-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Tekst bardzo sympatyczny, swoją drogą bardzo Ci dziękuję, że nie wspomniałaś o ekscesach Elizki na dachu budy:evil_lol: Jest szansa, że funia jej pokaże jak te sprawy załatwia prawdziwa dama i zanim pierwsza osoba zadzwoni po Elizkę, akrobacje suni będą wspomnieniem.;) Koosiek bardzo dziękuję za ciekawy tekst :p -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Niekoniecznie funia, tam jeszcze często przebywa jej TZ-et.:cool3: A Elizka i tak sama tego nie wymyśliła, a w schronie nie była pod kątem rozrywkowym socjalizowana :p -
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Anita, czy mogłabyś odblokować swoją skrzynkę :eviltong: Jakiej wielkości dług pozostał po Dorze u weta ? -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Filonek:evil_lol: Uciekł od jednych cieczkujących suczek w Zamościu i ... trafił na kolejną Laurę w cieczce. Na dodatek ma stracić klejnoty lada moment :mad: Murko nie mogę Ciebie do tego namawiać,jesteś za młoda, ale może Szerman wykazałby się chwilą nieuwagi i Filonek dostałby swoją ostatnią szansę w życiu :evil_lol: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Funiu , całe szczęście że to robi Elizka, a nie psy będące pod opieką innych.:cool3: Zaraz byś tu miała napisane, że karmisz psy g.....m i źle je socjalizujesz. O pułapkach zastawianych na nią nie wspomnę :shake: A swoją drogą ktoś Elizce musiał pokazać, że można to robić na dachu, sama na to chyba nie wpadła :roll: -
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/276/1ca02a59909107ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/276/2943d16afe3046f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/272/e9ace3ac40bb96ffmed.jpg[/IMG] Jutro po pracy, będę miała czas i pójdę porobić fotki do domu Dora, te są zrobione w czasie odwiedzin pod budynkiem mojego zakładu pracy. -
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images45.fotosik.pl/276/822e612da558f574med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/163/fd3e6ff65a579cf3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/276/778455d415e27341med.jpg[/IMG] To jest miłość od pierwszego wejrzenia :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/276/5e7b5f7b3029f06cmed.jpg[/IMG] -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Funiu, proszę napisz tekst do ogłoszeń, albo parę informacji o które pytałam, to zamówię jej tekst na bazarku. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaraz po badaniu Filonka spotkałam się z dr Kaliszem. Filonek ma wadę serca typową dla wielu psiaków. Wiem, że na poszczególnych wątkach to rozpoznanie budzi zgrozę i niepokój u potencjalnego opiekuna, ale cztery moje psy z sześciu ją mają.Psiaki nie wyróżniają się niczym od pozostałych (jeżeli chodzi o serce, bo mają jeszcze inne choroby). Są aktywne i nie wymagają żadnej specjalistycznej karmy. Ogólnie sam Filonek i jego skóra nie są w złym stanie. Chłopakowi trzeba czasu i dobrych warunków, no i domku. Teraz można spokojnie planować ząbki i jajeczka ;) Nie wiem jakie ogłoszenia ma do tej pory Filonek. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Frodo jaki masz ladny kapelusz :):)[/QUOTE] Szarotko to jest ciachnięty Fabian, Frodo jeszcze klejnoty posiada :evil_lol:, chociaż pewnie już niedługo. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']wznowiłam.........[/QUOTE] [B]Dziękuję[/B] :loveu: -
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Doro po podróży spał bardzo dobrze, nie jest w ogóle zestresowany. Jest wesoły rozbawiony i zadowolony z sytuacji, że wszystko kręci się w okół niego. Cała rodzina postawiona w gotowości, Ania zażądała ode mnie urlopu macierzyńskiego, bo ,, to jakby nowe dziecko w domu i musi się nim zajmować jak noworodkiem ":evil_lol: Nieźle to sobie wykombinowała. Na razie ma obiecane wolne w każdym momencie kiedy usłyszymy że Doro płacze. Okna też może zacząć myć od strony swojego domu, żeby mieć na oku pieska. Doro już wybrał swojego przewodnika, jest nim młodszy Daminek. Dzisiaj obaj przyszli do mnie i widziałam, że są już jak przyjaciele w jednym wieku.Doro go słucha, Damian uczy podstawowych komend. Obaj w siebie zapatrzeni i szczęśliwi, bezapelacyjnie chłopcy się dobrali. Ani Doro nie słucha za grosz, już wyczuł że z nią może robić co zechce, jak do niego mówi jedyną jego odpowiedzią jest skok, liźnięcie po twarzy , zakręcenie młynka ogonkiem i ...niech mówi dalej :cool3: Bardzo grzeczny, nan razie nie szczeka, nie próbuje się wydostać z terenu posesji, nie ma zapędów uciekiniera. Bardzo ładnie przy nodze idzie z Damianem, na każde jego słowo podnosi pysk i patrzy na niego, wyraźnie ma respekt jak dla przewodnika. Zaraz będę wklejała fotki, tylko w kilku częściach, bo moje 6 ogonów na kolację czeka ;) -
[quote name='bianka0']Zamówienie opłacone, do realizacji kompletu ogłoszeń potrzeba : [SIZE=2] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] poproszę teksty, zdjęcia itp.[/SIZE][/QUOTE] Proszę o odpowiedź czy wykorzystałyście te ogłoszenia, jeżeli nie są Wam potrzebne wytypuję innego pieska.
-
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Nie wiem Anita czy oni z wrażenia będą chcieli krążyć po Warszawie :evil_lol: To fakt , przyznaję zmusiłam ich do rodzinnej wycieczki po pieska, chociaż byłby transport wieczorem we wtorek lub w środę rano. Kolega wraca ze szkolenia z Wa-wy i chętnie wziąłby go po drodze do Janowa. Ale skorzystałam z tego, że mąż Ani wyjątkowo jest w Polsce, więc mają okazję wybrać się całą rodziną na wycieczkę i po Doro. Mam nadzieję, że dzięki temu na długo zapamiętają ten dzień.;) -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Jamniory do domu wynocha ![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Jeżeli wrócą jeszcze kiedy będzie przyzwoita godzina, to zobaczę Doro na żywo, może uda mi się porobić fotki. Jeżeli już mnie nie będzie w pracy to poproszę o przesłanie MMS-a. W środę fotki i sprawozdanie na bank. Jest niepowtarzalny, ma coś w sobie, chociaż inne do adopcji są bardziej w typie rasy, on jest taki przyciągający uwagę. Pieska dla Ani szukałam od miesiąca. Skłaniali się w kierunku suczki. Bardzo czekali 2 tygodnie na Sherry od Idusi, ale sunia zaczęła przejawiać agresję początkowo do innych psów, potem nieposłuszeństwo wobec ludzi. Zapadła decyzja, że nawet do starszych dzieci nie można jej oddać. Wczoraj wysłałam im mnóstwo ON-ków do adopcji. Potem zobaczyłam Dora i przesłałam z adnotacją : ,, piesek na którego czekacie''. Pragnęli suczkę, dorosłą, więc dzisiaj rano kiedy ich zobaczyłam, zaczęłam się śmiać, bo pomyślałam, że po Doro tak się spieszyli.:cool3: Kastrację Dora przypilnuję w odpowiednim momencie, po aklimatyzacji. Od sterylizacji i kastracji nie odstępuję w żadnym przypadku adopcji. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
bianka0 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Mail na pewno nie doszedł, pan Leszek jest informatykiem i chyba raczej nie przeoczyłby. Moja obecność przy podpisywaniu umowy chyba jest niepotrzebna. Opiekunowie rozumieją konieczność takiego zabezpieczenia, ponieważ podobnie robią sprzedając małe kotki. Podpisują umowę, że w razie złych warunków ich przebywania, mają prawo zwrócić koszty zakupu i je odebrać. Bardzo dokładnie selekcjonują przyszłych nabywców, tym bardziej, że kocięta są raz do roku, przy pięciu kotkach, czyli od jednej koteczki raz na parę lat Ty fibi tęsknisz, ale możesz być pewna, że Sońka na pewno nie. Cały czas coś wokół niej się dzieje. No i spełniła się wielka miłość jej życia - do swojego pana.:cool3: Ale właśnie o to chodzi w DT, żeby piesek szybko zapomniał, nie tęsknił i znalazł dobry dom. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Elizki nie wydam bez sterylki, upewniłam się po dzisiejszej wizycie poadopcyjnej u innej suni. Dom wspaniały, suczka ma wszystko co tylko zechce i dużo miłości, ludzie bardzo inteligentni. Dobrze że pojechała wysterylizowana, bo podejście do tego zabiegu obecnych opiekunów różne od naszego. Nadal pokutuje myślenie okaleczania zwierząt i pewność, że w czasie cieczki są w stanie zawsze ją upilnować. Pomimo uświadamiania o konieczności kastracji nawet wydawanych psów płci męskiej, chyba tak do końca ich nie przekonałam.:shake: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Dla dobra pieska, żeby nie wrócił z adopcji :razz: -
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że dotarłam tak późno, ale wklejam zdjęcia z wizyty poadopcyjnej. Oczywiście baaaaardzo pozytywnej, trwającej 3 godziny :evil_lol: Już wyjaśniam. Ludzie cywilizowani, pomimo miejsca zamieszkania na wsi. Pani ok 34 lata, pan wiecznie za granicą, dzieci oswojone,chłopcy- 14 i 16 lat. Dom pod bokiem mojej pracy, posesję będę widziała codziennie z okna. Pani Ania jest moją pracownicą. Mozliwość przebywania Dora w domu, lub jak będzie chciał na podwórku piękna ocieplana buda. Po tragicznym wydarzeniu sprzed kilku miesięcy wokół budy postawili kojec. Poprzednia suczka ON-ka, ukochana dwulatka w czasie wyprowadzania samochodu wybiegła przeciskając się w bramie prosto pod koła przejeżdżającego samochodu. Aby to się nie powtórzyło zbudowali kojec, na ten moment będzie w nim zamykany. Co do przebywania w domu lub na dworze piesek zadecyduje sam. ON-ki nie zawsze lubią być w zbyt ciepłych pomieszczeniach i kiedy przestają być szczeniakami, niektóre wolą być na zewnątrz. Tak było z ich poprzednią sunią. Kiedy dorosła do domu wchodziła tylko na chwilę, prosząc za moment żeby ją wypuścić. Doro będzie prowadził naturalny, zdrowy tryb życia, zgodnie ze swoją naturą. Wczoraj Ania i chłopcy zobaczyli go na przesłanych zdjęciach i zakochali się w nim. Rano cała rodzina przyszła jeszcze przed moją pracą, oświadczając mi, że całą noc o nim śnili. Jutro rano, Ania dostała wolny dzień, chłopcy zwolnienia ze szkoły i jadą całą rodziną po pieska do Anity. Będzie ich miała jak na widelcu, więc jeszcze może rodzinę zweryfikować. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
bianka0 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Niespodzianka :cool3: [IMG]http://images44.fotosik.pl/275/abb5864db3664fb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/271/c9d5ff8cf9e2c514med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/276/1c2c4e6c9371b99cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/271/204ae81ee1ef0c5cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/271/313fda391d42d9dcmed.jpg[/IMG] -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
bianka0 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Nieposkromiony wulkan energii [IMG]http://images37.fotosik.pl/270/3d0e2383e07685b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/187/cdb788bbaac143camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/271/10216bd9e8f9f252med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/275/6c799ff0ce1920f4med.jpg[/IMG] A na pożegnanie uciekła z kadru ;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/275/583021836ece6f51med.jpg[/IMG] -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Murka']Ok, to już wsio wiem. Może jutro uda mi się z nim podjechać do lecznicy. Odrobaczony i zabezpieczony przed pchełkami już jest :) Dziękuję :p