Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    Nie chce mi się cytować :cool3: Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków, niestety za drugim razem też mi się nie udało, ale tym razem całkowicie z powodu mojej głupoty i stresu :-( Zawracając w bramie, nie zauważyłam jadącego z naprzeciwka samochodu i egzaminator musiał nacisnąć hamulec :shake: A tak mi dobrze szło, chociaż zaczęło się beznadziejnie, bo nie zwolniłam ręcznego i zastanawiałam się, czemu mi tak szarpie samochód :evil_lol: Ale potem było już ok, manewry na placu bez problemu, jazda po mieście całkiem dobrze mi szła (no, może trochę za wolno jechałam) i w zasadzie przy jednym z ostatnich manewrów taką głupotę zrobiłam :shake: No ale cieszę się, że już trochę pojeździłam po mieście, to nastepnym razem nie będę się już może tak stresować. Następne podejście 28 września... Duffel czuje się w miarę dobrze, ma sporo energii, sierść się poprawia. Nadal jednak ma problemy z układem pokarmowym, ciągle robi luźne kupy i ogólnie strasznie często się załatwia i puszcza straszne gazy :roll: Ewidentnie mu ten Hill's nie służy, skończy ten worek i będę zmieniać, tylko pytanie na co... Niedługo będziemy też zwiększać dawkę hormonów. [B]Amber, [/B]dzięki za zdjęcia, są świetne :) Jakbyś mogła to przeslij mi proszę na e-maila :)
  2. Faktycznie ta zielona woda wygląda jak trawa :lol: Duffel kiedyś mi się wykąpał w podobnej w lesie :evil_lol: U nas też dziś bardzo ciepło, pewnie jeden z ostatnich takich weekendów ;)
  3. O jejku :loveu::loveu::loveu: [url]http://img143.imageshack.us/img143/6290/35608313.jpg[/url] Widzę, że na wystawie za dużo nie pocykałaś, a kupiłaś coś fajnego ? ;)
  4. [quote name='Maalwi']CAŁE 96 stron? No witam witam serdecznie w naszej galerii :) Fakt, grzywki długowłose takie są ;)[/QUOTE] Haha, u mnie to jest 239 stron :D
  5. Hej :) Wreszcie przejrzałam sobie całą Twoją galerię :cool3: Bibi jest prześliczna :loveu:Bardzo mi się podobają owłosione grzywki, mają w sobie coś ujmującego :loveu:
  6. [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821434/dsc03358][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1196/3143fede001734984e60a775/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821436/dsc03360][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi830/c677faea0008dce84e60a7fc/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821812/dsc03364][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi398/392fb217000671534e60f163/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821813/dsc03313][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi512/5da185d3000ba36e4e60f1f2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] :) :) :)
  7. [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821407/dsc03346][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2623/090c6e10001316424e60a37e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821410/dsc03347][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1242/1c15a79a0009e8bd4e60a402/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821418/dsc03350][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi362/ebc9f7bc0021d8f84e60a49c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821421/dsc03352][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2889/36fdca9c0019289e4e60a52e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821426/dsc03355][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1774/1bbefe3f001fca514e60a654/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821387/dsc03329][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1087/ee480d740017ac474e60a02a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821389/dsc03330][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi460/3aa01f390023f7604e60a0b2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821395/dsc03343][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1916/f94f64c3001c7c124e60a1d3/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821399/dsc03344][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi179/32d5255300027ddb4e60a26a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821404/dsc03345][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi117/4bfa4062002c55294e60a2f5/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  9. Żeby nie było tu tak pusto...;) [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821366/dsc03308][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2940/64cafe88002228274e609b7c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821369/dsc03312][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1543/cc54067e0017f5c14e609caa/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821373/dsc03315][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1659/281b5119001affe04e609de1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821381/dsc03323][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi487/d99f531e001fed3e4e609ee7/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2821384/dsc03327][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2008/9aed5a09002b83434e609f83/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Bolsbokser']A możesz jaśniej, gdzie ta choszczówka ? [/QUOTE] Choszczówka jest na Białołęce ;) Od nas z Bródna można tam dojechać autobusem 176. Pięknie Jari wygląda we wrzosach :loveu::loveu::loveu: Co do dzieci...ja już nie mam siły ostatnio :shake: Wczoraj szłam z Dufflem przez polanę, za nami rodzice i chyba babcia z 2-letnią dziewczynką. Kiedy zobaczyłam, że się zbliżają, zeszłam na bok i przytrzymałam psa za obrożę. Dziecię oczywiście zaczęło radośnie podążać w naszą stronę, a babcia za nim. Odeszłam jeszcze kawałek dalej i proszę, żeby nie podchodzić. Zero reakcji, bo dziecko chce pogłaskać :angryy: Miałam do wyboru albo uciekać galopem, albo wsadzić sobie psa na głowę, albo już pozwolić parę razy pogłaskać :angryy: Duffel przy mnie jakoś znosi głaskanie dzieci, ale tylko przez chwilę i widzę, że czuje się absolutnie niekomfortowo. Nie lubi obcych maluchów i ma do tego prawo, ja pilnuję, żeby do dzieci nie podchodził, dlaczego więc rodzice nie moga pilnowac swoich dzieci :shake: A co by było, jakby ugryzł ? Oczywiście moja wina, a przeciez prosiłam, żeby nie podchodzić :shake: A filmik-genialny :evil_lol:
  11. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Justa']Na egzaminie dochodzi stres, a problem robienia łuku 'na zasadę' polega na tym, że jak już przekręcisz tę kierownicę to jak coś pójdzie nie tak to już nie da rady tego odkręcić.. Ale trzymam kicuki, zeby tym razem się udało ;) Ja to się strasznie tym łukiem stresowałam, jak już mi się udało zrobić, to stwierdziłam - luzik :p[/QUOTE] No właśnie to jest problem...Chociaż jak się jedzie bardzo wolno to zazwyczaj jeszcze można jakoś zareagować... A Ciebie jak uczyli, tak po prostu cały czas patrzeć w lusterka i stopniowo skręcać ? Mi to się wydaje, że jak zaliczę ten łuk, to już dalej powinno pójść z górki ;)
  12. O, jak fajnie, że znowu są plaże nad Wisłą :) Musimy się tam jakoś wybrać w najbliższym czasie, póki jeszcze w miarę ciepło jest ;) Świetnie woda wyszła na tym zdjęciu !!! [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_0791.jpg[/url]
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    Mnie na kursie uczono tak, że kiedy cofamy i druga tyczka jest w połowie przednich drzwi, to wykonujemy jeden obrót kierownicą w prawo, potem powoli cofamy patrząc głównie w prawe lusterko i co jakiś czas do tyłu, kiedy w lusterku zobaczymy, że samochód znajduje się równolegle do linii, prostujemy koła i potem cofamy, w zależności od potrzeby lekko korygując tor jazdy. Dziś przez godzinę ćwiczyłam łuk i za każdym razem mi wychodziło :lol: Zła jestem na siebie, bo wiem, że to umiem, a na egzaminie się po prostu zestresowałam i zaczęłam robić jakieś głupoty, typu odkręcanie w niewłaściwą stronę :shake: Mam nadzieję, że w sobotę będzie lepiej, a nawet, jak obleję, to przynajmniej na mieście, a nie łuku :evil_lol: Dzięki za wsparcie i kciuki trzymajcie mocno w sobotę :)
  14. Odnośnie dzieci, my dziś w parku zwiewaliśmy przed natrętnym, wrzeszczącym wniebogłosy chłopczykiem :roll: Miał około 1,5 roku i był z tatusiem, który to tatuś pozwalał swojemu dziecku odbiegać na znaczne odległości (dziecko chciało się z każdym pieskiem przywitać), a potem je gonił. Wolałam, żeby do nas nie podchodziło, bo Duffel raczej nie przepada za maluchami, a zwłaszcza takimi głośnymi, ale tatuś miał moje prośby i aluzje typu mocno przyspieszony krok głęboko gdzieś :roll:
  15. Doszły do nas nowe adresówki z artmagic, wieczorem wstawię zdjęcia ;)
  16. Od nas też spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia urodzinowe dla Miyi :new-bday: Ale ten czas szybko leci ;)
  17. Ale śliczna ta obroża :) [url]http://img199.imageshack.us/img199/491/obroe.jpg[/url] A do nas doszły wreszcie 'taksówki' ;) :loveu:
  18. Ależ Jari pięknie wygląda w tej obroży, bardzo mu pasuje ten kolor :loveu: Nie no, biedna Cortina :shake: Patrząc na to zdjęcie, to też się nie dziwię jamniczkom, że czasami mają dosyć Jariego :diabloti: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_0706.jpg[/url]
  19. Ewa&Duffel

    Tiffany!

    Gratulacje, bardzo dobrze wam poszło ! :) A następnym razem będzie jeszcze lepiej ;)
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    Dzięki wszystkim za kciuki, ale niestety nie udało się.Najechałam na linię podczas robienia łuku.Mówi się trudno i próbuje dalej ;) Zapisałam się na następny termin na sobotę 10 września o 7 rano. Wzięłam sobie jeszcze 2 jazdy doszkalające w tym tygodniu, głównie żeby ten łuk i inne manewry poćwiczyć. W ogóle to większość osób właśnie na tym łuku oblewa, jak się trochę poobserwuje plac...Nie wiem, czy źle go uczą, czy za mało...:roll:
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LfkLaz-LqXs/Tgo6vzTDdKI/AAAAAAAAGK8/RyQZm8HbsTE/DSC01259.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-AniiaXT8TgE/Tgo6wcydunI/AAAAAAAAGLA/c4H4oWkl0E4/DSC01260.JPG[/img] KONIEC :lol: [B]Jutro o 6 rano mam egzamin na prawo jazdy, trzymajcie proszę za mnie kciuki ;)[/B]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qehDkKXtjW4/Tgo6seuA3GI/AAAAAAAAGKo/wws8W3Gkt3k/DSC01254.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-u7SRAcT64VQ/Tgo6swz7HLI/AAAAAAAAGKs/mEwSSbenmhc/DSC01255.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_IXiWwqwlAs/Tgo6tkE8qQI/AAAAAAAAGKw/Pv13Ak1E8KU/DSC01256.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-EDAGdumwreY/Tgo6uSmkLiI/AAAAAAAAGK0/xPRPLOlTKTY/DSC01257.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-9HvvogdeoPQ/Tgo6vI4F0tI/AAAAAAAAGK4/3emYrcMFJBY/DSC01258.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-_CyjyKxd_Rk/Tgo6oh16bbI/AAAAAAAAGKU/xhrLnwcZZE4/DSC01247.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vZMzi_P1ePU/Tgo6pe0VXyI/AAAAAAAAGKY/wqX-iabYutE/DSC01248.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-57P-yBDXsZM/Tgo6qBRVJAI/AAAAAAAAGKc/5lP-mUxnNG4/DSC01249.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-8cVLAxVTS4Q/Tgo6q1LbxnI/AAAAAAAAGKg/YYHu143iGFA/DSC01251.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nSbYd_YOVFw/Tgo6rkWd8nI/AAAAAAAAGKk/fsIrGnlAdyE/DSC01252.JPG[/img]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Za szybko wyslalam :diabloti: nie mam dosc zdjec ze zlotu, mi sie nie znudzily mialo byc :D wrzucaj to bede dalej ogladac zabawy goldenow :loveu:[/QUOTE] No to bardzo się cieszę :) To już ostatnia porcja, potem będą fotki z obozu :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gy0ZR87AwVE/Tgo6lEWbcMI/AAAAAAAAGKA/289dykxKYtU/DSC01241.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-yOiDz-1GEEU/Tgo6l9vu-zI/AAAAAAAAGKE/e-4U-X4Y7d4/DSC01242.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-esRY0Kc78T0/Tgo6muBEm6I/AAAAAAAAGKI/m8wDRcrVwZk/DSC01243.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VPfa6_77P7k/Tgo6nXVMj7I/AAAAAAAAGKM/kgSApc9TD9U/DSC01244.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AsMrEH5TE3c/Tgo6oAblaXI/AAAAAAAAGKQ/D203wnrtvJg/DSC01246.JPG[/img]
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-jWv8-O4kG4A/Tgo6hnyk8XI/AAAAAAAAGJs/aR3WW6LscO4/DSC01236.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wuoD_NBn760/Tgo6ieMa19I/AAAAAAAAGJw/fp-z3N3ciPg/DSC01237.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ERkZ2F7oV4g/Tgo6i93qegI/AAAAAAAAGJ0/cIL384hcWgE/DSC01238.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AzS9Rx-qZtY/Tgo6jri7xLI/AAAAAAAAGJ4/q5JA9YaP_ME/DSC01239.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8CyXlcP--Uc/Tgo6kbfofUI/AAAAAAAAGJ8/rQbUeiKc7c8/DSC01240.JPG[/img]
×
×
  • Create New...