-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/318/5d948c13efe76cbfmed.jpg[/IMG] Latika i Tuptuś w oczekiwaniu na kolację :cool3: [IMG]http://images38.fotosik.pl/314/8ee34c0cad88aad0med.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images50.fotosik.pl/319/67e86fe22e7dc53fmed.jpg[/IMG] Latika i Ola [IMG]http://http://images49.fotosik.pl/319/248303a28d5f0ba6med.jpg[/IMG][IMG]http://images49.fotosik.pl/319/248303a28d5f0ba6med.jpg[/IMG] -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']On czeka na Twoje jabłka i czarną jagodę.:lol: To kiedy otwarcie supermarketu ?:cool3:[/QUOTE] Jak zbiorę już cały asortyment włącznie z miodem :evil_lol: -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Owszem, to córeczka funi, która jest u nas w odwiedzinach :evil_lol::evil_lol: Dlatego sama ma do polecenia wszystkie psiaki z hoteliku :razz: -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Dziękujemy w imieniu psiaków, BiankO jak jesteś taka opatrunkowa i posypkowa:evil_lol: to może podpowiesz mi jak zagoić odleżynę na łokciu małego stworzonka które ma nogę w ciagłym usztywnieniu z powodu złamania.[/QUOTE] Niestety musiałabyś przesłać mi zdjęcie tej rany, inaczej nie zaryzykuję -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Owszem Isadoro, jest to dość kłopotliwy objaw sympatii :evil_lol: również zostawianie śmierdzących prezencików pod drzwiami gości :angryy: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonek to wyjątkowy przypadek, jego adopcji nie przyspieszy się w żaden sposób.Trzeba liczyć na odrobinę szczęścia. Po bardzo szybkich adopcjach Figi, Gucia, Bezy i Fridy z tego miejsca trafił się biedny Filonek. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Księżniczka spodobała się pewnej nastolatce,mam trochę spokoju, bo ją dzisiaj zabawia.:p Niestety dziewczynka nie może ją adoptować, bo ma 3 swoje pieski i ok. 15 pod opieką rodziców :evil_lol: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ujęła ich uroda Fabiana i dostojne zachowanie. Skończyły się fundusze Fabiana, siedzę i robię jabłka i czarną jagodę. Fabian nie chce iść do domu, za dobrze mu tam w hoteliku.:razz: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabian ma piękne, białe zęby. W ogóle jest bardzo ładny, Twoim synom matrioszko też najbardziej on się spodobał. -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Tia ... słodki jest , ale zarośnięty, jak młody dziczek.:eviltong: A mój ... po prostu :[deliszyus], cud, miód i orzeszki.:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE] Zarośnięty jest Goliacik, Tuptuś to ten czarny golasek :razz: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
To trzeba pieskom następnym razem podrzucić jajeczek :cool3: Suchego chlebka nie mam, bo zbieram dla konia. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Przycwałuje rankiem bladym.:lol:[/QUOTE] ........demolując cały dom i zdzierając jamniki z ich łóżeczek :-( -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Ooooo, przepraszam , mój jest ............ mniej owłosiony.:evil_lol No nie wiem matrioszko, czy jest mniej owłosiony :evil_lol: od golutkiego brzuszka Tuptusia. Nawet Bianka, jako noworodek tak delikatnej skórki na brzuszku nie miała jak słodki Tuptuś. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kto pokocha Filonka , temu drobne znaczenie terenu nie będzie przeszkadzać. Na to są metody : piesek znaczy teren sobie, ja sobie. On sika, ja piorę dywany i nie nudzimy się. -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Nasze brzuszki, wbrew pozorom niewiele się różnią od psich :razz: Opatrunki przesłała matrioszka2, ja jej tylko jej podałam. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Raczej mu z tym znaczeniem terenu nie przejdzie. Filon musi jednak mieć silny instynkt psa myśliwskiego. Jeden z moich piesków - jamnik szorstkowłosy Goliat, chociaż w życiu na polowaniu nie był, od szczeniaczka znaczy swój teren. Próbujemy różnych sposobów, ale widocznie to jest silniejsze od niego, nawet kastracja nie pomogła. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że zbanowali E-S,widocznie nie miały już inteligentniejszego sposobu, żeby ją uciszyć :diabloti:. Szkoda również, że nie chcesz karmić psów za darmo, czytając co poniektóre wątki pomyślałam, że ja też mogę spróbować Cię zaszantażować, ale się nie udało :shake: -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Właśnie żywe sreberko wyrzuciłam spać, wszyscy odetchnęliśmy z ulgą :p -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Funiu chcę żebyś karmiła moje psy Fabiana i Zytę lepszymi karmami, np Arionem . Niestety nie mam na to funduszy :shake: A co, inni mogą tego wymagać, więc ja też :diabloti: -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Rana na brzuszku też ładnie podsycha, nić z tkanki podskórnej powoli, sama się wydzieli. Czyli Misia niedługo będzie gotowa do nowego domku -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img835.imageshack.us/i/p7192066.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1264/p7192066.jpg[/IMG][/URL] Więc to jest ten mały rudzielec, który napędził Wam tyle strachu ;) -
Lilka chyba zostanie stałą rezydentką ;)
-
[quote name='ladySwallow']Ja mam stonować? Poczytaj ze zrozumieniem wszystkie posty. Napisałam, co uważam i nigdzie nikogo nie obraziłam - co akurat nie zdarza się wszystkim na tym wątku. Poza tym - funia pierwsza napisała o nasyłaniu, jej nie skomentujesz? Ciekawe. Mam dość dyskusji, które nic nie zmieniają. Wiec oszczędźmy sobie, bo to wątek psa. Jak coś, zapraszam na Pw.[/QUOTE] Twoja agresja słowna jest przerażająca !
-
nasyłanie swoich miłośników na wątek Nikt mnie nie nasyła na wątek,skończ szukania spisków w każdym poście osoby która tu przypadkowo wejdzie. Stonuj swoje wypowiedzi przynajmniej do mojej osoby,obraźliwe słowa do wszystkich,którzy nie podzielają twojego zdania przeczą twoim wcześniejszym wywodom.>? Skąd w was tyle jadu ?