Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. A ja myślałam, że Wam zawsze adopcje dobrze idą. Byłam pełna podziwu dla szybkości i ilości uratowanych psów. A tu czort jeden siedzi i siedzi............
  2. Aniu ! Napisz mi, w którym miejscu w ............. to się mieści. No i znam weta z .............. bo trzyma konie w tym samym pensjonacie co ja. Miły ale nie sądzę aby mógł zdiagnozować psa. Może napisać do Emira i spróbować go przewieźć w inne miejsce np. do hoteliku. Przy Kubie GoniaP pomogła.
  3. Bardzo dziękuję za przepiękne fotki Bambo, ale przede wszystkim za spacerek. To jest mu bardzo potrzebne. Biedny Bambo musi się po prostu wybiegać:Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  4. Ja mogę podjechać, ale z góry zaznaczam, ze nie mogę jej zabrać bo najzwyczajniej w świecie nie mam gdzie przechować. Słyszałam, ze mają tam przytulisko, ale nie wiedziałam, że w takim stanie.
  5. [quote name='kahoona']a wójta kochacie......[/QUOTE] Ależ oni go miłują.............
  6. A miałaś ponoć z tyłkiem przed TV siedzieć:mad:
  7. Ale ja ciemna jestem.:oops: Nie skojarzyłam Pokerowej z pokerkiem.:oops: A to chrześniak pewnie:evil_lol:
  8. Neris ! Nic nam nie pisałaś, że w schronie bidulko siedziałaś : [url]http://www.dogomania.pl/threads/178973-Neris-wrA-ciA-a-do-schroniska-teraz-w-domku-tymczasowym-czeka-na-swojego-pana/[/url]
  9. Czy orientujecie się w jakich warunkach przebywają dwa ocalałe psiaki ? Jaka jest szansa na ich odebranie ?
  10. Nie znałam Ślepka, ale też wyglądam informacji z jego domku. To ogromna przyjemność patrzeć jak psiakowi zwłaszcza kalekiemu się poszczęściło.:lol:
  11. Kasiu ! Wielkie podziękowania za spacerek. Ja w tym tygodniu mam urwanie głowy w pracy więc pewnie go nie odwiedzę. Choć bardzo zaniepokoiła mnie biegunka u Bambo i chciałabym podwieźć Zielonemu jakąś lepszą karmę. Może nie trawi kaszy i stąd te problemy z uczuciem głodu i rzucaniem się na jedzenie. Dzięki Lara za allegro. Z tego co widzę zawsze są lepsze efekty niż ze zwykłych ogłoszeń.
  12. Wyróżnić i podaj mi swoje konto z kwotą do zwrotu.
  13. [quote name='Neris'] Co się robi z wypadającą rzepką?[/QUOTE] Ano trzeba obrać ze skórki i zjeść:diabloti:
  14. Same kaleki na tym wątku. :evil_lol: Ja tam jestem mniej skomplikowana : rwa kulszowa, korzonki i chroniczna migrenka:diabloti:
  15. Po co zakładano ten wątek skoro nikt nie informuje co się dzieje w tej sprawie ? Jak nie ma kontaktu to i nikt nie pomoże bo jak ?
  16. Przykro mi, że tak się stało. Nic nie wskazywało na to, ze po zmianie kierownika schroniska powstanie konflikt. Pamiętam ogromną radość, że wspólną praca wolontariuszy i nowego kierownika można będzie poprawić znacznie warunki bytowe psiaków w schronisku. Psiakom w sumie to poprawiło się bardzo. Szkoda tylko że miedzy ludźmi aż tak bardzo się popsuło........
  17. [quote name='__Lara']Więc czekam na zdjęcia. ;)[/QUOTE] Lara ! Błagam o allegro. Zdjęcia są w miarę dobre. Mogę przesłać Ci na meila w normalnym rozmiarze.
  18. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720/gallery[/url] Ten profil założyłam ponad rok temu dla Stowarzyszenia Nadzieja i psiaków orzechowskich. Ciężko mi go było prowadzić bo nie mialam aktualnych informacji i poprosilam Majuskę o pomoc. Niestety wszystko się jakoś rozleciało........
  19. Na mapie dogo jest osoba pomagająca w adopcjach niemieckich. Podaję link : [url]http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy-dogomania-pl-REJESTRUJCIE-SIE?p=14442545#post14442545[/url] Z tego co wiem Reksio21 była w Polsce i kontaktowała się z Halcią i Weroniką. Też może im zrobic ogłoszenia. W końcu sporo psiaków dzieki niej znalazło dom.
  20. Ja też się cieszę:loveu::loveu::loveu: Nie znałam Ślepka, ale życzę mu długiego i szczęśliwego życia w nowym domku.:loveu::loveu::loveu:
  21. Niedobrze.....U nas kleszczy nie ma. Słyszałam, że jest wysyp, ale raczej nie w naszym rejonie.
  22. Ja tam kilka smutnych widziałam i baaaarrrdzo chudego sąsiada Bambo. Dużo tych bied.
  23. Chyba ten sam, ale podobno był jeszcze jeden i znalazł domek. Pewności nie ma. Trzeba dopytać No i wątek założyć;)
×
×
  • Create New...