Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Tekst bardzo sympatyczny, swoją drogą bardzo Ci dziękuję, że nie wspomniałaś o ekscesach Elizki na dachu budy:evil_lol: Jest szansa, że funia jej pokaże jak te sprawy załatwia prawdziwa dama i zanim pierwsza osoba zadzwoni po Elizkę, akrobacje suni będą wspomnieniem.;) Koosiek bardzo dziękuję za ciekawy tekst :p
  2. Niekoniecznie funia, tam jeszcze często przebywa jej TZ-et.:cool3: A Elizka i tak sama tego nie wymyśliła, a w schronie nie była pod kątem rozrywkowym socjalizowana :p
  3. Anita, czy mogłabyś odblokować swoją skrzynkę :eviltong: Jakiej wielkości dług pozostał po Dorze u weta ?
  4. Biedny Filonek:evil_lol: Uciekł od jednych cieczkujących suczek w Zamościu i ... trafił na kolejną Laurę w cieczce. Na dodatek ma stracić klejnoty lada moment :mad: Murko nie mogę Ciebie do tego namawiać,jesteś za młoda, ale może Szerman wykazałby się chwilą nieuwagi i Filonek dostałby swoją ostatnią szansę w życiu :evil_lol:
  5. Funiu , całe szczęście że to robi Elizka, a nie psy będące pod opieką innych.:cool3: Zaraz byś tu miała napisane, że karmisz psy g.....m i źle je socjalizujesz. O pułapkach zastawianych na nią nie wspomnę :shake: A swoją drogą ktoś Elizce musiał pokazać, że można to robić na dachu, sama na to chyba nie wpadła :roll:
  6. [IMG]http://images48.fotosik.pl/276/1ca02a59909107ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/276/2943d16afe3046f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/272/e9ace3ac40bb96ffmed.jpg[/IMG] Jutro po pracy, będę miała czas i pójdę porobić fotki do domu Dora, te są zrobione w czasie odwiedzin pod budynkiem mojego zakładu pracy.
  7. [IMG]http://images45.fotosik.pl/276/822e612da558f574med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/163/fd3e6ff65a579cf3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/276/778455d415e27341med.jpg[/IMG] To jest miłość od pierwszego wejrzenia :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/276/5e7b5f7b3029f06cmed.jpg[/IMG]
  8. Funiu, proszę napisz tekst do ogłoszeń, albo parę informacji o które pytałam, to zamówię jej tekst na bazarku.
  9. Zaraz po badaniu Filonka spotkałam się z dr Kaliszem. Filonek ma wadę serca typową dla wielu psiaków. Wiem, że na poszczególnych wątkach to rozpoznanie budzi zgrozę i niepokój u potencjalnego opiekuna, ale cztery moje psy z sześciu ją mają.Psiaki nie wyróżniają się niczym od pozostałych (jeżeli chodzi o serce, bo mają jeszcze inne choroby). Są aktywne i nie wymagają żadnej specjalistycznej karmy. Ogólnie sam Filonek i jego skóra nie są w złym stanie. Chłopakowi trzeba czasu i dobrych warunków, no i domku. Teraz można spokojnie planować ząbki i jajeczka ;) Nie wiem jakie ogłoszenia ma do tej pory Filonek.
  10. [quote name='Szarotka']Frodo jaki masz ladny kapelusz :):)[/QUOTE] Szarotko to jest ciachnięty Fabian, Frodo jeszcze klejnoty posiada :evil_lol:, chociaż pewnie już niedługo.
  11. [quote name='lilith27']wznowiłam.........[/QUOTE] [B]Dziękuję[/B] :loveu:
  12. Doro po podróży spał bardzo dobrze, nie jest w ogóle zestresowany. Jest wesoły rozbawiony i zadowolony z sytuacji, że wszystko kręci się w okół niego. Cała rodzina postawiona w gotowości, Ania zażądała ode mnie urlopu macierzyńskiego, bo ,, to jakby nowe dziecko w domu i musi się nim zajmować jak noworodkiem ":evil_lol: Nieźle to sobie wykombinowała. Na razie ma obiecane wolne w każdym momencie kiedy usłyszymy że Doro płacze. Okna też może zacząć myć od strony swojego domu, żeby mieć na oku pieska. Doro już wybrał swojego przewodnika, jest nim młodszy Daminek. Dzisiaj obaj przyszli do mnie i widziałam, że są już jak przyjaciele w jednym wieku.Doro go słucha, Damian uczy podstawowych komend. Obaj w siebie zapatrzeni i szczęśliwi, bezapelacyjnie chłopcy się dobrali. Ani Doro nie słucha za grosz, już wyczuł że z nią może robić co zechce, jak do niego mówi jedyną jego odpowiedzią jest skok, liźnięcie po twarzy , zakręcenie młynka ogonkiem i ...niech mówi dalej :cool3: Bardzo grzeczny, nan razie nie szczeka, nie próbuje się wydostać z terenu posesji, nie ma zapędów uciekiniera. Bardzo ładnie przy nodze idzie z Damianem, na każde jego słowo podnosi pysk i patrzy na niego, wyraźnie ma respekt jak dla przewodnika. Zaraz będę wklejała fotki, tylko w kilku częściach, bo moje 6 ogonów na kolację czeka ;)
  13. Jeżeli jamniczek już adoptowany, napiszcie na maila do ogłoszeń i wykorzystajcie ten komplet dla innego swojego pieska.
  14. [quote name='NatiiMar']Wysłałam to na podany adres e-mail razem ze zdjęciami.[/QUOTE] Dziękuję, niestety będzie trzeba troszkę poczekać. Poproszę , żeby dla obu piesków aktywacja przyszła na Twojego maila. Będę zamawiała allegra dla moich psiaków dzisiaj wieczór, to dla nich też zamówię.
  15. [quote name='bianka0']Zamówienie opłacone, do realizacji kompletu ogłoszeń potrzeba : [SIZE=2] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] poproszę teksty, zdjęcia itp.[/SIZE][/QUOTE] Proszę o odpowiedź czy wykorzystałyście te ogłoszenia, jeżeli nie są Wam potrzebne wytypuję innego pieska.
  16. Nie wiem Anita czy oni z wrażenia będą chcieli krążyć po Warszawie :evil_lol: To fakt , przyznaję zmusiłam ich do rodzinnej wycieczki po pieska, chociaż byłby transport wieczorem we wtorek lub w środę rano. Kolega wraca ze szkolenia z Wa-wy i chętnie wziąłby go po drodze do Janowa. Ale skorzystałam z tego, że mąż Ani wyjątkowo jest w Polsce, więc mają okazję wybrać się całą rodziną na wycieczkę i po Doro. Mam nadzieję, że dzięki temu na długo zapamiętają ten dzień.;)
  17. [quote name='matrioszka2']Jamniory do domu wynocha ![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Jeżeli wrócą jeszcze kiedy będzie przyzwoita godzina, to zobaczę Doro na żywo, może uda mi się porobić fotki. Jeżeli już mnie nie będzie w pracy to poproszę o przesłanie MMS-a. W środę fotki i sprawozdanie na bank. Jest niepowtarzalny, ma coś w sobie, chociaż inne do adopcji są bardziej w typie rasy, on jest taki przyciągający uwagę. Pieska dla Ani szukałam od miesiąca. Skłaniali się w kierunku suczki. Bardzo czekali 2 tygodnie na Sherry od Idusi, ale sunia zaczęła przejawiać agresję początkowo do innych psów, potem nieposłuszeństwo wobec ludzi. Zapadła decyzja, że nawet do starszych dzieci nie można jej oddać. Wczoraj wysłałam im mnóstwo ON-ków do adopcji. Potem zobaczyłam Dora i przesłałam z adnotacją : ,, piesek na którego czekacie''. Pragnęli suczkę, dorosłą, więc dzisiaj rano kiedy ich zobaczyłam, zaczęłam się śmiać, bo pomyślałam, że po Doro tak się spieszyli.:cool3: Kastrację Dora przypilnuję w odpowiednim momencie, po aklimatyzacji. Od sterylizacji i kastracji nie odstępuję w żadnym przypadku adopcji.
  19. Mail na pewno nie doszedł, pan Leszek jest informatykiem i chyba raczej nie przeoczyłby. Moja obecność przy podpisywaniu umowy chyba jest niepotrzebna. Opiekunowie rozumieją konieczność takiego zabezpieczenia, ponieważ podobnie robią sprzedając małe kotki. Podpisują umowę, że w razie złych warunków ich przebywania, mają prawo zwrócić koszty zakupu i je odebrać. Bardzo dokładnie selekcjonują przyszłych nabywców, tym bardziej, że kocięta są raz do roku, przy pięciu kotkach, czyli od jednej koteczki raz na parę lat Ty fibi tęsknisz, ale możesz być pewna, że Sońka na pewno nie. Cały czas coś wokół niej się dzieje. No i spełniła się wielka miłość jej życia - do swojego pana.:cool3: Ale właśnie o to chodzi w DT, żeby piesek szybko zapomniał, nie tęsknił i znalazł dobry dom.
  20. Elizki nie wydam bez sterylki, upewniłam się po dzisiejszej wizycie poadopcyjnej u innej suni. Dom wspaniały, suczka ma wszystko co tylko zechce i dużo miłości, ludzie bardzo inteligentni. Dobrze że pojechała wysterylizowana, bo podejście do tego zabiegu obecnych opiekunów różne od naszego. Nadal pokutuje myślenie okaleczania zwierząt i pewność, że w czasie cieczki są w stanie zawsze ją upilnować. Pomimo uświadamiania o konieczności kastracji nawet wydawanych psów płci męskiej, chyba tak do końca ich nie przekonałam.:shake:
  21. Dla dobra pieska, żeby nie wrócił z adopcji :razz:
  22. Przepraszam, że dotarłam tak późno, ale wklejam zdjęcia z wizyty poadopcyjnej. Oczywiście baaaaardzo pozytywnej, trwającej 3 godziny :evil_lol: Już wyjaśniam. Ludzie cywilizowani, pomimo miejsca zamieszkania na wsi. Pani ok 34 lata, pan wiecznie za granicą, dzieci oswojone,chłopcy- 14 i 16 lat. Dom pod bokiem mojej pracy, posesję będę widziała codziennie z okna. Pani Ania jest moją pracownicą. Mozliwość przebywania Dora w domu, lub jak będzie chciał na podwórku piękna ocieplana buda. Po tragicznym wydarzeniu sprzed kilku miesięcy wokół budy postawili kojec. Poprzednia suczka ON-ka, ukochana dwulatka w czasie wyprowadzania samochodu wybiegła przeciskając się w bramie prosto pod koła przejeżdżającego samochodu. Aby to się nie powtórzyło zbudowali kojec, na ten moment będzie w nim zamykany. Co do przebywania w domu lub na dworze piesek zadecyduje sam. ON-ki nie zawsze lubią być w zbyt ciepłych pomieszczeniach i kiedy przestają być szczeniakami, niektóre wolą być na zewnątrz. Tak było z ich poprzednią sunią. Kiedy dorosła do domu wchodziła tylko na chwilę, prosząc za moment żeby ją wypuścić. Doro będzie prowadził naturalny, zdrowy tryb życia, zgodnie ze swoją naturą. Wczoraj Ania i chłopcy zobaczyli go na przesłanych zdjęciach i zakochali się w nim. Rano cała rodzina przyszła jeszcze przed moją pracą, oświadczając mi, że całą noc o nim śnili. Jutro rano, Ania dostała wolny dzień, chłopcy zwolnienia ze szkoły i jadą całą rodziną po pieska do Anity. Będzie ich miała jak na widelcu, więc jeszcze może rodzinę zweryfikować.
  23. Niespodzianka :cool3: [IMG]http://images44.fotosik.pl/275/abb5864db3664fb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/271/c9d5ff8cf9e2c514med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/276/1c2c4e6c9371b99cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/271/204ae81ee1ef0c5cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/271/313fda391d42d9dcmed.jpg[/IMG]
  24. Nieposkromiony wulkan energii [IMG]http://images37.fotosik.pl/270/3d0e2383e07685b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/187/cdb788bbaac143camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/271/10216bd9e8f9f252med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/275/6c799ff0ce1920f4med.jpg[/IMG] A na pożegnanie uciekła z kadru ;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/275/583021836ece6f51med.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Murka']Ok, to już wsio wiem. Może jutro uda mi się z nim podjechać do lecznicy. Odrobaczony i zabezpieczony przed pchełkami już jest :) Dziękuję :p
×
×
  • Create New...