-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Tak Alu, cisza. Czyli Zytka nadal szuka swojego domku.
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Tylko dlatego ma krótsze łapki, bo jest grubszy i ma większy brzuszek, którym prawie już po ziemi ciągnie:cool3: Ale jak trzeba to jest bardzo żywotny i wyjątkowo skoczny - do listonosza i pod bramką, kiedy przechodzą obce psy. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
bianka0 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam dzisiaj do p. Joli żeby się umówić na wizytę, niestety jest w szpitalu w Lublinie i nie mogła nawet rozmawiać. Szybko podała mi nr.stacjonarny telefonu do męża, prosząc, żeby z nim uzgodnić wizytę. Dzwoniłam 2 godziny, nikt nie odpowiadał. Jednak po pracy podjechałam pod dom, ale wszystko było pozamykane. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
No i niskopodwoziowe, jamnikowate :evil_lol: Bardzo przypomina mi jednego z moich piesków, Maluszka gospodarzyka, tylko on jest znacznie grubszy. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B]ELIZKA[/B] Trzyletnia jamnikowata suczka zabrana ze schroniska zamojskiego. Przebywa w hoteliku pod Zamościem Tel. kontaktowy : 601 071 963 [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1782/p1050388.jpg[/IMG] [B]Wątek :[/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/181407-ELIZKA-maA-a-ruda-jamnikowata-suczka-oczekuje-na-swA-j-wymarzony-dom[/url] -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Mania to kawał baby, a ja myślałam, że to takie maleństwo wielkości ratlerka :p I tu widać wyraźnie że psinka niskopodwoziowa, jamnikowata. -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Czy to jest Maniuś z Elizą, bo Mania wydaje mi się jest trochę drobniejsza. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fotka ,,złamanego Fabianka'', jest post wyżej, pewnie funia wstawiła ją na próbę naszej wytrzymałości ;) Ale teraz już jej nie wykasuje i nie podmieni. Na dogo nieczęsto takie artystyczne zdjęcia się trafiają. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Nie tripti, Elizka jest z Zamościa, ja mieszkam w Janowie. Oglądam psiaki na wątkach schroniskowych, wybieram i wyciągam z tego piekła. Być może nigdy ich na żywo nie zobaczę, jak szybko pójdą do adopcji. Chociaż w tym przypadku jak tylko zrobi się wiosennie to mamy zamiar z TZ-tem wybrać się i zobaczyć hotelik i pieski, oczywiście jak funia nam pozwoli. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Patrzcie ludzie ! Piesek się złamał :crazyeye: [URL="http://img192.imageshack.us/i/dsc03192640x480640x480.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5316/dsc03192640x480640x480.jpg[/IMG][/URL] -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
O rety !!! Jaka ona śliczna :lol: Funiu, nie mam zamiaru komentować zdjęć, ja ją po raz pierwszy widzę w całej okazałości :evil_lol: i po za kratami. Te zdjęcia są całkiem, całkiem.:cool3: -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Bardzo mądrze, chociaż on nie jest takim typowym reproduktorem ze względu na umaszczenie, najbardziej w niebezpieczeństwie są takie jak mój Tuptuś, czarne podpalane. Ale nigdy nie wiadomo na jakiego oszołoma można trafić. Mania jest też suczką która w pewnych kręgach chętnie się rozmnaża, nawet jak nie jest w typie żadnej rasy, ludzie lubią brać do zabawy dla dzieci szczeniaczki od małych suczek. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Chyba nadal płatają, ale to pikuś z tym co zafundowały jej pewne ,,cioteczki'' na wątku jej hoteliku. Przesłuchanie lepsze niż w UB :evil_lol: -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Czyli tylko czekać na telefony, może wiosna coś w głowach i sercach ludziom poruszy. -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Frida już pojechała do domku :D Była bardzo wystrachana, że tyyyle ludzi się po nią zjawiło. Bidulka bała się, że znów ją gdzieś wywożą. Ale teraz będzie już tylko lepiej :) Wspaniała rodzinka, malutka będzie miała domek jak z bajki :)[/QUOTE] Nie zdążyłam na moment odebrania Fridy:shake: Zabrałam aparat fotograficzny, od rana narzuciłam szybkie tempo pracy i.....zabrakło mi piętnastu minut :-( Nie mogę sobie tego darować. Będę musiała ją odwiedzić jak będę w Kraśniku. -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Oba psiaki są super- adopcyjne, nie wiem jak z ogłoszeniami Mańka, bo Mani komplet zrobiła Danusia, chyba też nie mają allegro. Trzeba je intensywnie ogłaszać , a sterylkę zaznaczyć na razie w warunkach ewentualnej adopcji. Ala123 robi świetne ogłoszenia w anonsach na okolice Zamościa, może ją poprosicie o zamieszczenie ich ? -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
I tak nie uwierzę, że go Lilka i Heniutek nie zeżarły dopóki jego zdjęć nie zobaczę :shake: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Wytrzymałam, mamy wieczór, patrzę i patrzę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
A czy Mańka i Maniek mają już zebrane pieniądze na sterylizację ? -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabianku, czy ty w ogóle jeszcze żyjesz ? Może cię zeżarły pupilki funi - Lilka i Heniuś :roll: -
Dziękuję lilith :loveu: A my czekamy na telefon :crazyeye:
-
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kiedy wizyta przedadopcyjna u Mańka ? Mania, gdzie to twoje port folio , chociaż kawałeczek, chociaż takie malutkie :angryy: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety do piątku nic ode mnie nie zależy. Do tego czasu pozostaje mi też, tylko trzymanie kciuków za Filonka i nadzieja że przetrwa. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Funiu czy pokażesz nam inne części ciała Elizki, oprócz tej jednej, obejrzanej już wzdłuż i wszesz, oraz wylewnie przez nas skomentowanej ?:mad: