-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
To prawda ! Słuch trzeba sprawdzić, choć jak pies jest czymś zaaferowany to często nie zwraca uwagi na wołanie...... Nasza Klara jak zobaczy koszatniczkę to stoi jak zahipnotyzowana i sprawia wrażenie, że żaden zewnętrzny bodziec na nia nie działa :evil_lol: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Fokusiak i Śnieżka szukają domków i potrzebuja pięknych fotek :lol: Składamy to w Twoje ręce Sylwia :evil_lol: No i niestety chyba będziesz musiała oswoić się z zawodem fotografa :diabloti::evil_lol: Jak to mówią : Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :evil_lol::diabloti: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
No to ćwiczymy :multi::multi::multi::multi::multi: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/SN1VeBg1BhI/AAAAAAAAJd0/iF2LZKy47_w/s800/ma%C5%82a%20ksenia%201.jpg[/IMG] No nie ! Mnie sie ona bardzo podoba, tylko, że nie mogę mieć u siebie wszystkich psiaków, ktore są śliczne.....tego Tobie Gagatko powierzam. Może jednak ogłoszonko w prasie. Na dogo coś ostatnio kiepsko z adopcjami..... -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
No to wgórkę Dianko ! Dianka dzisiaj zainteresowała się zabawą z moim bernardynkiem Kacperkiem. To duży akt odwagi z jej strony bo to prawdziwy wielkopies Niestety od wczoraj mam kłopot. Moja 10letnia Dorka została dotkliwie pogryziona. Do tego nie wiadomo przez kogo. Obrażenia wskazują, że musiał ją dopaść któryś z rotweilerów sąsiadów albo podobny pies. Jest w klinice w Toruniu. Nawet jeżeli uda się ją uratować to będzie kaleką. Ma przerwaną tchawicę i rozerwaną tylna nogę. Masakra. Jest dużo gorzej niż z Piano.:-(:-(:-(Na razie utrzymują ją przy życiu. Operacja w tym stanie jest niemożliwa :-(:-(:-( -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny! Ustawcie czas wg TV w komputerach bo inaczej posty przeskakują :lol::lol::lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Widziałam na profilu NK strasznie pobitego psiaka z Rzeszowa ? Co chwilę coś :shake::shake::shake: i Piano ......też ledwo uratowany ....ile jeszcze:shake: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Kiepsko. Wczoraj usiadłam na stopniu tak żeby do pogłaskania musiała wejść choć na 2 stopnie. Weszła ale zaraz wystraszona uciekała. Myślę, że to z czasem minie. Reaguje też strachem na widok mężczyzn. Mój TZ sporo się namęczył żeby przyszła do głaskania. Ile kosztuje ogłoszenie w Nowościach ze zdjęciem i jak się to załatwia ? -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
A może to się jeszcze ułoży ? Moim zdaniem decyzja tych ludzi jest przedwczesna. Pies aklimatyzuje się około 2 tygodni. Tyle też normalnie potrzeba na ułożenie sie w stadzie. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='sdal2']:placz::placz::placz::placz:Agato na stronie 31 jest powiedziane że te pieniądze od Nony 150.00 pójda na drugą sterylkę , więc tak zrobiłam.[/quote] To rzeczywiście chyba wyszło z tego nieporozumienie bo o ile pamiętam Nona 50zł przeznaczyła na pomoc dla Burysia a 100 na sterylkę. Ale może na przyszłość jak pieniążki przyjdą nie śpieszyć sie tak z wydawaniem tylko powolutku wszystko uzgodnić na wątku. Nic się w sumie złego nie stało. Pieniądze nie przepadły . Jakoś damy radę :lol: A czy zamiast tej co urodziła nie lepiej wziąść kolejną sunię na sterylkę ? Nie wiem jaka jest sytuacja, dlatego pytam ? Jak się czują psiaki ? Czy nadal jest szansa na adopcję Fokusa? -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Od-Nowa z wątku kieleckiego obiecała zrobić Diance nowy plakacik :loveu: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=539256517"]Niech los się do niej uśmiechnie-pokochaj Dianę (539256517) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :loveu:buziaki dla Dianki[/quote] Na allegro tylko 41 wyświetleń. To chyba niedużo ? -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
I co u Pioruna ? Jest ktoś zainteresowany ? -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira'][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5365/d5ok6.jpg[/IMG][/quote] Szukamy domku ! -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz :eviltong::eviltong::eviltong: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Ksenia prosi o domek :lol::eviltong: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
No to skaczemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :laola::laola: -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Piorun ! Szukaj domku !!!!!