-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
To nie jest żart, to jest poważna propozycja dla aldiry i tego małego szczeniaczka. Aldira daję Ci 150 zł miesięcznie, bierz tą jamniczkę na DT, wykaż się empatią, a nie pustosłowiem. -
Och Zyta :shake:
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale super fotki :multi: Przy wznowieniu ogłoszeń można by podmienić, chyba że to za dużo kłopotu. -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Frida to taka mała Latynoska, elementy egzotyki w Polsce mają wzięcie :cool3: -
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Co to takiego tanitka ? czy działają również na bezjajecznych chłopaków ? -
Zytka pokochała Krysię i garderobę Miecia i wcale nie chce do domu. Zyta idź do domku, nie zajmuj się już polityką :evil_lol:...domową.
-
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Na allegro 260 wejść, może jest tam to jedno istotne, na które czekamy :roll: Na pozostałych od 40 do 60 - też nieźle :p -
[B]Bardzo wszystkim dziękuję [/B]:multi::multi::multi: Zyta spływaj już do swojego domku, bo na twoje miejsce chcę zabrać jamniczkę z Białej Podlaskiej :evil_lol:
-
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Ano kiepsko z zostawaniem w domu,biadoli pomimo ze zostaje z Toficzkiem nie moge sobie pozwolic by śpiewał sasiadom ,nie mam tak wyrozumiałych sąsiadów dlatego ma organizowaną opieke na czas mojej nieobecnosci.[/QUOTE] Czyli przychodzi dziewczyna, która też opiekowała się Guciem. Z tego wnioskuję że ponosisz kolejne wydatki :shake: -
Bo Ducio to [B]bardzo duży jamnik[/B] i na dodatek szczęściarz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jak Buli znosi samotność w domu ? Umilił swoim śpiewem przez te dwa dni sąsiadom życie :evil_lol: -
Funia wskoczy ze swoją włosogłówką i rozkręci towarzystwo :evil_lol: Chociaż na wątku Hero wcale nie chce mi się żartować, jestem na siebie wściekła :angryy: Żebym mogla przewidzieć że Fokus tak szybko znajdzie dom........
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam zabrać dwóch. Miejsce było przeznaczone dla Fokusa. Fabian musiał być zabrany ze względu na to, że jego godziny były policzone. Emir znalazł miejsce w kojcu interwencyjnym tylko dla Fabiana, a i to przebywał z suczką. A miejsce u funi dla Fabiana też było uproszone dodatkowo, w dwupaku z Fokusem. Żałuję że zdecydowałam się wyciągnąć Fabiana, albo mieliby szansę przeżyć razem, albo razem by zginęli. -
Jak będą ładniejsze zdjęcia, to poproszę lilith27 o zrobienie jej allegro wyróżnionego, może tak ktoś wypatrzy piekielnicę :roll:
-
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Frida ma sporo wejść na allegro :lol: -
Danusiu, część ogłoszeń Zyty wygasła. Nadal nikt nie dzwonił, brak odpowiedzi na maila, chyba pan zrezygnował.:shake:
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szarotko wiem, widzę jak szukając Hera zwróciłaś uwagę na Muminka i Henia. -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Mogę zadeklarować po 20 zł stałych miesięcznych wpłat na każdego dzieciaka. Wybaczcie, że nie mogę więcej, ale będę teraz miała 4 psy w hotelikach i płatnych DT. Ale dzięki bazarkom (i udziałowi w nich również matrioszki2 :lol:) jeszcze coś starczy dla jamników :roll: Więc na dobry początek po 20 zł miesięcznie dla parówek. -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wiem Szarotko :-( Tak mi smutno i przykro. Tak szybko zareagowałaś widząc wpis we wstępie do bazarku, że jestem pełna podziwu dla Ciebie. Absolutnie nie spodziewałam się że tak wyjdzie.:shake: -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oby tak było, w hotelu dobrze, ale w swoim domku jeszcze lepiej:lol: A na miejsce Fridy już w kolejce tyle piesków czeka :roll: -
A tu mam rozczulające zdjęcia Dukacika z Jaśkiem :loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/260/66bec8c342796edcmed.jpg[/IMG] Chłopcy bardzo się lubią co zresztą jest widoczne na zdjęciach :p [IMG]http://images39.fotosik.pl/257/8c52b899982fe11amed.jpg[/IMG] Dukacikowi wyraźnie zaokrągliły się kształty, jego piękny złoty kolor jest jeszcze bardziej widoczny.:lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/261/36865df2a14efe0bmed.jpg[/IMG] Dwaj przyjaciele :p
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Wyraz pyszczka nadal zdegustowany . On już chyba tak ma. :evil_lol: