Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='ania90']jak to przystalo trzeba sie schlodzic w wodzie :)[/QUOTE] Teraz, jak tak gorąco jest, to Duffel o niczym innym nie myśli...Całe szczęscie, że mamy kanałek w okolicy, woda co prawda za czysta nie jest, ale jakoś strasznie brudna czy śmierdząca też nie, więc pozwalam mu tam wchodzić. [quote name='deer_1987'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-chZNr_akhRI/Tdkz3fz4RtI/AAAAAAAAEbk/hLSeHngAo6U/_DSC7923.JPG[/URL] Nawet nie taki brudny :razz:[/QUOTE] Wyjątkowo :diabloti: [quote name='Kaja10014']Śliczne towarzystwo spacerowe :)[/QUOTE] :) Zdjęcia ze zwykłego popołudniowego spacerku 23 maja ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_jLpqyJ4Uvk/TeZfYF0b_0I/AAAAAAAAEec/SQKRtSAI_Bc/_DSC7938.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BH6Tw79-wmY/TeZfYhTZzLI/AAAAAAAAEeg/hxeRiFGDZhc/s512/_DSC7941.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JfcFNsQ6bNA/TeZfZChJyNI/AAAAAAAAEek/TKFEIK5qfzI/_DSC7944.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-h91eRrTSaak/TeZfZVeUHwI/AAAAAAAAEeo/6YmJeUDbMHk/_DSC7945.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-at4Vl2PHMAM/TeZfaK5DklI/AAAAAAAAEes/gWOg__pQRyM/_DSC7946.JPG[/img]
  2. 126 mam spod CH Targówek, a więc najbliżej ;) Powiedz mi jeszcze tylko, na którym przystanku się wysiada, a pewnie was niedługo odwiedzimy :D A w ogóle to zapomniałam pogratulować nowego sprzętu ! Zdjęcia świetne, mam wrażenie, że sporo ostrzejsze są ;) Padłam :lol: Tak mu się jakoś warga wykrzywiła :lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_0182.jpg[/url] Wow, fajnie złapane ;) [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Macro/DSC_0227.jpg[/url]
  3. Koty świetne, zwłaszcza Malta bardzo mi się podoba :loveu: Leon też słodki, swoją drogą myślałam, że szynszyle trochę wiecej ważą ;)
  4. Ale świetny spacer się zapowiada ! :) Nie mogę się już doczekać :)
  5. Fajnie :D To weźcie jakieś ciacha, kanapki czy co tam lubicie, no i coś do picia ;) Ewentualnie jak zgłodniejemy to po spacerze możemy coś zjeść w Dzikim Zakątku, tam bez problemu wpuszczają z psami ;)
  6. Tak, w ciągu dnia chyba najlepiej :) Myślę, że 11 jest w porządku :)
  7. Ewa&Duffel

    Ruda Żaba

    Gratuluję udanego debiutu ! :)
  8. Świetne zdjęcia z agility ! Zazdroszczę wam trochę ;)
  9. Eh, Duffel też ciężko znosi tą pogodę, na dłuższe spacery wychodzimy rano i wieczorem, staram się chodzić w takie miejsca, gdzie jest woda i może się ochłodzić. Jednak jest to utrudnione przez te wstrętne meszki, które wyjątkowo mnie pokochały :angryy: Nie mogę się od nich odpędzić, szału dostaję :angryy:
  10. Ja też jeżdżę 176 ;) Wysiada się na końcowym przystanku, stamtąd jeszcze trzeba przejść kawałek, żeby dojść do lasu, więc najlepiej byłoby się chyba tam umówić.
  11. Fifka jest po prostu świetna, co tu więcej dodawać ;) :loveu:
  12. [quote name='Amber']Bardzo mu ładnie :) [SIZE=1](ale ładnemu we wszystkim ładnie :lol:)[/SIZE][/QUOTE] Dziękujemy ;):loveu:
  13. Jak komunikacją miejską, to autobusem 176 lub 133 albo pociągiem (stacja PKP Choszczówka). Można też samochodem, wtedy najlepiej podjechać od strony Dzikiego Zakątka, bo tam jest parking.
  14. Ale Jari szaleje w tej wodzie :loveu: Musimy kiedyś do was wpaść na spacer ;) Latający pies :cool3: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC03192.jpg[/url] Haha śmiesznie trzyma tego patyka :lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC03431.jpg[/url] Ale wygibasy :D [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC03502.jpg[/url]
  15. Bardzo mi przykro z powodu królika :( Ale dożył pięknego wieku i na pewno był szczęśliwy. Wygłaskaj Borę :loveu: Jak ona znosi te upały ?
  16. To może jutro Choszczówka ? :) Można wziąć jakiś prowiant i zrobić sobie piknik na piachach, jak psy będą szaleć ;) [SIZE=1]O ile znajdę owo miejsce :lol:[/SIZE]
  17. Może ktoś chętny na spacer w czwartek albo w piątek ? Tylko koniecznie gdzieś przy wodzie, bo bez niej mój pies jest nie do życia w tą pogodę...
  18. Duffel w nowych szelkach Manmata [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/814/img0756c.jpg/"][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3708/img0756c.jpg[/IMG][/URL] [U][U]Zdjęcie kiepskie, bo z telefonu, jutro postaram się zrobić lepsze. Z szelek jestem jak na razie bardzo zadowolona :)[/U] [/U]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    Oj tam, mam zdjęcia to dodaję :cool3: A miłe komentarze z przyjemnością się czyta :)
  20. Muszę spróbować Duffla tego nauczyć, bo wygląda to strasznie fajnie :loveu:
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-93Y2-VLXTQk/Tdkz8bXRqNI/AAAAAAAAEcE/zhszkf2Oj1k/_DSC7933.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-x_HadV0OPPg/Tdkz9NRehBI/AAAAAAAAEcI/amPHDaEF1Qs/s512/_DSC7934.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-QyQDmLuAvQs/Tdkz9lRXpUI/AAAAAAAAEcM/klB76TWpUv8/s512/_DSC7935.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-V_TN9RqULHc/Tdkz-HVhY5I/AAAAAAAAEcQ/xEX6z-kGHkI/s512/_DSC7936.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-T7LdS4mklKw/Tdkz-nF4y7I/AAAAAAAAEcU/7fYDgsmfb5o/s512/_DSC7937.JPG[/img] Koniec :)
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-dggiibNc4po/Tdkz5glh8UI/AAAAAAAAEbw/eT1AaUzl5Qk/_DSC7928.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-lOOOVxOIX2U/Tdkz6INeTvI/AAAAAAAAEb0/6eDIX2QiXoc/_DSC7929.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wVnsUbJBnXE/Tdkz6mEB7xI/AAAAAAAAEb4/eX5u3UW27P4/s512/_DSC7930.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-j1REFHZkzEE/Tdkz7E1z5JI/AAAAAAAAEb8/CfBDk0cgaI0/_DSC7931.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sIjoVwG7nb4/Tdkz7tpE8OI/AAAAAAAAEcA/Z9SjkPC1l2s/_DSC7932.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lf__OJjrR-g/Tdkz2Nf5PKI/AAAAAAAAEbc/iXzMWQjtolw/_DSC7920.JPG[/img] Duffel się zmęczył i przysypia :lol: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-g0XLb9UgRJ8/Tdkz2-6EaPI/AAAAAAAAEbg/a49iwlWlboM/_DSC7921.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-chZNr_akhRI/Tdkz3fz4RtI/AAAAAAAAEbk/hLSeHngAo6U/_DSC7923.JPG[/img] Brutus rozwala kółeczko [img]https://lh6.googleusercontent.com/-8ouj9JdQgn0/Tdkz4LPkJPI/AAAAAAAAEbo/U8PtccOmbZo/_DSC7924.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0jLQJvwS9cA/Tdkz4_tng4I/AAAAAAAAEbs/O9hOHmp6nno/_DSC7927.JPG[/img]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jFE_sYGBPcQ/Tdkzy0YbRvI/AAAAAAAAEbI/r6b_BUKWCyo/_DSC7915.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LBoB9jqNz0E/Tdkzzqoa6WI/AAAAAAAAEbM/ALGwwgYUAEc/_DSC7916.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XfmT7wKb-E4/Tdkz0JP6_II/AAAAAAAAEbQ/O88uUiC1c24/_DSC7917.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Nnc8U1pcPF0/Tdkz00n0VUI/AAAAAAAAEbU/vOjhKadJxBk/_DSC7918.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-wn6EQNN9DYg/Tdkz1RpNlFI/AAAAAAAAEbY/3J3zB__BJyQ/_DSC7919.JPG[/img]
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-cg9ciriws34/TdkzwJG-IrI/AAAAAAAAEa0/uPBD1Rna8Ew/_DSC7910.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-sF22AFjJFYo/TdkzwloNQzI/AAAAAAAAEa4/PZCOPXdh5EI/_DSC7911.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LIp4T29HEaE/TdkzxBOv7JI/AAAAAAAAEa8/362-Ls8g4SE/s512/_DSC7912.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-squN-XDCQ64/Tdkzx5KJaDI/AAAAAAAAEbA/iBlA5ovFPZw/s512/_DSC7913.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zfRyvVxYXR0/TdkzyWx_7iI/AAAAAAAAEbE/kHJ7ukM7x9s/_DSC7914.JPG[/img]
×
×
  • Create New...