Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [quote name='rotek_']wyszłam na tyrana:evil_lol: mała właśnie szykowała się do siku [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/00/61/da/1831923_1_d41d_d.jpeg[/IMG][/quote] Aż się zaśmialam :evil_lol: Ale złapałam tyrankę podczas czynienia zła :p :evil_lol:
  2. Proszę bardzo banerki umieszczone :loveu:
  3. Bianca brzmi tak egzotycznie :cool3: Bardzo dziękujemy wrzucam banner do pierwszego posta :loveu:
  4. Historia smutna, ale liczę że będzie happy end :loveu:
  5. [url=http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=woj.+Dolno%B6l%B1skie%2C+Uciech%F3w&loc2=Wroc%B3aw&byCar=on&cId1=963ec2cf00782b005c4600576a00faf8ca07d8fe004f0e8a&sId1=&cId2=&sId2=]woj. Dolnośląskie, Uciechów - Wrocław - Zumi.pl Lokalizator internetowy[/url] na mapie. Uciechów leży ok. 50 km od wrocławia Co do transportu pytaj rotek, ale chyba nie byłoby problemu...
  6. W górę Kropka :placz:
  7. One są bardzo kochane, muszą w końcu znaleźć dom!
  8. Sytuacja jest krytyczna w górę!!!!
  9. Jeszcze raz wyrażę moją radochę :multi::multi:
  10. W górę maleńka :placz:
  11. Hamer gdzie jesteś, coś cię nie widać tu...
  12. [U][SIZE=5][COLOR=Lime][I][FONT=Georgia][B]Może jest ktoś kto zrobiłby dla małej banerek? [/B][/FONT][/I][/COLOR] [/SIZE][/U] Ja się na tym zupełnie nie znam :roll:
  13. Ja też sobie tego nie wyobrażam dlatego podnoszę :cool3:
  14. W takim razie mocno będę trzymać kciuki :thumbs:
  15. [quote name='rotek_']Bianka jest tak drobna ze [B]przechodzi przez kraty o wymiarach 7x7 cm![/B] najpilniejszą rzeczą jest kupno szkła akrylowego tzw plexy pomoże to nam zamontować bramkę dla szczeniaka koszt około 60zł na wykonanie bosku póki co mała jest zastawiona różnymi deskami tak żeby nie mogła się przedostawać przez bramkę ada dała już znać aministratorowi naszej strony o utworzenie podstrony dloa bianki wtedy będziecie mogły już oficjanie zostać jej opiekunkami:loveu:[/quote] Dalej nic mądrego nie wymyśliłam na temat jak ona to robi?! Spryciula z niej :eviltong: Hopsa do góry :multi:
  16. Jejku aż ciężko było powstrzymać łzy radości tak bardzo się cieszę :multi: A wątek w dziale już w domu?
  17. Nie martwcie się będzie dobrze... Isia na pewno odnajdzie swoje miejsce przy piecyku w cieplutkiej kołderce...
  18. Przepraszam, ale czy możn a byłoby prosić autora wątku o jakąś aktualizację i powiedzenie nam co się teraz dzieje z Heksą? Zdjęcia mile widziane :cool3:
  19. Hopsa Bianko :loveu: Jesteś śliczna ktoś z pewnością Cię wypatrzy :loveu: [SIZE=1]uch no i muszę zabrać się za najprzyjemniejszą robotę pod słońcem-zmywanie naczyń :angryy:[/SIZE]
  20. Czy taki tekst odpowiada: [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] Czasem los płata istotom takim jak zwierzęta różne figle, ale najczęściej tym sprawcą jest człowiek, przez swoją lekkomyślność i brak inteligencji... [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] Kolejną ofiarą ludzkiej bezmyślności stała się dalmatynka Kama. Została ona oddana przez właścicieli do przytuliska...[/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] Kama ma ok. 10 lat jest wysterylizowana i zdrowa. Znalazła dom w przytulisku AMI. Tu w przytulisku znajdzie dom każde zwierzę porzucone, połamane, chore. Często one nie mają szans na adopcję... Czy tak musi się dziać? Czy człowiek nadal musi krzywdzić mniejszych i słabszych od siebie? Czy przytulny dom musi zamieniać się w budę i łańcuch?[/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] To ty zadecyduj. Adoptuj![/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5]Tel kontaktowy: 502-388-663[/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] Nie bądź egoistą, przygarnij Kamę pod swój dach.[/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=Black] [FONT=Verdana] I jak, może być?[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][I][FONT=Georgia][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] Jakby coś nie tak to prosiłabym o wszelkie rady.
  21. Czekam niecierpliwie na sunię :bigcool::jumpie:
  22. Ta pustka jest dobijająca... :-( A Hamer taki piękny...
×
×
  • Create New...