No to w takim razie może porozlepiać w Toruniu i okolicy plakaty uświadamiające o konieczności sterylizacji i kastracji zwierząt. Taką akcję przeprowadza co roku ARKA w marcu. Może poprosić o tekst i plakat do pobrania. Jest parę wolontariuszy z Torunia. Może coś do ludzi dotrze.
[quote name='estote']dołączam do wątku
narazie mogę tylko pomóc w ogłaszaniu, bo jestem trochę "zapsiona"
Jeśli maluchy są w schronisku to raczej szybko powinny znaleźć dom
w razie jakbym jakoś mogła pomóc - bo w końcu na miejscu jestem - dawaj znać.[/QUOTE]
Witamy ! Ja też uważam, że szczeniaki szybko znajdą dom. Zawsze im łatwiej niż starszym psom. A ogłoszonka to cenna pomoc. Z góry dziękujemy:modla::modla::modla:
Cajus ! Napisałam do wolontariuszki, która jeszcze w zeszłym roku działała w Toruniu. Może się odezwie.
Oddaj koniecznie maleństwa do schronu. Szczeniaki mają pomieszczenia ogrzewane w pawilonie i na pewno są karmione. Nie sądzę aby coś złego je spotkało. Maluszki z reguły znajdują właścicieli. A te są naprawdę piękne.
Podejrzewam, że podobnie jak mój Kacperek będzie musiał dostawać rimadyl tabl. po 100 i preparaty z glukazaminą. Myślę, ze koszt to min. 200 zł m-cznie.
Ja też nic lepiej się nie czuję, ale proszę w imieniu Pokerka : "Zatrzymaj mnie na zawsze, już nie będę zabijał kołderek, spodni ani takich tam innych lompów.....:-(:-(:-(
Ja Cię kocham ":iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Myślę, że 30 zł dałoby radę uzyskać z bazarków tylko czy są osoby chętne do zajęcia się bazarkowaniem ?
Jeżeli możecie to zajrzyjcie też tutaj :[url]http://www.dogomania.pl/threads/180068-PiekA-o-w-centrum-kielc-Ratunku[/url]