-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[quote name='ania90']jak to przystalo trzeba sie schlodzic w wodzie :)[/QUOTE] Teraz, jak tak gorąco jest, to Duffel o niczym innym nie myśli...Całe szczęscie, że mamy kanałek w okolicy, woda co prawda za czysta nie jest, ale jakoś strasznie brudna czy śmierdząca też nie, więc pozwalam mu tam wchodzić. [quote name='deer_1987'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-chZNr_akhRI/Tdkz3fz4RtI/AAAAAAAAEbk/hLSeHngAo6U/_DSC7923.JPG[/URL] Nawet nie taki brudny :razz:[/QUOTE] Wyjątkowo :diabloti: [quote name='Kaja10014']Śliczne towarzystwo spacerowe :)[/QUOTE] :) Zdjęcia ze zwykłego popołudniowego spacerku 23 maja ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_jLpqyJ4Uvk/TeZfYF0b_0I/AAAAAAAAEec/SQKRtSAI_Bc/_DSC7938.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BH6Tw79-wmY/TeZfYhTZzLI/AAAAAAAAEeg/hxeRiFGDZhc/s512/_DSC7941.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JfcFNsQ6bNA/TeZfZChJyNI/AAAAAAAAEek/TKFEIK5qfzI/_DSC7944.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-h91eRrTSaak/TeZfZVeUHwI/AAAAAAAAEeo/6YmJeUDbMHk/_DSC7945.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-at4Vl2PHMAM/TeZfaK5DklI/AAAAAAAAEes/gWOg__pQRyM/_DSC7946.JPG[/img]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
126 mam spod CH Targówek, a więc najbliżej ;) Powiedz mi jeszcze tylko, na którym przystanku się wysiada, a pewnie was niedługo odwiedzimy :D A w ogóle to zapomniałam pogratulować nowego sprzętu ! Zdjęcia świetne, mam wrażenie, że sporo ostrzejsze są ;) Padłam :lol: Tak mu się jakoś warga wykrzywiła :lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_0182.jpg[/url] Wow, fajnie złapane ;) [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Macro/DSC_0227.jpg[/url] -
Koty świetne, zwłaszcza Malta bardzo mi się podoba :loveu: Leon też słodki, swoją drogą myślałam, że szynszyle trochę wiecej ważą ;)
-
Ale świetny spacer się zapowiada ! :) Nie mogę się już doczekać :)
-
Fajnie :D To weźcie jakieś ciacha, kanapki czy co tam lubicie, no i coś do picia ;) Ewentualnie jak zgłodniejemy to po spacerze możemy coś zjeść w Dzikim Zakątku, tam bez problemu wpuszczają z psami ;)
-
Tak, w ciągu dnia chyba najlepiej :) Myślę, że 11 jest w porządku :)
-
Gratuluję udanego debiutu ! :)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ewa&Duffel replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Świetne zdjęcia z agility ! Zazdroszczę wam trochę ;) -
Eh, Duffel też ciężko znosi tą pogodę, na dłuższe spacery wychodzimy rano i wieczorem, staram się chodzić w takie miejsca, gdzie jest woda i może się ochłodzić. Jednak jest to utrudnione przez te wstrętne meszki, które wyjątkowo mnie pokochały :angryy: Nie mogę się od nich odpędzić, szału dostaję :angryy:
-
Ja też jeżdżę 176 ;) Wysiada się na końcowym przystanku, stamtąd jeszcze trzeba przejść kawałek, żeby dojść do lasu, więc najlepiej byłoby się chyba tam umówić.
-
Fifka jest po prostu świetna, co tu więcej dodawać ;) :loveu:
-
[quote name='Amber']Bardzo mu ładnie :) [SIZE=1](ale ładnemu we wszystkim ładnie :lol:)[/SIZE][/QUOTE] Dziękujemy ;):loveu:
-
Jak komunikacją miejską, to autobusem 176 lub 133 albo pociągiem (stacja PKP Choszczówka). Można też samochodem, wtedy najlepiej podjechać od strony Dzikiego Zakątka, bo tam jest parking.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ale Jari szaleje w tej wodzie :loveu: Musimy kiedyś do was wpaść na spacer ;) Latający pies :cool3: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC03192.jpg[/url] Haha śmiesznie trzyma tego patyka :lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC03431.jpg[/url] Ale wygibasy :D [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC03502.jpg[/url] -
Bardzo mi przykro z powodu królika :( Ale dożył pięknego wieku i na pewno był szczęśliwy. Wygłaskaj Borę :loveu: Jak ona znosi te upały ?
-
To może jutro Choszczówka ? :) Można wziąć jakiś prowiant i zrobić sobie piknik na piachach, jak psy będą szaleć ;) [SIZE=1]O ile znajdę owo miejsce :lol:[/SIZE]
-
Może ktoś chętny na spacer w czwartek albo w piątek ? Tylko koniecznie gdzieś przy wodzie, bo bez niej mój pies jest nie do życia w tą pogodę...
-
Duffel w nowych szelkach Manmata [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/814/img0756c.jpg/"][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3708/img0756c.jpg[/IMG][/URL] [U][U]Zdjęcie kiepskie, bo z telefonu, jutro postaram się zrobić lepsze. Z szelek jestem jak na razie bardzo zadowolona :)[/U] [/U]
-
Oj tam, mam zdjęcia to dodaję :cool3: A miłe komentarze z przyjemnością się czyta :)
-
Muszę spróbować Duffla tego nauczyć, bo wygląda to strasznie fajnie :loveu:
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-93Y2-VLXTQk/Tdkz8bXRqNI/AAAAAAAAEcE/zhszkf2Oj1k/_DSC7933.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-x_HadV0OPPg/Tdkz9NRehBI/AAAAAAAAEcI/amPHDaEF1Qs/s512/_DSC7934.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-QyQDmLuAvQs/Tdkz9lRXpUI/AAAAAAAAEcM/klB76TWpUv8/s512/_DSC7935.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-V_TN9RqULHc/Tdkz-HVhY5I/AAAAAAAAEcQ/xEX6z-kGHkI/s512/_DSC7936.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-T7LdS4mklKw/Tdkz-nF4y7I/AAAAAAAAEcU/7fYDgsmfb5o/s512/_DSC7937.JPG[/img] Koniec :)
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-dggiibNc4po/Tdkz5glh8UI/AAAAAAAAEbw/eT1AaUzl5Qk/_DSC7928.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-lOOOVxOIX2U/Tdkz6INeTvI/AAAAAAAAEb0/6eDIX2QiXoc/_DSC7929.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wVnsUbJBnXE/Tdkz6mEB7xI/AAAAAAAAEb4/eX5u3UW27P4/s512/_DSC7930.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-j1REFHZkzEE/Tdkz7E1z5JI/AAAAAAAAEb8/CfBDk0cgaI0/_DSC7931.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sIjoVwG7nb4/Tdkz7tpE8OI/AAAAAAAAEcA/Z9SjkPC1l2s/_DSC7932.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-lf__OJjrR-g/Tdkz2Nf5PKI/AAAAAAAAEbc/iXzMWQjtolw/_DSC7920.JPG[/img] Duffel się zmęczył i przysypia :lol: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-g0XLb9UgRJ8/Tdkz2-6EaPI/AAAAAAAAEbg/a49iwlWlboM/_DSC7921.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-chZNr_akhRI/Tdkz3fz4RtI/AAAAAAAAEbk/hLSeHngAo6U/_DSC7923.JPG[/img] Brutus rozwala kółeczko [img]https://lh6.googleusercontent.com/-8ouj9JdQgn0/Tdkz4LPkJPI/AAAAAAAAEbo/U8PtccOmbZo/_DSC7924.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0jLQJvwS9cA/Tdkz4_tng4I/AAAAAAAAEbs/O9hOHmp6nno/_DSC7927.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-jFE_sYGBPcQ/Tdkzy0YbRvI/AAAAAAAAEbI/r6b_BUKWCyo/_DSC7915.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LBoB9jqNz0E/Tdkzzqoa6WI/AAAAAAAAEbM/ALGwwgYUAEc/_DSC7916.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XfmT7wKb-E4/Tdkz0JP6_II/AAAAAAAAEbQ/O88uUiC1c24/_DSC7917.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Nnc8U1pcPF0/Tdkz00n0VUI/AAAAAAAAEbU/vOjhKadJxBk/_DSC7918.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-wn6EQNN9DYg/Tdkz1RpNlFI/AAAAAAAAEbY/3J3zB__BJyQ/_DSC7919.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-cg9ciriws34/TdkzwJG-IrI/AAAAAAAAEa0/uPBD1Rna8Ew/_DSC7910.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-sF22AFjJFYo/TdkzwloNQzI/AAAAAAAAEa4/PZCOPXdh5EI/_DSC7911.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LIp4T29HEaE/TdkzxBOv7JI/AAAAAAAAEa8/362-Ls8g4SE/s512/_DSC7912.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-squN-XDCQ64/Tdkzx5KJaDI/AAAAAAAAEbA/iBlA5ovFPZw/s512/_DSC7913.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zfRyvVxYXR0/TdkzyWx_7iI/AAAAAAAAEbE/kHJ7ukM7x9s/_DSC7914.JPG[/img]