Dobra wiem co mam wiedzieć. Teraz przez wieczór trzeba będzie coś wykombinować.
POdnoszę Agacię.
[B]Agacia czeka na domek, ona nie jest gorsza niż rasowy ON-ek !!![/B] :eviltong:
Giselle a mogłabyś wrzucić tutaj albo na PW zdjęcia tych piesiów? Jakieś takie "fajne" :P Bo nie wszystkie są umieszczone na stronie. Np. Atenki tam nie znalazłam :question: :puppydog: