-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVSB5MOKI/AAAAAAAACow/-6RQG4Vvegk/DSC05963.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVSlAa8jI/AAAAAAAACo0/Zdh0tCuBa2o/DSC05964.JPG[/img] Z tego spacerku koniec ;)
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVQIYpuVI/AAAAAAAACoc/Fd8pOIZbje4/DSC05955.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVQW5uuzI/AAAAAAAACog/7E3cUNMn3xk/s512/DSC05956.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVQ-OsoCI/AAAAAAAACok/aylVrkd9mgM/DSC05959.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVRehh4UI/AAAAAAAACoo/_UrZVYa1KBg/s512/DSC05960.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVRrk3PpI/AAAAAAAACos/rfg0_1j0M8Q/s512/DSC05961.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVG-tHzXI/AAAAAAAACnk/wY513iT_U4M/DSC05939.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVHCYm8WI/AAAAAAAACno/gKS5S3jOYY4/DSC05940.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVNYG8lNI/AAAAAAAACoI/EYE_qqdaBeU/s512/DSC05949.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVOPn3zjI/AAAAAAAACoM/fnJl0nvgpp0/DSC05950.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVOrsktkI/AAAAAAAACoQ/U2memRivtzk/DSC05952.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVEZhGYNI/AAAAAAAACnQ/VhbRyDT_kFY/DSC05924.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVE-L1weI/AAAAAAAACnU/wplGmjyHhTU/DSC05928.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVFWzuAUI/AAAAAAAACnY/nBUaLP7rEkM/DSC05931.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVFyO714I/AAAAAAAACnc/6xPOG2ZAC5I/DSC05934.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVGehMkII/AAAAAAAACng/8CwS0fq5nMg/DSC05936.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVBy2GXXI/AAAAAAAACm8/JwJozIgpn2w/DSC05907.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVCMQcCEI/AAAAAAAACnA/H-zF-3r2mQQ/DSC05910.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVCsduF1I/AAAAAAAACnE/4ttQsB8SzCM/s512/DSC05916.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVDIeeqXI/AAAAAAAACnI/P6ssQobNlvM/DSC05919.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVD8a-b5I/AAAAAAAACnM/FfZTj60hiy4/DSC05920.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU-mJrE3I/AAAAAAAACmg/q-7ZKXoFugM/DSC05894.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU_cROSbI/AAAAAAAACmk/N0-N3nNGLQw/DSC05896.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU_7AoLBI/AAAAAAAACmo/VIq6aWYmjMA/DSC05898.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVAay6JEI/AAAAAAAACms/RZUSjKtIvCY/DSC05899.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUVA2Ys_YI/AAAAAAAACmw/v2FYsTIuM0M/DSC05905.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU6nm_W2I/AAAAAAAACmI/Acu27nC8QKc/DSC05886.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU7BxLJnI/AAAAAAAACmM/s0xYIgVE1Lw/DSC05888.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU7rL_8TI/AAAAAAAACmQ/JaI_DNydWUE/s512/DSC05889.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU8DTK6ZI/AAAAAAAACmU/mvqWzPTwgTM/DSC05891.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU-LmE5oI/AAAAAAAACmc/uGZ9cY6pmOw/DSC05893.JPG[/img]
-
[quote name='kamila92']No właśnie ma operacje moje Iniątko :( Ehhh dziś w nocy nie pośpimy. Żeby mi tylko w baryłkę się nie zmieniła ;) Szkoda ,że się nie umówiliśmy na spacer ale już trzeba było ją zapisać na operacje bo cieczka zbombardowałaby ją hormonalnie, sama rozumiesz ale jak wyzdrowieje to się umówimy :) Zdjecia piękne, co za obroże ma Duffel? :)[/QUOTE] I jak się czuje Ina po operacji ? Dzięki ;) To jest Rogz Surf Tartan. [quote name='deer_1987'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU0ViLF0I/AAAAAAAAClU/p61RIt4ZM5E/s512/DSC05873.JPG[/URL] ale dostojnie pozuje :loveu:[/QUOTE] Na szczęście ma to opanowane do perfekcji :cool3: [quote name='Onomato-Peja'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh0vJlx3I/AAAAAAAACiA/RBVRGJvrnpQ/DSC05806.JPG[/URL] słodko :)) Bardzo mu pasują żółwie ;) aż chyba zainwestuję w smycz żółwiową :P [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU52d233I/AAAAAAAACmE/Ar6mOASM9uo/s512/DSC05884.JPG[/URL] - jak fajnie! :D[/QUOTE] Żółwie są super, bardzo lubię ten wzorek :) [quote name='sator_k_']Te dwa ostatnie miodzio :D[/QUOTE] ;) [quote name='Merime']Przedostatnie zdjęcie mnie rozczuliło. Taki gentelman z niego.[/QUOTE] Czasami mu się zdarza :diabloti:
-
[quote name='Onomato-Peja'] Ogólnie Rastek mnie śmieszy, 3h biegała a wróciła do domu i matkę piłką rzuca.[/QUOTE] Skąd ja to znam...Mój jak wróci z kilkugodzinnego spaceru, po którym teoretycznie powinien być wykończony, pośpi z godzinkę i już wstaje jak nowonarodzony, tylko że on zabawkami się nie interesuje, woli pożebrać o coś do jedzenia :roll: To fajnie wyszło :) [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF6047.jpg?t=1298657213[/url] Ogólnie nie są złe zdjęcia ;) Ja wczoraj na spacerze miałam zamiar porobić sporo zdjęć, ogólnie pogoda super, słoneczko, ale tak mi marzły dłonie, że z tych nielicznych zdjęć które udało mi sie cyknąć większość też jest nieostrych...
-
Padłam :lol: Wariatka z niej niesamowita :lol: [url]http://img233.imageshack.us/img233/2979/21022011009.jpg[/url]
-
Rozleniwiona Kati...to chyba rzadkie zjawisko :diabloti: :evil_lol: [url]http://img23.imageshack.us/img23/2033/dscn5335u.jpg[/url]
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Świetne radosne ujęcie :) [url]http://img259.imageshack.us/img259/9981/dsc03283b.jpg[/url] Haha idealne dla niego :lol: [url]http://img199.imageshack.us/img199/1564/dsc06251b.jpg[/url] -
Nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie !!! :loveu: [url]http://i1179.photobucket.com/albums/x394/kaskaa96/wiosnozima%202011/DSC_0248s-1.jpg[/url] Filmiki też Ci bardzo fajne wychodzą ;)
-
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
No proszę, jak panience wygodnie, pełna swoboda :) Sjesta pospacerowa ? ;) [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_3148f7f0.jpg[/url] -
Ale jej ładnie w tym RD :loveu: Mimo że taki cienki :cool3:
-
[quote name='Kilche']To u nas taka inwestycja w pluszaki nie przejdzie, bo u niego to wystarczy parę minut i po zabawce :lol: I znając go to jeszcze by zjadł cały ten środek, więc wolę nie ryzykować. I nie latają tak daleko :D Zdjęcia z lasu cudne! :loveu:[/QUOTE] Ja kupuję w lumpeksach, ostatnio za takiego świetnego dużego słonia zapłaciłam 3 zł :lol: Duffel uwielbia rozpruwać pluszaki i wyciągać z nich tą watę, ale na szczęście nie zjada jej. Dzięki ! Miło że się podobają :)
-
[B]I jeszcze 5 ;)[/B] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU4OlDNHI/AAAAAAAAClw/UKOF4POd3U0/s512/DSC05880.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU4nQYayI/AAAAAAAACl0/vWuYkKwnNIs/s512/DSC05881.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU5NbkzZI/AAAAAAAACl4/u8AUY-oRymE/s512/DSC05882.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU5TQNgvI/AAAAAAAACl8/9JwSQ_oLHkQ/s512/DSC05883.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU52d233I/AAAAAAAACmE/Ar6mOASM9uo/s512/DSC05884.JPG[/IMG]
-
[quote name='Kilche'] I nie rozwala Ci pluszowych zabawek? Z Dżakim nawet nie próbowałam, bo on ma silne zdolności destrukcyjne, także bawimy się praktycznie tylko różnego rodzaju sznurami i piłeczkami :D[/QUOTE] Rozwala, ale stopniowo ;) Jak był młodszy to maskotki żyły tylko kilka dni i już nadawały się do wyrzucania, bo wypruwał całą watę ze środka. Teraz też lubi sobie pomemłać pluszaki i przynosi żeby się z nim poszarpać, ale generalnie najchętniej to się do nich przytula ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU15R3o-I/AAAAAAAAClc/mwGUiqr7wKI/DSC05875.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU2U44PRI/AAAAAAAAClg/64W0Awr7ilM/s512/DSC05876.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU25zc5VI/AAAAAAAAClk/0c4i4UJx_lM/s512/DSC05877.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU3V__PVI/AAAAAAAAClo/KTlDL-lmzkE/s512/DSC05878.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU36gw-PI/AAAAAAAACls/hqjVbogkk_U/s512/DSC05879.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUUxq5KzeI/AAAAAAAAClE/5WornFPaKTI/DSC05869.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUUzHyq44I/AAAAAAAAClM/OwPe7RAwSpY/s512/DSC05871.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUUzmDRryI/AAAAAAAAClQ/uvNoRPDNDfc/s512/DSC05872.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU0ViLF0I/AAAAAAAAClU/p61RIt4ZM5E/s512/DSC05873.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUU1DZsshI/AAAAAAAAClY/F8GWoez8RP4/DSC05874.JPG[/IMG]
-
[B]Od wczoraj jestem z powrotem w Warszawie :) Mrozy rzeczywiście spore, ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza. Zaliczyliśmy dziś z Dufflem 2 godzinny spacerek w pięknej ośnieżonej scenerii i nawet nie było tak czuć tego zimna ;) Jutro jedziemy na spacerek ze znajomymi goldenami także na pewno będzie sporo zdjęć, a tymczasem mam jeszcze zaległe z leśnego spaceru. Spacerek 6 lutego, już prawie wiosennie (a teraz znowu śnieg) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUUuLJYfjI/AAAAAAAACkw/LoXOKQ6iLZM/DSC05859.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUUu44VgdI/AAAAAAAACk0/yNnZi6LIgSg/s512/DSC05861.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUUvW0a-VI/AAAAAAAACk4/d3eveg7jSx0/s512/DSC05862.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUUwPlPmgI/AAAAAAAACk8/DvM6erQphjg/s512/DSC05865.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWUUwxdbIyI/AAAAAAAAClA/W5RwG8cegXQ/s512/DSC05866.JPG[/IMG] [/B]
-
[quote name='Izabela124.']Ale Ci zazdroszczę ferii, moje już dawno się skonczyły[/QUOTE] Moje też już niedługo się skończą niestety...i już tylko nauka do matury zostanie :-( [quote name='zaba14']Piękne te Twoje psisko ;-) i w bobra też się bawi jak moja hehe ;-) pozdrowienia, a w Wawie rzeczywiście mróz okropny :smile:[/QUOTE] Dzięki :smile: To jedna z jego ulubionych zabaw :-D [quote name='Ola & Kajtek']Hej ! :multi: śliczneeee fotki :loveu: :loveu: :loveu: !!![/QUOTE] Hej, dzięki ;-) [quote name='WeronikaM'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh0asQjFI/AAAAAAAACh8/E1cC3649_jU/DSC05805.JPG[/URL] on to miny niezłe strzela :lol:[/QUOTE] Oj tak :diabloti: [quote name='Merime']Trafiłam prze przypadek, a tu taka śliczna morda!! Od dziś zaglądam na bieżąco, a póki co lecę nadrobić zaległości. 202 strony ufff Acha, zdradź nam jak zrobiłaś takie śliczne banery na pierwszej stronie!!!![/QUOTE] Witamy :smile: Bannery nie są mojego autorstwa, tylko kilku osób z dgm.
-
[quote name='Czarna_Owieczka'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrhz3rchYI/AAAAAAAACh0/lKZ4l7Dx2CQ/DSC05803.JPG[/URL] ależ mu się nos zmarszczył :lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh3ZesPGI/AAAAAAAACic/i4jyz1MOPbU/DSC05813.JPG[/URL] piękny z niego golden :loveu:[/QUOTE] To od tej piłki :evil_lol: Dziękujemy :loveu: [quote name='deer_1987'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh0asQjFI/AAAAAAAACh8/E1cC3649_jU/DSC05805.JPG[/URL] smieszne :)[/QUOTE] :D [quote name='Marta_Ares']widze ze Duffel ma nową ulubioną zabawkę :loveu: :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TVrh0asQjFI/AAAAAAAACh8/E1cC3649_jU/DSC05805.JPG[/URL] ale szaleje :evil_lol: :evil_lol: swietne zdjecia:cool3:[/QUOTE] Tak, oszalał na punkcie tej zabawki :) [quote name='sator_k_']Ja poluję na taką piłkę :D Śliczny Duffel :) A mrozik rzeczywiście jest...[/QUOTE] Ja też od dawna chciałam kupić coś w tym rodzaju, bo Duffel generalnie nie przepada za gumowymi czy plastikowymi zabawkami, najbardziej lubi pluszowe i sznury, a tu mam połączenie sznura i piłki, idealne zarówno do rzucania jak i szarpania się i przeciągania :) Ale u mnie w zoologu tylko jedną sztukę mieli, a tak to nie widziałam nigdzie takiej zabawki. [quote name='kamila92']Haha ciesze się ,że kartka się podoba :cool1: sama osobiście też się cieszyłam jak ją robiłam xD :lol::eviltong: Nooo trzeba ich umówić na spacerek, przyda im się :diabloti: Zdjecia super, fajnie Duffel wygląda w tej lupince :) Życzę miłego wypoczynku :) [SIZE=2]P.S ciekawe ile Dufflowi przybędzie jak wrócisz :diabloti:[/SIZE][/QUOTE] Słyszałam, że Ina ma dziś operację ? Trzymam kciuki !!! Także na spacer chyba na razie się nie umówimy ;) Dzięki :) A ferie miałam bardzo udane :)
-
Świetne !!! [url]http://i55.tinypic.com/ncza0j.jpg[/url]
-
Jaka dostojna Rasta :loveu: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF5695.jpg?t=1298407271[/url] Jak fajnie się do tej myszki przytula :cool3: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Purcel/DSCF5650.jpg?t=1298407212[/url] Gratuluję postępów w posłuszeństwie :)
-
Przecudny jest :loveu: Duffel też uwielbia spać na nogach, zapominając o swojej masie :evil_lol: