Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Najlepiej z resztek zawartości wylizują słoiczki jamniczki, mogę pożyczyć kilka:evil_lol: O rany, wszyscy mają święta tuż , tuż a ja ciągle w pracy ( teraz niestety też :shake: )
  2. Z dobrymi ludźmi i miłością do piesków ;)
  3. On chyba nie wybrałby ani puzonu, ani trąby, tylko te suczki, które mu tak mącą w tym ,, zakutym '' obecnie łebku :cool3:
  4. Ja mam swoich sześć i konia, ale mam też dobrego prawnika. Jako że dojeżdżam codziennie do pracy zrobiłam bardzo drobny ale ważny zapis, zabezpieczający moje zwierzęta ( na te dogomaniackie do momentu ich wyadoptownia, też jest zabezpieczenie )
  5. Funiu, kiedy Zytę zabierasz do siebie ?
  6. Jak inni pójdą spać i wątki zwolnią, to powrzucam ogłoszenia Elizki na pierwszą stronę. Sąsiadka to już chyba tak kurtuazyjnie Cię męczy z jamniorkiem Anito, przecież powinna wiedzieć, że mając taką sąsiadkę jej piesek ma pewniejszą przyszłość, niż z niejedną córką. A swoją drogą, to zastanawiam się teraz nad moją, co by zrobiła z psami i koniem, ale chyba przekazałam jej moje ,,porąbane '' geny, jeżeli chodzi o miłość do zwierząt. Tego można się nauczyć, ale nie do końca, to się dostaje w spadku od rodziców.
  7. A to rozdarta koleżanka Doro zza płotu. Bokserka Sara, na którą Doro w ogóle nie zwraca uwagi. [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/0fdb299b402f98d6med.jpg[/IMG] I już na dobranoc [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/45ef64890d486fc8med.jpg[/IMG]
  8. Fabianek wygląda na smutnego w tej trąbie :razz:
  9. Doro ogólnie jest typem niejadka, zjada niewiele i jest wybredny, ale nic od razu, nabierze apetytu. To jest buda Dora i kojec, w którym czasami będzie musiał przebywać, kiedy zostanie sam, zanim się nie przyzwyczai do nowego miejsca. Po tragicznej stracie suczki jego bezpieczeństwo jest najważniejsze. [IMG]http://images45.fotosik.pl/278/e0f291fb19a0d3d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/277/cbfd7410a17f301cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/277/9fc04d4ae72abbc4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/273/d0fb93887a9108f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/277/06eeb05c7b34b707med.jpg[/IMG]
  10. [quote name='anita_happy']allegro dla FILONA sorka..ale sie sfrajerowałam!!!zapisałam aukcje na 7 dni :/ a chciałm go wyróżnic :/ wyroznie za 7 dni na 14 dni :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=977899775 Dziękuję bardzo Anitko:loveu: Ale ja ciągle nie mam Waszego konta, żeby oddać za Doro i allegro wyróżnione.Czy allegro Elizki też jest wyróżnione ?( ja tego nie mogę sprawdzić )
  11. Tak wyglądało sprzątanie podwórka Dora z Damiankiem :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/273/ba141a1c830e2e7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/01f4b3d1a3313edcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/002fd7a38f14e187med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/b97deb122e3ee38dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/277/f217d4812cf369f1med.jpg[/IMG]
  12. Konta jeszcze nie mam.:shake: Zapadła decyzja, Doro będzie miał imię niezmienione, mieli za dużo wersji, a do tego wszyscy, włącznie z pieskiem są już przyzwyczajeni. A to piątkowe popołudnie : [IMG]http://images45.fotosik.pl/278/2aab1ce344f792a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/277/9b17857bf86ea545med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/277/07b2aadcbf3cb6c0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/273/8f9dbfd95fe49e5fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/50a4ebdcfd0caf73med.jpg[/IMG]
  13. [B]Anita, koosiek bardzo Wam dziękuję za ogłoszenia Elizki [/B]:loveu: Teraz tylko dziewczynka na ogłoszenia i domek po sterylce będzie czekać. Bo u funi to już całkowicie odżyła. Tylko nad tymi szeleczkami i odruchami fizjologicznymi funia musi z nią popracować.:razz:
  14. Koosiek, bardzo dziękuję za piękny tekst i ogłoszenia:lol: Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia na bazarku :p
  15. Elizka powinna mieć karę, taka kochana malutka, grzeczna Mania :shake: Nie ukrywam, że Mania szczególnie chwyta za serce, nie dość że taka kruszynka, to jeszcze wystraszona najbardziej ze wszystkich psiaków.
  16. Bardzo dziękuję Anita :loveu: Czyli Filonek będzie miał jutro komplet ogłoszeń i rusza na podbój nowych domków. Kiedy będzie już po wszystkich zabiegach, będzie mógł wybierać i przebierać w domach.;)
  17. Tyle różnych wersji imienia mają dla malucha, że myślę że zostanie DORO :evil_lol: Dzieci na wsi nie są złe, to jest dobry materiał do pracy, tylko chętnych brak. Co tu mówić, jak przyszła do mnie nauczycielka nauczania początkowego i ze zgorszeniem zapytała ,, a co tu pani sobie gabinet tak zdjęciami psów i koni ponawieszała ?''. A tam wiszą [B]piękne akwarele lil_ki [/B], więc powiało zgrozą. Musiała tym razem ona wysłuchać , o różnicy pomiędzy zdjęciem i akwarelą i konieczności rozróżniania takich ,, drobiazgów '' przez nauczyciela.
  18. [quote name='anita_happy']przeslij Filonka linka to jemu tez zrobie[/QUOTE] Już się robi, przesyłam na PW:multi:
  19. Dzisiaj jak wyszłam na chwilę na przerwę na dwór, podszedł do mnie chłopczyk, kolega Damianka, jeden z tych którzy nam wczoraj asystowali przy sesji zdjęciowej( zaraz obok mamy kościół i szkołę ). Chłopczyk kręcił się, aż się odważył i zapytał ,, proszę pani, a mnie też by pani takiego pieska jak Damianowi załatwiła ?''. Biedne dziecko, na pytanie czy będzie o niego dbał aż uśmiech miał na twarzy, na kolejne pytanie, czy rodzice pozwolą, tylko opuścił główkę i powiedział ,,nie wiem ''. Dzieci z reguły nie doceniają to co mają od swoich rodziców, moja dziewczyna uzgodniła z mężem, że siódmego wziąć mi już nie pozwolą. Nie wie głupia co traci.:razz:
  20. Elizce zamówiłam ogłoszenia na dwóch bazarkach: na ten jest długa kolejka do realizacji [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03"]http://www.dogomania.pl/threads/1812...-Suri-do-31-03[/URL] Więc zamówiłam jeszcze na tym z tekstem koosiek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182003-bazarek-OGA-OSZENIOWY-na-Pitka-po-walkach-zapraszamy-do-koA-ca-marca?p=14310837#post14310837"]http://www.dogomania.pl/threads/1820...7#post14310837[/URL] No i jeszcze Twoje happy allegro, to Elizka od chętnych się nie odpędzi.
  21. Wiem Szarotko, tylko mnie wystarcza 4 godziny dziennie snu, więc często widzę , że na wątkach o tych godzinach zostajemy we dwie, no i jeszcze nocny marek matrioszka2, anita_happy i lil_ka
  22. Zwłaszcza Szarotko po nocach jak lunatyk łazisz, nocny marek z Ciebie.:p Ale Fabian i Frodo rzeczywiście mogą się pomylić. Jak stoją obok siebie, to wtedy dopiero widać dużą różnicę we wzroście.
  23. Funiu, musisz u Elizki te zapędy złośnicy stanowczo ukrócić. :mad: Wszystkie metody z mojej strony dozwolone, jak się jej teraz popuści, to będzie kłopot z domkiem.:shake: Biedna Mania, najbardziej płochliwe maleństwo małpa sobie wybrała. Bardzo uszko tej kruszynce poharatała ? Anita, Elizka nie ma allegra, będę Ci bardzo wdzięczna za nie :loveu::loveu: Elizka ma już całkiem niezłe fotki 3 strony wcześniej. Albo poczekamy na zdjęcia E-S, jeżeli te nie przypadną Ci do gustu. A może zrobisz też Filonkowi u Murki, też ma już gotowy test i zdjęcia .
  24. Przepraszam, nie będzie dzisiaj zdjęć. Zanim dzisiaj osiągnęłam finał niekończącej się mojej pracy, Doro z Damiankiem i jego tatą poszli na spacer w pole podcinać krzaki malin. Miałam ochotę pójść do nich, u nas było 20 stopni i piękne wiosenne słońce, ale po prostu było mi niedobrze z głodu. Jutro na bank ucieknę tylnymi drzwiami, prosto do Doro z aparatem. Doro ok godz. 23 w nocy stał się niespokojny, prowadził do drzwi, wyprowadzony pokręcił się na podwórku, wszedł do budy i położył się w niej spać. Rano z chęcią wszedł do domu i już razem z domownikami w nim przebywał. Damian jest trochę rozczarowany, bo myślał że piesek będzie z nim w pokoju sypiał, ale Doro przynajmniej teraz jak jest ciepło woli przebywać na zewnątrz. Doro nie chciał wziąć jedzenia z ręki taty i brata Damiana. Wczoraj wieczór podeszli go gotowanymi żeberkami, dopiero tym kąskiem dał się przekonać. Ale nadal w towarzystwie Ani i Damiana nic od nich do jedzenia nie weźmie, czeka aż któreś z nich przejmie przysmak i dopiero wtedy zje. Ogólnie jest niejadkiem, trzeba się dobrze napracować, żeby z jedzonkiem przypaść mu do gustu. Wczoraj Ania zostawiła go pół godziny w domu samego i została pół domu przemeblowane, włącznie z przewieszeniem firanek tam gdzie zazwyczaj leżą dywany:cool3:. Dzisiaj został na podwórku, nie próbował uciekać, siedział i przyglądał się ludziom idącym nagminnie z okazji jakiegoś święta do kościoła. Co poniektórych już solidnie obszczekał, tylko nie zdążyłam zauważyć których, a sądzę, że warto wiedzieć bo psy zawsze mają lepsze wyczucie od ludzi :razz: Bardzo proszę podajcie mi konto na PW, zapłacę zaległości za Doro, w zamian za to Ania pomoże mi sprzątać mieszkanie na święta. Takie rozliczenie będzie uczciwe dla wszystkich i nie zdemoralizuje mi pracownicy. :evil_lol:
  25. Dziękuję koosiek, bardzo wzruszający tekst, nie mam zastrzeżeń, możesz ruszać z ogłoszeniami.:p
×
×
  • Create New...