Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. dobry pomysł ;)
  2. widać chyba że sprawy dobrze się mają :eviltong: a ja na dzień dobry ładnie podniosę Wanilkę.
  3. Ślijcie Wanilkowe zaproszenia, a szczęsliwe będą Wasze Święta Bożego Narodzenia :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  4. Dobra wiem co mam wiedzieć. Teraz przez wieczór trzeba będzie coś wykombinować. POdnoszę Agacię. [B]Agacia czeka na domek, ona nie jest gorsza niż rasowy ON-ek !!![/B] :eviltong:
  5. KIedy Sarenkę i Karinę adoptujesz, poczujesz że pomagac pieskom umiesz !!!
  6. dokladnie :roll:
  7. Bardzo się ciesze :) Ale tak głupio że sam Tomcio zostanie. :cool3:
  8. Małą Kropeczkę podnoszę o domek dla niej proszę :-(
  9. proszę mi wybaczyć, ale ogłoszeniami się jutro zajmę z samiutkiego ranka, bo teraz jeszcze kilka piesków trza poogłaszać ;)
  10. Giselko napisałam do pani o Atenie i Czesce. Oby się udało :placz::happy1:
  11. nie ma sprawy. Agatkę podnoszę, o domek dla niej ślicznie proszę :loveu:
  12. No to super stanąć i walnąć się w łeb :shake:
  13. Dla mnie to żaden problem, zgłaszam swoją pomoc. Gwarantuję darmowe ogłaszanie Agatki w internecie.
  14. może warunki poprawili ?
  15. Wiesz co jak Wanilka znajdzie taki dom, to przekaż osobie adoptującej, że jeszcze pokojówkę dorzucisz :lol: :cool3:
  16. do domku poszedł Aksel i Bernis :multi::multi::multi: dzień dzisiaj jest wielki do domu wędrują Aksel oraz Bernis :eviltong:
  17. w górę podnoszę Wanilkę, dom musi znaleźć choćby za chwilkę :loveu:
  18. Hamerku w górę :placz: Tak mi go szkoda, bo jest śliczny :-(
  19. Czy Hamer znalazł domek?
  20. Bardzo dobrze, że pomaga. A teraz podniosę sunię
  21. Albo podniesie łapę :eviltong: Cudowny piesek. :loveu:
  22. Giselle a mogłabyś wrzucić tutaj albo na PW zdjęcia tych piesiów? Jakieś takie "fajne" :P Bo nie wszystkie są umieszczone na stronie. Np. Atenki tam nie znalazłam :question: :puppydog:
  23. Śliczne psiaczki :loveu: Śniegu zazdroszczę, bo u mnie po zimie tylko błoto zostało :lol:
  24. :multi::multi::multi: Ale została jeszcze masa innych psiaków :-( A co z Funią?
×
×
  • Create New...