Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Tak Alu, cisza. Czyli Zytka nadal szuka swojego domku.
  2. Tylko dlatego ma krótsze łapki, bo jest grubszy i ma większy brzuszek, którym prawie już po ziemi ciągnie:cool3: Ale jak trzeba to jest bardzo żywotny i wyjątkowo skoczny - do listonosza i pod bramką, kiedy przechodzą obce psy.
  3. Dzwoniłam dzisiaj do p. Joli żeby się umówić na wizytę, niestety jest w szpitalu w Lublinie i nie mogła nawet rozmawiać. Szybko podała mi nr.stacjonarny telefonu do męża, prosząc, żeby z nim uzgodnić wizytę. Dzwoniłam 2 godziny, nikt nie odpowiadał. Jednak po pracy podjechałam pod dom, ale wszystko było pozamykane.
  4. No i niskopodwoziowe, jamnikowate :evil_lol: Bardzo przypomina mi jednego z moich piesków, Maluszka gospodarzyka, tylko on jest znacznie grubszy.
  5. [B]ELIZKA[/B] Trzyletnia jamnikowata suczka zabrana ze schroniska zamojskiego. Przebywa w hoteliku pod Zamościem Tel. kontaktowy : 601 071 963 [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1782/p1050388.jpg[/IMG] [B]Wątek :[/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/181407-ELIZKA-maA-a-ruda-jamnikowata-suczka-oczekuje-na-swA-j-wymarzony-dom[/url]
  6. Mania to kawał baby, a ja myślałam, że to takie maleństwo wielkości ratlerka :p I tu widać wyraźnie że psinka niskopodwoziowa, jamnikowata.
  7. Czy to jest Maniuś z Elizą, bo Mania wydaje mi się jest trochę drobniejsza.
  8. Fotka ,,złamanego Fabianka'', jest post wyżej, pewnie funia wstawiła ją na próbę naszej wytrzymałości ;) Ale teraz już jej nie wykasuje i nie podmieni. Na dogo nieczęsto takie artystyczne zdjęcia się trafiają.
  9. Nie tripti, Elizka jest z Zamościa, ja mieszkam w Janowie. Oglądam psiaki na wątkach schroniskowych, wybieram i wyciągam z tego piekła. Być może nigdy ich na żywo nie zobaczę, jak szybko pójdą do adopcji. Chociaż w tym przypadku jak tylko zrobi się wiosennie to mamy zamiar z TZ-tem wybrać się i zobaczyć hotelik i pieski, oczywiście jak funia nam pozwoli.
  10. Patrzcie ludzie ! Piesek się złamał :crazyeye: [URL="http://img192.imageshack.us/i/dsc03192640x480640x480.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5316/dsc03192640x480640x480.jpg[/IMG][/URL]
  11. O rety !!! Jaka ona śliczna :lol: Funiu, nie mam zamiaru komentować zdjęć, ja ją po raz pierwszy widzę w całej okazałości :evil_lol: i po za kratami. Te zdjęcia są całkiem, całkiem.:cool3:
  12. Bardzo mądrze, chociaż on nie jest takim typowym reproduktorem ze względu na umaszczenie, najbardziej w niebezpieczeństwie są takie jak mój Tuptuś, czarne podpalane. Ale nigdy nie wiadomo na jakiego oszołoma można trafić. Mania jest też suczką która w pewnych kręgach chętnie się rozmnaża, nawet jak nie jest w typie żadnej rasy, ludzie lubią brać do zabawy dla dzieci szczeniaczki od małych suczek.
  13. Chyba nadal płatają, ale to pikuś z tym co zafundowały jej pewne ,,cioteczki'' na wątku jej hoteliku. Przesłuchanie lepsze niż w UB :evil_lol:
  14. Czyli tylko czekać na telefony, może wiosna coś w głowach i sercach ludziom poruszy.
  15. [quote name='Murka']Frida już pojechała do domku :D Była bardzo wystrachana, że tyyyle ludzi się po nią zjawiło. Bidulka bała się, że znów ją gdzieś wywożą. Ale teraz będzie już tylko lepiej :) Wspaniała rodzinka, malutka będzie miała domek jak z bajki :)[/QUOTE] Nie zdążyłam na moment odebrania Fridy:shake: Zabrałam aparat fotograficzny, od rana narzuciłam szybkie tempo pracy i.....zabrakło mi piętnastu minut :-( Nie mogę sobie tego darować. Będę musiała ją odwiedzić jak będę w Kraśniku.
  16. Oba psiaki są super- adopcyjne, nie wiem jak z ogłoszeniami Mańka, bo Mani komplet zrobiła Danusia, chyba też nie mają allegro. Trzeba je intensywnie ogłaszać , a sterylkę zaznaczyć na razie w warunkach ewentualnej adopcji. Ala123 robi świetne ogłoszenia w anonsach na okolice Zamościa, może ją poprosicie o zamieszczenie ich ?
  17. I tak nie uwierzę, że go Lilka i Heniutek nie zeżarły dopóki jego zdjęć nie zobaczę :shake:
  18. Wytrzymałam, mamy wieczór, patrzę i patrzę :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  19. A czy Mańka i Maniek mają już zebrane pieniądze na sterylizację ?
  20. Fabianku, czy ty w ogóle jeszcze żyjesz ? Może cię zeżarły pupilki funi - Lilka i Heniuś :roll:
  21. Dziękuję lilith :loveu: A my czekamy na telefon :crazyeye:
  22. Kiedy wizyta przedadopcyjna u Mańka ? Mania, gdzie to twoje port folio , chociaż kawałeczek, chociaż takie malutkie :angryy:
  23. Niestety do piątku nic ode mnie nie zależy. Do tego czasu pozostaje mi też, tylko trzymanie kciuków za Filonka i nadzieja że przetrwa.
  24. Funiu czy pokażesz nam inne części ciała Elizki, oprócz tej jednej, obejrzanej już wzdłuż i wszesz, oraz wylewnie przez nas skomentowanej ?:mad:
  25. Piszę na prośbę Danusi. 08 marca około godziny 22-giej, po krótkotrwałej i nagłej chorobie Toficzek przeszedł na drugą stronę Tęczowego Mostu. Nieobecność Danusi przez pewien okres na dogo będzie przez wszystkich zrozumiała.
×
×
  • Create New...