Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSDlr2aUI/AAAAAAAADeM/PMTVNSdKUoQ/_DSC7049.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSD2fy_mI/AAAAAAAADeQ/aC5EWQIhVDw/_DSC7050.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSEq9PXEI/AAAAAAAADeU/IP5wxoVrrXU/s512/_DSC7052.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSE09-pVI/AAAAAAAADeY/2yx3R8OZNsM/_DSC7053.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSFmToyWI/AAAAAAAADec/mJ0XkhXuzW0/_DSC7054.JPG[/img]
  2. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSAtUNnAI/AAAAAAAADd4/Ne-l5Qzr1MQ/_DSC7043.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSBb_d4JI/AAAAAAAADd8/y8goUld03a0/_DSC7044.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSCGhdJ4I/AAAAAAAADeA/7W0NaSOjx1w/_DSC7045.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSCTYhw6I/AAAAAAAADeE/us17o2BIyQE/_DSC7046.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSDALIZUI/AAAAAAAADeI/40Dmyk71Qmw/_DSC7048.JPG[/img]
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR9RWU4yI/AAAAAAAADdk/Og0fBlUo0p4/_DSC7038.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR-H8jAEI/AAAAAAAADdo/UP6-y-w95Gg/_DSC7039.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR-TI0wBI/AAAAAAAADds/LcL7FtOFvB0/_DSC7040.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR_AK3yQI/AAAAAAAADdw/DDxdtlT_UWQ/_DSC7041.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR_04-hEI/AAAAAAAADd0/JCYgEFlCX-c/_DSC7042.JPG[/img]
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR6tLZEHI/AAAAAAAADdQ/Y9sA8RdDg-U/_DSC7028.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR7B0oWPI/AAAAAAAADdU/gjyKEOAzAtE/s512/_DSC7031.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR7pOhraI/AAAAAAAADdY/iID8iNgPehs/_DSC7033.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR8NAAWmI/AAAAAAAADdc/7RuinpiGLpU/_DSC7034.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR8lKIfQI/AAAAAAAADdg/i1Vyz7M9vXw/_DSC7036.JPG[/img]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR4VP4OQI/AAAAAAAADc8/A2P9QlPRabE/_DSC7021.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR4sZcb3I/AAAAAAAADdA/O3LqSmzBF7g/_DSC7023.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR5ChIiaI/AAAAAAAADdE/G5mJ_WHgbcA/_DSC7025.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR5Wyj2kI/AAAAAAAADdI/ijJ8ldsRJ-E/_DSC7026.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR6OtF6MI/AAAAAAAADdM/P_uSngq7cH8/_DSC7027.JPG[/img]
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR1mjI9HI/AAAAAAAADco/yqm4kNx6NDk/_DSC7012.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR2PuELvI/AAAAAAAADcs/kUdrWPJdks0/_DSC7013.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR28ZYFOI/AAAAAAAADcw/BJ4Ns49SDA0/_DSC7014.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR3efmuxI/AAAAAAAADc0/SQUtXgHecOg/s512/_DSC7015.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR3tTVsiI/AAAAAAAADc4/LcZS009yFmw/_DSC7017.JPG[/img]
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Amber']Fajnie, fajnie, tylko to jest bardziej taki park jak w Lasku Bródnowskim niż dzikie ostoje jak w Choszczówce ;). Zejść do wody jest sporo ale zazwyczaj siedzą tam wędkarze. Jak już nam się udało znaleźć mniej więcej dobre miejsce, to jak Jari się zirytował, że nie może złapać patyków które wrzucałam mu wody i zaczął szczekać (a szczek ma donośny) to się to niosło po wodzie i pewnie wędkarzom przeszkadzało, więc tak głupio. Myślę, że w lecie tam jest zatrzęsienie osób, jak to powiedział TŻ pół Marek się kąpie ;). Plus taki, że nie ma kleszczy, trawa jest skoszona. Na taki spokojny spacerek ze spokojnym psem (czyli Dufflem ;) ), który nie robi dużo hałasu połączony z pływaniem to jest to dobre miejsce. W weekend Choszczówka by mi wstępnie pasowała, jeszcze się w tygodniu domówimy :)[/QUOTE] Dzięki za informację :) Jak jest woda to Duffla generalnie nie interesuje nic innego poza pływaniem i aportowaniem, więc raczej problemu by nie było ;) Ok, to jeszcze ustalimy szczegóły. A teraz fotki z dzisiaj, ze specjalną dedykacją dla Dominiki Satorkowej, bo to od niej jest ten szarpak ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasRy-kNl0I/AAAAAAAADcU/8gMMjuW-BDk/_DSC7007.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasRzkuT_AI/AAAAAAAADcY/bhVVHXatqIY/_DSC7008.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR0JCicYI/AAAAAAAADcc/U2QVBi_RdHc/_DSC7009.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR0vZW5DI/AAAAAAAADcg/Iuz4Sa5r6OY/_DSC7010.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR1NfPbkI/AAAAAAAADck/3tvyu47lc3Q/_DSC7011.JPG[/img]
  8. Świetnie to wygląda, naprawdę fajny efekt daje ta mgła :) [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC09110.jpg[/url] Piękny portret :loveu: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC09388.jpg[/url]
  9. Naprawdę nikt nie jest chętny na rzeczy z podpisu, smycz i obrożę Rogza ? Mam też na sprzedaż flexi, jeśli byłby ktoś zainteresowany.
  10. Ewa&Duffel

    kong

    Wystarczy ;) Mój golden korzystał z takiego 2 lata i w ogóle go nie zniszczył, ten materiał jest bardzo wytrzymały. A jak to się napełnia ? No, przez tą dużą dziurę ;) Wsadzić tam możesz praktycznie wszystko:ciastka, karmę, owoce,warzywa,kiełbaskę, jako wypełniacz jogurt, pasztet. Co pies lubi ;) I najlepiej dać to do zamrażalnika, pies będzie miał zajęcie na dłuższy czas.
  11. Powodzenia w szkoleniu Fiony życzę ;) Też kiedyś miałam taki problem, że nic mojego psa nie interesowało, ale na szczęście to już za nami. Za żarcie jest gotowy oddać życie, za zabawkę jeszcze nie, ale już niedługo :diabloti:
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Amber']Ja dziś byłam w Zielonce na tzw. gliniankach, ale Jari nie chciał się kąpać, wchodził po pachy do wody, ale pływać się bał :shake: Mi się wydaje, że on tego nigdy nie robił i nie wie, że umie pływać ;). Zachęcałam go wrzucając patyczki do wody, myślę, że jakby zobaczył, że jakiś inny pies pływa, to szybko by zakumał o co chodzi. W tym względzie niestety nie mogę polegać na jamnicach, patologicznie nie lubią wody :p Mam sporo fotek, wrzucę jutro :). Musimy się więc kiedyś strzyknąć na ten spacer po Choszczówce :). [URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_lkEJUAI/AAAAAAAADVA/jCEVMn3MipM/_DSC6700.JPG[/URL] Hermiona pije chyba za dużo piwa kremowego ;) (czyt. jest trochę przy kości ;) )[/QUOTE] O, i jak te glinianki, fajne miejsce,warto pojechać ? Wybieram się tam i wybieram ;) Duffel z chęcia udzieli Jariemu korepetycji z pływania :cool3: Już wiem, jak dojść do tych piachów w Choszczówce, stawik na łące jest niedaleko, więc możemy się wybrać w następny weekend :) Tylko kurde z kleszczami nieciekawie...Z psa zdjęłam kilkanaście, z siebie trzy :roll: Tak, Hera jest na diecie, ale ona ma już 8 lat, więc wiek też sprzyja tyciu niestety... [quote name='kalyna'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_byRU9BI/AAAAAAAADT4/X8wnS1wGxpw/_DSC6672.JPG[/URL] widać ma dość miastowego zgiełku i bierze zabawkę w pyszczek i na łąkę idzie :)[/QUOTE] My na szczęście mieszkamy w spokojnej okolicy, więc Duffel za często z miastowym zgiełkiem nie ma do czynienia ;) [quote name='evel'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_Wns40lI/AAAAAAAADTU/b9QnzevmRtA/_DSC6657.JPG[/URL] ten mały w tle wygląda jak doklejony :lol:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='deer_1987']Z tej stalki bardzo ladne zdjecia wychodza :loveu:[/QUOTE] Mi też się bardzo podobają, fajne światełko jest :) Tylko szkoda, że kadry takie monotonne ;) [quote name='Kasia&Mela']Dufflowa, pochwal się szarpakiem od sator_k_ :razz:[/QUOTE] Na popołudniowym spacerze postaram się zrobić fotki :)
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='*Monia*'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_clUmYSI/AAAAAAAADUA/Qj_mf-sgqEY/_DSC6682.JPG[/URL] - razem na trawce leżeliście? :evil_lol: Liczyłam na lepsze zdjęcie z sesji z fotografem... :roll: Łańcuszki, dławiki ok, bo psy krzywdy sobie o nie nie zrobią, ale kolce ogromne omijam z daleka bo niemiło się psy rozczepia, nie mówiąc już o krzywdzie jaką mogą wyrządzić :shake:. Cieszę się :p Skorzystamy, nad wodę do Was przyjedziemy, bo u nas już nie ma :cool1:. Fajne macie pole do biegania ;) [SIZE=1]Napisałaś wrażenia z sesji? Ja się zbieram ale w sumie nie wiem co napisać...[/SIZE][/QUOTE] Tak :cool3: Bawiłam się ostrością ;) No właśnie, ja też. Tak szczerze mówiąc jeśli ktoś chciał je wykorzystać do reklamy swoich produktów to chyba się zawiódł trochę...:roll: U nas to takiej porządnej wody w zasadzie też nie ma.... A pole jest naprzeciwko cmentarza bródnowskiego, fajnie miejsce :) [SIZE=1] Nie, też za bardzo nie wiem, co miałabym napisać. Wy to przynajmniej zabawkę dostałyście, więc jakieś zdjęcie mogłaś dać, a ja przecież nie będę robić psu zdjęć jak pije wodę z miski czy zjada ciasteczko. [/SIZE] [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_qmqo5GI/AAAAAAAADVk/Otxhy0nf22Q/s512/_DSC6714.JPG[/URL] bardzo podobaja mi się czekoladowe labki[/QUOTE] Mi też, najbardziej ze wszystkich labków ;) [quote name='sator_k_'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_ejYknnI/AAAAAAAADUQ/lYAZ9IQZheA/_DSC6686.JPG[/URL] Jakie wygibasy :D PS Wiesz na jakie ja zdjęcia liczę :cool3:[/QUOTE] Wiem :D Jutro może się uda ;)
  14. Morderca :diabloti: http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06787.jpg Fajnie, że miałaś możliwość przestawienia Satora na BARFa. Też bym chciała, słyszałam dużo pozytywnych opinii o tej diecie i mam wrażenie, że u nas by się sprawdziła. Podobno łatwiej na niej utrzymać wagę i pies jest dłużej syty. I o tych kupkach też mi właśnie dziś znajoma mówiła ;) Widać, że postępy są, skoro Sator coraz chętniej się bawi ;) Przyznam szczerze, że to dzięki wam się zmobilizowałam i zaczęłam zachęcać Duffla do zabawy na spacerach. Jeszcze rok temu było dla mnie niewyobrażalne, żeby na spacerze aportował czy przeciągał się zabawką. A teraz robi to coraz chętniej :) Trzymam kciuki za wasze dalsze postępy :kciuki:
  15. [quote name='motylek1007']wzór fajny, ale nie chciałabym obroży zaciskowej :)[/QUOTE] Są też zwykłe na zatrzask ;)
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    I jeszcze Duffo ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_tDYG_dI/AAAAAAAADV0/F6bqEk2L5ig/_DSC6718.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_t-3R4pI/AAAAAAAADV4/G0n5ml5OCXo/_DSC6719.JPG[/img] Koniec :)
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    Lovi [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_qKNGw9I/AAAAAAAADVg/bTbz8F62Z7M/_DSC6712.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_qmqo5GI/AAAAAAAADVk/Otxhy0nf22Q/s512/_DSC6714.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_rEBagKI/AAAAAAAADVo/8AKemskQtlo/s512/_DSC6715.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_r8yP64I/AAAAAAAADVs/hjKZNJXru5I/_DSC6716.JPG[/img] Fiona [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_scOCmoI/AAAAAAAADVw/0WTDw-7SLX0/_DSC6717.JPG[/img]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_nKgcfRI/AAAAAAAADVM/lYHCThzURV0/_DSC6703.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_nrzc8mI/AAAAAAAADVQ/tfUNKGt0wsI/_DSC6704.JPG[/img] Daisy [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_ofY8MTI/AAAAAAAADVU/fn1PJ_exSOs/_DSC6705.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_pmnNscI/AAAAAAAADVc/bxo0uVESoVI/_DSC6707.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_pFsK3eI/AAAAAAAADVY/N0YazOyXKqg/_DSC6706.JPG[/img]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_kv1O7_I/AAAAAAAADU4/QA2GdrC_f7o/_DSC6698.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_lKirbNI/AAAAAAAADU8/EHXpJRCLarc/DSC06699.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_lkEJUAI/AAAAAAAADVA/jCEVMn3MipM/_DSC6700.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_mBvAAKI/AAAAAAAADVE/9-sAIYItg-c/_DSC6701.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_muKNplI/AAAAAAAADVI/5MrxoKUKBeg/_DSC6702.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_hJ3XzwI/AAAAAAAADUg/YSl6su3uWmg/_DSC6690.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_iOV-PPI/AAAAAAAADUk/ub7QcP65HOI/_DSC6691.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_i3Tx17I/AAAAAAAADUs/ZGcpLpNCEYQ/s512/_DSC6693.JPG[/img] Hermiona (Hera) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_jWqF32I/AAAAAAAADUw/eh7ytSOcKyg/_DSC6695.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_j0yuZ_I/AAAAAAAADU0/PTBNZt5jN0A/_DSC6696.JPG[/img]
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Kashdog'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_Wns40lI/AAAAAAAADTU/b9QnzevmRtA/_DSC6657.JPG[/URL] Co to za chomik w tyle :diabloti:?[/QUOTE] Jakiś mały psiak (chyba w typie pinczerka ?) przyszedł się przywitać ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_ec6MpNI/AAAAAAAADUM/IUdOoDyFJDQ/_DSC6685.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_ejYknnI/AAAAAAAADUQ/lYAZ9IQZheA/_DSC6686.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_fUF4J-I/AAAAAAAADUU/tbHekSzBGm4/_DSC6687.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_f36tFaI/AAAAAAAADUY/d6T74_opZuk/_DSC6688.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_goJjV-I/AAAAAAAADUc/uZduRT4sboM/_DSC6689.JPG[/img]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_byRU9BI/AAAAAAAADT4/X8wnS1wGxpw/_DSC6672.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_cEz8dCI/AAAAAAAADT8/mVVg4Nxk850/s512/_DSC6678.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_clUmYSI/AAAAAAAADUA/Qj_mf-sgqEY/_DSC6682.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_dAgw_cI/AAAAAAAADUE/SoodvvkgrOo/_DSC6683.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_dh5Id4I/AAAAAAAADUI/g24f6sm7Y-M/_DSC6684.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_YblhaVI/AAAAAAAADTg/LDUQAG9IJA8/_DSC6660.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_ZN0dbCI/AAAAAAAADTk/2N6TrQDGjzI/_DSC6661.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_Z_QaKkI/AAAAAAAADTs/7YiKhTEpKAM/s512/_DSC6663.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_avJRqNI/AAAAAAAADTw/2cZP8R5EZR4/_DSC6664.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_bKrNMFI/AAAAAAAADT0/3NKAsR0CUdk/_DSC6665.JPG[/img] Miałam tylko stałkę, więc kadry są jakie są ;)
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Kashdog']Zdjęcia rzeczywiście - nic specjalnego. Ja spodziewałam się czegoś fajniejszego szczerze mówiąc:)[/QUOTE] No właśnie ;) Byliśmy dziś w Choszczówce, kilka godzin łaziliśmy po lesie i polach, psy miały też okazję zażyć kąpieli. Pogodę mieliśmy piękną, więc i spacer bardzo udany :loveu: Fotki będą oczywiście, ale na razie jeszcze wcześniejsze, z niedzielnego spaceru na początku kwietnia ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_VlDqDCI/AAAAAAAADTM/Akwr4_wFFXs/_DSC6655.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_WHSOCKI/AAAAAAAADTQ/1WjpIIUjcM8/_DSC6656.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_Wns40lI/AAAAAAAADTU/b9QnzevmRtA/_DSC6657.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_XGAQEhI/AAAAAAAADTY/4JbSTutzywI/_DSC6658.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_X0X7OyI/AAAAAAAADTc/GXDCB7bqIMk/_DSC6659.JPG[/img]
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='*Monia*']Też liczyłam na lepsze fotki, ale nie będę krytykować bo ze mnie fotograf marny to nie wypada mi innych oceniać ;-). Fajnie, szczególnie jak zmusza się do kontaktu psa który na ten kontakt nie ma zupełnie ochoty (akurat nie o swoim kundlu piszę bo za mojego pogryzę :razz:) i wrzawa powstaje bo właściciel się nie zgadza na tłamszenie jego psa. Kolce były zabronione w regulaminie, ale cóż, jak widać... Hexolinie nie pozwoliłam się z psem w kolcach witać, a miała wielką ochotę mu wprać :evil_lol:. Psia sesja zdjęciowa, w czerwcu kolejna z innym składem. Zgłaszaj się i przyjeżdżaj :-P ON był cały czekoladowy, napatrzeć się nie mogłam :lol: Wyręczyłam trochę Ewę w odpisywaniu, może się nie pogniewa :-P Duffel ma niesamowitą cierpliwość, godną podziwu :loveu:. Udało mi się nawet nad leżącym Dufflem skoki z Hexoliną potrenować :cool3:.[/QUOTE] Jaki tam marny, Twoje zdjęcia są lepsze od tych ;-) Tak, niby kolczatki były zabronione, ale niektórzy jak widać wiedzą swoje :roll: Nie pogniewam się :cool3: A dziękujemy, Duffel się poleca na przyszłość :lol: [quote name='dagaa111']to ja ze sporym spóźnieniem gratuluję udanego występu :smile: fajny ten konkurs na żebraka, idealny byłby dla mojego psa :diabloti:[/QUOTE] Dzięki ! Konkurs idealny dla większości psów :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']ale fajne to spotkanie mieliście :loveu: zazdroszcze Ci tak spokojnego samca, w takiej grupie psów :loveu: Duffel jest kastratem??[/QUOTE] Tak, Duffel jest wykastrowany. Ale on generalnie zawsze był spokojny, nie miał żadnych problemów w kontaktach z innymi psami. [quote name='Luzia']I tak podziwiam :diabloti: Ja jak raz na zbiórce pieniędzy dla stowarzyszenia miałam się wypowiedzieć publicznie to na początku tak mi głos drżał że masakra :evil_lol: Co innego tv tam mogę gadać i gadać, nie ważne jaka :evil_lol: No same jorczki i cziłki :evil_lol: Struś : :cool1: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3ytse3SI/AAAAAAAAC-E/8bbsoykdxBU/DSC06618.JPG[/URL] Jak Was mało :crazyeye: [URL]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207745_147308772002245_128526163880506_281984_5592013_n.jpg[/URL] Czy mi się wydaje czy ja na tym zdjęciu widzę Monie od Hexy? :razz: ( ostatnia po prawej ) [URL]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216798_147309682002154_128526163880506_282056_2384078_n.jpg[/URL] Mój Pamir w takiej grupie to by się chyba zaszczekał na śmierć :evil_lol:[/QUOTE] Nie no jakbym miała coś mówić to też bym się stresowała ;-) Ale byłam zajęta patrzeniem na psa, mówieniem do niego i nagradzaniem ;) A w tv nie miałam jeszcze okazji wystąpić :cool3: Tak, to Monia od Hexy. [quote name='Onomato-Peja']Obejrzałam te zdjęcia i w większości są strasznie hjowe. Fakt, robisz lepsze, pewnie po prostu skołowali kilku przypadkowych ludzi z lustrzankami i ot co. Duffel nie jest sam, Rasta też ma rozchełstaną łapę. ;-)[/QUOTE] Pewnie tak ;-) Dufflowi się na szczęście szybciutko zagoiła, 1 dzień i po bólu.
×
×
  • Create New...