Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Jeden i drugi jest piękny. To tylko kwestia pielęgnacji. Szarotka ! Juranta trzeba stamtąd zabrać koniecznie. Nawet do lepszego schronu gdzie wet dojeżdża. Możemy przecież umówić się ze schroniskiem na pokrycie kosztów leczenia i utrzymania i robić ogłoszenia. Ja i Ilon jesteśmy mu obce i nie wiadomo jakby się zachował przy kilkakrotnym załadunku i rozładunku z samochodu. Mogłybyśmy mieć niezłe kłopoty :shake: Pan obiecał wezwać weta w poniedziałek.
  2. [quote name='Neris']Używam, ale zsuwa mi się ciągle w dół i nie wiem jak temu zapobiec, bo tam jest doczepiona taka jakby "przedłużka" i to mi na dole wystaje poza stopę.[/QUOTE] Nerisku ! Jeżeli jeszcze masz siekierkę to wystarczy się postarać o trzonek i dobrze zamachnąć. Musisz tylko ocenic co lepiej ciachnąć czy przedłużkę czy stopę. Jedno i drugie jest wkurzające. Dobrze, że Aria tego nie widzi:evil_lol:
  3. Szarotka ! To nie jest kwestia pieniędzy. My też damy radę finansowo. Jest problem z przetransportowaniem psa, który niedowidzi i może ze strachu ugryźć......Poza tym ja mam doświadczenie ze schorzeniem alergicznym, które ma Jurand. Zastrzyki i szczepienia robię od wielu lat sama swoim psom to i jemu mogę zrobić. Muszę tylko zamówić leki u swojej wetki bo u nas na prowincji wszystko musimy zamawiać 2 dni wcześniej.;) Jego trzeba stamtąd zabrać w rozsądne miejsce i dopiero diagnozować.
  4. Nie zauważyłam, żeby utykał, ale może Ilona z Cajusem się wypowiedzą. Jurand ma uczulenie i strasznie się wygryza w okolicy ogona. Muszę poprosić moją Panią wet o zastrzyki antyhistaminowe. Zawsze pomagały. No i kropelki z fiprexu. Wg informacji opiekuna psy są szczepione na wściekliznę zaraz po przywiezieniu do przytuliska. Na inne choróbska trzeba je zaszczepić samemu. Juranta trzeba stamtąd koniecznie zabrać........
  5. [quote name='Isadora7'][B]Przypomnij się wieczorem, zrobię plakat. Tylko tekst (co ma być) i dane potrzebuję[/B][/QUOTE] Tekst dla Bambo ten w wersji najkrótszej był taki : Bambo to 3letni, większy psiak znaleziony przy drodze. Jest radosny, miły i łagodny, bardzo lubi się bawić i jest energiczny. Bambo trafił do schroniska, gdzie gaśnie z braku człowieka i miłości. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 602 378 012. Zdecydujcie czy ma tak zostać czy coś zmienić ?
  6. Karolciu ! Skoro bywasz w Orzechowcach może potrafisz pomóc na tym wątku : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180064-Matka-i-córka.Jenny-i-Cindy.11-lat-razem.11-lat-samotne.Potrzebny-tekst-[/url]
  7. [quote name='Ania+Milva i Ulver']To bardzo dobre wiadomości!!! Pan w przytulisku nie ma jeszcze dosyc najazdu nawiedzonych kobiet?:) Pan chyba się nawet ucieszył na nasz widok :lol: Tak naprawdę to jemu też zależy na tych psiakach tylko nie ma wiedzy jak się nimi właściwie zająć;) A oto Ślepaczek
  8. Poczytajcie wątek Tani : http://www.dogomania.pl/threads/131916-Stara-zrezygnowana-oneczka-Tania-pilny-transport-Szczecin-Wwa-!!!!!!!
  9. Ogłoszenia sfinansuję. :lol:Porozwieszam też plakaciki jak ktoś się zlituje i zrobi mu nowy taki uśmiechnięty.:lol: No i Kasia właśnie zmierza w kierunku schroniska odwiedzić naszego pieszczocha:lol:
  10. A mój benek ma na imię Kacper:lol:A podhalan miał na imię Bob:roll:
  11. Beciu ! Ja znam i Weronikę i Cajusa. Nie podałam mu namiarów bo wiem, że Weronika ma ostatnio duże problemy:roll:
  12. Witamy małą Dusieńkę z rana:loveu:
  13. Zaglądamy i o zdrowie starszej suni pytamy;)
  14. Może uda nam się umówić w piątek. A po 13 pojechałabym z Ilon do Kowalewa do Białasków;)
  15. Ciężko będzie, ale będę się starała dotrzeć może na 12 ? Muszę być w Chełmży z powrotem na 13.30. KONIECZNIE
  16. Postaram się wszystko wysłać. Choć wolałabym zrobić inne fotki.
  17. Czy ktoś się wybiera do Bambo ? Obiecałam mu piłeczkę w prezencie:lol:Muszę ją koniecznie dostarczyć;)
  18. W piątek po 14 to pewnie będzie już późnawo. W poniedziałek możemy się wybrać, ale chciałabym też jechać wcześniej zawieźć miski do wody i spróbować zrobić inne zdjęcia. Może Cajus mógłby ze mną jechać ?
  19. Zapomniałam napisać, że rozmawiałam w sobotę z moja Panią wet zdaniem której choroba Rubartha jest w tym przypadku mało prawdopodobna. Za długi okres czasu i brak innych objawów. Jej zdaniem to zmiany zwyrodnieniowe. Prosiła żeby sprawdzić czy jak pies chodzi to potyka się o przeszkody. Niekoniecznie ślepota musi być całkowita. A to opis choroby Rubartha : http://artykuly.animalia.pl/artykuly.php?id=27
  20. Ilon ! Kiedy możesz się tam wybrać ? Chętnie pojadę razem z Tobą. Zamówiłam dla psiaków miski na krakvecie bo po ponownym obejrzeniu zdjęć uświadomiłam sobie, że nie mają osobnych misek do wody. Pewnie dostają pić po jedzeniu i to wszystko. Musimy wytłumaczyć obsłudze, że woda w misce musi być zawsze. Mc_Mather! Bardzo się cieszę, że się odezwałaś i że prowadzone są rozmowy w sprawie psinek. Wnioskuję, ze rozmawiasz z OTOZ Animals w Gdyni. Ratowali pieski z Dąbrówki i pieski z Leśnej Jani. Super Dziewczyny.
×
×
  • Create New...