Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Dziewczyny wstawać:mad:Majty na dupę i do roboty:mad:
  2. I znowu zostałam sama:shake::shake::shake:
  3. Na chwilkę powiało optymizmem:loveu::loveu::loveu:
  4. Gagata ! Podaj treść tego ogłoszenia, które wymyśliłaś dla dianki bo ja stara sklerotyczka już zapomniałam. Trzeba poprosic kogos łebskiego o plakacik i podrukować i porozwieszać. Może nowy tekst zadziała. Jeżeli stare sposoby zawiodły to trzeba spróbować inaczej.
  5. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/7632/moniahz8.jpg[/IMG][/URL] A dlaczego ta śliczna dziewczynka jeszcze nie w domku?:shake:
  6. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Napisz do ewatonieja;) Współpracują z fajną niemiecką fundacją- fundacja ta pomaga tez Kierowi co jest u mnie na hotelu- przysyłają leki i karmę. Bedą potrzebowali info o Dianie...z pewnoscia zaproponuja ,że mogą ja zabrac do swojego schroniska, albo ogłosic i szukac domu.[/quote] Aniu ! Napisałam, ale na razie nikt nie odpowiedział. Do schroniska to ja bym jej nie oddawała bo zdziczeje. Ale jakby poogłaszali to moze by coś z tego wyszło.
  7. Trzeba pomyślec już o sterylce kolejnych suń dla Reksia. Po co potem robić cos na szybkiego:roll:
  8. Akurat do mnie też nikt nie dzwoni , ale jak tylko Dianka nie pasuje to daje im Twój nr.:roll: Toruń to rzeczywiście dobre miasto do ogłoszeń bo już od którejś z kolei osoby słyszę, że utrudniają jak mogą adopcje ze schroniska. Zupełnie nie rozumiem o co chodzi, ale niemozliwe żeby tyle osób klamało niezależnie od siebie. Czyżby mieli dobre płatne adopcje zagraniczne ?
  9. Witamy orzeszki:loveu::loveu::loveu:
  10. Tak to Mikoś z Ostródy. Piesek, ktory miał poważny wypadek i nie chodził na tylne łapki. Teraz jest dobrze, ale nie do końca....:shake:
  11. Dianka leży kołami do góry i ma nas wszystkich w głębokim powarzaniu:diabloti::evil_lol:
  12. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/6cf29256.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/6cf29256.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/fd0758f2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/b9aa4f0d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/340dae8f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/7485d6fa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/7f8892a1.jpg[/IMG] Frytka z Orzechowców z Mikosiem z Ostródy.
  15. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/fd0758f2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/b9aa4f0d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/340dae8f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/7485d6fa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/7f8892a1.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/8d2c2e77.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/b958c6cd.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/52b22ec6.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/b9604478.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/1ee23940.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/8d2c2e77.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/b958c6cd.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/52b22ec6.jpg[/IMG]
  18. Znowu paskuda nie chce na dwór wyleźć:shake::shake::shake: Tak zimno to chyba nie jest:roll::roll::roll:
  19. Agata ! Ja mogę zajrzec do Śnieżki, jeżeli uważasz, że jest taka potrzeba. Tylko nie wiem czy mam telefon do tej Pani.
  20. Może oni nie wiedzą, że są społecznościowi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. A ja mówię [SIZE=3]Okurde. Znowu zero porannego niedzielnego spanka :shake::shake::shake:[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE]
  22. Ponoć niedługo remont dogo:shake::shake::shake:
  23. No to przypominamy Żabcię:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...