Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    Lara i Chica [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JgT-nmt0QPs/Tmj8MMj3LmI/AAAAAAAAG9o/uLM9Met53kM/DSC02585.JPG[/img] Gosia z Neską [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MoYT4fGKy8k/Tmj8Mk3rB2I/AAAAAAAAG9s/WL3S0YjoBCc/s512/DSC02586.JPG[/img] Gosza [img]https://lh4.googleusercontent.com/-x0YjUwoiEbs/Tmj8OE5TEHI/AAAAAAAAG90/X7e-_8XVtXg/DSC02592.JPG[/img] Początki agility :) Maryl i Chica [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_gjaCN6eEFI/Tmj8RAVTsSI/AAAAAAAAG-A/4VP6rec19c0/DSC02595.JPG[/img] Chica [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xUMGLRcN_dc/Tmj8SmIhkuI/AAAAAAAAG-I/1x5Mh8FDlXA/DSC02597.JPG[/img]
  2. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nw-nF70sCIg/Tmj8IRvjqxI/AAAAAAAAG9U/4gQ1cQ_nBAE/DSC02579.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DLQrrzswhcY/Tmj8JAw7vRI/AAAAAAAAG9Y/X-izHmPg9m4/DSC02581.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VB9-wOsv49Y/Tmj8JniNraI/AAAAAAAAG9c/SVQMyp6dAxw/DSC02582.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ImZcJlQu1do/Tmj8KZH1GaI/AAAAAAAAG9g/8OI6UXxyZyE/DSC02583.JPG[/img] Kolejne zajęcia szkoleniowe :) Lara [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GSC9eHk9IrE/Tmj8LdxhF6I/AAAAAAAAG9k/FHnVvJtp3FU/DSC02584.JPG[/img]
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-iCtLClg1W14/Tmj8Eo8tTbI/AAAAAAAAG9A/0a4aMArW5jk/DSC02570.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GRk04Xw7kN4/Tmj8FbOJXLI/AAAAAAAAG9E/GSRbU293JQg/DSC02572.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-JF_zM73hJ68/Tmj8GNIBnCI/AAAAAAAAG9I/ZZmUAJXI1xs/s512/DSC02574.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-x6BZrBzD8NE/Tmj8GpwI_PI/AAAAAAAAG9M/Nwp6z3EeLqg/DSC02575.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/--ZXu5lpi5Lw/Tmj8HW54_oI/AAAAAAAAG9Q/ZmnvGINViOY/DSC02577.JPG[/img]
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-VWkBS7bF01g/Tmj7_4xpPkI/AAAAAAAAG8o/zJziUzzAeEA/s512/DSC02563.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bOjUyGOe0WE/Tmj8BcKg1-I/AAAAAAAAG8w/-QfwlcKeudo/s512/DSC02565.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3DVCTiwjN28/Tmj8CDV5_CI/AAAAAAAAG80/0ohRHeI5Oo8/DSC02566.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-k20R_pjIdbU/Tmj8C3-elWI/AAAAAAAAG84/uoFSCEQRUVU/DSC02567.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-oqLlcXk0kGs/Tmj8DnT5rpI/AAAAAAAAG88/MqTyCttoPFo/DSC02568.JPG[/img]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-g2sCwvQO3m8/Tmj78rpdgFI/AAAAAAAAG8U/bt5qfX_5Odc/DSC02558.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WHTytaC9H2Y/Tmj79rRXjjI/AAAAAAAAG8Y/PhQFQdSk6ao/DSC02559.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gBUSR8xdQO0/Tmj7-EiAB7I/AAAAAAAAG8c/9EH-GYTsy_0/DSC02560.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-hLBId3Aj0NA/Tmj7-7k8yiI/AAAAAAAAG8g/KIeiNzRfKjA/DSC02561.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-h11nLyKmPms/Tmj7_Sufx6I/AAAAAAAAG8k/LmU_tGKkuJM/DSC02562.JPG[/img]
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Amber']Spóźnione gratulacje za zdane prawko :laola: I spóźnione życzenia urodzinowe dla Duffla :new-bday::BIG::tort: Jak tam ci się studiowanie podoba? ;)[/QUOTE] Dzięki ;) Jak na razie miałam tylko inaugurację, szkolenie biblioteczne i szkolenie przeprowadzone przez zarząd samorządu odnośnie praw i obowiązków studenta, więc za wiele się wypowiedzieć nie mogę ;) Od jutra się dopiero zacznie :D Za to poznałam już czym jest USOS :diabloti: [quote name='Kashdog']I spóźnione [B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO[/B] od nas ! Ja tak jak inni życzę Dufflowi dużo zdrowia, bo ostatnio chłopak co chwila miał z czymś problem i oczywiście jeszcze wielu lat spędzonych razem :)!:multi::multi:[/QUOTE] [quote name='Paula03']Spóźnione, ale szczere wszystkiego najlepszego i oczywiście dużo zdrowia :BIG::BIG: I gratki za prawko :)[/QUOTE] [quote name='darii_iia']Spóźnione najlepszego dla Duffelka. ! :)I gratulacje zdania prawka i fajne autko dostałaś. ;) A zdjęcia baardzo fajne, sporo miejsca do biegania i są też psy do zabawy...SUPER ! :)[/QUOTE] Dziękujemy :) Autko faktycznie fajne, strasznie żałuję, że nie mogę jeszcze jeździć :lol:
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Justa']A no to fajnie fajnie, bo teraz tak naprawdę zaczniesz się uczyć jeździć poprawnie, a nie być zawalidrogą ;) Ja nigdy nie zapomnę mojego pierwszego samodzielnego wyjazdu do miasta :mdleje: Nogi mi się trzęsły jak galareta, temperatura skoczyła chyba do 40stopni, spociłam się jak mysz.. :p[/QUOTE] Pewnie w moim przypadku będzie podobnie ;) To jednak zupełnie co innego jeździć z instruktorem, który jakby co zawsze może zareagować, niż samemu. Myślę, że na początku będę jeździć głównie z tatą,coby mi dawał jakieś wskazówki użyteczne ;) [quote name='deer_1987']Sto lat dla Duffla![/QUOTE] [quote name='Kaja10014']Gratuluję prawka! :multi: I sto lat dla Duffelka! :smilecol::laola:[/QUOTE] [quote name='sator_k_']Wszytskiego najlepszego Duffelku! Żebyś więcej nie chorował i zabawki z wody aportował! :D[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Sto lat dla Duffel'ka :loveu: I prezent :) [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6356/1830851490.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='Talucha']Gratuluję zdanego prawka i 100 lat dla Duffla :D:bday:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Wszystkiego najlepszego Duffelku :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_fA93u6iWaW4/SzJrYsBMTiI/AAAAAAAAADM/IUiTWg4daxY/s200/prezencik.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='understandme']spóżnione mizianka dla chłopaczka :loveu [/QUOTE] [quote name='Lucky.']gratulację zdania prawka ! w końcu się udało :) i sto lat dla Duffelka, przede wszystkim zdrówka :)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo obydwoje :)
  8. Witamy się :) Już od jakiegoś czasu cicho podczytuję galerię i w końcu się ujawnię ;) Wega jest świetną sunią, a tereny spacerowe macie rewelacyjne ! :loveu: Trzymam kciuki za postępy w zachowaniu na osiedlu, bo chyba tylko tego wam brakuje do szczęścia ;)
  9. Ale świetny kalendarz, bardzo fajne zdjęcia w nim są :) Nadrabiałam trochę zaległości i przy tym zdjęciu padłam :evil_lol: [url]http://img823.imageshack.us/img823/9348/dsc09634v.jpg[/url] Neron ma tu boską minę :lol:
  10. Spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego ! :)
  11. [B]Agata[/B], bardzo fajnie ten Rogz się prezentuje :) Będzie pasować do odcienia sierści Lexie ;) U nas na wieczornych spacerach świetnie sprawdzają się szelki juliusy, mają mnóstwo elementów odblaskowych, a te boczne napisy widać nawet jak nie ma żadnego źródła światła (sprawdzałam w ciemnym pokoju). [B]Zuzia[/B], fajną tasiemkę ma ta obroża :) Pasuje Snoopy'emu :) Ale z niego świetny model, do reklam psich akcesoriów byłby idealny :D
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Hc71RuaBwVs/Tmj75Jq4TNI/AAAAAAAAG8A/-6t8wkJsrJw/DSC02553.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-SbYkqpCTJCE/Tmj76PuByGI/AAAAAAAAG8E/_DW3jPJBH1k/DSC02554.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gVDpViVBJHQ/Tmj76hIPocI/AAAAAAAAG8I/Ti2s4p-DYvA/DSC02555.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-H7zZcFyrN3s/Tmj77aqs3nI/AAAAAAAAG8M/O4rJhlGbAPQ/DSC02556.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-RWxhLL8YtRo/Tmj772yHOHI/AAAAAAAAG8Q/1vTMaID73tM/DSC02557.JPG[/img] CDN...
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-NpAGsRCXxso/Tmj70IrEHiI/AAAAAAAAG7s/fAnjJQdBGPE/DSC02548.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-QVQFY6BTTik/Tmj71AJU7EI/AAAAAAAAG7w/0UHH7pTExFU/DSC02549.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WFPx105daUA/Tmj7184-JBI/AAAAAAAAG70/2-jcZEsQuqY/DSC02550.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xz7tlQqNRU0/Tmj72yE-FJI/AAAAAAAAG74/ZbTe-p7sA3Y/DSC02551.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-f9sI1UaKe0g/Tmj74Ov5voI/AAAAAAAAG78/y-SBhpW-0hA/DSC02552.JPG[/img]
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XU1rVwPjrXg/Tmj7vR1HRAI/AAAAAAAAG7Y/FSZOI3BRIqU/DSC02543.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gY9NeIEK19k/Tmj7wSFx9gI/AAAAAAAAG7c/eG9IGR6at2o/DSC02544.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Ukkd70wfufM/Tmj7xSMcEMI/AAAAAAAAG7g/jYliiKtCphI/DSC02545.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-UXLZeP0A52s/Tmj7yRRdt9I/AAAAAAAAG7k/5XD_I87ZxRk/DSC02546.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GrbGo35S7bU/Tmj7ze7JKGI/AAAAAAAAG7o/mYsyGCCy42M/DSC02547.JPG[/img]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7GgOTn_j-gU/Tmj7q2pszRI/AAAAAAAAG7E/VPisDJHrm84/DSC02537.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-cAG5thbwcsg/Tmj7r_8x0AI/AAAAAAAAG7I/4hqZXxuwtv0/DSC02538.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jWGv8U9JJfA/Tmj7s7JczdI/AAAAAAAAG7M/eRWFlAe21OU/DSC02539.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-TJwKwTT_N_g/Tmj7trSyD5I/AAAAAAAAG7Q/5K_TWMn9J7Y/DSC02540.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-OTo6NuYgmvk/Tmj7uvc6NGI/AAAAAAAAG7U/AxkIA40cUuQ/DSC02542.JPG[/img]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-grdL-AHm6Ow/Tmj7mrVsfXI/AAAAAAAAG6w/iGMs9l-S__A/DSC02532.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xXwhmH59qLs/Tmj7nbVWi5I/AAAAAAAAG60/OKgtBAZKhps/DSC02533.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-vw0g059Ibbs/Tmj7oT24gzI/AAAAAAAAG64/cVrEB7_Ne2k/DSC02534.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-RlFm1ZciSB4/Tmj7pG3tdEI/AAAAAAAAG68/2aCafDb586w/DSC02535.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MiytmJzv2L8/Tmj7pzLfP_I/AAAAAAAAG7A/ggxnTsPPeHw/DSC02536.JPG[/img]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Justa']Super gratuluję prawka !!! A masz auto którym mogłabyś jeździć?[/QUOTE] Dzięki :) Tak, dostałam zaległy prezent na 18stkę :lol: Nissan Micra, rocznik 2003 :) Już trochę go wypróbowałam w okolicy i bardzo fajnie mi się nim jeździ. Nie mogę się doczekać odbioru prawka :cool3: [B]Duffel dziś kończy 4 lata ! Ale ten czas szybko leci...[/B] [img] https://lh3.googleusercontent.com/-sZbMMFnwVUA/Tmj7ipgQ8II/AAAAAAAAG6c/im9c8C1Z1Rk/DSC02524.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jc4Zuj3d2N8/Tmj7jdWADOI/AAAAAAAAG6g/sZ8WTk-KNdo/DSC02527.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-YpJilzew1BE/Tmj7kHg8O0I/AAAAAAAAG6k/5nMA2LtG48c/DSC02529.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-SQo4bVuhiw8/Tmj7kzGHbOI/AAAAAAAAG6o/nTG0MKu-wto/DSC02530.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VtaLBZx_eRI/Tmj7luST68I/AAAAAAAAG6s/NzAPKEaSiYI/DSC02531.JPG[/img]
  18. Z papierami trzeba uważać, goldeny bardzo je lubią :evil_lol:Duffel kiedyś zjadł instrukcję od alarmu :diabloti: Myślę, że powinni bez problemu dać duplikat rodowodu, najlepiej zadzwonić do związku i się zapytać ;)
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='magdabroy']Za 6 :oops:[/QUOTE] Ale to w sumie nieważne, za którym razem się zdało ;) Poza tym sporo zależy też od egzaminatora, jak ma się pecha i trafia się na czepliwych, to można i kilkanaście razy zdawać, bo wiadomo, że zawsze jakiś mały błąd się popełni... [quote name='Kashdog']Gratuuulacje prawka :multi::multi::multi: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-KvpiPeDLshY/Tmj7g-0wYuI/AAAAAAAAG6U/g_lXLgcD1Rk/DSC02522.JPG[/url] Super :)![/QUOTE] Dzięki :) [quote name='gops']gratuluje prawka! ja nawet nie podchodzę z góry wiem że nie zdam :oops:[/QUOTE] Dzięki :) Dlaczego tak uważasz ? Ja kiedyś myślałam, że w życiu się nie nauczę jeździć, ale zawsze marzyłam o własnym samochodzie, więc się zawzięłam ;) Przyznam, że jakieś 10 pierwszych lekcji było koszmarnych, wszystko mi się myliło, chwilami miałam już naprawdę dosyć i myślałam, żeby dac sobie spokój, ale potem jakoś się odstresowałam, pojeździłam trochę z innym instruktorem i dalej jakoś poszło z górki ;) Także myślę, że warto próbować :)
  20. Te kijki to pewnie nordic walking ;) Moja babcia namiętnie z takimi spaceruje :D Czekamy na fotki ;)
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='magdabroy']No to gratuluje :multi: Jesteś lepsza ode mnie :eviltong:[/QUOTE] Dzięki :) A Ty za którym razem zdałaś ?
  22. Faktycznie bardzo ładne kolory wyszły :) Ten fiolet świetny :)
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Lucky.'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-RXiR70C_rQk/Tmj7gSg3_6I/AAAAAAAAG6Q/74D67tf-D-E/DSC02521.JPG[/url] jejku, ale śliczne :loveu:[/QUOTE] [quote name='deer_1987']Te pozowanka Duffla super![/QUOTE] [quote name='cockermaister']Ach te tereny ...:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']O jak słodko :loveu:[/QUOTE] :) :) :) [quote name='understandme'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-42ucjvuKjMM/Tmj7H1ucJHI/AAAAAAAAG34/mqpveJxyU1Q/DSC02482.JPG[/URL] ale pracowite zwierzątko :D[/QUOTE] Viki pracowitością nadrabia małe rozmiary :cool3: [quote name='sator_k_']Obrażony duffel jest cudowny :D A to zdjęcie wspólne na pomoscie bardzo klimatyczne :)[/QUOTE] Taa, cudowny :diabloti: Też mi się podoba, podziękowania należą się tu autorce zdjęć, czyli Gosi od Neski ;) [quote name='dOgLoV']Gratulacje !!!! :multi:[/QUOTE] [quote name='deer_1987']No ja tez chcialam gratulowac ale ona sie tu jeszcze nie chwalila :diabloti:[/QUOTE] Dziękuję :) Jakoś nie bylo kiedy, dopiero teraz mam chwilę czasu ;) [quote name='przeszlus']Jaka fajna woda :loveu: No i Duffel, co tam woda ;) [/QUOTE] ;) [B]No to już oficjalnie i tu się pochwalę, że udało mi się za 3 razem zdać egzamin na prawko ! :multi: Nareszcie mam to z głowy. Idealnie nie było, zrobiłam kilka głupich błędów, ale generalnie stresowałam się znacznie mniej niż za pierwszym i drugim razem, myślę, że to za sprawą sympatycznego i wyrozumiałego egzaminatora ;) [/B]
  24. [quote name='Agnes']Ewa fajowo wyglada w tych szelkach, myslalam ze bedzie gorzej ze wzgledu na jego futro, a tu prosze elegancko ;) W blekicie mu slicznie :) [/QUOTE] Dzięki :) [quote name='drzalka']Ewa szelki super i dobrze Dufflowi w nich ;) W tym błękicie jak anioł hah :D Ja jednak zdecydowałam się na inny krój szelek , ale też Julius, tylko IDC ;) Na razie to za duży wydatek na psy, prawie 300 stówy za dwie pary szelek ;/ nie uśmiecha mi się wydać.. może kiedyś.[/QUOTE] Haha anioł :diabloti: Oczywiście anioł musiał dziś wykąpać się w szelkach, a następnie wytarzać się w skoszonej trawie i trocinach z drzewa :roll::evil_lol: Szczerze mówiąc to ja widzę bardzo małą różnicę między tymi różnymi modelami...;) Szelki na dzisiejszym spacerze (zdjęcia z telefonu) jeszcze czyste :cool3: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/2873649/img-0801"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2268/51cfd294000af4fb4e81f5e1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fmix.pl/zdjecie/2873651/img-0802"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1817/14341ffd000211c74e81f5f8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...