-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[quote name='dOgLoV'][URL]http://img51.imageshack.us/img51/8801/dsc06398r.jpg[/URL] Ohh My God mam fisia na punkcie obroży ale tyle to ich nie posiadam :crazyeye: [URL]http://img825.imageshack.us/img825/1345/dsc06100ln.jpg[/URL] przystojniaczek :evil_lol:[/QUOTE] Czyli nie masz fisia :diabloti: :loveu: [quote name='kalyna']Oj tak szybko fotki przybywają, że nie nadążam... [URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5zcMuYmI/AAAAAAAACw0/rw8VN3t1VTQ/DSC05989.JPG[/URL] maseczka błotna :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyWxuXVSI/AAAAAAAACt0/kfz_-NSv3kM/DSC06093.JPG[/URL] prawie jak małżeństwo :lol:[/QUOTE] Ostatnio wcale tak często nie dodaję ;) Ano można tak powiedzieć :cool3: [quote name='kamila92']Noo no piękna kolekcja ale widzę ,że się pomniejszyła :cool3: Bardzo podoba mi się ten pomarańczowy rogz, nie chcesz go przypadkiem sprzedać? :eviltong: Pytam sie o zatrzask bo nam puścił ale Pani z ActivDoga powiedziała ,że na swój koszt wymieni nam klamrę albo zrobi na sprzączkę bo bezpieczeństwo psa jest najważniejsze ;) Pięknie wygląda po strzyżeniu, robota Oliwii? ;) My też chcemy iść na agility z Pumą, może pójdziemy na jesieni. Musze zobaczyć jak po LO wszystko mi się ułoży ;)[/QUOTE] Mówiłam, że sporo sprzedałam :eviltong: A moze i bym chciała :diabloti: Zastanawiam się nad tym, tylko musiałabyś wziąć ze smyczą do kompletu, bo jak zostanie to nie będzie mi do niczego pasować :diabloti: A nie chciałabyś może się wymienić na Rogza z łańcuszkiem ? Oj to kiepsko z tym zatrzaskiem, a w jakiej sytuacji puścił ? Tak, Oliwia go ciachnęła :) No własnie, też muszę zobaczyć, jak mi się to wszystko ułoży...
-
Boskie spojrzenie :loveu: Ostrość genialnie ustawiona ;) http://img854.imageshack.us/img854/4561/dsc4010copy.jpg Haha :evil_lol: http://img691.imageshack.us/img691/2171/dsc4042copy.jpg Świetne zdjęcia ! :)
-
[url]http://img860.imageshack.us/img860/4328/dsc09432.jpg[/url] Świetna obroża, strasznie mi się kolor podoba :)
-
U nas w okolicy są fajne pola i sporo seterów tu spaceruje, ale mielibyście trochę daleko, bo to przy cmentarzu bródnowskim... Ja słyszałam, że w lesie kabackim nie wolno spuszczać psów i podobno tego pilnują, ale nie wiem, ile w tym prawdy, byliśmy tam parę razy, ale tylko na obrzeżach. Przy metrze Natolin macie fajne tereny, pola przechodzące potem w las.
-
[quote name='Kaja10014'][URL]http://img825.imageshack.us/img825/1345/dsc06100ln.jpg[/URL] zlał się ze ścianą :D Ale i tak wygląda ślicznie :loveu:[/QUOTE] Wiem, ale akurat tylko takie jednolite tło miałam ;) [quote name='Kasia&Mela'][URL]http://img825.imageshack.us/img825/1345/dsc06100ln.jpg[/URL] śliczny facet :loveu: to kiedy zaczynacie treningi agility...? :evil_lol: Naprawdę Duffel będzie świetny! Ja trenuję w klubie Cavano z Melą i naprawdę goldenom dobrze idzie w tym sporcie. Musicie się agilitować :multi:!!! Inaczej zmarnujesz jego (jeszcze nieodkryty) talent :razz: Dzięki :eviltong:!!! Ta obroża piąta od prawej to rogz fioletowy z odblaskową nitką? Z activdoga jakie masz wzory?[/QUOTE] Zobaczymy, teraz to na pewno nie ;) W wakacje jedziemy na obóz, elementy agility też tam mają być, może potem też coś pomyślimy. W sumie to przydałoby się jeszcze raz prześwietlenie zrobić dla pewności, przed rozpoczęciem treningów. Tak, to jest ten Rogz :) Z activdoga mamy szelki ze wzorkiem w sowy tylko ;) Te widoczne na ostatnich zdjęciach.
-
Gratulacje ! :)
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
Ewa&Duffel replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Prawdziwy demon :diabloti: [url]http://i52.tinypic.com/25jlijc.jpg[/url] Augie jaka dama :loveu: [url]http://i53.tinypic.com/mikphs.jpg[/url] Świetne jest to niebieskie tło :) -
Ale to śmiesznie wygląda :D [url]http://img828.imageshack.us/i/dsc3272s.jpg/[/url] Wow, ona naprawdę wysoko skacze ! :-o [url]http://img840.imageshack.us/i/dsc3277.jpg/[/url] No niezłe to ucho :lol: Prawdziwa uczta :) [url]http://img806.imageshack.us/i/dscn5781.jpg/[/url]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ewa&Duffel replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Super-Ares nadlatuje !!! :D [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC00093.jpg[/url] Faktycznie sporo śniegu jeszcze macie... -
Psy pracujące :D Świetnie Kleo we fiolecie :) [url]http://img215.imageshack.us/img215/9057/dsc09396v.jpg[/url]
-
[quote name='marcelllll']Szkoda, że przegapiłam spacer w Forcie, bo mam niedaleko. Jakby się szykował jakiś kolejny to daj znać ;)[/QUOTE] Akurat wczoraj był :D Ale my teraz dość często bywamy w Fortach, bo przypadło nam do gustu to miejsce.
-
Duffel po obcięciu :) [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1345/dsc06100ln.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']No to czekamy na zdjecia z szalenstw z Brutusem :)[/QUOTE] Niedługo zapewne będą ;) [quote name='sator_k_'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyTLHiMcI/AAAAAAAACtc/RkEbQr3g8Ac/DSC06087.JPG[/URL] To jest super :)[/QUOTE] Cały powyginany :D [quote name='dOgLoV']Musiała bym Neronowi tez zafundować skoki wzwyż tylko troche boje sie o jego stawy ;) świetne są te pomarańczowe puszory :loveu:[/QUOTE] Duffel uwielbia skakać przez rozmaite przeszkody, nigdy nie ma potem problemów ze stawami, ale też staram się go zbytnio nie forsować. Też mi się bardzo podobają, nawet mieliśmy kiedyś takie same ;) [quote name='Kasia&Mela']Fajnie sobie Duffel skacze :loveu: Ma dysplazję? [B]dOgLoV [/B]wystarczy zrobić badania ;)[/QUOTE] Duffel miał problemy ze stawami jak był mały, na szczęście przeszło, dysplazji nie ma. Mam dla Ciebie coś, o co prosiłaś :cool3: Nasze obroże [URL="http://img51.imageshack.us/i/dsc06398r.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8801/dsc06398r.jpg[/IMG][/URL] Mamy jeszcze odblaskową od taks. Smyczy mam kilka do kompletu-do Rogzów Gekko i Surf Tartan i do hibiskusów z Red Dingo. Do pomarańczowego półzacisku używam smyczy Funky Retro. Oprócz tego mam czarną skórzaną smycz Dingo, czarną smycz z liny Lord, smycz automatyczną flexi i smycz z ABS z ipo-sklepu. Szelki jedyne jakie mamy to activdogi. [quote name='kamila92']Fajnie Duffel skacze, na agility byś z nim poszła :razz: Czekam niecierpliwie na zdjęcia od Oliwii ;) i w tym momencie czuje się urażona bo mi nigdy nie chce zdjęć wysłać :-( chyba się obraziłam :roll: Jak Ci się trzyma zatrzask w ActivDogu?[/QUOTE] Może kiedyś pójdziemy, podoba mi się ten sport i myślę, że Duffel też by to polubił :) Haha jak widać mam przywileje :evil_lol: Zatrzask trzyma się dobrze, nigdy się nie odpiął, wygląda na mocny. A czemu pytasz ? [quote name='Niufciak'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyHBKdUuI/AAAAAAAACsA/vwhvUtZ9YQQ/DSC06058.JPG[/URL] Ta fotka jest najfajniejsza, ale relacja super;) Ładnie mu w tych szleczkach:loveu:[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Paula03'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyUxaJcNI/AAAAAAAACto/X-m6Y3puUpg/DSC06090.JPG[/URL] Asha obserwuje jak Duffel skacze ;)[/QUOTE] :) [quote name='Ciapkowa.']Świetne zdjęcia!! :)[/QUOTE] Dzięki !
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
A mi się podobają te zdjęcia z agility, jakościowo moze nie są świetne, ale widać radość Sopla :) -
[B]Niestety obcięłam skaczącą Ashę :([/B] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyYD8tzMI/AAAAAAAACt8/fHi8nPM-ZcM/DSC06095.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyY3CDFVI/AAAAAAAACuA/LgUptMBDZes/DSC06096.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyZmQLPdI/AAAAAAAACuE/3zz7TXwFs04/DSC06097.JPG[/img] [B]Mam jeszcze piękne zdjęcia od Oliwii, jak dostanę to wstawię :) Bo ona jeszcze dalej robiła, a ja już nie dałam rady, tak mi było w ręce zimno...[/B] [B]Dziś Duffel po prawie miesiącu zobaczy się z Brutusem, ale będzie szaleństwo :evil_lol:[/B]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyUxaJcNI/AAAAAAAACto/X-m6Y3puUpg/DSC06090.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyVfSnO1I/AAAAAAAACts/XdzP1R8kJxA/DSC06091.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyWD9RkBI/AAAAAAAACtw/-8ssYsxjcX4/DSC06092.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyWxuXVSI/AAAAAAAACt0/kfz_-NSv3kM/DSC06093.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyXZZk9BI/AAAAAAAACt4/gQzjpyuNzM4/DSC06094.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZySLfFWzI/AAAAAAAACtU/piemQNuCL8g/DSC06085.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZySlVWgZI/AAAAAAAACtY/2p3T5qBnUtk/DSC06086.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyTLHiMcI/AAAAAAAACtc/RkEbQr3g8Ac/DSC06087.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyT5nqAjI/AAAAAAAACtg/xydgBpJX40Q/DSC06088.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyUSIuy3I/AAAAAAAACtk/v_Dmsj9IYgw/DSC06089.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyO2ZrHDI/AAAAAAAACtA/Ao6ziKCBp20/s512/DSC06078.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyPdj3hYI/AAAAAAAACtE/LSpw7YiagXw/DSC06080.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyQUQAOdI/AAAAAAAACtI/WofHw9BwyWs/DSC06081.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyQxD0g-I/AAAAAAAACtM/93M3z1_nSwI/DSC06083.JPG[/img] Przygotowania do skoków :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyRko62xI/AAAAAAAACtQ/dk9Hzey8fVk/DSC06084.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyMnQLx4I/AAAAAAAACss/Bzf4JkunaNg/s512/DSC06071.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyM5rMt4I/AAAAAAAACsw/N8tp30JjxZo/s512/DSC06073.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyNQ6vGKI/AAAAAAAACs0/UxYr_NipHcY/s512/DSC06074.JPG[/img] Asha [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyN1USvII/AAAAAAAACs4/lDEHxklg8JQ/DSC06076.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyOf8NnZI/AAAAAAAACs8/ky9hXteYn_E/s512/DSC06077.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyJ175RRI/AAAAAAAACsY/a33bWJyqmXw/s512/DSC06065.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyKY2LHXI/AAAAAAAACsc/ShrAy3dsVWw/s512/DSC06066.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyKwTRavI/AAAAAAAACsg/S6gDTRQqwuE/s512/DSC06067.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyLQWqdGI/AAAAAAAACsk/eXyLa5EGu_M/DSC06069.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyMKLLATI/AAAAAAAACso/sEpkc8kXkx0/DSC06070.JPG[/img]
-
[quote name='deer_1987'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyEYFCoZI/AAAAAAAACrw/5TceFF6SivQ/DSC06053.JPG[/URL] miejsce w sam raz na pozowanie :D[/QUOTE] Oj tak, Forty Bema są genialnym miejsce na sesję fotograficzną :) [quote name='Paula03'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx64Oi7MI/AAAAAAAACqo/hSONVUKQdFw/DSC06034.JPG[/URL] Ale ma minę :D[/QUOTE] Coś nie zasmakował patyczek chyba :lol: Albo chciał pokazać, że nie życzy sobie paparazzi :diabloti: [quote name='sator_k_']Przywitanie z Hetmanem genialne :D[/QUOTE] :evil_lol: [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyHBKdUuI/AAAAAAAACsA/vwhvUtZ9YQQ/DSC06058.JPG[/img] Duffel i Asha to zawodowi modele :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyHoRsYGI/AAAAAAAACsE/tU9bbwKaQUE/s512/DSC06059.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyIPv38bI/AAAAAAAACsM/2rPeZuwWVUs/DSC06062.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyI3qdl2I/AAAAAAAACsQ/RFn6Sl4QrII/s512/DSC06063.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyJeJCrcI/AAAAAAAACsU/HdGtawgsnjc/s512/DSC06064.JPG[/img]
-
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
Jak ładnie Niuni w tej kurteczce :) [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_2397ef18.jpg[/url] -
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyDhaKFCI/AAAAAAAACrs/V6mfCsfWjBE/DSC06052.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyEYFCoZI/AAAAAAAACrw/5TceFF6SivQ/DSC06053.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyFGxGQsI/AAAAAAAACr0/peXpA8RshkA/DSC06054.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyGAd39jI/AAAAAAAACr4/m0dSMhy435o/s512/DSC06056.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyGnySY8I/AAAAAAAACr8/NN6xFc2kJAk/s512/DSC06057.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyAoerxpI/AAAAAAAACrY/o1FcPAZiq3Q/s512/DSC06047.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyBEAxqSI/AAAAAAAACrc/WxdhN3Ho1qE/DSC06048.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyB4HVXGI/AAAAAAAACrg/oQdZzwGRBA4/DSC06049.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyCvNITfI/AAAAAAAACrk/YSrNJo0nTNA/DSC06050.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyDMWPf1I/AAAAAAAACro/ANKYDRKyBz4/s512/DSC06051.JPG[/img]