Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Dziękuję funiu, kamień z serca mi spadnie:roll:
  2. Nie obraź się matrioszko, ale Lubartów to jedno z dwóch najsłynniejszych ostatnio w Polsce[B] ciemnogrodów[/B]. To pismo do Ciebie chyba to potwierdza. :cool3:
  3. Funia obstrzygła Filonka w biegu na ,,pół gwizdka" ale wyraźnie poprawiło to jego wizerunek. Strzyżenie było gratisowe :p Tylko ten wiecznie zapluty pysiak, czy on taki jest, czy tylko na zdjęciach tak wygląda :evil_lol:
  4. Matrioszka to w Lublinie, czy w Lubartowie takie głupoty porządnym ludziom piszą :diabloti:
  5. Jeszcze[U] [B]Mania[/B][/U] [IMG]http://images47.fotosik.pl/274/c1b563077ebdfdd9med.jpg[/IMG] I [U][B]Maniek[/B][/U] ;) [IMG]http://images36.fotosik.pl/161/5b9eba90568a5088med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/270/e657cb6f4e47bcaemed.jpg[/IMG]
  6. [U][B]Mania[/B][/U] [IMG]http://images50.fotosik.pl/275/878037e2b22bb2damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/274/69e86d09f28265dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/186/94cfdcaeb20728demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/270/5da77976105e7f3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/275/cb50a4a04c89d7demed.jpg[/IMG].......................
  7. Dziękuję funiu za rozliczenie, wstawiłam je w 6-ty post. Kończy się pierwszy miesiąc Fabiana w hoteliku, ale ten czas szybko leci :shake:
  8. No ale chyba jest jednak jamnikowata, bo do charta ani dobermana raczej nie jest podobna :mad:
  9. Dopiero teraz widać jaka śliczna maskotka z niego:p Oczywiście, Filonek pewnie w pierwszej kolejności będzie musiał mieć sanację uzębienia, nie był odpchlany, ani odrobaczony, nie miał szczepionych wirusówek. W schronie przed samym wydaniem go podali mu szczepienie przeciwko wściekliźnie, funia nie robiła Filonkowi nic, ponieważ miał jechać do drugiego hoteliku, więc wizyta u weta konieczna. Przy takim ekspresyjnym podejściu Filonka do płci pięknej, kastracja będzie obowiązkowa, żeby nie zrazić przyszłego domku jego kochliwością. Czyli Filonek będzie musiał mieć zrobione wszystko :cool3:
  10. Dziękuję po raz kolejny Lilith. W poniedziałek prawdopodobnie zmienią się namiary na Zytę. [B]Zytka będzie przebywała w hoteliku u funi.[/B] Ale na razie może zostać mój nr telefonu, dopiero jak to będzie pewne:p
  11. Elizce chyba ten brak prywatności nie przeszkadzał, wręcz cieszyła się jak prawdziwa gwiazda zainteresowaniem ;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/270/04c6ffc33cfbdc64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/269/689c9e6c87eb27bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/274/1a7daaa548297fe1med.jpg[/IMG] To już wszystkie :p
  12. W strasznych miejscach żyjecie dziewczyny :shake: Moje sześć psów nikomu nie przeszkadza, listonosz głaszcze je przez furtkę, albo dzieli się z nimi kiełbaską ze śniadania. Złapałam go kiedyś na tym jak wyciągał z kanapki plasterki i karmił nimi moje tłuściochy :evil_lol: W sezonie letnim mój dom przy trasie spacerowej jest dla turystów atrakcją. Przychodzą je sobie pooglądać, porozmawiać z nimi, często się zatrzymują jak jestem na podwórku i o nie pytają. Nie spotkałam się nigdy z objawami agresji wobec nich. Raz nieszczęście przytafiło się mojemu lumpowi Jogiemu. Ale ten uciekinier musiał przeszkadzać kłusownikom i dlatego do niego strzelili.:angryy:
  13. I jeszcze trochę pięknej Elizki od smakołyków :evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/275/57ca8deb59f21855med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/274/e8371f36da42e8c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/275/0f82ebcd8487cb2bmed.jpg[/IMG]
  14. Nie miałam czasu dzisiaj popytać o Filonka, ale myślę, że wszystko dobrze, Murka pewnie w nocy da znać. Bardzo dziękuję Toli i jej TZ-towi za transport kudłacza do hoteliku:lol:
  15. Funi coś się skopało z dodawaniem zdjęć, wychodzi znowu tylko doopka, cycuchy i trawka :evil_lol: Przesłała mi Elizkę na maila :lol: [IMG]http://images46.fotosik.pl/274/560e690f7fef370fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/274/76fc6d98241da8b0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/271/32a5eadf53050efemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/186/e64006534ac5f0e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/270/b6fcc059b96e58d4med.jpg[/IMG]
  16. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Też tak myślę.
  17. Raczej wszystko z fryzurką w porządku. :cool3: Gorzej u funi z czasem. Praca na 2 etatach, poznawanie nowych psów i to od razu cały komplecik. Ciągłe zaległości w pracach wykończeniowych z powodu tej wściekłej, długiej zimy. A po za tym tak jak w każdej pracy, początki dla nikogo nie są łatwe :roll:
  18. [quote name='funia']Dllaczego z jęzorem ? W sobote zaplanowane są sesje zdjęciowe .Musicie sie wstrzymac[/QUOTE] Dlatego z jęzorem, że jak Cię liże z wysokości budy po głowie to myślałam że uwidacznia właśnie tą część swojego dostojnego ciała :roll:
  19. Ciągle mam nadzieję, że Zytka jest normalnym pieskiem po przejściach, nie mogę uwierzyć w jej zwichniętą psychikę. Myślę, że po pracy z nią w gronie innych psów, będzie się jednak nadawała do adopcji:roll:
  20. Wcześniej, czy później ujawnienie nowego wizerunku Filonka jest nieuchronne Im dłużej będziemy na to czekać, tym bardziej nam się będzie podobało;)
  21. Funi nr telefonu jest podany do kontaktów do adopcji psów w hoteliku, więc go wyłączyć nie może. A co dwie godziny ta sama wiadomość może już doprowadzić do lekkiego obłędu i mobilizacji.:evil_lol: Jak wrzucę co dwie minuty, to ona mnie wrzuci na ignorowane, a tego raczej nie pragnę :shake:
  22. Magdenka jak ten łobuziak ma na imię ? Wszystkie śpiące pieski, nie tylko jamniki wyglądają tak słodko :p Co do sąsiadów, to profilaktycznie przy moich sześciu nie pytam ich o zdanie.:evil_lol: Mam wywieszoną tabliczkę ,,Uwaga jamniki", więc sumienie mam czyste.
  23. W sobotę przygotuję sobie szablon z SMSami do funi , przypominający o zdjęciach i będę wysyłała wiadomości co 2 godziny :diabloti: Wzmocnienie pamięci murowane.
  24. Nie ruszę z tekstem i ogłoszeniami do soboty. Funia obiecała, że w sobotę będą informacje do tekstów i zdjęcia Elizki.:crazyeye: [B]Molestowanie funi zawieszam do soboty[/B]:mad:
  25. Tak, Filonek skorzysta z transportu Melisy do hoteliku i pojedzie razem z nią. Tam ma zarezerwowane miejsce.:p Filonek po podstrzyżynach
×
×
  • Create New...