-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
A ja myślałam, że Wam zawsze adopcje dobrze idą. Byłam pełna podziwu dla szybkości i ilości uratowanych psów. A tu czort jeden siedzi i siedzi............
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu ! Napisz mi, w którym miejscu w ............. to się mieści. No i znam weta z .............. bo trzyma konie w tym samym pensjonacie co ja. Miły ale nie sądzę aby mógł zdiagnozować psa. Może napisać do Emira i spróbować go przewieźć w inne miejsce np. do hoteliku. Przy Kubie GoniaP pomogła. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Postaram się pomóc;). -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję za przepiękne fotki Bambo, ale przede wszystkim za spacerek. To jest mu bardzo potrzebne. Biedny Bambo musi się po prostu wybiegać:Dog_run::Dog_run::Dog_run: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja mogę podjechać, ale z góry zaznaczam, ze nie mogę jej zabrać bo najzwyczajniej w świecie nie mam gdzie przechować. Słyszałam, ze mają tam przytulisko, ale nie wiedziałam, że w takim stanie. -
A miałaś ponoć z tyłkiem przed TV siedzieć:mad:
-
Ale ja ciemna jestem.:oops: Nie skojarzyłam Pokerowej z pokerkiem.:oops: A to chrześniak pewnie:evil_lol:
-
Neris ! Nic nam nie pisałaś, że w schronie bidulko siedziałaś : [url]http://www.dogomania.pl/threads/178973-Neris-wrA-ciA-a-do-schroniska-teraz-w-domku-tymczasowym-czeka-na-swojego-pana/[/url]
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Kasiu ! Wielkie podziękowania za spacerek. Ja w tym tygodniu mam urwanie głowy w pracy więc pewnie go nie odwiedzę. Choć bardzo zaniepokoiła mnie biegunka u Bambo i chciałabym podwieźć Zielonemu jakąś lepszą karmę. Może nie trawi kaszy i stąd te problemy z uczuciem głodu i rzucaniem się na jedzenie. Dzięki Lara za allegro. Z tego co widzę zawsze są lepsze efekty niż ze zwykłych ogłoszeń. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wyróżnić i podaj mi swoje konto z kwotą do zwrotu. -
[quote name='Neris'] Co się robi z wypadającą rzepką?[/QUOTE] Ano trzeba obrać ze skórki i zjeść:diabloti:
-
Same kaleki na tym wątku. :evil_lol: Ja tam jestem mniej skomplikowana : rwa kulszowa, korzonki i chroniczna migrenka:diabloti:
-
Po co zakładano ten wątek skoro nikt nie informuje co się dzieje w tej sprawie ? Jak nie ma kontaktu to i nikt nie pomoże bo jak ?
-
Przykro mi, że tak się stało. Nic nie wskazywało na to, ze po zmianie kierownika schroniska powstanie konflikt. Pamiętam ogromną radość, że wspólną praca wolontariuszy i nowego kierownika można będzie poprawić znacznie warunki bytowe psiaków w schronisku. Psiakom w sumie to poprawiło się bardzo. Szkoda tylko że miedzy ludźmi aż tak bardzo się popsuło........
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Więc czekam na zdjęcia. ;)[/QUOTE] Lara ! Błagam o allegro. Zdjęcia są w miarę dobre. Mogę przesłać Ci na meila w normalnym rozmiarze. -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Saphira replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Bazarek superowy. -
[url]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720/gallery[/url] Ten profil założyłam ponad rok temu dla Stowarzyszenia Nadzieja i psiaków orzechowskich. Ciężko mi go było prowadzić bo nie mialam aktualnych informacji i poprosilam Majuskę o pomoc. Niestety wszystko się jakoś rozleciało........
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Na mapie dogo jest osoba pomagająca w adopcjach niemieckich. Podaję link : [url]http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy-dogomania-pl-REJESTRUJCIE-SIE?p=14442545#post14442545[/url] Z tego co wiem Reksio21 była w Polsce i kontaktowała się z Halcią i Weroniką. Też może im zrobic ogłoszenia. W końcu sporo psiaków dzieki niej znalazło dom.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Niedobrze.....U nas kleszczy nie ma. Słyszałam, że jest wysyp, ale raczej nie w naszym rejonie. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tam kilka smutnych widziałam i baaaarrrdzo chudego sąsiada Bambo. Dużo tych bied. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba ten sam, ale podobno był jeszcze jeden i znalazł domek. Pewności nie ma. Trzeba dopytać No i wątek założyć;)