-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']nie w temacie... Bianka) jak patrze na twojego avatarka - to sama do siebie sie smeije!!!! MARADONA w wersji light!!!!jejku...jak ja sobie przypomne tą niezmordowana parówkę :)[/QUOTE] Maradona jest ostatnio zdołowany przez Latikę, odpada przy niej w przedbiegach, jego też drze za ogon. U Doro wszystko w porządku, jest kochany i on kocha wszystkich w nowym domu. Po drugim odrobaczeniu ( też kupy z robalami ) nabrał wyraźnie apetytu i traci starą sierść, śmiesznie teraz wygląda. -
[quote name='lilith27']wznowiłam....................[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję:loveu:
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']mała ma zrobione jakies ogłoszenia?[/QUOTE] Nie mała nie ma jeszcze ogłoszeń. Ala123 dała ją do anonsów, za co Alu bardzo Ci dziękuję:loveu: Anita porobię jej jutro zdjęcia z jamnikami, chociaż zaczyna sobie z nimi na zbyt wiele pozwalać. Jak zauważyłaś moje psy są bardzo łagodne i każda nową istotę przyjmują do domu. Latika niestety to wykorzystuje i je zbyt nachalnie zachęca do zabawy. Wczoraj otrzymała ode mnie pierwszego porządnego klapa.:shake: Bardzo szybko rośnie, jest już taka duża. Jest słodka, wpatrzona w człowieka, bardzo stara się zadowolić ludzi. Już się boję na myśl o rozstaniu. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za banerek i odwiedziny na wątku Latiki. Niestety nie mam za dużo czasu na dogo, mogę w przerwach obserwować wątki, ale na pisanie w związku z pracą nie mogę sobie zbyt często pozwolić. Latika już jest większa od moich jamników, przypuszczam, że będzie do połowy uda. Przez tydzień czasu u nas urosła jak na drożdżach, prawie dwukrotnie. Muszę zrobić zdjęcuie przy jamnikach, wtedy będzie można porównać jej wielkość. Chyba też już trochę rozpieściliśmy ją, domaga się spania w domu razem z innymi psami. Ma pościelone na półpięterku przy zejściu do piwnicy, ze względu na wzmożone pompowanie,w nocy jeszcze siusia na potęgę, ale ani razu nie zdarzyło jej się zrobić kupki. Coraz bardziej się do niej przyzwyczajam, ale jamniki nie lubią jej. Znalazła nową zabawę podbiega do nich od tyłu, łapie za ogon i ciągnie je po dywanie. Ze względu na małe możliwości obrony jamniorów w tym położeniu, mają przerąbane. Wczoraj nawet nie oszczędziła najbardziej wiekowej staruszki Lilith. -
Od tygodnia mamy siódmego psiaka w domu.:cool3: Moja córka przyniosła do domu śliczną Latikę- piękność z ulicy, która jest u nas na tymczasie i sieje popłoch wśród jamników: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185718-Latika-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-z-ulicy?p=14687991#post14687991[/url] [IMG]http://images37.fotosik.pl/290/db0ce5a954548661med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/291/c5ab04448582c8femed.jpg[/IMG]
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję banerek na pewno się maleństwu przyda :p -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
A tu maleńka piękność z ulicy śpi w zaanektowanym kojcu jednego z jamników :evil_lol: Reszta natychmiast uciekła [IMG]http://images35.fotosik.pl/149/e8a36e475d67290amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/149/0dd7e5e734e9f904med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/149/9ef7e05b555cf980med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/291/e2fed5b218e1107dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/294/d64107b1e2346586med.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Zaraz wkleję kolejne zdjęcia ;) Zakochałam się w niej, uwielbiam ją fotografować, niestety nie mogę zostawić siódmego psa w domu. Wszystkie pozostałe to stare, chore jamniki i jamnikowate. Niestety nie są w stanie udźwignąć jej szaleństw.Tam gdzie pojawia się Latika, tam jest popłoch wśród pozostałych psów :evil_lol: Tu pomagała mi przesadzać kwiaty w ogrodzie. [IMG]http://images42.fotosik.pl/207/0284142b540a4a09med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/291/6725f709e878bb60med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/295/10125b3a83e5b2e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/291/113958afef1fc1d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/294/3b31c23376d84bdcmed.jpg[/IMG] -
[B]LATIKA[/B] to malutka suczka, którą ktoś wyrzucił na ruchliwej ulicy. To najlepsze co ostatnio przyniosła moja córka ze szkoły.To ona ją znalazła i zgarnęła z jezdni, przynosząc mi do domu siódmego psa. Ma około 2 miesięcy. Będzie dużym psem, jest wesoła, przyzwyczajona do kontaktu z człowiekiem, nie boi się ludzi, nie była bita.Bardzo lgnie do wszystkiego co żywe. Uwielbia być noszona na rękach. LATIKA jest u mnie tydzień, jeszcze zdarzy jej się nasiusiać na dywan, ale kiedy krzyknę, wie że źle robi i kończy na dworze.Kupkę robi na zewnątrz. Lubi jeść, ale nie jest żarłoczna. Ma za sobą pierwsze odrobaczenie, z wydaleniem olbrzymiej ilości glist. Bardzo szybko się uczy wszystkiego. Dawno nie miałam szczeniaczka w domu, ale zawsze wydawało mi się, że były bardziej kłopotliwe. LATIKA kładzie się w kąciku i dużo podsypia, kiedy jestem zajęta nie narzuca się ze swoją obecnością.Umie się bawić każdą rzeczą.Nie zniszczyła niczego w domu, lubi gromadzić moje buty, na których zaraz usypia, ale ich nie niszczy. [SIZE=4][B]TEL.KONTAKTOWY- 503 159 907[/B][/SIZE] Popatrzcie na piękność z ulicy, może ktoś zapragnie ją pokochać. [IMG]http://images36.fotosik.pl/182/3c6f36e58e64d57dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/149/8bdac6b93d3520d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/290/db0ce5a954548661med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/291/c5ab04448582c8femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/290/e92f278577d754e5med.jpg[/IMG]
-
Bardzo dziękuję [B]lucySxy [/B]za wizytę przedadopcyjną w niedoszłym domku Zyty.:loveu: Niestety to był totalny niewypał.:shake: Nie ma ogrodzenia, Buda sklecona z czterech desek, bardzo przewiewna, o ociepleniu zapewne w ogóle nie słyszeli. Pani raczej pod wpływem alkoholu, grzeczna, ale na właścicielkę jakiegokolwiek psa się nie nadaje. Wobec tego robię funiu przelew na następny miesiąc dla Zyty.
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Dzisiaj napiszę ile zostało z puli Fabiana .[/QUOTE] Pula Fabiana jest rozliczona w [B]poście nr 6[/B], chyba że o czymś zapomniałam oprócz kołnierza, sprawdź funiu. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Elizka czuje, że musi wybrać się do domku. Zrobiłam jej bieżące rozliczenie w pierwszym poście. Zerknij Funiu, czy wszystko się zgadza. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Marinkaa:p Ogłoszenia Fabiana są zaznaczone w [B]poście nr 6[/B]. W tym poście ujęłam również rozliczenie Fabiana do czerwca,Funiu, pisałaś że Fabian zniszczył kołnierz i musiałaś kupić drugi, ale nie podałaś jego ceny, więc nie jest ujęty jeszcze w rozliczeniu. Kasa Fabiana zaczyna świecić pustkami :shake: Fabian i Zyta za dobrze mają u Funi i nie chcą iść do domu, wolą się wzajemnie mordować :evil_lol: [INDENT] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://img9.imageshack.us/i/p1011615.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6358/p1011615.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [/INDENT] -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jako że Mania poszła do domu, przelałam na konto hoteliku 40 zł dla Mańka. Jest to wpłata za maj. -
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Z robalami ok. Za 5 dni otrzyma drugą dawkę, ale nadal ogólnie jest niejadkiem. Jest wesoły zadowolony, nie choruje, już wiele rzeczy rozumie, do których każdy pies musi się dostosować. Najbardziej lubi pomagać p. Ani wieszać pranie, które potem jest do ponownego prania.:evil_lol: Czeka na wakacje, żeby mógł więcej czasu spędzać ze swoim ukochanym panem. Tylko Damianek się dla Doro liczy. -
Igora mieli dopiero tydzień czasu, zabrali go od gospodarza we Frampolu, zaniedbanego, wychudzonego. Tego dnia kiedy go znalazłam, a właściwie przyszedł do mnie uciekł im z działki, którą mają niedaleko ośrodka zdrowia. Chodzili, szukali go, zostawili wiadomość u weterynarzy( zresztą u mojego znajomego, któremu pokazywałam zdjęcie Igora, ale nie zaczaił). Nie mieli jego zdjęć, więc pan Igora odnalazł podobne w internecie i wydrukował ogłoszenia. I tak 2 tygodnie mijaliśmy się. Odnaleźli go na portalu ,, psów znalezionych ''. Igor jest moim sąsiadem, mieszka dwie uliczki dalej. Z tego wniosek, że po wsi wałęsa się jeszcze jeden czarny olbrzym, z którym go ludzie pomylili, ten przepędzany z miejsca na miejsce.
-
[quote name='ala123']mapy dokładnie pokazują,że jest to odległość 32km,ale to przecież nie ważne, skoro i tak rezygnujesz z domku. Bianko, jeżeli masz jeszcze namiary na ten domek to przekaż je mnie lub funi,może jednak głęboka wieś okaże się domem dla innej bidy oczekującej na domek...[/QUOTE] Zaraz przekażę smsem, czy oddacie bez wizyty przedadopcyjnej ?
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabianku, jesteś taki ładny i dobrze ułożony, dlaczego nie ma nawet jednego pytania o ciebie ? -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leki dla Filonka już rozważone do połowy dawki, dzisiaj dostarczę do hoteliku, jutro może być druga próba włączenia ich. -
Rozmawiałam z wmarkos, bardzo mu się podoba Igorek. Uzgodniliśmy, że ze względu na niedawną śmierć jego pieska przemyśli sobie decyzję i odreaguje smutek.W tym czasie my wykastrujemy Igora i wstrzymamy się z ogłoszeniami chłopaka. Gdyby się wszystko dobrze ułożyło Igor trafi w świetne ręce, ale i wmarkos otrzyma cudownego przyjaciele.
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Marinkaa bardzo dziękuję za ogłoszenia dla moich psiaków. Brak pytań o Elizkę, ale nic na siłę, ona jest piękna i doczeka się domku. Mnie opadły ręce, mam kolejną małą suczkę w domu, przyniesione przez córkę, śliczne, kochane szczeniątko. Jeszcze z tydzień i już jej nikomu nie oddam, a mąż mnie wyrzuci z domu z wszystkimi siedmioma psami.:evil_lol: -
Rozmawiałam z Matrioszką, ale Wólka Łańcuchowska jest 50 km od Lubartowa, to koło Łęcznej. Ja z kolei nie jestem jakoś specjalnie przekonana do tego domku, a po przypadku z Bursztynem, nie dam jej chyba na głęboką wieś :shake:. Gdyby to było gdzieś blisko kogoś z dogo, można by zaryzykować.