Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. To nie jest żart, to jest poważna propozycja dla aldiry i tego małego szczeniaczka. Aldira daję Ci 150 zł miesięcznie, bierz tą jamniczkę na DT, wykaż się empatią, a nie pustosłowiem.
  2. Och Zyta :shake:
  3. Ale super fotki :multi: Przy wznowieniu ogłoszeń można by podmienić, chyba że to za dużo kłopotu.
  4. Frida to taka mała Latynoska, elementy egzotyki w Polsce mają wzięcie :cool3:
  5. Co to takiego tanitka ? czy działają również na bezjajecznych chłopaków ?
  6. Zytka pokochała Krysię i garderobę Miecia i wcale nie chce do domu. Zyta idź do domku, nie zajmuj się już polityką :evil_lol:...domową.
  7. Na allegro 260 wejść, może jest tam to jedno istotne, na które czekamy :roll: Na pozostałych od 40 do 60 - też nieźle :p
  8. [B]Bardzo wszystkim dziękuję [/B]:multi::multi::multi: Zyta spływaj już do swojego domku, bo na twoje miejsce chcę zabrać jamniczkę z Białej Podlaskiej :evil_lol:
  9. [quote name='danka1234']Ano kiepsko z zostawaniem w domu,biadoli pomimo ze zostaje z Toficzkiem nie moge sobie pozwolic by śpiewał sasiadom ,nie mam tak wyrozumiałych sąsiadów dlatego ma organizowaną opieke na czas mojej nieobecnosci.[/QUOTE] Czyli przychodzi dziewczyna, która też opiekowała się Guciem. Z tego wnioskuję że ponosisz kolejne wydatki :shake:
  10. Bo Ducio to [B]bardzo duży jamnik[/B] i na dodatek szczęściarz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='kinga_kinga7']Przepraszam,gdzie mam do wrzucić?[/QUOTE] Kinga daj link do ogłoszenia na wątku, lub na pw, jak wolisz.
  12. [quote name='bianka0']Kinga wrzuć na stronę link do ogłoszenia, które zrobiłaś. Potrzebny jest tekst o jamniczce i kontakt, zapewne masz te wiadomości zawarte w ogłoszeniu.[/QUOTE] Jeżeli chcesz komplet ogłoszeń dla jamniczki to już Cię prosiłam o wiadomości o niej.
  13. [quote name='kinga_kinga7']ja zrobiłam jamnisi ogłoszenie na adopcje psa[/QUOTE] Kinga wrzuć na stronę link do ogłoszenia, które zrobiłaś. Potrzebny jest tekst o jamniczce i kontakt, zapewne masz te wiadomości zawarte w ogłoszeniu.
  14. Jak Buli znosi samotność w domu ? Umilił swoim śpiewem przez te dwa dni sąsiadom życie :evil_lol:
  15. Funia wskoczy ze swoją włosogłówką i rozkręci towarzystwo :evil_lol: Chociaż na wątku Hero wcale nie chce mi się żartować, jestem na siebie wściekła :angryy: Żebym mogla przewidzieć że Fokus tak szybko znajdzie dom........
  16. Nie mogłam zabrać dwóch. Miejsce było przeznaczone dla Fokusa. Fabian musiał być zabrany ze względu na to, że jego godziny były policzone. Emir znalazł miejsce w kojcu interwencyjnym tylko dla Fabiana, a i to przebywał z suczką. A miejsce u funi dla Fabiana też było uproszone dodatkowo, w dwupaku z Fokusem. Żałuję że zdecydowałam się wyciągnąć Fabiana, albo mieliby szansę przeżyć razem, albo razem by zginęli.
  17. Jak będą ładniejsze zdjęcia, to poproszę lilith27 o zrobienie jej allegro wyróżnionego, może tak ktoś wypatrzy piekielnicę :roll:
  18. Frida ma sporo wejść na allegro :lol:
  19. Danusiu, część ogłoszeń Zyty wygasła. Nadal nikt nie dzwonił, brak odpowiedzi na maila, chyba pan zrezygnował.:shake:
  20. Szarotko wiem, widzę jak szukając Hera zwróciłaś uwagę na Muminka i Henia.
  21. Mogę zadeklarować po 20 zł stałych miesięcznych wpłat na każdego dzieciaka. Wybaczcie, że nie mogę więcej, ale będę teraz miała 4 psy w hotelikach i płatnych DT. Ale dzięki bazarkom (i udziałowi w nich również matrioszki2 :lol:) jeszcze coś starczy dla jamników :roll: Więc na dobry początek po 20 zł miesięcznie dla parówek.
  22. Wiem Szarotko :-( Tak mi smutno i przykro. Tak szybko zareagowałaś widząc wpis we wstępie do bazarku, że jestem pełna podziwu dla Ciebie. Absolutnie nie spodziewałam się że tak wyjdzie.:shake:
  23. Oby tak było, w hotelu dobrze, ale w swoim domku jeszcze lepiej:lol: A na miejsce Fridy już w kolejce tyle piesków czeka :roll:
  24. A tu mam rozczulające zdjęcia Dukacika z Jaśkiem :loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/260/66bec8c342796edcmed.jpg[/IMG] Chłopcy bardzo się lubią co zresztą jest widoczne na zdjęciach :p [IMG]http://images39.fotosik.pl/257/8c52b899982fe11amed.jpg[/IMG] Dukacikowi wyraźnie zaokrągliły się kształty, jego piękny złoty kolor jest jeszcze bardziej widoczny.:lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/261/36865df2a14efe0bmed.jpg[/IMG] Dwaj przyjaciele :p
  25. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Wyraz pyszczka nadal zdegustowany . On już chyba tak ma. :evil_lol:
×
×
  • Create New...