Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. [quote name='Murka']Filonek nadal pije bardzo dużo wody, ok. 3 litry na dobę! Rozmawiałam z wetem i jest podejrzenie o zespół Cushinga (picie dużo wody + łyse placki). Myślę, że to bardzo prawdopodobne, bo prócz łysych miejsc cała sierść jest przerzedzona, wygląda to bardzo podobnie jak u suni z tą chorobą, którą kiedyś mieliśmy w hoteliku. Żeby to potwierdzić są potrzebne specjalistyczne (i kosztowne) badania krwi. Pytanie więc czy je robić?? Nie wygląda mi to na zespół Cushinga, mam od dwóch lat suczkę z tą chorobą. Badania muszą być zrobione w klinice ( potrzebna jest dobowa zbiórka moczu).Lilith nie podaję żadnych leków, z diety ma wyeliminowane pewne produkty. Dla tego zespołu są charakterystyczne pewne cechy budowy , których Filonek nie ma, Murko, czy miał sprawdzany cukier we krwi i w moczu ? To charakterystyczny wygląd psów z zespołem Cushinga:
  2. Dziękuję za ogłoszenia. Cieszę się funiu, że Elizka robi postępy, wszystko przyjdzie z czasem. Moja Frytka na każdy dotyk ręką po łebku i grzbiecie próbowała gryźć, a teraz sama podaje łapki do wycierania.
  3. [quote name='kmurdz']dajcie prosze znak gdzie na nia przelac! prosze o info na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pozdrawiam!![/QUOTE] Komurdz bardzo dziękuję za chęć pomocy Zycie, ale akurat ona jest pod moją opieką i nie potrzebuje pomocy materialnej, Zycie potrzeba tylko domu i kochających ludzi. Na dogo na pewno znajdziesz setki innych piesków których opiekunowie zbierają każdy grosz, żeby im pomóc. Bardzo Ci dziękuję.
  4. Gucio jak zawsze śliczny :razz: Maluchy, większe od niego dają mu niezły wycisk. Czy te małe haszczaki dokuczające Guciowi, to Wasze Julietto ?
  5. [quote name='anita_happy']bianko..niepodlinkowane ..muszisz podlinkowac...spadam do okien:/ buuuuuuuuuu[/QUOTE] Nie umiem podlinkować banerków, :oops: nawet najśliczniejszych i zwężonych.:shake:
  6. Ogłoszenia Zytki już wklejone w pierwszym poście.
  7. Ogłoszenia Fabianka wklejone w[B] szóstym poście[/B]
  8. [quote name='koosiek']Bianko, dzisiaj mija tydzień od nadania ogłoszeń dla Filonka i Elizy i zgodnie z zasadami bazarku powinny być odświeżone... Ale tak się zastanawiam, czy nie lepiej zrobić to po świętach? Teraz jest bardzo, bardzo mało wejść na ogłoszenia, wszyscy o świętach myślą, nie o psach. Jak uważasz? Dobrze, masz rację, nawet ja nie mam teraz czasu na psiaki. Więc odnowimy po świętach . Dziękuję .
  9. Ciągle w pracy funiu, ludzie pogłupieli z tymi świętami.
  10. Bardzo dziękuję Anitko, ale właśnie pomimo prawidłowych wymiarów, od kilku miesięcy nie mogę wkleić czwartego, tym razem też, może uda się je zwęzić tak jak Twoje z bazarków ?
  11. Myślę, że tam jest bardzo dużo zamówień, wysłałam jeszcze raz moją Elizę, więc jakbyś mogła NatiiMar jeszcze raz przesłac na podanego maila oba psiaki. Na wątku bazarku już upominałam się o uwzględnienie naszych wiadomości o pieskach.
  12. No cóż Zytko, prowadzę monolog na twoim wątku. Zamówiłam komplet ogłoszeń na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182003-bazarek-OGA-OSZENIOWY-na-Pitka-po-walkach-zapraszamy-do-koA-ca-marca[/url] Funiu, może chociaż jedno aktualne zdjęcie do ogłoszeń ?
  13. Zamówiłam jednak komplet ogłoszeń wraz z tekstem na bazarku, większość ogłoszeń od danki1234 już straciło aktywność. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182003-bazarek-OGA-OSZENIOWY-na-Pitka-po-walkach-zapraszamy-do-koA-ca-marca[/url]
  14. Nie, to nasze zamówienie powinno być ujęte w pierwszym poście. Ja wystawiłam swoją sunię i napisałam, że dwa pozostałe będą od NatiiMar. Zrobiłam błąd, muszę napisać, że jedno będzie od pietuchy204.
  15. [B]Mentos[/B] - jamnik szorstkowłosy z Azylu pod Psim Aniołem już adoptowany.
  16. Moja chwila poza pracą, o tej porze mogę siąść na dogo. Elizka i Lili ( Lili wygląda jak leżący kangurek) [IMG]http://images49.fotosik.pl/279/87315d67ac114012.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/274/ac23f30274650675.jpg[/IMG] Elizka przyzwyczajana do szeleczek :cool3: [IMG]http://images39.fotosik.pl/274/311577e215767d97.jpg[/IMG]
  17. Czy wysłałyście na maila [SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] zdjęcia i teksty, bo w pierwszym poście nie widnieje infiormacja o przesłanych danych ? [/SIZE]
  18. Ja już to dawno zrobiłam, psy psami, ale największy problem z koniem i to mnie zmobilizowało ;)
  19. Ja już zamawiałam ogłoszenia na tych bazarkach , dla Elizki i Filonka. Fabian i Zytka mają ogłoszenia na popularniejszych portalach włącznie z allegro, więc na razie odpuściłam, pomyślałam że zamówię jak będą lepsze zdjęcia. A na razie znalazłam jeszcze te Fabianka, przed kastracją, jak jechał do weta i czekał na zastrzyk : [IMG]http://images45.fotosik.pl/279/d13449671ae24f03.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/274/b7f3f1892dd3c3bd.jpg[/IMG]
  20. [quote name='E-S']Funiu, Bianko0 - zamawiać wobec tego - tego czyli spodziewanego terminu zdjęcia szwów - ogłoszenia dla Fabianka ? Czy niech się całkiem wygoi i wydobrzeje i go wykąpiemy jak już będzie ciepło całkiem i sesja w słonku i dopiero wtedy? Bo opłacony jest, więc nie wiem czy tak na cito go już ogłaszać wszędzie gdzie się da? Ewa[/QUOTE] E-S Fabianek ma już sporo ogłoszeń, zerknij na[B] 6 post[/B], niestety tylko w nim mogę umieszczać bieżące informacje, spóźniłam się z wpisem po założeniu wątku.
  21. [quote name='lilith27']wznowiłam..........[/QUOTE] [B]Bardzo dziękuję lilith [/B]:loveu: Dzisiaj miałam telefon w sprawie Zytki. Pan, zaczął rozmowę dość obcesowo: ,, no to gdzie jest teraz ta suczka z ogłoszenia ? '' Mnie zatkało, natychmiast się najeżyłam, ale minuta po minucie okazało się, że człowiek ,,prosty jak drut ", ale bardzo miły. Bardzo duża posesja, trzy gospodarstwa niezamieszkałe, oprócz domu w którym on przebywa na codzień. Mieszka tam sam, żona w Puławach, on musiał tam zostać, żeby wszystko przypilnować po rodzicach. Budynki z bardzo dobrym ogrodzeniem, 4 km za Lublinem w stronę Puław. Nie ma mowy o wiązaniu przy budzie, Zyta biegałaby na wolności, chciałby, żeby szczekała i dawała znać ,że jest gospodynią. Buda gotowa, ocieplana. Na plus świadczy to, że przygarnął szczenną suczkę sąsiadki, która po pobycie w szpitalu zmarła. Suczka pekinka jest już w nowym domu pod Kraśnikiem, szczeniaczki - dwa zostały u niego i tam byłyby z Zytą. Dla niego problemem jest odległość, ale kiedy powiedzialam, że zjawi się osoba, która przyjedzie do niego i sprawdzi czy Zyta będzie miała dobre warunki, wypłoszył się. Nie mógł zrozumieć, że ta odległość nie jest problemem ani do transportu Zyty, ani do kontroli jego prawdomówności. Ma się skonsultować z żoną i ewentualnie oddzwonić. Poczekamy :roll:
  22. Zyta już u funi. [B]Bardzo chciałam podziękować dotychczasowej opiekunce Krysi[/B], za tak wielkie oddanie tej szalonej suczce. Zytka została u Krysi odkarmiona, nabrała zaufania do człowieka. Miała dobrą opiekę w okresie pooperacyjnym i w momencie choroby. Krysia nie jest na dogo, ale nie chcę aby cały trud jaki włożyła w opiekę nad suczką minął bez echa. Niestety, ze względu na charakter suczki i stan zdrowia Krysi, dłuższy pobyt Zyty u niej byłby dla obu problemem. Dziękuję funiu, że w krytycznym momencie znalazło się miejsce dla Zytki. A oto piekielna Zyta już u funi [IMG]http://images42.fotosik.pl/190/5040ec68680ca230med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/274/ebd56cf3a6b2e14a.jpg[/IMG]
  23. Maniuś z piłeczką [IMG]http://images43.fotosik.pl/278/368d14d7911ee60b.jpg[/IMG] Maja i Mania na spacerze [IMG]http://images47.fotosik.pl/278/380dc02014003877.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/190/8d61274357c0041a.jpg[/IMG]
  24. Bardzo dziękuję agada:p Dobrze, że spadkobiercy mimo wszystko nie uśpili od razu Filonka, w ten sposób dostał jednak swoją szansę. Ten piesek będzie miał sporo chętnych, tylko rzeczywiście jest teraz okres przedświąteczny. Chyba ten czas pomimo pierwotnych założeń, nie pobudza do działań charytatywnych. Mamy czas, Filonek musi zostać jeszcze wykastrowany i ząbki pójdą do czyszczenia.
×
×
  • Create New...