to uciekinier z natury;)
  9. W dobrych rękach u funi szybko się zsocjalizuje :cool3: Przestanie się bać i będzie siusiać na dworze. Czy wiadomo już coś o charakterze i nawykach Mańka.
  10. [quote name='leni356']Macie może telefon do Bianki?[/QUOTE] Już wszystko OK. wiem gdzie jest błąd, wstrzymałam się z wysyłką do Twojej odpowiedzi na pw,:razz:
  11. Czyli jak tylko funiu będzie to możliwe, ze względów organizacyjnych w hoteliku, Fabian jest przeznaczony do ciachnięcia klejnotów :evil_lol: Funiu gdybyś szczepiła Lili na wirusówki zaszczep też Fabiana, wścieklinę i książeczkę ze schronu chyba ma chłopak.
  12. [B]W ramach wdzięczności dla lilith27[/B], że zawsze mogę na Nią liczyć w związku z allegrem dla moich psiaków, mogę wpłacić 40 zł na sterylkę dla Dory. I przepraszam że tylko tyle, ale tych ,,moich '' też trochę się nazbierało :roll: Dziękuję Ci lilith za niezawodność i życzliwość, no i proszę o nr konta:lol:
  13. [B]Dziękuję lilith i Alu[/B]:loveu::loveu: Znowu mam za mało czasu żeby w porę zaglądać na wątek. :shake: Jestem Wam bardzo wdzięczna,że o niej pamiętacie. A na maile nie ma odpowiedzi i telefon milczy :-( Sytuacja w DT nieciekawa, Zyta musi iść do domu.
  14. W Janowie Lubelskim, to wprawdzie niezbyt daleko od Zamościa ok 70 km,ale na codzienne wypady i jakąś pomoc za daleko :shake:
  15. Szkoda że mieszkam tak daleko :shake: Zazdroszczę Ci , mogłabym tam być codziennie, zawsze coś bym pomogła.:evil_lol:
  16. Nic nie mówmy, czekajmy. Może zadekował się u suczek.;) Podobno w tym schronie jest to możliwe.
  17. Bo miejsce w boksie Fabiana jest zarezerwowane dla Hero:roll:
  18. [quote name='danka1234']Buli znalazł juz swój domek,bedzie mieszkał blisko mnie w Ustce.[/QUOTE] Czy to ten domek u Twojej znajomej ?:multi:
  19. To wylegiwanie się na dachu budy to chyba zwyczaj ze schroniska ? A są fotki :razz:
  20. Przyszła właśnie do mnie znowu męska delegacja, z pytaniem czy już mam zdjęcia suczek ON- ek . Stoją, ręce im się pocą, a w oczach nadzieja.:evil_lol: Myślę że jak już chłopcy wybiorą , to będzie sunia bardzo upragniona i kochana.
  21. E-S już wie gdzie, chyba się nie zgubi :evil_lol:
  22. Z tą sterylką to rzeczywiście świetnie wyszło, bez stresu, z zaskoczenia.:cool3:
  23. Zabierzcie też suczkę ON-ka jak znajdziecie po drodze.
  24. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy już jest po ? Jak się czuje ?
  25. [quote name='lilk_a']powtórzyć allegro ? :)[/QUOTE] Lilk_a będę bardzo wdzięczna :p Dane do przelewu mam, dzisiaj zrobię, chyba też na 14 dni, wyróżnione.:lol:
×
×
  • Create New...