Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx-OgDKXI/AAAAAAAACrA/_SXUkVIP0xs/DSC06041.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx-SImZ4I/AAAAAAAACrE/wOHPTxiDHpk/DSC06043.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx_ClHytI/AAAAAAAACrI/WZg75zp49Ag/DSC06044.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx_tkFv0I/AAAAAAAACrM/EzWNpV6k-RY/DSC06045.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZyAOoeCCI/AAAAAAAACrQ/SUTLeWwTBKg/s512/DSC06046.JPG[/img]
  2. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx7XCumKI/AAAAAAAACqs/61YWcjhx3UU/DSC06035.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx7644dpI/AAAAAAAACqw/Ntb-JesRcfE/DSC06037.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx8VxYziI/AAAAAAAACq0/Amc7cS_mXsA/DSC06038.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx8-EvuRI/AAAAAAAACq4/-FE4kQaPxOs/DSC06039.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx9gs75II/AAAAAAAACq8/1XeuBrTh0Co/DSC06040.JPG[/img]
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx4xd0GCI/AAAAAAAACqY/fvz_P6mo7TY/DSC06030.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx5cbL4bI/AAAAAAAACqc/aEf1lGFUof0/DSC06031.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx55ZXXLI/AAAAAAAACqg/rNj89aj5zJE/DSC06032.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx6RbneGI/AAAAAAAACqk/o5tWTnVwLGs/DSC06033.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx64Oi7MI/AAAAAAAACqo/hSONVUKQdFw/DSC06034.JPG[/img]
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx2XgRknI/AAAAAAAACqE/j0t-WXiWzFM/DSC06025.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx21szJoI/AAAAAAAACqI/YZnqjWJZRZ4/DSC06026.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx3RUOAaI/AAAAAAAACqM/61QhXKgVSaM/DSC06027.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx3-DpEkI/AAAAAAAACqQ/sZZa98hcb7E/DSC06028.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx4Z2AtVI/AAAAAAAACqU/Lb2Ta9WU0Jo/DSC06029.JPG[/img]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='kamila92']Widziałam właśnie Twoje zdjęcia na FB z dzisiejszego spaceru, niezłe Duffel robi miny :lol: Świetną ma tą mimikę twarzy (pyska :eviltong: ). No to pogoda Wam dzisiaj nie dopisała ;) Szkoda ,że nie wiedziałam wcześniej ale i tak bym nie pojechała, zdjecie szwów przełożone jest na dzisiaj ;) Ja mam fakultety tylko z polskiego, z matmy też są ale akurat kończę o 12 ,a one są dopiero o 15 i nie chciałoby mi się tyle czekać ;) Zazdroszczę Ci ,że umiesz matmę, ja się w takim razie nie odzywam ile miałam z próbnej :oops: I dzisiaj doszłam do wniosku ,że muszę coś zrobić nie wiem napisać podanie w szkole czy pojechać do OKE bo chce zmienic ta biologie na podstawe :lol:[/QUOTE] Tak Duffel potrafi strzelać miny :evil_lol: Ja bym chciała mieć z polskiego fakultety...zdaję rozszerzony, a na lekcjach przerabiamy program podstawowy... Oj to masz problem teraz :diabloti: [quote name='deer_1987']Tu dajesz stare a tam na FB nowe :P[/QUOTE] Bo nie miałam czasu ich wcześniej dać...
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZxyfglp_I/AAAAAAAACpk/2piyDQNRjo0/DSC06012.JPG[/URL] Jak fajnie rozbiegany :lol: ma uszy stojące prawie jak u Onków :evil_lol:[/QUOTE] Wariat ciągle biegał po zamarzniętej rzece :lol: [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZxzwxfn3I/AAAAAAAACpw/et4yqbpMa2s/DSC06016.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx0bU3lUI/AAAAAAAACp0/Zd5I0nA0344/DSC06019.JPG[/img] Przywitanie z Hetmanem :diabloti: [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx0kZGWmI/AAAAAAAACp4/RlwGXIIlnP0/DSC06021.JPG[/img] Złociak Hetman [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx1Atk59I/AAAAAAAACp8/GiCReLSr658/DSC06023.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx14HNKTI/AAAAAAAACqA/XOk9uHam8uI/DSC06024.JPG[/img]
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    [B]Zdjęcia ze spaceru na Fortach Bema 24 lutego, ale zimno było wtedy...ręce mi zamarzały, dlatego też fotek nie ma zbyt dużo. Duffel jeszcze zarośnięty, na następnych będzie już po obcięciu ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZxxTtr0mI/AAAAAAAACpc/05R9pyxSt0Q/DSC06010.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZxx3NcqfI/AAAAAAAACpg/6fQfWMWDEqY/DSC06011.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZxyfglp_I/AAAAAAAACpk/2piyDQNRjo0/DSC06012.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZxy32HhwI/AAAAAAAACpo/zTGpiLpYJbs/DSC06014.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZxzQhKatI/AAAAAAAACps/58ubh_GpLkc/DSC06015.JPG[/img] [/B]
  8. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Czyj to ten fajny jamnis?[/QUOTE] Był z nami na spacerku, ta pani co karmi psiaki chrupkami to jego właścicielka :) Mieszka razem z DONką Lady. [quote name='kamila92']Buuuu nic mi nie wiadomo o sobotnim spacerze w Fortach :-( jeżeli nie będę miała korepetycji z matmy to wpadnę, chciałam jeszcze jechać na Expo w sobotę bo są targi uczelni ,a jutro nie mogę bo pracuje po szkole :shake: No nieźle Puma ma się czuć zazdrosna? :diabloti::eviltong: Haha rozbawiło mnie to chociaż wiem ,że to normalne u psiaków :) Dzieki za pocieszenie :diabloti:ja wiem ,że biologia rozszerzona to hardcor ale teraz to się nawet nie mogę wycofać :lol: będzie co ma być ;) Ja myślałam o Fizjoterapii ,dietetyce, zdrowiu publicznym ;) Najważniejsze to żeby matmę zdać :diabloti: Ja poza maturą muszę się uczyć geografii ,niemieckiego, WOSU (choć tutaj to się nie uczę ;) ) , historii i fizyki :shake: ale normalnie mam 26 godzin tygodniowo siedzenia w szkole ;) nie wliczając fakultetów oczywiście ;)[/QUOTE] Mieliśmy dzisiaj spacerek razem z Ashą, Weną i Szanti, ale niestety pogoda nie dopisała :( A że Oliwia, Beata i Piotr wcześniej byli jeszcze na szkoleniu, cały czas na dworze, to nieźle wymarzli i niestety spacerowaliśmy tylko godzinkę razem. Ale ja potem jeszcze z Dufflem trochę pochodziłam. Ja byłam na tym expo, nic ciekawego generalnie... Ciekawe kierunki i przyszłościowe chyba, jeśli o pracę chodzi ;) E tam, matma wcale nie jest trudna, ja się do próbnej nic nie uczyłam i miałam 65% :eviltong: To fajnie, że masz fakultety, ja niestety nie :shake: [quote name='dOgLoV']kolejny super psi spacerek :lol:[/QUOTE] :) [quote name='Paula03'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp55xzrw8I/AAAAAAAACxg/wY7eWu6qzFc/DSC06001.JPG[/URL] Super zdjęcie :D Jak tam Duffel, jeszcze czysty? ;)[/QUOTE] Dzięki :) Taaa, jasne :evil_lol: Mamy teraz taką pogodę, że wszędzie jest błoto, wiec nietrudno się domyślić, jak pies wyglada po spacerze...
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='sator_k_']No i do nas:diabloti:[/QUOTE] Mam nadzieję, ze się uda znaleźć kogos, kto nas podwiezie ;) Bo inaczej będziemy jechać pociągiem, a wtedy to kiepsko... Ale bądźmy dobrej myśli :diabloti: Ale mój piesek jest czyściutki, aż miło :loveu: I pachnie zielonym jabłuszkiem :loveu: [SIZE=1]Jaka szkoda, ze stan ten utrzyma się mniej wiecej AZ do jutra [/SIZE]:evil_lol:
  10. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='sator_k_']Brudne psy są :cool2: I życzę miłego wakacyjnego wyjazdu :)[/QUOTE] :evil_lol: Dzięki, wcześniej jeszcze wybieramy się na zjazd goldenów :) [quote name='kamila92']Dziękujemy za zaproszenie do Choszczówki, na pewno skorzystamy :) Jutro Inie szwy zdejmą i będzie mogła szaleć :) Fajny ten spacer mieliście ;) Fajnie ,że Duffel ma taki dobry kontakt z Brutusem, ma się przynajmniej z kim bawić :) Wiesz co ja też się boje bo też się nie uczę :shake: ale po części to jest też wina szkoły i nauczycieli bo oni to chyba zapominają ,że oprócz zajęć w szkole ma się też zajęcia po szkole i trzeba się uczyć do matury ,a jak Ci zadzadzą nie wiadomo ile tego to nie ma sie czasu aby zabrać się za ta maturę :shake: Mnie np dzisiaj dorwała Pani od biologii i zapowiedziała mi ,że w połowie marca jest próbna matura i mam ją napisać. Nie wiem czy Ci mówiłam ale porwałam sie na rozszerzenie i nie wzięłam sie za tą biologie...dopiero dzisiaj kupiłam repetytorium :diabloti: ono ma 442 str nie wiem kiedy to ogarnę :shake: ale na tą maturę próbną wołami mnie nie zaciągną! Nie chce jej pisać i już! Wole sobie w domu rozwiązać testy...jak sie już naucze :lol:[/QUOTE] A wybieracie się moze w sobotę na spacer do Fortów Bema ? Duffel i Brutus się uwielbiają, zawsze się śmiejemy, że są autystykami, bo jak widzą siebie, to świat może nie istnieć, nic innego ich nie obchodzi, tylko wspólna zabawa :cool3: A Brutus po części uważa, że Duffel jest jego własnością chyba, bo jak kiedyś byliśmy na wspólnym spacerku z Hetmanem, to nie pozwalał mu się z nim bawić :diabloti: To ja nie mam w szkole aż tak źle, ale po częsci dlatego, że mam chyba sporo mniej przedmiotów od Ciebie. W zasadzie jedyne, z których muszę się uczyć, choć nie piszę z nich matury, to historia i angielski. Oj nie zabrzmi to chyba pocieszajaco ale biologia rozszerzona to hardcore :shake: No ale na pewno dasz radę, jak się porządnie zmobilizujesz :) Ja trochę żałuję, że bardziej się nie przyłożyłam do biologii od początku LO, bo w sumie zawsze ją lubiłam i też mogłabym zdawać, miałabym więcej kierunków do wyboru, a tak to tylko humanistyczne zostają...a Ty na jakie składasz ?
  11. Cudna kuleczka :loveu::loveu::loveu:
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp57EAZ8JI/AAAAAAAACxo/NqXYPc-zSXk/DSC06003.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5786CEcI/AAAAAAAACxs/nwyfERzjxes/DSC06004.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp584S3uoI/AAAAAAAACxw/2xpy5EkoSCc/DSC06005.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp59YEUQfI/AAAAAAAACx0/eTdfgM4WU34/DSC06006.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp593PabzI/AAAAAAAACx4/IgaHxr1o7pg/DSC06008.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5-qpwW8I/AAAAAAAACx8/auiewUDndh8/DSC06009.JPG[/img] [B]Koniec ;)[/B]
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5331du0I/AAAAAAAACxU/xfXl5asKtm8/DSC05998.JPG[/IMG] [B]Joko też lubi chrupki :cool3: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp54uck2VI/AAAAAAAACxY/rtpJdilFhiI/DSC05999.JPG[/IMG] I walk ciąg dalszy...:diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp55Ba-xGI/AAAAAAAACxc/3aS-8kS0gys/DSC06000.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp55xzrw8I/AAAAAAAACxg/wY7eWu6qzFc/DSC06001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp56TtgNoI/AAAAAAAACxk/ShW2_iRnU8Q/DSC06002.JPG[/IMG] [/B]
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [B]Agat i chrupki kukurydziane :cool3: [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp51Hzx-0I/AAAAAAAACxA/L1Vh2gFVxt4/DSC05992.JPG[/img] Inne pieski też lubią chrupki :evil_lol: (Duffel i Zoya) [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp51u5tEUI/AAAAAAAACxE/k9PBNpCe3BI/s512/DSC05994.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp52N-KcqI/AAAAAAAACxI/F1gjkWneXOw/s512/DSC05995.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp52iNPSWI/AAAAAAAACxM/IRZpZMSIakg/DSC05996.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp53KcdgGI/AAAAAAAACxQ/RX80nG8CfNI/DSC05997.JPG[/img] [/B]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    Dzisiaj byliśmy w lesie i Duffel tak się ubrudził że był w połowie czarny :roll: No ale najważniejsze, że spacerek udany, wybiegał się, pobawiliśmy się piłką i sznurem, trochę poćwiczyliśmy. Wracając wstąpiliśmy do Kakadu (chociaż aż mi było wstyd z takim brudasem), ale ekspedientki standardowo były nim zachwycone (on zresztą też :lol:), został wygłaskany za wszystkie czasy i dostał chyba wszystkie możliwe ciastka (po jednym z każdego rodzaju) i jeszcze jedno duże "na drogę" :cool3: A poszłam tam, bo musiałam kupić szampon, wybrałam taki [url]http://www.kuchniapupila.pl/pies/czystosc1/szampony_i_odzywki1/jean_pierre_hery_szampon,p347865135[/url] Mam nadzieję, że się sprawdzi ;) Dziś wieczorem Duffla czeka kąpiel, a jutro zostanie obstrzyżony (nareszcie, już nie mogłam patrzeć na te kudły przy szyi). [B]Lady [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5yDir1XI/AAAAAAAACws/KWvyXFO4jYk/DSC05987.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5ypaKNjI/AAAAAAAACww/GadVylB37t0/DSC05988.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5zcMuYmI/AAAAAAAACw0/rw8VN3t1VTQ/DSC05989.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5zwhD_RI/AAAAAAAACw4/Sw0_VNn_fcA/DSC05990.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp50o_fqpI/AAAAAAAACw8/asQs1kUtZNk/DSC05991.JPG[/img] [/B]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Zagryzanko :)[/QUOTE] Standard :cool3: [quote name='sator_k_'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5xaQFlVI/AAAAAAAACwo/GTQumJo5Pu0/DSC05986.JPG[/URL] Widzę, że odmiana z niebieskiego na czerwony :) Ślicznie[/QUOTE] Odmianę to my mamy na każdym spacerze w zasadzie, Dufflowa garderoba składa się z ciuchów we wszystkich kolorach właściwie :lol: Ale fakt, bardzo mu pasuje czerwony :) [quote name='Kasia&Mela']Witamy się u Duffla :loveu: Śliczne zdjęcia :loveu: Ewa, mogłabyś zrobić zdjęcie wszystkich obroży, smyczy, szelek Duffla :lol:? Proszę z ciekawości, bo zastanawiam się co noszą goldeny.[/QUOTE] Witamy i dzięki :) W weekend postaram się coś cyknąć ;) [quote name='kamila92']Haha nie wierze! Czy ja dobrze widzę (i czytam :eviltong:) Ty nic nie kupujesz :diabloti::eviltong: Nie no jasne ja też nie kupie ,chce teraz jakieś fajne guardy Niusieńce znaleźć ;) i smycz nową ;) Ja też niewiele się uczę i zaczynam się bać ,że się nie wyrobie :roll: Fajny spacer z zagryzaniem :diabloti:[/QUOTE] Naprawdę nic nie kupuję :) Ostatnie zakupy to było to, czego naprawdę potrzebowałam, to jest szelki sportowe i porządna smycz (ta z ABSem), no i jeszcze obroża z El Perro, no ale w zamian sprzedałam kilka rzeczy :evil_lol: Czas najwyższy się wziąć do roboty, ale ja jakoś totalnie nie mam motywacji, w ogóle mi się nie chce uczyć...:roll: Zapraszamy kiedyś z nami do Choszczówki :) [quote name='Kaja10014'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5w_PGibI/AAAAAAAACwk/xp-QmN0ZNDA/s512/DSC05985.JPG[/URL] a ten znowu swoje :D[/QUOTE] Duffel uwielbia patyki, szczególnie takie wystające :lol: [quote name='kalyna'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5xaQFlVI/AAAAAAAACwo/GTQumJo5Pu0/DSC05986.JPG[/URL] :loveu: Widać, że spacerek grupowy można zaliczyć do udanego :)[/QUOTE] Jak zawsze w tym towarzystwie :) [quote name='Paula03'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWp5xaQFlVI/AAAAAAAACwo/GTQumJo5Pu0/DSC05986.JPG[/URL] Wygląda jakby się chciał uśmiechnąć :D[/QUOTE] ;)
  17. Ta obroża ma super wzorek, pasuje do Misi :cool3:
  18. Tu można o tym poczytac :) [url]http://canissapiens.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=104:ftlip&catid=55:obozy-2011&Itemid=80[/url]
  19. Chłopak się pięknie uśmiecha, a pańcia go przezywa, nieładnie :eviltong::diabloti: [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06572.jpg[/url] :loveu: Jedziecie na obóz agility, tak ? My też się w sierpniu wybieramy, na Fabrykę Talentów :cool3:
  20. Mi też kiedyś króliczka kabel załatwiła...dosłownie na pół przegryzła :shake: Miała szczęscie że akurat był od prądu odłączony. Jaka piękna :loveu:Niesamowite oczy ma ! [url]http://img716.imageshack.us/img716/1956/dsc2972o.jpg[/url] Zaraz cię zjem :cool3: [url]http://img198.imageshack.us/img198/2362/dsc3115k.jpg[/url]
  21. [quote name='sunshine']To jedyna osoba w moim gronie która nie marudzi hehehe, chociaż nam się roztapia już, a Shirka w każdym "kawalku" śniegu się tarza...obojętnie czy to ulica czy pola:P[/QUOTE] Skąd ja to znam...Duffel wprost ubóstwia tarzanie się w śniegu ;)
  22. Haha świetne jest to ujęcie :lol: Fifka z jakim skupieniem się w misia wpatruje :cool3: [url]http://i774.photobucket.com/albums/yy25/AsosnaZ/f9-1.png[/url] Cudne oczy:loveu::loveu::loveu: [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0995-1.jpg[/url]
  23. Ewa&Duffel

    Ares...

    Ale fajny szarpak :) Sama robiłaś ?
  24. Qwendi też czuje wiosnę chyba :) [url]http://img143.imageshack.us/img143/9775/dsc03339pw.jpg[/url]
  25. Piękne te zdjęcia :) To mi się najbardziej podoba, świetny jest ten budynek :) [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_2295d406.jpg[/url]
×
×
  • Create New...