Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Witam wszystkich i też podzielam zdanie, że musimy znać stan finansów Kuby. Nie chcemy być później niemile zaskoczeni.
  2. No to w takim razie może porozlepiać w Toruniu i okolicy plakaty uświadamiające o konieczności sterylizacji i kastracji zwierząt. Taką akcję przeprowadza co roku ARKA w marcu. Może poprosić o tekst i plakat do pobrania. Jest parę wolontariuszy z Torunia. Może coś do ludzi dotrze.
  3. [quote name='estote']dołączam do wątku narazie mogę tylko pomóc w ogłaszaniu, bo jestem trochę "zapsiona" Jeśli maluchy są w schronisku to raczej szybko powinny znaleźć dom w razie jakbym jakoś mogła pomóc - bo w końcu na miejscu jestem - dawaj znać.[/QUOTE] Witamy ! Ja też uważam, że szczeniaki szybko znajdą dom. Zawsze im łatwiej niż starszym psom. A ogłoszonka to cenna pomoc. Z góry dziękujemy:modla::modla::modla:
  4. Cajus ! Napisałam do wolontariuszki, która jeszcze w zeszłym roku działała w Toruniu. Może się odezwie. Oddaj koniecznie maleństwa do schronu. Szczeniaki mają pomieszczenia ogrzewane w pawilonie i na pewno są karmione. Nie sądzę aby coś złego je spotkało. Maluszki z reguły znajdują właścicieli. A te są naprawdę piękne.
  5. Witam i pytam : czy jesteście za tym aby zrobić Kubie allegro wyróżnione ? Czy jest jeszcze za wcześnie ?
  6. Podejrzewam, że podobnie jak mój Kacperek będzie musiał dostawać rimadyl tabl. po 100 i preparaty z glukazaminą. Myślę, ze koszt to min. 200 zł m-cznie.
  7. A ile kosztowałoby allegro z wyróżnieniem dla Kuby ? Potrzebna jest też informacja jakie leki bedzie musiał zażywać na stałe.
  8. [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1250/psy008.jpg[/IMG] Miał zostać na chwilkę a został moim największym słodziakiem:loveu::loveu::loveu:.
  9. Witam z rana wszystkich wielbicieli Kuby:lol::lol::lol:
  10. Piknie dziękujemy za ogłoszonka ! :B-fly:Wszystkie maniaczki komputerowe mile widziane:diabloti:
  11. Wielkie dzięki w imieniu Kuby
  12. Uważaj cobyś się nie zdźwigała. Ciężkawy nieco nasz Kubuś:diabloti:
  13. Czy ktoś potrafi zrobić ogloszenia, czy szukać kogos na innych wątkach ?
  14. A Pokerek i tak przystojniejszy i basta:diabloti:
  15. Nerisku ! Podaj mi grzecznie jeszcze raz dokładny adres na pw to może jakiś prezent dla Pokerka wyślemy;)
  16. A kto potrafi robić dobre ogłoszenia ? Może trzeba zatrudnić fachowca ?
  17. Chyba trzeba mu zrobić koronki bo żadna dziewczyna nie ścierpi takich zębów:diabloti:
  18. Ale ciacho:loveu::loveu::loveu:
  19. No to witam wielbicieli Kuby w piękny prawie wiosenny dzionek:ghost_2::ghost_2::ghost_2:
  20. a ja właśnie pozbierałam z ofódka pozabijane kocyki, kołdry, podusie i takie tam. Dodatkowo zmarznięte na kość. Fajna zabawa:loveu::loveu::loveu:
  21. Ja też nic lepiej się nie czuję, ale proszę w imieniu Pokerka : "Zatrzymaj mnie na zawsze, już nie będę zabijał kołderek, spodni ani takich tam innych lompów.....:-(:-(:-( Ja Cię kocham ":iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  22. Przepraszam za nieobecność, ale dopadła mnie migrenka. Już jestem:lol::lol::lol:
  23. Tak mało osób wspiera biedaka:shake:
  24. Myślę, że 30 zł dałoby radę uzyskać z bazarków tylko czy są osoby chętne do zajęcia się bazarkowaniem ? Jeżeli możecie to zajrzyjcie też tutaj :[url]http://www.dogomania.pl/threads/180068-PiekA-o-w-centrum-kielc-Ratunku[/url]
  25. Zaznaczam wątek
×
×
  • Create New...