Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Nie mam pojęcia co robić. Nie potrafię podjąć decyzji. Pies wykastrowany jest milszy, spokojniejszy, nie ma też skłonności do włóczęgostwa. Może po prostu przemilczeć to w ogloszeniach?
  2. No właśnie ! A tak biedny bóbr się wściekł i jeszcze rozstroju żołądka na same święta dostanie:shake:
  3. Kubuś pewnie już wstaje ! Ale mu się domek udał na same Święta! Powodzenia a Panu trzeba życzyć wiele cierpliwości dla naszego rozrabiaki.
  4. Myślę, ze w przyszłości lepiej temat kastracji psa przemilczeć. potencjalni właściciele akceptuja wysterylizowane suczki, ale o kastratach słyszeć nie chcą. Może jednak poprosić w schronisku żeby go nie odjajczali.
  5. Ależ grubaśny Kubuś:evil_lol: To nam go odkarmili:evil_lol: Podróż i domek Kubusia trzeba koniecznie oblać:drinking:
  6. A ode mnie mizianko po brzusiu .......:eviltong::eviltong::eviltong:
  7. Wpisałam Arię i Pokera w kolejkę do ogłoszeń : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki?p=14395563#post14395563[/url] Wszystkie zdjecia i opisy trzeba przeslać do Amensalizm
  8. Estote ! Zgłosilam Pako do ogłoszeń tu :[url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki?p=14395563#post14395563[/url] Wszystkie dane wyślij bezpośrednio do Amensalizm.
  9. :loveu:Witam z rana na wątku ślicznotki:loveu:
  10. Bambo pewnie znowu chętnie by pobiegał a ja nie mam jak do niego jechać.........:-(
  11. Poproszę o konto........ Czy ktoś mógłby zrobić allegro mojemu Bambo.........zapłacę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebne-ogA-oszenia-i-allegro[/url]
  12. a ja chciałabym wiedziec jakiej jakosci jest karma która zakupiłam na krakvecie. Była bardzo tania i niby markowa. Czy mogłybyście sprawdzic jej jakość i jak psy smakowo sie na nia zapatrują ?
  13. Śliczności ! Kocham ropuszki:loveu::loveu::loveu:
  14. Paulina ! Czy mogę podać Pako do ogłoszeń. Zapłaciłam na bazarku ogłoszeniowym na 5 psów a na razie zgłosiłam tylko Bambo. Jeżeli reflektujesz to trzeba będzie wysłać dziewczynom foty i opis psa. Zajrzyj na wątek Bambo . Tam są już ogłoszenia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki[/url] Gdybyś mogła napisać na plakaciku Bambo, że to świetny stróż do pilnowania posesji lub coś w tym sensie..............
  15. Czy mogę zamówić dla Arii i Pokerka ogłoszenia. Zapłaciłam za 5 psiakow a zamówiłam na razie tylko dla mojego Bambo więc można skorzystać. Dziewczyny robią tekst i ogłoszenia tylko trzeba przesłać zdjecia i podstawowe dane. Jeżeli reflektujesz to zgłoszę te dwie niemoty. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki[/url] Dla Bambo zrobiły to tak : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebne-ogA-oszenia-i-allegro?p=14392678#post14392678[/url]
  16. Fajnie oglądać takie szczęśliwe psie pysie:eviltong::eviltong::eviltong:
  17. Pięknie dziękujemy w imieniu Bambo za ogłoszenia:B-fly::B-fly::B-fly: Bambo uwielbia biegać:Dog_run:Jest strasznie miziasty i pilnie potrzebuje swojego człowieka. Nie wiem jaki mu wymyślić banerek. Może po prostu Bambo szuka domu. :shake:
  18. Jak najbardziej mogą być te teksty. Zdjęcia są na str 2. Postaram się je wysłać. Bardzo dziekujemy w imieniu Bambo.
  19. Karolcia ! zajrzyj na mapę pomocy :[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/url]
  20. [quote name='ladySwallow']Teksty dla Bambo: I Bambo to 3letni, większy psiak znaleziony przy drodze. Jest radosny, miły i łagodny, bardzo lubi się bawić i jest energiczny. Bambo trafił do schroniska, gdzie gaśnie z braku człowieka i miłości. Przed wydaniem zostanie wykastrowany. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 602 378 012. II Jeśli szukasz psa wesołego, energicznego, który zawsze Cię pocieszy i rozbawi, to trafiłeś idealnie. Bambo to 3letni pies, który został znaleziony przy ruchliwej ulicy i przewieziony przez wolontariuszkę w bezpieczne miejsce. Jest psem dość dużym, bardzo wesołym, łagodnym w stosunku do ludzi i miłym. Lubi spędzać czas z człowiekiem, bawiąc się z nim i dokazując. Bardzo lubi pieszczoty, więc fakt, że obecnie przebywa w schronisku sprawia, że Bambo jest coraz smutniejszy, gaśnie w oczach bez opieki człowieka. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 602 378 012. III Psi los nie jest tak łaskawy, jak mogłoby się zdawać. Prócz psów zadbanych, mieszkających z człowiekiem, który daje im swoją miłość, są jeszcze psy zaniedbane, porzucone jak śmieci i skazane na szybką śmierć. Takim psem jest 3letni Bambo, który został porzucony przez opiekuna przy ruchliwej ulicy – w każdej chwili groziło mu potrącenie bądź nawet śmierć pod kołami licznych, przejeżdżających tamtędy samochodów. Bambo chciał przypodobać się paniom z obsługi przydrożnego baru, zaczął jednak szczekać na gości, chcąc je chronić, stąd nie był już tam mile widziany – stał się zwykłym, niepotrzebnym, przeganianym psim śmieciem. Wtedy na jego drodze staną anioł – wolontariuszka, która przekonała go do siebie i w bagażniku samochodu zawiozła do pobliskiego schroniska, gdzie opiekowała się psami. Tutaj właśnie Bambo czeka na dom – już bezpieczny, nie grozi mu nagła śmierć, a mimo to coraz smutniejszy z powodu braku własnego człowieka i zainteresowania. Bambo to pies energiczny, lubiący się bawić, a zarazem miły i łagodny dla człowieka i większości psów. Potrzebuje kogoś, kto będzie jego przyjacielem i da mu zainteresowanie, czas i miłość – może to będziesz Ty? Bambo przed oddaniem do adopcji będzie wykastrowany. Jeśli leży Ci na sercu jego los, adoptuj Bambo! Skontaktuj się: 602 378 012[/QUOTE] Bambo sie przypomina. Czy sa chętni na zrobienie ogloszeń ? Bambo w schronisku torunskim jest tylko nr 26.
  21. Dziekuję za piękne zdjęcia. Aż miło popatrzeć jak Kubuś sie zmienił. Zadbane pachnace futerko i wesolutkie spojrzenie:loveu::loveu::loveu:
  22. A ja idę do ogródka pozakopywać dziury wykopane przez moich podopiecznych:evil_lol:No i gówienka pozbierać:evil_lol:
×
×
  • Create New...