Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Czy doszła ode mnie przesyłka z karmą. Mam sygnał z krakwetu, że była wysłana:lol:
  2. Lubię oglądać takie szczęśliwe fotki:loveu:Moze sasia zdecyduje się zaadoptować siostrzyczkę. Trzeba mu powiercić dziurę w brzuchu;)
  3. Witam z rana i ściągam plakacik. Dziewczynka jest cudna. Bez siostry konkurentki szybko znajdzie domek. O ile oczywiście Ilon ją odda.;) Moje wszystkie tymczasy skończyły u mnie na stałe:evil_lol:
  4. No to wstajemy:multi::multi::multi:
  5. Nerisowa! Zapraszam do mnie. Mam dwie owieczki do wystrzyżenia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Mam problem i z wejściem na dogo i z wysłaniem wiadomości do Estote.
  7. Ja też podnoszę. Bardzo proszę o nowy plakat. Postaram się szybko porozwieszać. Jest cały weekend.
  8. Cieszę się bardzo i proszę o nowy plakat bo ten który wieszałam już nieaktualny. Wiem, że aklimatyzacja nowego psa w domu jest trudna. Ja moją "zbieraninę" też z kazdym nowym "ogonkiem" musiałam oswojać. Niestety do dziś zdarzają się konflikty w stadku. Na pewno łatwiej akceptują psy szczenięta niż psa dorosłego.
  9. A może poprosić Estote o zmianę zdjęć w plakatach na te wesolutkie ?
  10. U mnie ostatnio też doły finansowe, ale przelałam wsparcie na marzec.
  11. A jednak się udało:loveu:Znalazłam na krakvecie karme , ktora zmieściła sie w resztkach mojego limitu. Pewnie będzie u was na początku tygodnia:loveu:
  12. Piękny miziasty stwór:loveu::loveu::loveu:
  13. Prawdę mówiąc w stosunku do mnie nie zachowywał sie agresywnie. nie wiem dlaczego szczeka na innych. Wieszam dalej jego plakaciki i chyba poproszę jeszcze kogoś o jakieś fajne ogłoszenia w prasie.
  14. A jak się zapatrują Państwo z Grudziądza ? Czy mam rozwieszać nadal plakaty dziewczynek w Chełmży ? Poprzednie niestety są już zniszczone.
  15. Przykro mi, ale do kwietnia karty kredytowe odmawiają mi posłuszeństwa. Wyraźne zmeczenie materiału:shake: Moze w kwietniu mi sie uda coś z nich wydusić;)
  16. Dziękujemy, ale info musi podać Cajus. On jest najlepiej zorientowany.
  17. [quote name='Cajus JB']Były dwa telefony w sprawie Zosi. Jeden z Grudziądza. Tutaj państwo chcą sami podjechać do schroniska i drugi z Brodnicy. Państwo są zdecydowani na 100%. Zosia byłaby jedynym psem i mieszkała na parterze bloku. Kto może w miarę szybko przeprowadzić wizytę w Brodnicy?[/QUOTE] W Brodnicy jest wspaniała dogomaniaczka Ania. To dziewczyna bardzo oddana psom. prowadzi hotelik. [url]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSA-W-Brodnica-woj-kuj-pom-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom/page47[/url] Trzeba ją tylko zaprosic na wątek co niniejszym uczynię. W Grudziądzu chyba działa Agata51 ale nie znam jej za bardzo.:shake:
  18. No to dźwigamy:lol:
  19. Baaaaaaaaarrrrrrrrrrrdddddzzzzzzzzzooooooooo długa podróż was czeka.
  20. Ma prześliczny uśmiechniety pychol. To jest w zwierzakach piekne, ze pomimo nieszczęścia są szczęśliwe jak jest przy nich człowiek. Nie pamiętają nawet podłości, które im wyrządzono.
  21. Szkoda Togaa, że Cię wcześniej nie skojarzyłam bo właśnie była potrzebna wizyta przedadopcyjna dla jamnisi w Bielsko-Białej.:lol:
  22. Amiś powinien dostać zastrzyki z Nivalinu i witaminę B. Bardzo bolesne, ale skuteczne. Może sie jeszcze podniesie. Trzeba cierpliwie podawać seriami i czekać..........Możemy się zebrać kwotowo na leczenie o ile może zostać chociaż tam gdzie jest w tej chwili.
  23. Bambo szczeka, robi duzo halasu, ale nie gryzie. To tak jak z maluszkami. Trzeba go oswoić.
  24. No to podnosimy Bambo. Zaprzeczam aby bambo przejawiał agresję. Jest miły, slodki i napewno chetnie pójdzie na spacerek:lol:
  25. ;)Dziewczynki są śliczne i pewnie niedługo znajdą szczęśliwy domek. Trzeba poprosic Estote o wymianę zdjęcia w plakaciku na bardziej usmiechnięte
×
×
  • Create New...