Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. [quote name='teacherka']Sama przyjemność Was odwiedzać :)[/QUOTE] W realu trochę mniejsza przyjemność. Jak to określił synek matrioszki :trzeba uważać gdzie się staje, bo wszędzie pod nogami są psy :cool3:
  2. Ostatecznie funia może leżeć, byleby Misia stała.:p
  3. Właściwie Sonia jest prawie jamnikiem :diabloti: [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/3ef39d69d0192a7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/315/08de303c15eb1c78med.jpg[/IMG]
  4. Dziękuję wszystkim za wsparcie i[B] ściskanie moich łap[/B], jeszcze dzisiaj z nikim tego nie robiłam. Lilith dzisiaj ruchem wahadłowym kursuje od kojca do lodówki. Nadrabia stracone dni bez apetytu. Tym razem się udało ją wyrównać. Tuptuś bardzo chętnie bawi się z Sonią.I pomyśleć, że ten Warszawiak kiedy do mnie przyjechał ,,brzydził '' się każdego psa. Tuptuś zagryza Sonię [IMG]http://images38.fotosik.pl/315/eb6c9d9fe80d275emed.jpg[/IMG] Sonia zagryza Tuptusia [IMG]http://images41.fotosik.pl/315/61a5b7bff735488cmed.jpg[/IMG] Dalej zagryza [IMG]http://images47.fotosik.pl/319/c8db6c9130db5d09med.jpg[/IMG] Próbują się zagryźć wzajemnie, do zabawy zaryzykowała przyłączyć się Frytka [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/3e0b6b255021293fmed.jpg[/IMG]
  5. Tuptuś się nie daje, walczy dzielnie [IMG]http://images47.fotosik.pl/319/c8db6c9130db5d09med.jpg[/IMG] Taka jestem piękna [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/3ef39d69d0192a7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/320/0415d1d03d103b90med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/315/08de303c15eb1c78med.jpg[/IMG]
  6. Tak Sonia bawi się z Tuptusiem, mogą tak kotłować się godzinami [IMG]http://images40.fotosik.pl/315/7c09957e20ce129dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/315/61a5b7bff735488cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/315/6ea8e5dc8284e69amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/3e0b6b255021293fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/315/eb6c9d9fe80d275emed.jpg[/IMG]
  7. [quote name='danka1234']nowe allegro dla Soni. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1155150731[/URL][/QUOTE] Dziękuję Danusiu :loveu: Dzisiaj miałam mnóstwo telefonów z ogłoszeń ali123, ale większość osób chciało małego pieska. Jeden telefon był bardzo obiecujący i domek niedaleko mnie, mogłabym sunię zawieźć osobiście. Podesłałam link do wątku, żeby nowi właściciele przeczytali wszystkie wiadomości o Soni. Czekam na telefon.
  8. Tekst do ogłoszeń dla Danusi i wszystkich chętnych do pomocy ;) Myślę, że w ogłoszeniach musimy już używać imienia do którego suczka się przyzwyczaiła - [B]Sonia[/B] [B]Sonia. Młoda pięciomiesięczna suczka, znaleziona wiosną na ruchliwej ulicy, prawdopodobnie wyrzucona z samochodu. Sonia jest zdrowa, wesoła, bez przykrych przeżyć. Ma całkowite zaufanie do człowieka. Umie zachować czystość w domu, nie niszczy mebli, nie kopie w ogrodzie. Chodzi na smyczy, chociaż za tym nie przepada, ładnie jeździ w samochodzie. Wychowywana była z innymi psami i lubi ich obecność. Lubi dzieci, nie przejawia do nich agresji. Potrzebuje dużo ruchu i przestrzeni, bardzo lubi biegać i robi to szybko co umożliwiają jej długie łapy.Jest bardzo żywiołowa, jej młody wiek i temperament wymagają dużej przestrzeni. Sonia przebywa i śpi w domu, ale większość dnia chce biegać po dworze.Bardzo lgnie do człowieka, lubi pieszczoty i głaskanie, nie jest wybredna w jedzeniu. Sonia jest teraz ponad kolano, będzie dużym psem, prawdopodobnie do połowy uda. Ma piękną, zdrową jedwabistą sierść, zdrowe zęby, czyste oczy i uszy. Suczka przebywa obecnie w prywatnym domu tymczasowym w woj. lubelskim. Warunkiem adopcji jest wizyta w domu chcącym ją przygarnąć, oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Konieczność sterylizacji w wieku dziesięciu miesięcy. Pies nie będzie wydany na łańcuch ani do kojca. Możliwość pomocy w transporcie i sterylizacji. [/B][B] [/B] [INDENT] [IMG]http://images50.fotosik.pl/319/67e86fe22e7dc53fmed.jpg[/IMG][/INDENT]
  9. [quote name='matrioszka2']No, smarkula - nie da się ukryć.:diabloti: No i znowu Sonia zyskała.Skoro Ola nie może adoptować Soni - adoptuj Olę.:siara:[/QUOTE] Funia by jej nie oddała :mad: Ale mogę adoptować przemiłego okrąglutkiego nastolatka, który jest też taki przymilny jak Goliacik, tylko mniej owłosiony :cool3:
  10. [quote name='funia']No tak ,Olka w domu nic nie pomaga .Więc dobrze ,ze chociaz u ludzi sie przysłuży ...:p Ech ,te nastolatki .Chociaz mnie się ciagle wydaje ,ze ja mam 20 lat ...:oops:.A prawda jest brutalna mam 17 więcej ...:placz:[/QUOTE] Funiu,to z Ciebie smarkula:roll: Właśnie u dziewczyn odbyła się akcja. Ola wzięła sobie do łóżka Goliacika, który wrócił z podwórka z gówienkiem na kapciuszkach :angryy:. Jakbym nie doszła po śladach który to wrócił w takim stanie, to pewnie do rana nie zlokalizowałyby skąd ten piękny zapach.:razz: Pisk, wrzask i zamiana Goliata na Sonię.
  11. Lilithka dzisiaj troszkę lepiej, cały dzień minął bez duszności, miała podaną znacznie mniejszą ilość furosemidu niż wczoraj. Zagląda nawet w stronę kuchni, czy będzie kolacja. Tym razem znowu się udało, ta huśtawka trwa już 2 miesiące.
  12. Lilith nie cierpi bólu, problemem jest okropna duszność, z płynem w drogach oddechowych. Jeżeli zareaguje na leki to jej stan się poprawia i nawet rozgląda się perełkami za jedzeniem. Za godzinę znowu się dusi.Dostaje taką ilość furosemidu, że ją już to osłabia, ale dopóki na lek reagują nerki warto walczyć.
  13. Dziękuję za wsparcie, ale może być różnie.Jeżeli będzie tak dalej się męczyła................
  14. Jest bardzo spora :evil_lol:, a to dopiero czteromiesięczny szczeniak. Kiedy szczeka, to ma głos jak ze studni.Ta mała już budzi respekt.:p
  15. Myślę, że starość.Od 2 miesięcy są dni nieco lepsze i gorsze z niewydolnością nerek, bezmoczem i obrzękiem płuc.Te upały przeszła bardzo ciężko, a ostatnie 2 dni i noce lawiruje na granicy TM. Nawet Tuptuś przez te dni miał 4 ataki jak nigdy. Ale z pogodą już jest lepiej, to i chore psiaki odetchną.
  16. [B][I] LILITH[/I][/B] Jestem taka słaba. Mogę tylko leżeć i patrzeć jak inni się bawią. Mój czas już się kończy.............................................................. [IMG]http://images41.fotosik.pl/314/39447eb90ac8df6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/314/3b1ce0892ced0cbamed.jpg[/IMG] Mamy za sobą z Lilith bardzo ciężką noc i troszkę lepszy dzień ..........................
  17. Znowu coś narozrabiałem :shake: [IMG]http://images40.fotosik.pl/314/0aa8daf7f1c184f0med.jpg[/IMG]
  18. Słoninka - Goliacik ;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/313/653eef000a51eacemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/313/490702fa9690b960med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/319/7620c93c686c31b3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/319/99fc11c283cfa77amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/313/89999c0db56f4fd0med.jpg[/IMG]
  19. Frytka rozrabiara :evil_lol: [IMG]http://images43.fotosik.pl/318/19e6c5713912572fmed.jpg[/IMG] Rozrabiam........ [IMG]http://images45.fotosik.pl/319/e1b81b95a1ff8d59med.jpg[/IMG] Rozrabiam......... [IMG]http://images39.fotosik.pl/314/e9c726bfa66f1e13med.jpg[/IMG] Dalej rozrabiam........ [IMG]http://images39.fotosik.pl/314/e3766ed59b61cd33med.jpg[/IMG] Nawet Soni się nie daję :mad: [IMG]http://images38.fotosik.pl/314/f1b5358803cae3e7med.jpg[/IMG]
  20. Maluszek - lubię mieć przede wszystkim spokój, bardzo dużo spokoju :roll: [IMG]http://images46.fotosik.pl/318/30be275134677262med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/318/0d23fdaf8900abfbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/319/f6f7b50ebf9bc422med.jpg[/IMG]
  21. Moja miłość Tuptuś [IMG]http://images35.fotosik.pl/173/bf089bab1762a12bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/318/36e4e80d3430d0acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/318/aaad5470d11ff0d0med.jpg[/IMG] Joguś zamyślony [IMG]http://images41.fotosik.pl/314/1a3bae1b477a7fecmed.jpg[/IMG]
  22. Tuptuś i Latika ( Sonia ) nasza mała czteromiesięczna tymczasowiczka czekają na kolację :razz: [IMG]http://images38.fotosik.pl/314/8ee34c0cad88aad0med.jpg[/IMG] Tuptuś i Goliat walczą o kocyk [IMG]http://images38.fotosik.pl/314/1d59149b37fad83bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/319/5f16ea6023b08459med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/173/d296f095736ca7cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/318/484daf62e8512b5amed.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images38.fotosik.pl/314/58b8e57945032889med.jpg[/IMG] Męczenie małej Frytki :angryy: [IMG]http://images50.fotosik.pl/319/c23b0e84497a6a72med.jpg[/IMG] Męczenie Tuptusia i Oli [IMG]http://images46.fotosik.pl/318/c696b2d62c116915med.jpg[/IMG] Taka jestem drańska :p
  24. [IMG]http://http://images41.fotosik.pl/314/6907ae0fb050d8f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/314/6907ae0fb050d8f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/314/7f9bbdc8c324c715med.jpg[/IMG]
  25. Dwie dziewczynki, nastolatki :cool3: [IMG]http://images39.fotosik.pl/314/81d375122ec6b5ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/314/8ace800628d5b926med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...