-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Olive][I][FONT=Georgia][SIZE=4]W życiu psa nigdy nie wiadomo jaki będzie kolejny dzień - radosny czy też skończy się tragicznie. Oto kolejny przykład tragicznie skończonego dnia : Isia ma 5 lat. Młoda, prawda? Jest też wspaniałą brunatną jamniczką, ogółem-piękna. Ale los nie oszczędził jej problemow... Straciła dom zaraz po tym jak tylko straciła możliwość chodzenia o tylnych łapach... Nadzieja zanikała z dnia na dzień, ale oto wyłonił się zza burzowych chmur blask nadzei, nadziei na życie... Teraz Isia jest w domu tymaczsowym, ale nie na zawsze. Potrzebny jest bardzo pilnie dom stały! Chcesz pomóc? Wyrwać Isię z szarej beznadziei? Zadzwoń pod numer 609 - 601 - 362 Nie bądź obojętny![/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [/B] [COLOR=Olive][B][SIZE=1]Warunkiem adopcji Isi jest podpisanie umowy adocyjnej. Isia nie jest na sprzedaż. [/SIZE][/B][/COLOR] -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Kropka sama w schronisku siedzi bardzo się tam biedzi. Ona na swój domek czeka a w nim płynie miodku rzeka. Lecz niestety to marzenia Kropka swego oczka nie ma. Przez człowieka który dziś wywyższa się nad góry. Bo ten człowiek byle człek "lepszy" jest niż jakiś zwierz. Ale my nie wierzmy w to bo się zamienimy w nieludzkie zoo. Przykład domowej poezji :p:p -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
_ogonek_ replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
jotpeq a czy ty nie masz czasem nczego do roboty tylko siedzenie po nocach przed kompem :evil_lol::evil_lol: Selenga przecie to lepsze niż piecyk :evil_lol: -
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Poeci na wątku:crazyeye:?[/quote] To jest no i\wiesz taka 'domowa' poezja :evil_lol: Kama sama siedzi sobie w bardzo zimnym, szarym schronie, więc ją szybko adoptujmy lub ze schronu uratujmy! Kolejny przykład domowej poezji :evil_lol::evil_lol: -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
_ogonek_ replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja się zastanawiam dlaczego czlowiek musi byctaki okrutny dla takich malych niewqinnych istotek :-( -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Magya no niestety ostatnie dni chyba wszystkimi wstrzasnely :-( -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Mi się zawsze giselle myliła z michelle bo macie identyczne avatary :roll: -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
_ogonek_ replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podniosę obydwu staruszków :-( Czy Skarbuś ma jakieś ograniczenie czasowe, to jest czy on ma wyznaczony jakiś termin eutanazji czy coś? -
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kamusia w górę leci, cieszą się grzeczne dzieci :loveu::evil_lol: -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
_ogonek_ replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Podniosę maleńką, ale utrudnia mi to trzymanie kciuków za małą czarną :evil_lol: