Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Jak ładnie pozuje :loveu: [url]http://img8.imageshack.us/img8/2156/kk16.jpg[/url]
  2. [quote name='Diora']Szkoda, że nie XL :([/QUOTE] Właśnie dlatego, że to L, sprzedaję ;) Za mały karabińczyk i za cienka jednak dla nas jest.
  3. Uff ale miałam nadrabiania...:cool3: Już mniejszej piłki sobie nie mógł znaleźć :evil_lol: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/DSC08064.jpg[/url] Jaki słodki buziak :loveu: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/DSC07935.jpg[/url] Pięknie Mayka wyszła :loveu:Uwielbiam ją :loveu: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/DSC08602.jpg[/url] Pasują Aresowi leśne barwy :) [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/DSC08686.jpg[/url]
  4. Świetne te szelki :) [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/allegro/DSC07968.jpg[/url] Zapraszam do podpisu +jeszcze smycz Rogz fiolet z nitką L ;)
  5. Może coś więcej byś nam o tym cudeńku napisała ? ;)
  6. Biedna Niunia :( Mocno trzymam kciuki za poprawę !!!
  7. Zapraszamy wszystkich chętnych jutro na spacer po Fortach Bema, na 10 :) Ma być parę goldenów, oczywiście inne rasy też są mile widziane ;)
  8. Prześlijcie mi proszę nr konta na PW, postaram się coś wpłacić jednorazowo, stałej deklaracji niestety nie mogę obiecać.
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh3ZesPGI/AAAAAAAACic/i4jyz1MOPbU/DSC05813.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh3-r3CzI/AAAAAAAACig/ThVzjOtHdkg/s512/DSC05814.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh4V75fAI/AAAAAAAACik/eJhy02-ds8s/DSC05816.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh41JwJ3I/AAAAAAAACio/cge-DVBSWxA/DSC05817.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh5OMwRnI/AAAAAAAACis/MtuWS8UIQ0Q/DSC05819.JPG[/IMG] W Warszawie podobno takie mrozy, że nawet Duffel niechętnie na dwór wychodzi, woli grzać tyłek w domu :diabloti:
  10. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh1WS2tWI/AAAAAAAACiI/f3hqZA3Urog/DSC05808.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh1uqVmiI/AAAAAAAACiM/SKZV_Jz2Z94/DSC05809.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh10MjbJI/AAAAAAAACiQ/PGlycmewBIo/DSC05810.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh2cP7_WI/AAAAAAAACiU/5PSBIGVDn9I/DSC05811.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh3Fxt8ZI/AAAAAAAACiY/g1VCqCv357k/DSC05812.JPG[/IMG]
  11. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhz3rchYI/AAAAAAAACh0/lKZ4l7Dx2CQ/DSC05803.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh0A4_1wI/AAAAAAAACh4/vMc3zrLShwA/DSC05804.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh0asQjFI/AAAAAAAACh8/E1cC3649_jU/DSC05805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh0vJlx3I/AAAAAAAACiA/RBVRGJvrnpQ/DSC05806.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh0_rYDGI/AAAAAAAACiE/twGbd_xcV7s/DSC05807.JPG[/IMG]
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Stateczny i spokojny :loveu:[/QUOTE] Do czasu :diabloti: [quote name='Paula03'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhxKZ6QYI/AAAAAAAAChY/cbfTFlDRbYA/DSC05796.JPG[/URL] A Duffel znowu niszczy :D[/QUOTE] Oj bez przesady, tylko sobie trochę pogryzie :cool3: [quote name='dOgLoV']Widze że Duffel udaje bobra :evil_lol: ale ja wam zazdroszcze tych ferii w takim miejscu :roll: :lol:[/QUOTE] Tak, lubi być bobrem :evil_lol: Nie ma co zazdrościć, trzeba przyjeżdżać :diabloti: Dzisiaj to akurat sobie nie pojeździłam na nartach, z powodu wiatru był czynny tylko jeden wyciąg i straszne kolejki w związku z tym, prawie godzina stania...Więc zrezygnowaliśmy po 3 godzinach i pojechaliśmy do parku wodnego, całkiem fajnie było, chociaż szczerze mówiąc spodziewałam się większych atrakcji ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhxiAndYI/AAAAAAAAChg/v7pXy2QjhkE/DSC05798.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhyFSh9qI/AAAAAAAAChk/Ur_0mQd7M9E/s512/DSC05799.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhyV6qXNI/AAAAAAAACho/8fGrzNBj7SU/s512/DSC05800.JPG[/IMG] Nowy przedmiot pożądania :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhzGMEZsI/AAAAAAAAChs/ou3-FWGIa5k/DSC05801.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhzdYf2SI/AAAAAAAAChw/yzL0gh8RRrQ/DSC05802.JPG[/IMG]
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    Edit:dubel.
  14. Miśka jako pies pociągowy prezentuje się swietnie ;) [url]http://img16.imageshack.us/i/dsc09003x.jpg/[/url]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhsummRbI/AAAAAAAACgk/yhVSntEvR1Y/s512/DSC05778.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhs6QEweI/AAAAAAAACgo/iTjjmG9zSHI/DSC05780.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhtTN0R1I/AAAAAAAACgs/ITLDdKBEJ4Y/DSC05781.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhtjR4QfI/AAAAAAAACgw/VF7iFrS-bM0/DSC05782.JPG[/IMG] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrht5nuHHI/AAAAAAAACg0/UfyI3LgeOqU/DSC05783.JPG[/img] CDN ;)
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhv5nyABI/AAAAAAAAChM/ls6qXw3xw7U/DSC05793.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhwVi16kI/AAAAAAAAChQ/oaaw9vFQRw0/DSC05794.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhw8XXc-I/AAAAAAAAChU/dKejX33NWGo/DSC05795.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhxKZ6QYI/AAAAAAAAChY/cbfTFlDRbYA/DSC05796.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhxW5edmI/AAAAAAAAChc/_xoZY8CtOt4/DSC05797.JPG[/IMG]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhuRQs38I/AAAAAAAACg4/goh4RxFp0GY/DSC05784.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhujr9VGI/AAAAAAAACg8/bIryGFNL5OM/DSC05788.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhu7xY5HI/AAAAAAAAChA/whJWsnYGwCU/DSC05789.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhvZbfY3I/AAAAAAAAChE/TUCA0NoQ8Iw/DSC05790.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhvlwZuEI/AAAAAAAAChI/TShbPiEZOW0/DSC05792.JPG[/img]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhq9-oL4I/AAAAAAAACgQ/jc2a09k0dlA/DSC05768.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhrXUB59I/AAAAAAAACgU/HfbJPhyU66A/DSC05771.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhrvGP7uI/AAAAAAAACgY/IiPkqQmyp7c/DSC05772.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhsCVYV6I/AAAAAAAACgc/t1F6yu2WOFg/s512/DSC05775.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhsRWyl6I/AAAAAAAACgg/P_tMLFe6t8Y/DSC05777.JPG[/img]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhpTi3-fI/AAAAAAAACf8/oxn6SlE_6Ko/s512/DSC05763.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhpr0EmFI/AAAAAAAACgA/9NdyMo3CJus/s512/DSC05764.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhp7eKQDI/AAAAAAAACgE/4MG3lkeCXe8/s512/DSC05765.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhqLt83ZI/AAAAAAAACgI/XLkW06S26Ds/s512/DSC05766.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhqvsZOpI/AAAAAAAACgM/Vk3YIs2LUOY/DSC05767.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Udanych ferii![/QUOTE] [quote name='Czarna_Owieczka']miłego wypoczywania :multi:[/QUOTE] [quote name='Kaja10014']Dobrej zabawy! :)[/QUOTE] Dzięki ! Jak na razie jest świetnie :) [quote name='Aga&Ganja']Witam się! :):) Świetne zimowe zdjęcia! ach, te zmarszczki... Uwielbiam! :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zU7GOUkI/AAAAAAAACeM/Wz5Dwootv4M/DSC05754.JPG[/URL] Pozdrowionka i zapr.[/QUOTE] Hej :) Ja też uwielbiam jak Dufflowi się tak marszy czoło ;) [quote name='Kashdog']Baaaaardzo śmieszne :p Żebyś się nie zdziwiła :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Zgodnie z obietnicą zdjęcia: spacer po lesie pod koniec stycznia ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhmev0inI/AAAAAAAACfo/hf1P5j0gxuc/DSC05757.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhnD4yCcI/AAAAAAAACfs/b4ueIclvqAw/DSC05758.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhnttzY5I/AAAAAAAACfw/-LXHW4D-7dI/DSC05759.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhoA2NfmI/AAAAAAAACf0/fgDE7-y1H-k/s512/DSC05761.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhoV1e9uI/AAAAAAAACf4/2ZmCT6trR-4/s512/DSC05762.JPG[/img] [/B]
  21. Zresztą kaganiec w tym wypadku i tak by nic nie dał, skoro pies pacnął małego łapą....
  22. [quote name='Voute']Dokładnie o czymś takim myślałam. Na takim "sprzęcie" pracują ludzie przygotowujący psy do prawdziwego polowania. Skoro pies myśliwski, to nie oprze się zapachowi prawdziwej zwierzyny. Jeśli my nic nie wskóramy z rosołem, to też się zaopatrzymy w zapach do aportu, choć podejrzewam, że to jeszcze bardziej wzbudzi w psie instynkt myśliwski. No nic, czego się nie robi dla zmęczenia psa i świętego spokoju ;) Mi nic więcej do głowy nie przychodzi.[/QUOTE] Pewnie zamówię za jakiś czas, bo aż sama jestem ciekawa, czy to coś da ;) Ale właśnie tak się trochę obawiam, czy taki zapach nie rozbudzi w psie instynktów myśliwskich...? Ogólnie mój pies to niby rasa myśliwska, ale nie ma chyba za mocnego instynktu, przykładowo na spacerze w lesie zazwyczaj trzyma się ścieżki, nawet jak pobiegnie w głąb lasu, to po po prostu po to, żeby sobie pobiegać, a nie za zwierzyną. Jak spacerujemy sporą grupą (goldeny, seter, rodezjanka) to większości zdarzają się samowolne wycieczki np. za sarną, a mój w nich udziału nie bierze, w ogóle tej zwierzyny nie zauważa.
  23. [quote name='Voute']Mój spaniel jak rzuca, to biegnie za piłką, przebiegnie obok i leci dalej. W domu nigdy nie miałyśmy problemu. Ale ogólnie mój pies jest dziwaczny - w domu frisbee się nie bawi, natomiast gryzaki, piszczałki i sznury są świetne. Na podwórku bawi się wszystkim a na spacerze niczym. A może spróbuj jak ja - wygotować zabawkę w rosole? Albo zakup coś dla retrievera - dummy? Ewentualnie użyj zapachu do aportu, gdzieś w internecie widziałam takie cuda. Kosztowały koło 35 zł. Myślę, że golden takiej pokusie by się nie oparł ;)[/QUOTE] To ja na spacerze mam dokładnie tak samo, jak rzucę piłkę to często pies niby za nią biegnie, ale mija ją i biegnie dalej... Mój w domu też pobawi się w zasadzie każdą rzeczą, jeżeli go odpowiednio nakręcę, ale wystarczy że usłyszy coś interesującego i już momentalnie przestaje się bawić. I ogólnie sam zabawy nie inicjuje. Myślę, że to wygotowanie w rosole nic nie da, najwyżej jednorazowo się dzięki temu zainteresuje i tyle...Dummy w zasadzie niczym się nie różni od szarpaków, więc wątpię, żeby wzbudziło w nim specjalne zainteresowanie. Zapach do aportu ? Chodzi o coś takiego [URL]http://piesmysliwski.pl/go/_category/index.php?idc=%22id_19%22&page=2[/URL] W sumie rzecz warta wypróbowania, jako ostatnia deska ratunku chyba :diabloti: Myślałam jeszcze ewentualnie o czymś takim [url]http://piesmysliwski.pl/go/_info/?id=288[/url]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    A ja nareszcie doczekałam się ferii i obecnie jestem na nartach na Słowacji :) Warunki co prawda średnie, bo śniegu mało, za to sporo lodu, ale na szczęście mam nowe narty, są bardzo ostre i świetnie dają radę ;) Ogólnie to jest bardzo fajnie, mnóstwo atrakcji i dobrane towarzystwo, także bawię się super :) Duffel za to wypoczywa w Warszawie (został z dziadkami) od okropnej, wymagającej pańci :diabloti: Oj, on uwielbia zostawać z dziadkami, pelen luz i mnóstwo smakołyków za nic :diabloti: Pozdrawiam wszystkich, jutro może wstawię jakieś zdjęcia, a tymczasem idę na kręgle ;)
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Kilche']Śliczny Dufiasty! :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Izabela124.'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yJpYcSzI/AAAAAAAACXQ/nGcYLIptqMQ/DSC05637.JPG[/URL] podobno goldeny to łagodne psy :diabloti: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yyr0N7BI/AAAAAAAACbA/CoNPA9XUpDE/DSC05699.JPG[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Podobno :diabloti: [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zMi7CafI/AAAAAAAACdk/dm4LVfa2Zng/s512/DSC05744.JPG[/URL] :loveu: do tej kremowej sierści ślicznie pasuje taka wyrazista błękitna obroża :smile:[/QUOTE] Też tak uważam ;-) [quote name='Niufciak']Przyszłam popodziwiać stare fotki i przyniosłam Wam walentynkę;-) [IMG]http://www.walentynki.gsm.pl/images/stories/gify_misie/misie10.gif[/IMG][/QUOTE] Dziękujemy ;-) [quote name='kamila92'][URL="http://img842.imageshack.us/i/pumawalentine.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4764/pumawalentine.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Haha Kamila padłam :lol: Super kartka, szkoda tylko, że Dufflowi nie mogę jej pokazać, na pewno byłby wniebowzięty :loveu: Musimy ich koniecznie umówić na randkę w następnym tygodniu :cool3:
×
×
  • Create New...