Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Dziękuję Anitko bardzo za banerek dla Igorka i Tobie furciaczek za wrzutkę na profil CCotowy. Dzisiaj widział go człowiek z Branwi, który ma swoje duże psy, podejrzewam, że pomimo że to są mieszańce to handluje szczeniakami od nich . Bardzo mu się Igor spodobał, ale po informacji że będzie ciachnięty stracił zainteresowanie.
  2. [B]Dziękuję Murko za założenie wątku Igorowi[/B].:lol: Przez tydzień zbierałam o nim wiadomości,pies nie jest stąd. Od ok miesiąca był widziany włóczący się po okolicznej wsi, upatrzył sobie nawet jednego gospodarza, który go polubił. Musiał go dokarmiać trochę, razem chodzili w pole, ale żona tego człowieka przepędzała psa, nie pozwalała mu wchodzić na podwórko, bojąc się, że duży pies, to dużo będzie jadł. To jej dzieci rzucały w niego kamieniami na jej polecenie, kiedy ojca nie było w domu. Pewnie wtedy oberwał cegłówką w głowę.( babsko jest młode, ale wybitna inteligencja na poziomie kury domowej ) To cud ze przy swojej łagodności ludzie przez miesiąc nie zrobili mu większej krzywdy.
  3. Niestety tripti, pozwolę się z Tobą nie zgodzić :shake: Jeden z moich jamniczków szorściuszek Goliat, którego mam prawie od urodzenia, ciągle nam leje po dywanach, nawet wycięcie jajeczek nie pomogło. Gdy przyjeżdżają do nas goście, na bank zostawia im koopkę w prezenciku pod drzwiami.:evil_lol:
  4. [quote name='Szarotka']Cos malo ruchu u Fabiana ???[/QUOTE] Wszędzie mało ruchu, przestoje w adopcjach w hotelikach:shake: Po majówce mnóstwo nowych psów powyrzucanych na poboczach i lasach. Ja również znalazłam kolejnego, to już mój piąty w hotelikach :-( Popatrzcie na Igora, Fabianek chyba się nie obrazi. [IMG]http://i42.tinypic.com/wbfo9e.jpg[/IMG]
  5. [quote name='tripti']to znowu ja, wiem, że Elizka nie spełnia wszystkich wymagań, ale Bianka0 może warto ja zaproponować tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184835-Poszukiwana-mała-krótkowłosa-suczka-woj.mazowieckie?p=14606016#post14606016[/URL][/QUOTE] Dziękuję tripti, wrzuciłam ją do propozycji, tylko z tą czystością w domu, ale może to dlatego że zostaje w boksie sama, przy ludziach może być zupełnie inaczej.
  6. To zdjęcie jest najładniejsze, piękna jest tu Elizka. [B]Dziękuję za sesję zdjęciową[/B]:loveu::loveu: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/323/dsc2974.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Szarotka']Cos nikt do Fabiana oporcz funi nie zaglada ...........[/QUOTE] Kobieta zagląda, tylko nie może pisać, bo ma czas tylko w pracy zerkać jednym okiem na swoje psiaki. Wszystkich bardzo przepraszam za nieobecność.Teraz już będzie lepiej. [INDENT] [URL="http://img694.imageshack.us/i/p1011676.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4885/p1011676.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem które stworzenie ładniejsze, czy Fabian, czy Ola. O Fabiana muszę się martwić ja , a o Olę Funia. [/INDENT]
  8. [quote name='funia']Bianko przesłąłam Ci numer na pw do Matrioszki ,[/QUOTE] Dziękuję funiu, mam numer, a nie miałam powiadomienia nowej wiadomości, pewnie bym ją przeoczyła.
  9. [quote name='Kostek']hahah nie pisz tego bo zaraz beda Cie pytac ile milionow mi zaplacilas za adopcje[/QUOTE] Są rzeczy i sytuacje bezcenne, właśnie takie jak ta, kiedy się czeka na pieska 4 miesiące, więc bardzo go się wtedy pragnie. Wasz przyjazd kilkaset kilometrów w środku nocy, żeby ją do mnie przywieźć właśnie nie ma ceny. Więc z czystym sumieniem mogę napisać, że chciałam zapłacić bardzo dużo, ale odmówiłaś ;)
  10. [B]Dziękuję Ci bardzo Marinkaa za zdjęcia moich wszystkich psiaków:loveu: [/B]Zyta jest piękna. Przepraszam za nieobecność na wątkach, teraz już będzie lepiej, obiecuję. O Zytę pytała samotna miła pani z Wólki Łańcuchowskiej koło Łęcznej. Jest na nią zdecydowana, czeka na wizytę przedadopcyjną, godzi się na wszystkie warunki. Tylko ja nikogo stamtąd mnie znam.:shake:
  11. Przez dużą ilość psów i wrażeń z nimi związanych nie zdążyłyśmy z anita_happy zajrzeć do Doro.:shake: To moja wina, wizytę u Doro zostawiłyśmy na ostatni dzień majówki, a pani Ania pojechała w odwiedziny do rodziny. Doro jest totalnie zarobaczony, stąd jego nędzny apetyt, od 4 dni wydala glisty dwoma końcami. Ogólnie bardzo miły, grzeczny, bezproblemowy. Czasami coś kradnie i sobie chowa do budy, czasami zakopuje jedzenie. Bawi się , nie lubi koni, bardzo agresywnie na nie szczeka, inne psy OK , toleruje. Lubi szaleć, biegać, trochę się poprzytulać, generalnie nie jest przylepką, raczej taki młodziutkim szałaputem. On jest ciągle jeszcze psim dzieciakiem.
  12. Frytka zawdzięcza Ci Kostek swoje życie, niewiele malutkiej brakowało. Jest bardzo żywotna, rozrabia, kochana malutka sunia. Jest teraz całkowicie bez leków, nie wymaga karmy specjalistycznej, nawet futerko ma piękne. Tylko głucha i okropnie uparta. W lesie musiała siedzieć przypalikowana na smyczy, bo chciała ślepa i głucha wędrować swoimi drogami. Skowyczała tak, że przepłoszyła tacie Anity wszystkie ryby z jego dołka. A to moje kolejne majowe znalezisko . Malutki Igorek [IMG]http://i42.tinypic.com/wbfo9e.jpg[/IMG]
  13. To jest nasz deszczowy psiobus :eviltong: Pojechało z nami na wycieczkę 7 psiaków. Ta pierwsza to Tekla anity_happy, potem taTula też Anitki, dalej ten czarny to Tuptuś, obok niego Frytka ( maleństwo które jednocześnie jest w Psim Aniele :evil_lol:).Na dole leży Maluszek i obok przygnieciony przez niego szorściuszek Goliacik. Z tyłu w bagażniku jest Joguś ( nie widać go na zdjęciu). Tylko staruszka Lilith wyraźnie dała nam do zrozumienia, że nie chce z nami jechać i leżała w poduchach w kojczyku. Psiaki szalały po przyjeździe nad rzekę przez 20 minut, potem wszystkie uciekły do samochodu, tylko my z Anitą byłyśmy wytrwałe i do skutku pomimo deszczu łowiłyśmy ryby.:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/307/f3c990bf1363aac3.jpg[/IMG][/URL]
  14. Dziękuję Anitko za zdjęcie psiaków :lol: i jak najbardziej filmik sama z chęcią obejrzę :evil_lol:. Bardzo dziękuję również za stronę do ,, naklejek ściennych'' dzięku temu wiem, że Frytka przebywa jednocześnie od ponad roku u mnie i nadal w Falenicy:mad: Popatrzcie : [URL]http://www.naklejkiscienne.pl/files/04-2009/18-04-2009/frytka_folder.pdf[/URL]
  15. Nie ma leków zastępczych dla Filonka, koszt miesięcznego leczenia, przy tych dawkach to 140 zł.
  16. Murko, niech wetka sprawdzi wszystkie konieczne badania Filonka, największym błędem byłoby oddać go do nowego domu jako zdrowego psa, gdyby okazało się że jest chory i wymaga leczenia. Zwiększy to znacznie szansę zwrotu z adopcji, a wtedy w grę wejdą dalsze komplikacje.
  17. [quote name='ala123']co u pięknej Zyty słychać?[/QUOTE] Cisza, na wątku Henia funia pisała, że Zyta ma poczwórne ADHD. Może dzisiaj coś napisze nowego. Bardzo dziękuję koosiek za kontynuację ogłoszeń.
  18. Tak, to zawsze coś. Szkoda, że nie chcą chociaż zdjęcia zrobionego komórką przesłać, a może ktoś zajrzałby przy okazji do ich domku, w jakiej mieszkają dzielnicy ?
  19. Ale w zabawie z żywiołowymi szczeniakami widać przejścia Gucia w schronisku. Boi się, można zauważyć, że wcześniej był gryziony przez inne psy.
  20. Pół roku temu czepili się i zbanowali mi banerki, za karę ze dwa miesiące nie mogłam wkleić żadnego, potem coś się ruszyło i mogę tylko 3, nie wiem dlaczego kiedy wklejam jakikolwiek czwarty, wyskakuje mi wiadomość o przekroczeniu dozwolonej długości. Your signature cannot be longer than 1000 characters [I]including[/I] BB code markup.
  21. Funiu, czy nikt nie dzwonił w sprawie Fabianka ?
  22. [quote name='agada']http://warszawa.szerlok.pl/oferta/filon-mini-mix-teriera-prosi-o-dom-ID1ouW.html Bardzo dziękuję , są dwa zapytania o Filonka na maila, dzisiaj dam odpowiedź, tylko na razie muszę zaznaczyć, że będzie miał pobrane badanie, żeby ewentualnie wykluczyć cukrzycę.
  23. No i znowu nie mogę wkleić nawet tych już podlinkowanych , po trzecim mam przy zatwierdzeniu wiadomość Your signature cannot be longer than 1000 characters [I]including[/I] BB code markup. co jest totalną bzdurą
  24. [quote name='anita_happy'][B]podlinkowane!!!![/B][/QUOTE] [B]DZIĘKUJĘ [/B]serdecznie [B]:loveu: [/B]
  25. Wygląd charakterystyczny dla nadmiaru sterydów w organiźmie. Patologiczna otyłość w zakresie brzucha, twarzy, klatki piersiowej. Powiększenie objętości brzucha,który jest twardy, napięty, wypełniony pomiędzy jelitami przerośniętą tkanką sieci. Osłabienie mięśniowe, spowodowane utratą masy mięśniowej ( chude kończyny ) I charakterystyczne w miejscach wyłysiałych purpurowe rozstępy na skórze ( zwłaszcza powiększonego brzucha i bioder ) wtórnie może towarzyszyć cukrzyca, ale to właśnie dla niej charakterystyczne jest zwiększone pragnienie i wielomocz, więc trzeba zacząć od diagnostyki tej najczęstszej obecnie choroby endokrynologicznej dla ludzi i zwierząt.
×
×
  • Create New...