-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='deer_1987']Nie mowie konkretnie o tym watku. tylko juz mialam taka strone i wlasnie najgorsze bylo to ze psy "wisialy" dlugo bo jakos nie bylo kontaktu z tym kto zglosil psa i nie wiadomo bylo czy jest czy nie.[/QUOTE] Przepraszam, ale było mi trudno przypilnować wszystko, żeby nic nie umknęło. Sprawdzałam w nocy po 5 razy. Mam nadzieję że wątek będzie już aktualizowany przez założycielkę, lub kogoś bardziej dyspozycyjnego niż ja. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
bianka0 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Sonia jest bardzo ruchliwa, cały czas coś się dzieje koło niej, uchwycenie dobrego momentu do zdjęcia graniczy z cudem. [IMG]http://images50.fotosik.pl/275/8545f33429247a48med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/271/7c0c8ddf8d2de9a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/276/9d7d2cf5409240e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/274/62ea109e9d7c6648med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/162/c28a6320ccbda203med.jpg[/IMG] -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Bardzo Ci dziękuję funiu za opiekę nad Fabiankiem. Jesteś mistrzynią w negocjacjach cen leczenia.;) Ząbki za darmo, no, no........musiał chłopak spodobać się bardzo wetce że mu uśmiech poprawiła :p Zdrowiej Fabianku i spływaj do domku. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Zamówiłam Elizce ogłoszenia na bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/URL][/QUOTE] Funiu, napisz jakiś fajny tekst, zdjęcia wybiorę z wątku , muszę to wkleić na maila. Trzeba podać czy lubi dzieci, toleruje psy i koty ( nie będzie Krzysia możesz porobić testy wszystkim psom jego kotem :evil_lol:) , czy zachowuje czystość w boksie, czy jest do domu, czy na podwórko. No i jak z chodzeniem w szeleczkach, czy są postępy. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Murko, myślę że trzeba zacząć od wizyty u weta, jeżeli nie będzie przeciwwskazań w związku ze skórą to najpierw szczepienia. Tak dla bezpieczeństwa wszystkich psiaków w hoteliku. Szczepienia to podstawa. Co do kastracji to chyba będzie trzeba trochę podleczyć skórę i te buraczane uszka żeby ją planować. Z tym piciem to jest różnie. Dr Kalisz na pewno zleci badania, moje dziewczyny po przyjeździe na samym początku piły jak smoczyce ( no i sikały również ), po jakimś czasie wszystko się unormowało. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
bianka0 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Domek super :lol: Pojechałam od razu po pracy i wizyta przeciągnęła się do trzech godzin, szczerze mówiąc sama zamiast Soni z chęcią tam zostałabym. Sonia ma wszystko co potrzeba pieskowi, oprócz....umowy adopcyjnej, którą fibi miałaś państwu przesłać na maila. Jest bardzo kochana przez oboje opiekunów, chociaż zauważa się że jest pupilką pana. Jest szalona, nadal atakuje koty :evil_lol:. Nowi opiekunowie absolutnie się tym nie zrażają, w domu porobione są ,, śluzy '', czyli zachowana kolejność otwierania drzwi, żeby nie doszło do scysji pomiędzy nimi. Na zdjęciach zobaczycie jak p. Leszek próbuje ich wzajemnie oswoić. Usunął szybę w drzwiach i wstawił tam siatkę, żeby Sonia miała z kotami bezpośredni kontakt, ale żeby sobie nie zrobiły krzywdy. Krótko mówiąc Sonia jest bardzo szczęśliwa, przywitała mnie jak starą znajomą, stąd państwo myśleli, że znałyśmy się wcześniej i piesek mnie poznał. Za chwilę wstawię zdjęcia. -
Zamówienie opłacone, do realizacji kompletu ogłoszeń potrzeba : [SIZE=2] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] poproszę teksty, zdjęcia itp.[/SIZE]
-
Proszę, jeżeli chcecie komplet ogłoszeń,dla małego to : [SIZE=2] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] poproszę teksty, zdjęcia itp.[/SIZE] Zamówienie już opłacone.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='deer_1987'][B]Co w ogole z ta strona z ogloszeniami o jamnikach? jest w ogole sens? dogo ciagle nie daje mozliwosci wyszukac i ciezko robic strone..[/B][/QUOTE] Czy konkretnie o coś Ci chodzi ? Ostatnio ja aktualizowałam stronę, i mam wrażenie że jest na bieżąco, jeżeli osoby zgłaszające psa nie podają wiadomości o jego adopcji, to nic na to poradzić nie można. Jeżeli widzisz jakieś nieścisłości co do danego psa, to podaj który ? -
Qrczę sądzisz, że mając głodne psy będą nią handlować? Tam jest jakiś wolontariat, oprócz tych dwóch dziewczyn z dogo, które są wolnymi strzelcami.
-
Masz rację matrioszko, ten schron jest jeszcze nieznany, ale przynajmniej psy będą miały co jeść, bo myślę że częściej tam głodują niż mają pełne brzuszki.
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tolu, jesteś założycielką wątku Filonka, czy mogłabyś ująć w pierwszym poście, że Filonek ma jeszcze dwie sponsorki P. Czesławę - 60 zł miesięcznie i P.Anię - 20 zł miesięcznie z Janowa Lub. To są kobietki spoza dogo, ale od czasu do czasu wlokę je do komputera i otwieram im wątki sponsorowanych psiaków. Jak pieski idą do domu, to dostają wydrukowane zdjęcia z informacją gdzie zostały adoptowane. Zawsze otwieram im pierwszą stronę, na dowód że o nich pamiętamy. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Dogo działa jak należy, to i wpisów mnóstwo. Wątki na sam dół spadają z prędkością światła :evil_lol: -
Matrioszko, ale ja już zagłosowałam................na Białą Podlaskę:-( Włos mi się zjeżył jak zobaczyłam ten schron.
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam Elizce ogłoszenia na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/url] -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zarezerwowałam u funi po jednym klejnociku Fabiana dla każdej z nas. Funia preferuje jakieś ususzone w formie amuletów, nie wiem czy dostaniemy je gratisowo, czy policzy nam jako specjalną usługę np. w stylu golenia włosogłówek :cool3: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Funiu, jeżeli Elizka z tą częścią fizjologii ma OK, to można sie tylko z tego cieszyć. :razz: Nawet nie masz pojęcia jaka ilość ludzi dziennie zgłasza problemy z wypróżnieniem i jak bardzo zaburza im to normalne funkcjonowanie. A swoją drogą mam nadzieję że tej olbrzymiej koopy nie zakonserwowałaś dla mnie w prezencie.:evil_lol: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie, a Ty mu nie pozwalałaś, nie wiem czy to tak dobrze :cool3: -
Magdenka, czy możesz zerknąć czy to jest ten sam pies, który został wrzucony na stronę jamników do adopcji jako Jantar ? [INDENT] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Jantar z Palucha - schronisko tymczasowe, klatka nr 61[/SIZE][/FONT] [B][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Wolontariusz - 503 069 502[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Tego jamnikopodobnego pieska fotografuję już od kilku miesięcy. Niestety przebywa wśród wielu psów w schronisku tymczasowym, gdzie mało kto dociera...[/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Wczoraj koleżanka poprosiła mnie o pomoc dla niego...[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Ja poprosiłam panią Dyrektor o przeniesienie go bliżej i danie mu szansy..[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Poprośmy razem... jest taki piękny...[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Nie zapomnijmy o nim... [/FONT][/SIZE] [B]to jest link na stronę bo zdjęcie nie chce się skopiować [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/B] [URL]http://www.psy.warszawa.pl/[/URL][/CENTER] [/INDENT]
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja myślałam, że jeżeli Filon jest takim ,, babiarzem'';), to ślini się na widok panienek, których wszędzie mnóstwo wokół. Po przymusowej abstynencji w boksie męskim w schronie, to musi być dla niego wstrząsające przeżycie. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
bianka0 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta dojdzie do skutku, że będzie ten termin p. Joli odpowiadał i uspokoją się wszystkie niepokoje. -
Zresztą, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Janów jest dość mały, a ja słynę z uporu i dość ,,niepokornej '' natury. Więc ten mój spokój, to może wynik kilku wcześniejszych sporów z władzami ( i nie tylko zresztą) , po których zdobyłam opinię jędzy. Tak czy siak poskutkowało to świętym spokojem;)
-
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Jezu co ja napisałam Fabian ma kastarcję .....Frodo jest po strydach i musi odczekać .POmylili mi się .....[/QUOTE] Funiu, możesz wykastrować Frodo zamiast Fabiana, ale o Fabianie też nie zapomnij, no i nie pomyl ich np. z Lili lub Elizą ;) Wrzuć mi dzisiaj na maila wszystkie zdjęcia, które masz jeszcze nie wklejone, to w nocy to zrobię.