Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Wczoraj w godzinach pracy zadzwoniła do mnie p. Jola informując mnie, że nie mogę przyjechać, ponieważ jej mąż wybiera się do Lublina. Dzisiaj i jutro pracuję do późnych godzin. W czwartek i piątek im nie odpowiada. W sobotę i niedzielę jestem poza miejscem zamieszkania, więc pozostał man do wizyty poniedziałek po południu.
  2. Dziękuję yunona, ale ja jestem zwykłym zjadaczem chleba :evil_lol: Ale dostać talent to wielka odpowiedzialność i nie każdy daje radę ją udźwignąć. Pozdrowienia dla czarodziejskiej rodziny od moich śpiochów :p [IMG]http://images50.fotosik.pl/273/034c8ff29b90bc51med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/273/cb21049e97a8d7d5med.jpg[/IMG] Brat śmiał się, że przypomina mu ten widok oddział położniczo - noworodkowy. [IMG]http://images50.fotosik.pl/273/119cb98bdb95c0a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/273/2274f65454529eb9med.jpg[/IMG]
  3. Fabian jest najczystszym psem w hoteliku, nigdy nie zdarza mu się nabrudzić w boksie, jest ułożony, ładnie chodzi na smyczy. :p
  4. Filonek jeszcze w stylu afro, już go takim nie zobaczycie.:razz: Jak zwykle Filonek ma monotonne zainteresowania w hoteliku - boks Laury Z Heniem walczą o względy płci pięknej Dzisiaj były podstrzyżyny , dostałam MMSa z nową fryzurką, ale przez pomyłkę wykasowałam :shake: Musicie poczekać do jutra na nowy image Filonka. Podobno wydaje się szlachetniejszy i nieco bardziej cywilizowany.
  5. [B]Elizka[/B] :razz: od smakołyków. [IMG]http://images41.fotosik.pl/268/b3515f2099ba3acemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/273/ca6b17df50185464.jpg[/IMG] Funia twierdzi, że Elizce trzeba tak skórę naciągnąć, żeby chociaż na chwilę ją unieruchomić do zdjęcia :cool3:
  6. Funia strzeliła dzisiaj Filonkowi nową fryzurkę, może uda jej się wstawić zdjęcia. Piesek jest bardzo spokojny, bezproblemowy. Bardzo dobrze czuje się w otoczeniu ludzi i zwierząt, stres po pobycie w schronie całkowicie minął.
  7. Fabianku, taka pustka u ciebie i na twoje ogłoszenia mało kto zagląda :shake: Trzeba popracować nad twoim wizerunkiem medialnym. Miejmy nadzieję, że twoja sponsorka ładne zdjęcia ci porobi :p
  8. [B]Zyta dlaczego nikt o ciebie nie pyta ![/B] Pani odpisała na maila do Ali, że się odezwie jak pomyśli.;) Boję się, że nie wszystkim myślenie służy. Jeszcze trochę, jak się domek dla Zytki znajdzie, to zacznie się kłopot z Krysią. Ona tak się przywiązuje do zwierząt, że chyba będzie ją trzeba uśpić, żeby Zytę odebrać :cool3:
  9. Po wyczesaniu ta jego szopa zrobiła się jeszcze większa. Myślę że po ostrzyżeniu okaże się o połowę mniejszy :cool3:
  10. Danusia ( danka1234) robiła zawsze moim psiakom komplet ogłoszeń, zresztą nie tylko moim. Robiła wszystkim psiakom na dogo, których opiekunowie o to ją prosili. Jeszcze mam jedną alternatywę i pewnie z niej skorzystam, poproszę anita_happy. Tylko tak prawdę mówiąc Elizka nie ma jeszcze takich zdjęć, które do ogłoszeń byłyby dobre. E-S ma być w tym tygodniu u funi może zechce pieski pofotografować, robi bardzo ładne.
  11. To fakt, ja też jestem zaskoczona jego wielkością, do tej pory myślałam że to maleństwo.
  12. Będzie kłopot z ogłoszeniami, Danusia chyba jeszcze długo na dogo nie zawita. Dopiero teraz widać jak jej brakuje :shake:
  13. To są zdjęcia z komórki, całe szczęście, że funia przesyła mi MMSy, to mamy dowód na to że piesek jest u niej :evil_lol: A swoją drogą Ewa robisz takie świetne zdjęcia (widziałam na galerii nowodworskiej) że jak będziesz u niej, to chociaż tak jej będzie można teraz pomóc robiąc zdjęcia psów przebywających w jej hoteliku. Psy mają bardzo mało zdjęć, ale ona się chyba teraz ledwo wyrabia, niektórym to się już nie podoba.
  14. Filonek dzisiaj rano w hoteliku u funi
  15. Już wykasowałam to zwielokrotnione echo. Nie wiem dlaczego tak się dzieje na dogo, natomiast na np. najbardziej zapchanych portalach medycznych, nawet tam gdzie dużo osób jednocześnie uczestniczy, bo zdobywa się punkty szkoleniowe nigdy to się nie zdarza. Na naszej klasie też wszystko działa jak trzeba. Wgranie tego jednego postu zajęło mi godzinę, wykasowanie zdublowanych drugą godzinę. Szkoda słów. Filonek, owszem trzęsie się , ale teraz ze względu na płeć piękną, która go trzyma w napięciu. Myślę, że to dobre odreagowanie schronu :evil_lol: Co do Twojego przejazdu Ewa przez Janów, to bardzo żałuję, bo miałybyśmy okazję ponownie się spotkać. Ale jak Filonek pójdzie do domu i wezmę następnego psiaka z Zamościa, to już rezerwuję podwiezienie go przez Ciebie :cool3: Filonek taki trzęsący się wyglądał bardzo niereprezentacyjnie dla schronu. W zeszłym tygodniu odwiedzający dość szumnie zwrócili uwagę na psa, pytając dlaczego taki chory, trzymany jest na zimnie. I tym sposobem został wsadzony do szpitala, żeby zabrać go z ludzkich oczu. Gdyby nie zainteresowanie nim w porę zbyt wielu osób i pewnie artykuł w gazecie, mógłby zniknąć tak jak Hero.
  16. Filonek nie przeżywa zmian w swoim otoczeniu, na razie jest bardzo zajęty czymś innym :evil_lol: Los spłatał mu figla i zaraz po opuszczeniu schronu na jego drodze pojawiła się Laura, a nawet trzy. Wszystkie trzy suczki u funi zacieczkowały :cool3: Więc mały nie interesuje się niczym innym jak tylko zapachami wokół. Jego skóra i sierść jest w całkiem dobrym stanie, wystarczyło tylko wyszczotkowanie, usunięcie z niej brudu i kołtunów. Jutro funia strzeli mu modną fryzurkę przed wyjazdem do Murki. Ta wypadająca sierść to był skutek dużego stresu, włącznie z zamknięciem niewiadomo z jakiego powodu w szpitaliku. Nie jest chory, przed wyjazdem otrzymał wspaniały prezent od schroniska szczepienie przeciwko wściekliźnie :angryy: Teraz tylko muszę poszukać transportu z Zamościa do Janowa Lubelskiego. Tu Filonek jeszcze wczoraj w drodze do hoteliku funi.:p
  17. [B]Powinniśmy robić jak najwięcej zamieszania wokół ratowanych psów nie dla pochwał ale dla dobra wszystkich zwierząt,aby było ich jak najmniej do ratowania. [/B] Bardzo mądre słowa Alu, chciałabym żeby wszyscy je zrozumieli i przestali się kierować fałszywą skromnością. Bez sensu jest działanie po cichu, bo nie daj Boże komuś można się narazić, i nie mówić w żadnym wypadku o naszych prywatnych pieniądzach wydawanych na zwierzęta, bo przecież nie wypada. Nam się wydaje, że wszyscy o tym wiedzą, ale to tylko nasze złudzenie, wystarczy porozmawiać ze znajomymi, którzy nie są w to zaangażowani. Oni nie mają o tym zielonego pojęcia.
  18. [quote name='lilith27']piękne zdjęcia..... dlaczego mi nikt nie powiedział, że one tu są???????? [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=958632225[/URL][/QUOTE] Lilith zaraz po zabraniu Fabiana do hotelu wkleiłam link do nowego wątku Fabiana na poprzednim, myślałam że widziałaś. Jeszcze zmienił się nr do kontaktu z osobą opiekującą się teraz Fabianem. Wszystko wkleiłam w [B]6 post na pierwszej stronie.[/B] Ale myślę, że gdyby były osoby zainteresowane Fabiankiem, to Tola dałaby znać, bo poprzedni nr był do niej. [B]Dziękuję bardzo Lilith27 za wznowienie allegro [/B]:loveu:
  19. Bądź szczęśliwa w nowym domu Dora :p
  20. [quote name='lilith27']a fotki fabiana?[/QUOTE] Lilith Fabian 22.02.2010 pojechał do hoteliku u funi, został rozdzielony również wątek Fabiana z Koksem i ma on teraz swój, tu jest link do niego: [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/180444-Fabian-z-zamojskiego-schronu-szuka-domu[/url][/U]
  21. Filon nie będzie potrzebował deklaracji, jak również nie ma potrzeby poszukiwania hoteliku, ponieważ w zależności od stanu jego zdrowia ma zarezerwowane dwa miejsca.
  22. Dzisiaj po południu udało mi się połączyć z mężem p. Joli, powiedział, że Sonia ma się dobrze, nie toleruje jeszcze kotów, ani tych w domu, ani tych na podwórku, które dokarmiają. Przepędziła je wszystkie. Domowe koty birmańskie odwzajemniają się suczce również niechęcią. Jesteśmy umówieni w poniedziałek po południu.
  23. [quote name='Murka']Jest lepiej :D[/QUOTE] Jutro już będzie rozrabiała, a pojutrze położy się na dywanie przeciągnie się, wyciągnie łapki i ...zrobi siusiu :evil_lol:
  24. Na razie tyle, bo dopiero wróciłam do domu. Filonek raczej nie jest młody, zęby stanowczo w pierwszej kolejności do naprawy, skóra i sierść w fatalnym stanie, kłęby kłaków wypadające garściami. Być może już złapał słynnego, zamojskiego grzybka. W tej sytuacji nie będzie przyjęty do hoteliku di Murki, do momentu wyleczenia. Po przykrych doświadczeniach z Fryzią, będzie musiał być dokładnie przebadany przez weta. Jadąc samochodem bardzo śmiesznie pomrukiwał. :evil_lol: To jest zdjęcie przesłane przez funię w czasie transportu w klatce :lol:
  25. Filonek już odebrany ze schroniska przez funię, na razie jedzie do jej hoteliku, gdzie będzie przebywał przez pewien czas.
×
×
  • Create New...