[quote name='dusje']Lara :lol: zrob prosze przelew, zalatwimy juz te szczepienia na wirusowki, wscieklizne, chip i paszport.
Wszystkie aktualne szczepienia i cala reszta powinna byc wpisana do paszportu. Przydaloby sie rowniez odrobaczenie malej.
Mala bedzie gotowa do drogi, a my pokombinujemy transport:lol: Jesli babeczki dadza nam rade pomoc, to byc moze trzeba bedzie nieco zaplacic panom przewozacym Wanilke..
Najwazniejsze, zeby dojechala, ma zamieszkac w okolicach Sneek, przejme ja od nich w kazdym miejscu w NL i sama zawioze do rodziny :lol:[/quote]
dusje no to mamy dobre wieści ;) a kto przewozić bęzie Wanilię?