-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Nerisku ! A może byś siadła chwilę z tyłkiem w miejscu a nie lotosz i lotosz i kolaniska se wykrecowujesz:mad:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][CENTER]Banerki dla psiaka, podlinkowane [URL="http://tiny.pl/hg4br"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1575/bambo2.png[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hg4br"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/984/bambo1.png[/IMG][/URL] . [/CENTER] [/QUOTE] Pięknie dziękuję :B-fly::B-fly::B-fly: -
Byłoby rewelacyjnie:loveu::loveu::loveu:
-
No to tragedia..........ma Ci biedulo kto pomóc ? Sama nie dasz rady:shake:
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Oj, Neris się rzeczywiście zapłacze na szczotkę :( I to nieodjajczona szczota o ile widzę.[/QUOTE] Szczotka to wesołek i nieusłuchany uciekinier.:lol::lol::lol: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='amensalizm']Jak tam Bambochu :D[/QUOTE] Brak zapytań o Bambo. Najgorsze jest to, ze w schronisku umieścili go samotnie w boksie i to w takiej części do której nikt nie zagląda. Gdyby był na boksach ogólnych miałby więcej miejsca do biegania i prędzej by go ktoś zobaczył. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Był jeszcze jeden, ale znalazł już domek.:loveu: Co z tym chłopakiem ? Założyć mu wątek ?:lol: -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja pozostanę przy swoim zdaniu.;) A to jeszcze jeden jamnior z toruńskiego schronu. Chyba warto założyć wątek:lol: Przepraszam, że na wątku Nitki, ale to jej krewniak. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dziś odkryłam takiego zucha w toruńskim schronie : [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1827/psy010.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1250/psy008.jpg[/IMG] Nie wiem czy zakładać mu wątek czy są jakieś zbiorcze wątki jamników ? -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Prawda, że słodziak:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A najbardziej lubi spacerki:Dog_run: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj z Kasią u Bambo. Kasia i Zielony pomogli zrobić Bambo zdjęcia. Postaram się je wstawić na wątek choć pewnie najlepsza jakość to nie będzie:lol: [IMG]http://img511.imageshack.us/gal.php?g=psy001.jpg[/IMG][IMG]http://img511.imageshack.us/gal.php?g=psy001.jpg[/IMG][IMG]http://img511.imageshack.us/gal.php?g=psy001.jpg[/IMG][IMG]http://img511.imageshack.us/gal.php?g=psy001.jpg[/IMG][IMG]http://img534.imageshack.us/i/psy005.jpg/[/IMG][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2363/psy005.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4761/psy006.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9667/psy003.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/230/psy002.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9097/psy001.jpg[/IMG] -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moim zdaniem guzy nie usunięte jeszcze szybciej dają przerzuty. Trzeba je usunąć i to koniecznie. Mój Kacper miał w zeszłym roku usuwanego guza w znieczuleniu miejscowym.Też ze względu na podeszły wiek Pani wet nie zastosowała narkozy. Nie ma żadnych przerzutów i czuje się świetnie. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia z Demonem']ja jutro mam ćwiczenia do 11:10 więc mogłabym zajrzeć do schronu pomóc z tymi fotkami :D ale nie na długo bo muszę zdążyć na pociąg o 13:26 pozdrawiam[/QUOTE] Mogę być w schronie nawet o 11.15:lol: -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Saphira replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A ja dostałam dziś kartkę świąteczną ze śliczną owieczką z OTOZ ANIMALS Gdynia. Pięknie dziekuję.:B-fly: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Ja mogę być jutro w schronisku kolo południa, ale sama nie dam rady zrobić zdjęć. Poprzednio rozmawiałam z pracownikami, że można by było Bambo umieścić w na dużym wybiegu, ale trzeba mieć pewność, że nie będzie agresywny w stosunku do innych psów. Nie ukrywam, że przydałaby się osoba towarzysząca. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
I pewnie znalazła całą masę przyjaciół:lol::lol::lol: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Teksty dla Bambo: I Bambo to 3letni, większy psiak znaleziony przy drodze. Jest radosny, miły i łagodny, bardzo lubi się bawić i jest energiczny. Bambo trafił do schroniska, gdzie gaśnie z braku człowieka i miłości. Przed wydaniem zostanie wykastrowany. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 602 378 012. II Jeśli szukasz psa wesołego, energicznego, który zawsze Cię pocieszy i rozbawi, to trafiłeś idealnie. Bambo to 3letni pies, który został znaleziony przy ruchliwej ulicy i przewieziony przez wolontariuszkę w bezpieczne miejsce. Jest psem dość dużym, bardzo wesołym, łagodnym w stosunku do ludzi i miłym. Lubi spędzać czas z człowiekiem, bawiąc się z nim i dokazując. Bardzo lubi pieszczoty, więc fakt, że obecnie przebywa w schronisku sprawia, że Bambo jest coraz smutniejszy, gaśnie w oczach bez opieki człowieka. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 602 378 012. III Psi los nie jest tak łaskawy, jak mogłoby się zdawać. Prócz psów zadbanych, mieszkających z człowiekiem, który daje im swoją miłość, są jeszcze psy zaniedbane, porzucone jak śmieci i skazane na szybką śmierć. Takim psem jest 3letni Bambo, który został porzucony przez opiekuna przy ruchliwej ulicy – w każdej chwili groziło mu potrącenie bądź nawet śmierć pod kołami licznych, przejeżdżających tamtędy samochodów. Bambo chciał przypodobać się paniom z obsługi przydrożnego baru, zaczął jednak szczekać na gości, chcąc je chronić, stąd nie był już tam mile widziany – stał się zwykłym, niepotrzebnym, przeganianym psim śmieciem. Wtedy na jego drodze staną anioł – wolontariuszka, która przekonała go do siebie i w bagażniku samochodu zawiozła do pobliskiego schroniska, gdzie opiekowała się psami. Tutaj właśnie Bambo czeka na dom – już bezpieczny, nie grozi mu nagła śmierć, a mimo to coraz smutniejszy z powodu braku własnego człowieka i zainteresowania. Bambo to pies energiczny, lubiący się bawić, a zarazem miły i łagodny dla człowieka i większości psów. Potrzebuje kogoś, kto będzie jego przyjacielem i da mu zainteresowanie, czas i miłość – może to będziesz Ty? Bambo przed oddaniem do adopcji będzie wykastrowany. Jeśli leży Ci na sercu jego los, adoptuj Bambo! Skontaktuj się: 602 378 012[/QUOTE] Tu są gotowe teksty dla Bambo. Chyba, że proponujesz inne;) -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia są na stronie 2 wątku. Nie wiem czy uda mi się zrobić lepsze ? Potrzebna byłaby druga osoba. Czy jest ktoś chętny ? -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Witam. Zrobię allegro w najbliższym czasie.[/QUOTE] Ślicznie dziękuję:B-fly::B-fly::B-fly:i zobowiązuje się do pokrycia kosztów w tym wyróżnienia. :Rose::Rose::Rose: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
A ja zapraszam na wątek specjalistki od allegro;) -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Bez przerwy szaleją, aż Kaira zadyszki dostaje .. trochę zapasiona jest na takie figle ;)[/QUOTE] To takie ważne dla resocjalizacji Dusi. Uczy się jak ma się zachowywać w obecności drugiego psa a i Kaira odmłodnieje:loveu::loveu::loveu: Co do kaszlu Dusi to może on być wywołany przez pasożyty wewnętrzne. Jeżeli zauważyłaś je w kale to musi ich być bardzo dużo. Niestety cykl rozwojowy glisty psiej przebiega w taki sposób, ze stadia rozwojowe przechodzą przez układ oddechowy.Dlatego pies kaszle. Także w przypadku Dusi kaszel może być objawem zarobaczenia. :shake::shake::shake: -
[quote name='amensalizm'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177925-Pako-choAE-to-psi-ideaA-jest-2-m-ce-na-DT-dlaczego-nikt-go-nie-chce/page17"][IMG]http://i43.tinypic.com/15rjpcy.png[/IMG][/URL] Banerek dla pako[/QUOTE] Dziękujemy pięknie za banerek. Pewno się przyda:lol::lol::lol:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Amensalizm. Nie mogłam przez całeŚwięta wejść na dogo. Przykro mi. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Czy to znowu szczeniaki z tej samej patologii ? Myślałam, że zabrałeś ich mamę do siebie. Pewnie coś mi się pokręciło?:roll: