Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='dOgLoV']świetne miny robia na tych zdjęciach ale najbardziej podoba mi sie ta fotka [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zU7GOUkI/AAAAAAAACeM/Wz5Dwootv4M/DSC05754.JPG[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dufflowi wyjątkowo zasmakował mech :D [quote name='deer_1987']Oni sie dopiero za niego tak naprawde wzieli dopiero 7 lutego, bo moge na stronie sledzic przebieg naprawy i 7 mam informacje w naprawie, zamowione czesci. co robili przez 2 tyg z nim to chyba tylko na polce lezal i kurz zbieral :angryy: ale to jest tak ze maja na to 14 dni ROBOCZYCH a na razie 9 minelo... No to dzis wzielam tamrona ktory wiem ze juz swoje lata swietnosci zdjec w ruchu z uszami sherry na wszystkie strony przezyl ale cos tam mam :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2ywfhadUI/AAAAAAAACaw/bNHJ-TAD1Uo/DSC05695.JPG[/URL] W ta sama strone :razz:[/QUOTE] Tak to niestety bywa z tymi serwisami... Tak, panienki akurat się czymś zainteresowały ;) [quote name='sator_k_'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zLeC40kI/AAAAAAAACdc/dCZL4pPZ3NY/DSC05742.JPG[/URL] To jest dobre :D[/QUOTE] Szkoda tylko, że ucięte ;) [quote name='Niufciak']Wole ci zapowiedzieć wcześniej:P :D:D[/QUOTE] Ok, będę pamiętać :cool3: [quote name='DominikaAnna'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zRWE_PDI/AAAAAAAACd8/uLWA9syMWtc/DSC05750.JPG[/URL] słodziak :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y_mw4tLI/AAAAAAAACcQ/JQyKLoVTjtA/DSC05721.JPG[/URL] jakie groźne psy hihi fajną ma Duffel obrożę :)[/QUOTE] Dzięki, to są żółwie z Lupine :) [quote name='Paula03'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y_mw4tLI/AAAAAAAACcQ/JQyKLoVTjtA/DSC05721.JPG[/URL] Ale fajne ;)[/QUOTE] Dzięki ;) [quote name='ks7']super fotki :) przepraszam ale nie miałem czasu przebrnąć przez 200 stron... możecie mi powiedzieć (być może odpowiedź już była) do czego służy komenda nr 20 - otwórz :) znaczy pysk? ;)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy :) Na komendę "otwórz" Duffel otwiera furtkę albo drzwi ;) [quote name='Onomato-Peja']Tutaj jak zwykle fot nie brakuje : D Fajne takie spacerki po lesie. Ja mam malutki las do dyspozycji, w sumie dalej większy ale trochę boję się sama tam chodzic.[/QUOTE] Ja uwielbiam spacery po lesie, ale sama też średnio lubię tam chodzić ;) Chyba że spacerujemy po naszym pobliskim lesie, który co prawda mały nie jest, ale znam tam dobrze wszystkie ścieżki i wiem, dokąd prowadzą. Po olbrzymiej Choszczówce zawsze spacerujemy sporą grupą. Jakbym tam poszła sama to już bym chyba nie wyszła z powrotem :evil_lol:
  2. Świetne ujęcie ! Na Satora z frisbee mogę patrzeć i patrzeć ;) [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/Frisbee/DSC06435.jpg[/url] Genialne, jaka radość :loveu: [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0919.jpg[/url] Filmik mi się zacina na 49 sekundzie :razz:
  3. [B]Voute[/B]-to i tak masz lepiej, bo mój pies ogólnie bardzo rzadko się bawi, nawet w domu czy ogrodzie...Nie pamiętam już, kiedy sam zainicjował zabawę. Kiedy ja trochę poszaleję z zabawką, pozachęcam go, to w domu potrafi sie mocno nakręcić. Na podwórku to tak jak na spacerach, tylko na chwilę, a zaraz wyczuje jakiś zapach czy usłyszy coś interesującego i już porzuca zabawkę. Najbardziej mnie denerwuje jak biegnie np. w kierunku piłki z zamiarem przyniesienia i nagle się zatrzymuje i stoi jak jakiś autystyk :shake:
  4. Ja też mam problem z odbieraniem, bo owszem, na komendę odda, ale zazwyczaj traci wtedy zainteresowanie...
  5. O, temacik w sam raz dla mnie ;) Moje bydlę już tak mnie wkurza ostatnio, że mam go na spacerach dosyć. Nie interesuje go nic tylko wąchanie, cały czas łazi z nosem przy ziemi. Nigdy nie był jakoś super nakręcony na piłkę, ale ładnie biegał i przynosił, parę razy zawsze chętnie pobiegł po piłkę. Teraz jedyne na co się zdobędzie to łaskawe spojrzenie w kierunku rzuconej piłki :shake: W ogóle on jest jakiś dziwny jeśli chodzi o zabawę, czasem mam wrażenie, że ktoś mi podmienia psa. Raz jest super, chętnie się bawi, chociaż zazwyczaj na początku muszę go trochę zachęcić (uciekam z zabawką po ziemi jeśli jest to szarpak/sznur, podrzucam i turlam jeśli piłka), ale potem się wkręca. I tutaj też mam zagwozdkę, bo potrafi dosłownie w ułamku sekundy się wyłączyć-przykładowo biegnie po piłkę i nagle zatrzymuje się i stoi w bezruchu. A czasami (i to niestety zdarza się częściej) w ogóle nie wykazuje zainteresowania zabawką. I tak się zastanawiam, czy jest sens nakręcać go na siłę ? Może on jednak wcale nie potrzebuje do szczęscia zabawy na spacerze ? Ale z drugiej strony, to jednak aporter, rasa pracująca...
  6. Ewa&Duffel

    Fujio

    Piękny maluch :loveu: Jaki czyścioszek :cool3: [url]http://img27.imageshack.us/img27/7718/img2521eg.jpg[/url]
  7. Haha świetne ujęcie :cool3: [url]http://img171.imageshack.us/img171/7418/img2522f.jpg[/url] Fajnie razem wyglądają i pewnie szaleństwa na całego są ;)
  8. Jak zwykle świetne zdjęcia, zresztą przy takich psach to nic dziwnego ;) Ruda arystokracja :loveu: [url]http://img823.imageshack.us/img823/9688/img7783sy.jpg[/url] Haha jaka mina :lol: [url]http://img222.imageshack.us/img222/3641/img7676k.jpg[/url]
  9. Uszy rządzą :evil_lol: [url]http://img811.imageshack.us/i/dsc1946k.jpg/[/url] U nas też już sucho, śniegu zero, prawie wiosna :cool3:
  10. Ale tam pięknie !!! [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_2784b66e.jpg[/url]
  11. Gratuluję sukcesu wystawowego ;) Nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie ! Boscy są :loveu: [url]http://img130.imageshack.us/i/img7358k.jpg/[/url]
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zTKupJyI/AAAAAAAACeE/Ix4NM_rx_ZI/DSC05752.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zUQ3zwgI/AAAAAAAACeI/KV3Yt5ap6Zw/DSC05753.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zU7GOUkI/AAAAAAAACeM/Wz5Dwootv4M/DSC05754.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zVTx1sMI/AAAAAAAACeQ/Zi6GFx4D-DI/DSC05755.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zV3pvRfI/AAAAAAAACeU/eHkAttD2xBo/DSC05756.JPG[/img] Koniec :cool3: Od tej pory będą bardziej aktualne ;)
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zO34znwI/AAAAAAAACdw/70XWLnOJMjw/DSC05747.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zP3aaW6I/AAAAAAAACd0/n3qBPMiTdfM/s512/DSC05748.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zQ-6cFtI/AAAAAAAACd4/cExm2x849Kc/DSC05749.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zRWE_PDI/AAAAAAAACd8/uLWA9syMWtc/DSC05750.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zSNcy0ZI/AAAAAAAACeA/LCld2Tjs3so/DSC05751.JPG[/img]
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y-yO8d7I/AAAAAAAACcM/TC1ULkSG8l4/DSC05720.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y_mw4tLI/AAAAAAAACcQ/JQyKLoVTjtA/DSC05721.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zAK-Tz_I/AAAAAAAACcU/Peeub520ndc/DSC05722.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zAhGdTMI/AAAAAAAACcY/CKS-AxS29S0/DSC05723.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zBjm_8YI/AAAAAAAACcc/LF0NyZclnBo/DSC05724.JPG[/img]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zLeC40kI/AAAAAAAACdc/dCZL4pPZ3NY/DSC05742.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zMO2zBNI/AAAAAAAACdg/m2v6rtLaQwo/DSC05743.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zMi7CafI/AAAAAAAACdk/dm4LVfa2Zng/s512/DSC05744.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zNJX_mHI/AAAAAAAACdo/1i68a3JUMtk/DSC05745.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zN1BW_NI/AAAAAAAACds/5LiZYsIVFKI/DSC05746.JPG[/img]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y8Z29QyI/AAAAAAAACb4/Kbh_hkj25oo/DSC05715.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y80VDx7I/AAAAAAAACb8/5r5FUL4ys8g/DSC05716.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y9csvgHI/AAAAAAAACcA/kTTstNmsVCQ/DSC05717.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y9xyOMeI/AAAAAAAACcE/J7YXIoTDc2I/DSC05718.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y-eSNFXI/AAAAAAAACcI/optpnuEQCt8/DSC05719.JPG[/img]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zIhUa8uI/AAAAAAAACdI/eUhW-SeX21w/DSC05736.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zJUxtNwI/AAAAAAAACdM/O-kR0oi2VEY/DSC05738.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zJwUJr4I/AAAAAAAACdQ/14qUh6kFGS0/DSC05739.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zKQmYzFI/AAAAAAAACdU/jUMFFqrVL20/DSC05740.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zK8zLgYI/AAAAAAAACdY/rARBBNTReH8/DSC05741.JPG[/img]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y5CUMCgI/AAAAAAAACbk/pBKtGUq5wso/DSC05710.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y6D2It7I/AAAAAAAACbo/yRJ_UXs2fHI/DSC05711.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y6hJjovI/AAAAAAAACbs/jx3sJNjEZSQ/DSC05712.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y7cg2kbI/AAAAAAAACbw/mr1ICV8xQ0s/DSC05713.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y7w9zZJI/AAAAAAAACb0/UwziuYMvkgw/DSC05714.JPG[/img]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zFvLsF-I/AAAAAAAACc0/85u3vsJbCNM/DSC05731.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zGSUbSDI/AAAAAAAACc4/GgaPMi2Z2NU/DSC05732.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zGwLujjI/AAAAAAAACc8/6b7TFRFmVcE/DSC05733.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zHdSYRqI/AAAAAAAACdA/SvNQdVNDlsg/DSC05734.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zH2oQSkI/AAAAAAAACdE/NzR6ZlX-RCg/DSC05735.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zCsLr5-I/AAAAAAAACcg/uA43evb2bRM/DSC05725.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zDMR5QYI/AAAAAAAACck/UwF0vkl0MoU/DSC05726.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zD7xldCI/AAAAAAAACco/G-wLYXNL5e4/DSC05727.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zEZ7gcSI/AAAAAAAACcs/vh4_45_Vwto/DSC05729.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2zFGw7TII/AAAAAAAACcw/GOV6-LCeLYY/DSC05730.JPG[/img]
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2ywfhadUI/AAAAAAAACaw/bNHJ-TAD1Uo/DSC05695.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yw1jCAKI/AAAAAAAACa0/OdnxaFEfKCo/DSC05696.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yyEdOleI/AAAAAAAACa8/c3fZONX9Abw/DSC05698.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yyr0N7BI/AAAAAAAACbA/CoNPA9XUpDE/DSC05699.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yzSA3LYI/AAAAAAAACbE/6XTQhQDeTAw/DSC05700.JPG[/IMG]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y0WdwvgI/AAAAAAAACbI/SWIpX0Yy26E/DSC05701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y2dv8VqI/AAAAAAAACbU/p3HJE5UQdgs/DSC05706.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y3SitzRI/AAAAAAAACbY/ou90v8G1hCE/DSC05707.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y350MmrI/AAAAAAAACbc/7EmEoPVavpk/DSC05708.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2y4h_eSBI/AAAAAAAACbg/cCvComrR23A/DSC05709.JPG[/IMG]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Niufciak']Zdjęcia są świetne:loveu: Liczę na duzo fotek z planowanego spotkania:D:D[/QUOTE] O to jeszcze sobie trochę poczekasz na te fotki :lol: [quote name='Kaja10014'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2ylJn6_nI/AAAAAAAACZw/kgq8OkmXehI/DSC05677.JPG[/URL] super Biedny Duffelek, oby to nie było nic poważnego. Trzymam kciuki, żeby szybko wyzdrowiał![/QUOTE] Już na szczęscie jest w porządku ;) Przed chwilą wróciliśmy z 3-godzinnego spaceru, Duffel się wyszalał na polu i padł ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2ytFL_PZI/AAAAAAAACac/NepahXNV7zg/DSC05688.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yuLcYhsI/AAAAAAAACag/TcD7heRAXBA/DSC05690.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yuqQLn_I/AAAAAAAACak/iB63RbAFPD8/DSC05691.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yvO5ZANI/AAAAAAAACao/TyvTEzodXsw/DSC05692.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TU2yv2yDfuI/AAAAAAAACas/WE3kV114uHs/DSC05693.JPG[/img]
  24. Ewa&Duffel

    Diana :)

    Dianka jak zawsze śliczna:loveu: [url]http://img199.imageshack.us/img199/3907/dsc8199q.jpg[/url]
  25. Świetne ujęcie, takie zamrożenie Maksa w kadrze :cool3: [url]http://i55.tinypic.com/oqx84g.jpg[/url] Jeśli chodzi o naukę, to ja pierwszą klasę LO wspominam najgorzej...zdecydowanie najwięcej roboty było. Teraz jestem w trzeciej i w sumie prawie sie nie uczę, a oceny mam całkiem niezłe i sporo umiem ;)
×
×
  • Create New...