Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Y_ogrnY3OQw/Tmj4-XMzqSI/AAAAAAAAGtc/M1gGRTQGaJE/DSC02282.JPG[/img] Ekipa hiszpańskich psów dowodnych, czyli od lewej Maryl, Chica i Erin [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VqljG3vsPsA/Tmj4_Ax_w1I/AAAAAAAAGtg/eRjwsC4JO5k/DSC02289.JPG[/img] Maryl [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cI_1wY5ta-c/Tmj4_oNvrgI/AAAAAAAAGtk/2RWVJy6cLCU/s512/DSC02294.JPG[/img] Kaja (irlandka) i Tofik (gordon) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Z_u41KtgQL4/Tmj5AaH7nLI/AAAAAAAAGto/KBDJjrYljLc/DSC02295.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Cl-rEqqb7Tk/Tmj5BEgwe2I/AAAAAAAAGts/6z-23Seygzw/DSC02297.JPG[/img]
  2. Ewa&Duffel

    Duffel

    Debi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-1thYseaHIJ0/Tmj47AkZqRI/AAAAAAAAGtI/3sRQM0dp9AE/DSC02276.JPG[/img] Neska z panią [img]https://lh3.googleusercontent.com/-xtJWTlvX5Z4/Tmj47pdAJRI/AAAAAAAAGtM/tWQm0e2fs7I/DSC02278.JPGp[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/--vJqUYoYOwk/Tmj48aapxrI/AAAAAAAAGtQ/6HqDdAATdXQ/DSC02279.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AHC1zqjmbO8/Tmj48wk4HkI/AAAAAAAAGtU/1V9xA-5Tj_E/DSC02280.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1fhAhhPpUHg/Tmj49hcCISI/AAAAAAAAGtY/3p7u0-X4KvY/DSC02281.JPG[/img]
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    Trochę zdjęć ze szkolenia na obozie ;) Tajga z panią [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OM3xIU2vePE/Tmj42j2pDsI/AAAAAAAAGs0/_8MhJufi2jc/DSC02269.JPG[/img] Chica i Maryl [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2aTGqHS9HZo/Tmj43hnMtoI/AAAAAAAAGs4/5rSxDvqFPGE/DSC02270.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-d2k_3hkop9U/Tmj44s8WiZI/AAAAAAAAGs8/VFbHQBFRc30/DSC02271.JPG[/img] Neska [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rGWiu8CLKiI/Tmj45S1MDGI/AAAAAAAAGtA/TWTGLMdYUHg/DSC02272.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-CV2yOBahrl0/Tmj46N2f7cI/AAAAAAAAGtE/A6XWhn7rd5c/DSC02275.JPG[/img]
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Amber']Też jestem ciekawa. U kogo robiłaś USG?[/QUOTE] Teraz dopiero zauważyłam, że się o to zapytałaś ;) Ale niestety będę mogła odpowiedzieć dopiero jutro, bo pieczątka na opisie z USG odbiła się tylko w połowie i ucięło nazwisko pani doktor ;) [quote name='Amber']Tj. z USG nie dowiesz się czy pies ma chorą trzustkę czy wątrobę na 100%, poza tym choroby tych narządów są różne, ale obraz może zasugerować dysfunkcję. U nas tak samo - USG piękne, czyste, a pies jak wiadomo za zdrowy nie jest ;). Tarczyca jak najbardziej może wpływać na serce.[/QUOTE] Wiem, wiem ;) No z tym sercem to możliwe, że od tarczycy, ale badanie jonów nie zaszkodzi na wszelki wypadek. [quote name='deer_1987']I tez pewnie nie bedzie latwo testowac inne bo nie wiadomo jak zareaguje... No to wiesz co przeszlismy, bylo juz w miare okej od dluzszego czasu i po operacji nie dostala sterydu i znow jest tak sobie... troche nam zajmie zeby wrocic na ten poziom co bylo okej, a jeszcze jesien i zima nie sprzyjaja...[/QUOTE] Pewnie jak na razie będzie musiał zostać na tym Gastro Intestinalu...eh... Wiem, kurcze ciągle u was to ciągle coś, biedna Niunia :( [quote name='Niufciak']Witamy :) Zdjęcia słodkie:loveu: trzymamy kciuki za Duffla :loveu:[/QUOTE] Witamy i dziękujemy :)
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']A jak cenowo ta karma? Tak wiem cos o tym o szukaniu choroby... przerabialam to rok temu... zanim dostalam diagnoze rzs[/QUOTE] Za worek 14 kg 255 zł...ale dawkowanie przynajmniej w miarę ok, w porównaniu z poprzednim Hill'sem. U was to jeszcze gorzej było...Taka nieznana choroba...Ja miałam podobnie jak kilka lat temu chorowałam, też trochę to trwało zanim lekarze postawili właściwą diagnozę.
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Trzymamy kciuki zebys sie dowiedziala co to! a jak on sie czuje?[/QUOTE] Najgorsze jest to, że w żadnym badaniu nie może nam wyjść coś jednoznacznie, tylko trzeba dalej kluczyć, szukać...:roll: A Duffel generalnie czuje się dobrze, w sumie powoli wraca do stanu przed chorobą. Nie jest jeszcze może aż tak energiczny, ale na spacery chodzi chętnie, więcej biega. Tak sobie myślę (i wetka też to dziś zasugerowała), że może jego ciągle bolał brzuch i stąd ta apatia, a teraz na tej karmie Gastro Intestinal znacznie się poprawiło...
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    No, już po badaniu. Dopiero niedawno wróciliśmy, spore zamieszanie było. Oprócz nas jeszcze kilka psów czekało na USG i jakiś nagły poważny przypadek do tego się trafił. Z układem pokarmowym wyszło, że wszystko jest w porządku-czyli problemy z chorą trzustką, wątrobą itd. wykluczone. Jedynie trochę podrażnione jelita, ale to może być spowodowane żywieniem. Za to w pracy serca nie do końca coś się podobało (serce miał badane tak dodatkowo). Dokładnie nie wiem co, bo przez to zamieszanie nie miałam czasu spokojnie porozmawiać z weterynarz. W piątek mamy przyjść na badanie jonów, to wyjaśni mi to szczegółowiej.Z tego, co zrozumiałam, możliwe, że winę za kłopoty z sercem ponosi chora tarczyca, jeśli tak, to jeszcze trochę czasu minie, zanim hormony zaczną w pełni działać i wszystko się unormuje. Ale istnieje też możliwość niedoboru czegoś, stąd robimy badanie jonów.
  8. [quote name='Marchewkowy']A ja stwierdziłam że automatyczne smycze nie są takie złe, nasza biedronkowa nadal żyję ale jak umrze to chcę Flexi tylko nie wiem czy taką [URL]http://allegro.pl/smycz-flexi-maxi-l-8m-tasma-do-50kg-3-kolory-i1809725819.html[/URL] czy [URL]http://allegro.pl/smycz-flexi-giant-8m-tasmowa-do-ok-75kg-i1829887379.html[/URL] Prince waży 40 kg :)[/QUOTE] Ta pierwsza wystarczy ;) Giant jest naprawdę wielka i ciężka, myślę, że u was nie ma potrzeby takiej kupować.
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ojuvqf1AjZ4/Tmj41f0SPCI/AAAAAAAAGss/TdkH6nhjg5g/DSC02266.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KvQpQr8xr_o/Tmj41-ml4EI/AAAAAAAAGsw/FIq3rWiSdZE/DSC02267.JPG[/img] I na razie tyle, bo zaraz lecę z Dufflem na badanie USG...
  10. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ya3H62z0Pcg/Tmj4wTedNZI/AAAAAAAAGsY/7ytXLYB2Cps/DSC02261.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-nXIK-1tMhDI/Tmj4w4TDBMI/AAAAAAAAGsc/zritDE9kZlY/DSC02262.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-n_4vMUKlMhA/Tmj4zbPlpYI/AAAAAAAAGsg/3vupB6Xn56k/DSC02263.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-9UQnnT79oXc/Tmj4zwhQOjI/AAAAAAAAGsk/Ia9OVtpFa_U/DSC02264.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BS5ePTJrC9Y/Tmj40vZvMEI/AAAAAAAAGso/WxTo4mQmAi4/DSC02265.JPG[/img]
  11. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-CmmTxPwGzgE/Tmj4tCOLFWI/AAAAAAAAGsE/StLuVpv_lKM/DSC02256.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-cvlZD8BdhIA/Tmj4tlWQanI/AAAAAAAAGsI/g_J2M8Ecgcc/DSC02257.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gUY-7xI20UE/Tmj4ucXpP0I/AAAAAAAAGsM/9bgbE9Q0b5A/DSC02258.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-N80PkZVFVFA/Tmj4u3i3afI/AAAAAAAAGsQ/EY0ys0QJdKY/DSC02259.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-IwCcwSbBhAg/Tmj4v7asnyI/AAAAAAAAGsU/UTR6BeExUlU/DSC02260.JPG[/img]
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-aCZlANYkRdQ/Tmj4qFPNtuI/AAAAAAAAGrw/bq7YPAYe1rc/DSC02242.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ofnCEAoxql0/Tmj4q1UJ6TI/AAAAAAAAGr0/Ul0u23x9l9E/DSC02243.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ItGSnxV2le4/Tmj4rUblLwI/AAAAAAAAGr4/BxRP0XDPI3g/DSC02244.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gurmk11IExQ/Tmj4r6k5jFI/AAAAAAAAGr8/nTu5Jjh76ks/DSC02245.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XWfTWyaJvkk/Tmj4sWXvjwI/AAAAAAAAGsA/CVAiN3Bo-vo/s512/DSC02253.JPG[/img]
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-yBSEyWTW_k4/Tmj4mqXvc2I/AAAAAAAAGrc/RTd8lxd8WlU/DSC02237.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Tri4tDfpLfo/Tmj4nXVX25I/AAAAAAAAGrg/ea5q1aYAgus/DSC02238.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-HXNDOT3R4U0/Tmj4oP3qqgI/AAAAAAAAGrk/30bW3LF_Fgk/DSC02239.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6PQ1DwME_-U/Tmj4o58H9EI/AAAAAAAAGro/wLzgkjLIaNI/DSC02240.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tNpU7xzIR7U/Tmj4peoIcBI/AAAAAAAAGrs/4Qb7HMiFrMQ/DSC02241.JPG[/img]
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Lxy9Yz4pXkg/Tmj4jZRvaAI/AAAAAAAAGrI/H6lDyITE_ac/DSC02229.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-m8-HJ7tcXiA/Tmj4kPd76wI/AAAAAAAAGrM/Vk8aqJSypSU/DSC02232.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-v2NlGiZFbDo/Tmj4k-6BemI/AAAAAAAAGrQ/Ni5dCJkLgOI/DSC02233.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-heW0d-SuXjY/Tmj4lU-zXYI/AAAAAAAAGrU/25Qp_EMkb3k/s512/DSC02234.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wVPeP6jLiZ8/Tmj4mOICM_I/AAAAAAAAGrY/xy8glbMBI1U/DSC02236.JPG[/img]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Trzymam kciuki za USG! Ja czekam na odp czy guz Niuni to rak... ale to dopiero w piatek po 14 dniach od operacji sie dowiem..[/QUOTE] Kurczę, muszę się pospieszyć z nadrabianiem zaległości u was, bo jak zwykle nie jestem na bieżąco...Ale mocno trzymam kciuki za zdrówko Niuni ! [quote name='Amber']Nie, jakoś zawsze zamawiałam tam gdzie było po prostu najtaniej, zwykle przez Allegro. Raz ze świata karm ale to było z pół roku temu, a tak to po prostu jeździłam do kar-my na Modlińską bo mam rzut kamieniem. Potem wiadomo na free-dog WB i teraz ten psiraj. Opinie w necie ma raczej dobre, zobaczymy. Oczywiście nie nastawiam się zupełnie, że RC coś zdziała cudownego, ale siedzieć z założonymi rękami też nie zamierzam.[/QUOTE] To daj znać, jak Jari zareaguje na tego RC. [quote name='Marta_Ares']gdzie takie piekne okolice?? swietne zdjęcia :loveu: :loveu: :loveu: co do psiego raju to jest to właścicielem jest chyba jedna z dogomaniaczek. Zamawiałam tam w tamtym roku jak była akcja darmowej wysyłki. Wszystko sprawnie szybki, dostałam gratis paczkę ciastek dla psa[/QUOTE] Byliśmy tutaj: [url]http://sikorki.com/[/url] Ogólnie miejsce fajne, czyste jezioro, wokół mnóstwo pól do spacerowania, niedaleko lasy.Ale jak na takie dość spartańskie warunki to dość drogo moim zdaniem. No i raczej żadnych atrakcji w okolicy, także po kilku dniach można się trochę znudzić... Następnym razem może tam zamówię ;) Tajga [img]https://lh5.googleusercontent.com/-74TAid1Z1uc/Tmj4ggpaBmI/AAAAAAAAGq0/oRlU_aHRC9A/s512/DSC02214.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-a3DIC81fFCQ/Tmj4hO1Jj3I/AAAAAAAAGq4/wkM5cKOI_C0/DSC02216.JPG[/img] Gosia z Tajgą [img]https://lh5.googleusercontent.com/-cPhn5xFCZ00/Tmj4h4jRH_I/AAAAAAAAGq8/uwheT3sX2eM/DSC02221.JPG[/img] Neska [img]https://lh6.googleusercontent.com/-XISovkD70aw/Tmj4iLxBwBI/AAAAAAAAGrA/Zydhu8MVZCM/s512/DSC02222.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-fFToMVZ6Lss/Tmj4ioz433I/AAAAAAAAGrE/pp8K0i_n6Lw/s512/DSC02226.JPG[/img]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KGsiiz7t0j4/Tmj4binez0I/AAAAAAAAGqc/YrIJ6-us0HE/DSC02208.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/--F0S2wCBW78/Tmj4c4cs0JI/AAAAAAAAGqg/AOt8wilt7gg/DSC02209.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KP9VYASGe-E/Tmj4eb6LncI/AAAAAAAAGqo/f8ceMeaHW7E/DSC02211.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-cQoT2sTgzww/Tmj4fEc0G1I/AAAAAAAAGqs/SlTpQH-7Z9c/DSC02212.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KN4u_qWW5gY/Tmj4f0xV4KI/AAAAAAAAGqw/0UcK6P2KvrA/DSC02213.JPG[/img]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UM3jBn7hC9Q/Tmj4WVgkujI/AAAAAAAAGqE/MGoFTgprEvA/DSC02202.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vXzS82-qSmc/Tmj4XDJc8TI/AAAAAAAAGqI/BzGcu2oJlSY/DSC02203.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-YO9D5zX2ei0/Tmj4YeVWP9I/AAAAAAAAGqM/or0b7POs7FY/DSC02204.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bGe5nSRf5W8/Tmj4ZIFp6kI/AAAAAAAAGqQ/oWl_RHGNSVQ/DSC02205.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cQEUKcUyNmY/Tmj4aJH5EtI/AAAAAAAAGqU/mvRx9D_OUDc/DSC02206.JPG[/img]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-VaKwQb3N-Hw/Tmj4SyQ3tQI/AAAAAAAAGpw/CI8X-o-e52I/DSC02196.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_s4Odo3hDYE/Tmj4TjzOyxI/AAAAAAAAGp0/WKBJSxlm4jI/DSC02198.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-SeH8lyn-NGU/Tmj4UbG2HwI/AAAAAAAAGp4/NJM6jyA95kU/DSC02199.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-rqSMLY_kOQA/Tmj4VJkWnZI/AAAAAAAAGp8/A2_wjrc7DTI/DSC02200.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jMIiH46Hdz4/Tmj4VninoMI/AAAAAAAAGqA/1L5q9Jv_XmA/DSC02201.JPG[/img]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-WbhQMVYuI3s/Tmj4PXHf8YI/AAAAAAAAGpc/RPQ9bBYCZwQ/DSC02191.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uM0O7Yza7Mo/Tmj4QB2AXYI/AAAAAAAAGpg/hb0oVnCFZYQ/DSC02192.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-o9Rka0YVN10/Tmj4Q3d2jhI/AAAAAAAAGpk/25OnwcXIDes/DSC02193.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-cATQ7ygrluM/Tmj4RWaO9CI/AAAAAAAAGpo/_8cHBX0_AQg/DSC02194.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Ery8RL27VWA/Tmj4SWKfG2I/AAAAAAAAGps/XfVaZZuMmGA/DSC02195.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-YNm0dNAkLr0/Tmj4LbKUCdI/AAAAAAAAGpI/ogQ-pLEdYc4/DSC02186.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-QcnbmjXaW6o/Tmj4MReMFII/AAAAAAAAGpM/-7c7MEk1FTw/DSC02187.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-RSzHHBg3eM8/Tmj4NDqJIVI/AAAAAAAAGpQ/sjHlpl3uM50/DSC02188.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ELbtbEW6RVg/Tmj4Nzaid0I/AAAAAAAAGpU/2iEaORudJ6o/DSC02189.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Djbp5Zw-HtE/Tmj4OgFJjnI/AAAAAAAAGpY/_Ct8eiNMMZE/DSC02190.JPG[/img]
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2GpfJwDl9Pc/Tmj4HiuR_YI/AAAAAAAAGo0/QKB4V1nN55Y/DSC02181.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-J24DgzffQLs/Tmj4IQFWwII/AAAAAAAAGo4/STDQhEhsUD0/DSC02182.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Va2_oV6308s/Tmj4I8Gj37I/AAAAAAAAGo8/yor5t79t1SM/DSC02183.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-JiNXWp6rsiQ/Tmj4JqMs5jI/AAAAAAAAGpA/qzwHFKHH-bA/DSC02184.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-oxAX6I-6Hpo/Tmj4KV03nPI/AAAAAAAAGpE/L_ClyPjNnpY/DSC02185.JPG[/img]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-9K8DmgxcT6I/Tmj4DtwzFaI/AAAAAAAAGog/FYPDItE9TC8/DSC02176.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-frugENZradQ/Tmj4EQ96JMI/AAAAAAAAGok/JZNx8kifMao/DSC02177.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Qft4FDfX59M/Tmj4FJAjHuI/AAAAAAAAGoo/RcZWQWjZiK8/DSC02178.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-NnOc2aQqB5M/Tmj4FzUxTPI/AAAAAAAAGos/UDrVVMcFzJU/DSC02179.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6PE0IvbpbaQ/Tmj4GgbkCOI/AAAAAAAAGow/s3BnGLifnag/DSC02180.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-p2whUdFyHhY/Tmj3_qXux4I/AAAAAAAAGoM/xSxHLD9frkA/DSC02171.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DEoo1jt6BZI/Tmj4Adz2GSI/AAAAAAAAGoQ/GMk5AH-dDtQ/DSC02172.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-MUQrRuuJSR4/Tmj4BDfnoZI/AAAAAAAAGoU/7Hy7pOnqxsI/DSC02173.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6LiACKTy-Ao/Tmj4CQ0CO_I/AAAAAAAAGoY/NwaRYbnJU-I/DSC02174.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kTtT6QXU_Dk/Tmj4C6gdVnI/AAAAAAAAGoc/-yVDY5kAvvI/DSC02175.JPG[/img]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-L29djDgdJfU/Tmj374StbFI/AAAAAAAAGn4/HbZdLF_rDkU/DSC02165.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-SMbsGTt0COo/Tmj38hyJeSI/AAAAAAAAGn8/ehNZv-wlMh0/DSC02166.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-hXeOjyC7Y-U/Tmj39eWCWFI/AAAAAAAAGoA/TS3265S9noQ/DSC02167.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DurQz7bfh94/Tmj39zC4cKI/AAAAAAAAGoE/tqkytHfRsrQ/DSC02168.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-TOLrUUKqK8E/Tmj3-9Zb8zI/AAAAAAAAGoI/jXx16k_jzko/DSC02170.JPG[/img]
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Niufciak'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Ntv1zeUp6X8/Tmj3tKJ-YtI/AAAAAAAAGmw/a6l2HyJRAwk/DSC02141.JPG[/URL] Wtapia się w otoczenie :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Kashdog'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-HJahZhngBrk/Tmj3GW2SQ1I/AAAAAAAAGjs/MUdXIj_VO90/DSC02087.JPG[/URL] Widać, że w swoim żywiole :cool3::evil_lol: No i dobrze, że z Dufflem lepiej, ja osobiście bardzo Ci współczuję tych jego problemów, musi to być momentami trochę uciążliwe...[/QUOTE] W końcu to hiszpański pies [B]dowodny :D [/B]Wiesz, najgorsze jest to, że pies cierpi, męczy się, a nie wie się, co mu jest i jak pomóc :-( U Duffla na szczęście już przynajmniej częściowo to się wyjaśniło, a mam nadzieję, że USG w środę udzieli nam jeszcze odpowiedzi, co jest przyczyną tych kłopotów trawiennych. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zz9NM4-58aQ/Tmj33ne3t2I/AAAAAAAAGnk/Rc7WIDv0rww/DSC02160.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-tZZwQoR-Kqo/Tmj34sMR7eI/AAAAAAAAGno/4jL2lCCJmPM/DSC02161.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-I1c3UFSQ2Ss/Tmj35WHu_XI/AAAAAAAAGns/m4mTGJpvolg/DSC02162.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-c--IG-wWVfc/Tmj36KY6tCI/AAAAAAAAGnw/5NKca7_0aOM/DSC02163.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hOtEqPrk8NA/Tmj37L3aXAI/AAAAAAAAGn0/t5ksOMEye0Y/DSC02164.JPG[/img]
×
×
  • Create New...