-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
[quote name='teacherka']Sama przyjemność Was odwiedzać :)[/QUOTE] W realu trochę mniejsza przyjemność. Jak to określił synek matrioszki :trzeba uważać gdzie się staje, bo wszędzie pod nogami są psy :cool3:
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ostatecznie funia może leżeć, byleby Misia stała.:p -
Właściwie Sonia jest prawie jamnikiem :diabloti: [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/3ef39d69d0192a7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/315/08de303c15eb1c78med.jpg[/IMG]
-
Dziękuję wszystkim za wsparcie i[B] ściskanie moich łap[/B], jeszcze dzisiaj z nikim tego nie robiłam. Lilith dzisiaj ruchem wahadłowym kursuje od kojca do lodówki. Nadrabia stracone dni bez apetytu. Tym razem się udało ją wyrównać. Tuptuś bardzo chętnie bawi się z Sonią.I pomyśleć, że ten Warszawiak kiedy do mnie przyjechał ,,brzydził '' się każdego psa. Tuptuś zagryza Sonię [IMG]http://images38.fotosik.pl/315/eb6c9d9fe80d275emed.jpg[/IMG] Sonia zagryza Tuptusia [IMG]http://images41.fotosik.pl/315/61a5b7bff735488cmed.jpg[/IMG] Dalej zagryza [IMG]http://images47.fotosik.pl/319/c8db6c9130db5d09med.jpg[/IMG] Próbują się zagryźć wzajemnie, do zabawy zaryzykowała przyłączyć się Frytka [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/3e0b6b255021293fmed.jpg[/IMG]
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Tuptuś się nie daje, walczy dzielnie [IMG]http://images47.fotosik.pl/319/c8db6c9130db5d09med.jpg[/IMG] Taka jestem piękna [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/3ef39d69d0192a7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/320/0415d1d03d103b90med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/315/08de303c15eb1c78med.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Tak Sonia bawi się z Tuptusiem, mogą tak kotłować się godzinami [IMG]http://images40.fotosik.pl/315/7c09957e20ce129dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/315/61a5b7bff735488cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/315/6ea8e5dc8284e69amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/3e0b6b255021293fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/315/eb6c9d9fe80d275emed.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']nowe allegro dla Soni. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1155150731[/URL][/QUOTE] Dziękuję Danusiu :loveu: Dzisiaj miałam mnóstwo telefonów z ogłoszeń ali123, ale większość osób chciało małego pieska. Jeden telefon był bardzo obiecujący i domek niedaleko mnie, mogłabym sunię zawieźć osobiście. Podesłałam link do wątku, żeby nowi właściciele przeczytali wszystkie wiadomości o Soni. Czekam na telefon. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń dla Danusi i wszystkich chętnych do pomocy ;) Myślę, że w ogłoszeniach musimy już używać imienia do którego suczka się przyzwyczaiła - [B]Sonia[/B] [B]Sonia. Młoda pięciomiesięczna suczka, znaleziona wiosną na ruchliwej ulicy, prawdopodobnie wyrzucona z samochodu. Sonia jest zdrowa, wesoła, bez przykrych przeżyć. Ma całkowite zaufanie do człowieka. Umie zachować czystość w domu, nie niszczy mebli, nie kopie w ogrodzie. Chodzi na smyczy, chociaż za tym nie przepada, ładnie jeździ w samochodzie. Wychowywana była z innymi psami i lubi ich obecność. Lubi dzieci, nie przejawia do nich agresji. Potrzebuje dużo ruchu i przestrzeni, bardzo lubi biegać i robi to szybko co umożliwiają jej długie łapy.Jest bardzo żywiołowa, jej młody wiek i temperament wymagają dużej przestrzeni. Sonia przebywa i śpi w domu, ale większość dnia chce biegać po dworze.Bardzo lgnie do człowieka, lubi pieszczoty i głaskanie, nie jest wybredna w jedzeniu. Sonia jest teraz ponad kolano, będzie dużym psem, prawdopodobnie do połowy uda. Ma piękną, zdrową jedwabistą sierść, zdrowe zęby, czyste oczy i uszy. Suczka przebywa obecnie w prywatnym domu tymczasowym w woj. lubelskim. Warunkiem adopcji jest wizyta w domu chcącym ją przygarnąć, oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Konieczność sterylizacji w wieku dziesięciu miesięcy. Pies nie będzie wydany na łańcuch ani do kojca. Możliwość pomocy w transporcie i sterylizacji. [/B][B] [/B] [INDENT] [IMG]http://images50.fotosik.pl/319/67e86fe22e7dc53fmed.jpg[/IMG][/INDENT] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']No, smarkula - nie da się ukryć.:diabloti: No i znowu Sonia zyskała.Skoro Ola nie może adoptować Soni - adoptuj Olę.:siara:[/QUOTE] Funia by jej nie oddała :mad: Ale mogę adoptować przemiłego okrąglutkiego nastolatka, który jest też taki przymilny jak Goliacik, tylko mniej owłosiony :cool3: -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']No tak ,Olka w domu nic nie pomaga .Więc dobrze ,ze chociaz u ludzi sie przysłuży ...:p Ech ,te nastolatki .Chociaz mnie się ciagle wydaje ,ze ja mam 20 lat ...:oops:.A prawda jest brutalna mam 17 więcej ...:placz:[/QUOTE] Funiu,to z Ciebie smarkula:roll: Właśnie u dziewczyn odbyła się akcja. Ola wzięła sobie do łóżka Goliacika, który wrócił z podwórka z gówienkiem na kapciuszkach :angryy:. Jakbym nie doszła po śladach który to wrócił w takim stanie, to pewnie do rana nie zlokalizowałyby skąd ten piękny zapach.:razz: Pisk, wrzask i zamiana Goliata na Sonię. -
Lilithka dzisiaj troszkę lepiej, cały dzień minął bez duszności, miała podaną znacznie mniejszą ilość furosemidu niż wczoraj. Zagląda nawet w stronę kuchni, czy będzie kolacja. Tym razem znowu się udało, ta huśtawka trwa już 2 miesiące.
-
Lilith nie cierpi bólu, problemem jest okropna duszność, z płynem w drogach oddechowych. Jeżeli zareaguje na leki to jej stan się poprawia i nawet rozgląda się perełkami za jedzeniem. Za godzinę znowu się dusi.Dostaje taką ilość furosemidu, że ją już to osłabia, ale dopóki na lek reagują nerki warto walczyć.
-
Dziękuję za wsparcie, ale może być różnie.Jeżeli będzie tak dalej się męczyła................
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Jest bardzo spora :evil_lol:, a to dopiero czteromiesięczny szczeniak. Kiedy szczeka, to ma głos jak ze studni.Ta mała już budzi respekt.:p -
Myślę, że starość.Od 2 miesięcy są dni nieco lepsze i gorsze z niewydolnością nerek, bezmoczem i obrzękiem płuc.Te upały przeszła bardzo ciężko, a ostatnie 2 dni i noce lawiruje na granicy TM. Nawet Tuptuś przez te dni miał 4 ataki jak nigdy. Ale z pogodą już jest lepiej, to i chore psiaki odetchną.
-
[B][I] LILITH[/I][/B] Jestem taka słaba. Mogę tylko leżeć i patrzeć jak inni się bawią. Mój czas już się kończy.............................................................. [IMG]http://images41.fotosik.pl/314/39447eb90ac8df6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/314/3b1ce0892ced0cbamed.jpg[/IMG] Mamy za sobą z Lilith bardzo ciężką noc i troszkę lepszy dzień ..........................
-
Znowu coś narozrabiałem :shake: [IMG]http://images40.fotosik.pl/314/0aa8daf7f1c184f0med.jpg[/IMG]
-
Słoninka - Goliacik ;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/313/653eef000a51eacemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/313/490702fa9690b960med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/319/7620c93c686c31b3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/319/99fc11c283cfa77amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/313/89999c0db56f4fd0med.jpg[/IMG]
-
Frytka rozrabiara :evil_lol: [IMG]http://images43.fotosik.pl/318/19e6c5713912572fmed.jpg[/IMG] Rozrabiam........ [IMG]http://images45.fotosik.pl/319/e1b81b95a1ff8d59med.jpg[/IMG] Rozrabiam......... [IMG]http://images39.fotosik.pl/314/e9c726bfa66f1e13med.jpg[/IMG] Dalej rozrabiam........ [IMG]http://images39.fotosik.pl/314/e3766ed59b61cd33med.jpg[/IMG] Nawet Soni się nie daję :mad: [IMG]http://images38.fotosik.pl/314/f1b5358803cae3e7med.jpg[/IMG]
-
Maluszek - lubię mieć przede wszystkim spokój, bardzo dużo spokoju :roll: [IMG]http://images46.fotosik.pl/318/30be275134677262med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/318/0d23fdaf8900abfbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/319/f6f7b50ebf9bc422med.jpg[/IMG]
-
Moja miłość Tuptuś [IMG]http://images35.fotosik.pl/173/bf089bab1762a12bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/318/36e4e80d3430d0acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/318/aaad5470d11ff0d0med.jpg[/IMG] Joguś zamyślony [IMG]http://images41.fotosik.pl/314/1a3bae1b477a7fecmed.jpg[/IMG]
-
Tuptuś i Latika ( Sonia ) nasza mała czteromiesięczna tymczasowiczka czekają na kolację :razz: [IMG]http://images38.fotosik.pl/314/8ee34c0cad88aad0med.jpg[/IMG] Tuptuś i Goliat walczą o kocyk [IMG]http://images38.fotosik.pl/314/1d59149b37fad83bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/319/5f16ea6023b08459med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/173/d296f095736ca7cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/318/484daf62e8512b5amed.jpg[/IMG]
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images38.fotosik.pl/314/58b8e57945032889med.jpg[/IMG] Męczenie małej Frytki :angryy: [IMG]http://images50.fotosik.pl/319/c23b0e84497a6a72med.jpg[/IMG] Męczenie Tuptusia i Oli [IMG]http://images46.fotosik.pl/318/c696b2d62c116915med.jpg[/IMG] Taka jestem drańska :p -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://http://images41.fotosik.pl/314/6907ae0fb050d8f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/314/6907ae0fb050d8f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/314/7f9bbdc8c324c715med.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Dwie dziewczynki, nastolatki :cool3: [IMG]http://images39.fotosik.pl/314/81d375122ec6b5ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/314/8ace800628d5b926med.jpg[/IMG]