A ja kupiłam papier samoprzylepny, ale najlepiej to on się przykleja jak jakiś stary, papierowy plakat pod spodem jest. Do betonu to nie chce się przykleić. I co gorsza pada śnieg. Wszystkie plakaciki szlag trafi. Porozwieszałam Bambo , Dziewczynkom Cajusa i ten emirowy o sterylkach i opiece nad psiakami. Może troche se ludziska poczytają.